Program nr.20 saptamana: 22.01-29.01.2018

Descarca aici informatii referitoare la ADUNAREA  GENERALA  ORDINARA  DE  ALEGERI, 14.02.’18, ora 11:00, Rin Grand Hotel – Vitan

 

Federatia Romana de Handbal
strada av. Popa Marin, nr. 2, sector 1 Bucuresti
Cod fiscal: 4266359
Cont lei - RO60RNCB0072049705620001 BCR sector 1 Bucuresti
(unde se pot vira: taxe transfer, memoriu, apel, penalizari, contestatii etc.)

Precizari privind echipamentului de protectie si accesoriile din Regulamentul jocului de Handbal - IHF

In atentia antrenorilor

Toti profesorii si antrenorii de JUNIORI, DIVIZIA  A si LIGA NATIONALA, sunt rugati sa trimita o copie dupa carnetul da antrenor cu categoria obtinuta la C.N.F.P.A, pe adresa de mail sorin.toacsen@frh.ro
De asemenea cei care au absolvit o Facultate de Educatie Fizica si Sport  sau cursurile C.N.F.P.A, sunt rugati sa isi ridice carnetul de antrenor de la C.N.F.P.A si sa o trimita o copie la adresa sus mentionata.

In sezonul competitional 2017-2018 in atributia echipelor de Liga Nationala masculin + feminin , la jocurile unde acestea sunt gazda intra completarea LIVE (in timp real) a raportului online. - click pentru detalii (www.frh.ro/raport).

IN ATENTIA ARBITRILOR:  Noul mod de transmitere si completare a scorului de la jocurile unde ati fost delegati se poate gasi AICI!
Noul sistem se gaseste la adresa: www.frh.ro/sms
Noul mod de transmitere NU se aplica la jocurile de LIGA NATIONALA, unde se va completa LIVE SCOR.

IN ATENTIA ECHIPELOR PARTICIPANTE IN CAMPIONATELE ORGANIZATE DE CATRE FR HANDBAL

20.3 Organizarea de jocuri publice amicale cu echipe din străinătate sau participarea la jocuri şi turnee în afara ţării, sunt permise numai cu acordul F.R. Handbal care se obtine cu minimum 5 zile inainte de desfasurarea acţiunii. Echipele care au primit acordul sunt obligate să prezinte F.R. Handbal, în termen de 48 ore, copii după rapoartele de joc şi informări tehnico-organizatorice asupra jocului (turneului).

          Echipa care organizeaza turnee de pregatire,  este obligata sa informeze FR Handbal.

Arbitrii şi observatorii delegati de catre I.H.F. sau E.H.F. la jocuri oficiale sau amicale, pot participa la acestea numai cu acordul FR Handbal, avand obligatia ca in termen de 48 ore de la revenirea in tara sa prezinte un raport scris referitor la jocul  ( competitia) la care au participat.

Nerespectarea celor de mai sus atrage dupa sine inaintarea cazului Comisiei de Disciplina(RODAH).

Art. 68 Arbitrii de handbal au dreptul de a conduce jocuri oficiale sau amicale publice numai daca sunt delegati oficial de organul competent. In cazul nerespectarii prezentului articol, arbitrii sunt pasibili de sanctionare conform Regulamentului Disciplinar al F.R.H. (Reg. CCA)

In atentia echipelor participante: 
Conform Art. 22.7 din 
Regulamentul de organizare si desfasurare al competitiilor nationale de handbal 2017-2018.
Art. 22.7.  De comun acord, echipele pot solicita, cu cel putin 7 (sapte) zile inainte, aprobarea F.R. Handbal pentru devansarea sau amanarea unor jocuri cu cel mult 3 (trei) zile fata de data programarii initiale, fara a fi schimbata ordinea de disputare a etapelor. 

Liga Campionilor- feminin
Sala Polivalenta - Bucuresti

26.01.2018, ora 20:30
CSM Bucuresti - Gyori Audi ETO KC (HUN) 
Arbitri EHF: Cacdor/Nicolau-POR
Observator EHF: Per  Morten Sodal-NOR

Cupa EHF (Grupe)- feminin
Sala Gheorghe Tadici - Zalau

27.01.2018, ora 17:00
HC Zalau - DHK Banik Most (CZE)
Arbitri EHF: Beqirl/Krasniqi-KOS
Observator EHF: Ioannis Meimaridis-GRE

Cupa EHF (Grupe)- feminin
Sala Polivalenta Craiova

27.01.2018, ora 16:30
SCM Craiova - Kuban (RUS)  
Arbitri EHF: Mertinian/Syrepisios-GRE
Observator EHF: Kyriakos Kaplanis-CYP

 

 

Liga Zimbrilor
Etapa 16

Echipa HC Odorhei s-a retras din Liga Nationala-masculin in data de 29.01.2018.
Echipa CS Politehnica Iasi s-a retras din Liga Nationala-masculin in data de 07.03.2018.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 28.01 17:00 AHC Potaissa TurdavsCSM Fagaras 20/1
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator: I.Rapa(TM)
Liga Florilor
Etapa 13
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 24.01 17:30 SCM CraiovavsHC Dunarea Braila Tvr HD 20/2
Sala: N/A Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: C.Milcu(MH)
Jo 25.01 17:00 HC ZalauvsAHCM Slobozia 20/3
Sala: Sala Gh. Tadici Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator: V.Ionescu(B)
Liga Florilor
Etapa 14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 27.01 18:00 HC Dunarea BrailavsCSU Danubius Galati 20/4
Sala: N/A Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: V.Dobre(B)
Sb 27.01 16:00 U ClujvsCS Magura Cisnadie Tvr 2 20/5
Sala: N/A Arbitri: G.Baducu(BZ)/R.Voicu(BZ) Observator: H.Belu(B)
Sb 27.01 11:00 CSM SlatinavsCS Rapid Usl Metrou Bucuresti 20/6
Sala: N/A Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: S.Ciurea(Dj)
Du 28.01 16:30 HCM Rm ValceavsASC Corona 2010 Brasov Tvr 1 20/7
Sala: N/A Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: V.Dancescu(B)
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 17
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 24.01 00:00 ACS Sc. 181 SSP Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 24.01 16:00 HC Dinamo BucurestivsACS UAIC CNOT Iasi 20/8
Sala: N/A Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Mi 24.01 14:00 CS Stiinta BacauvsCS Danubius Calarasi 20/9
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Mi 24.01 16:00 CSU TargovistevsCSS Tulcea 20/10
Sala: Sala Polivalenta Mare Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator:
Mi 24.01 15:00 CSA Steaua BucurestivsCSU Neptun Constanta 20/11
Sala: Sala Iris Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Ma 23.01 18:30 SCM Gloria BuzauvsHC Activ CSO Plopeni 20/12
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:
Mi 24.01 17:00 CSU Stiinta BucurestivsCSM Bucuresti II 20/13
Sala: Sala Iris Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator:
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 18
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 27.01 00:00 CSU Stiinta Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 27.01 15:30 CSM Bucuresti IIvsSCM Gloria Buzau 20/14
Sala: Sala Rapid Arbitri: C.Popa(GL)/S.Toma(BR) Observator:
Sb 27.01 12:00 HC Activ CSO PlopenivsCSA Steaua Bucuresti 20/15
Sala: Sala Polivalenta Plopeni Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator:
Sb 27.01 14:00 CSU Neptun ConstantavsCSU Targoviste 20/16
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Sb 27.01 16:00 CSS TulceavsCS Stiinta Bacau 20/17
Sala: Sala Tulcea Arbitri: D.Enache(B)/C.Radut(B) Observator:
Sb 27.01 16:00 CS Danubius CalarasivsHC Dinamo Bucuresti 20/18
Sala: Sala Sc. 11 T Vladimirescu Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Sb 27.01 15:00 ACS UAIC CNOT IasivsACS Spartac Bucuresti 20/19
Sala: N/A Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Sb 27.01 13:00 HCF Piatra NeamtvsACS Sc. 181 SSP Bucuresti 20/20
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 15

Echipa SC Muresul Tg. Mures retrasa din campionat in data de 18.01.2018
Echipa KSE Tg. Secuiesc retrasa din campionat in data de 19.01.2018

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 27.01 13:00 FC ArgesvsACS Odorheiu Secuiesc 20/21
Sala: Sala Universitatii Arbitri: O.Petre(BV)/C.Mihai(BV) Observator:
Sb 27.01 10:00 CSU Universitatea de Vest TimisoaravsCSU Oradea 20/22
Sala: Sala Universitatii Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Eremia(GJ) Observator:
Vi 26.01 18:00 ASC Corona 2010 BrasovvsACS Olimpic Tg. Mures 20/23
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: G.Beldiman(AR)/A.Moldoveanu(AR) Observator:
Sb 27.01 00:00 ACS Crisul Chisineu-Cris sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 27.01 00:00 CS Minaur Baia MarevsCS Dacia Mioveni 2012 20/24
Sala: N/A Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator:
Sb 27.01 12:00 National Rm ValceavsSCM Timisoara 20/25
Sala: N/A Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Sb 27.01 00:00 CSU Resita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Seria C Feminin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 28.01 00:00 ASC Sc. 181 SSP Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 28.01 16:00 CSS CalarasivsLPS I. Balas Soter Buzau 20/26
Sala: Sala Gimnaziala Tudor Vladimirescui Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Du 28.01 13:00 CSS 2 BucurestivsCSM Bucuresti 20/27
Sala: Sala Rapid Arbitri: M.Brebu(AG)/M.Ciutacu(B) Observator:
Du 28.01 11:00 HC Activ CSO PlopenivsCT Media Bucuresti 20/28
Sala: N/A Arbitri: F.Curtuia(BC)/S.Curtuia(BC) Observator:
Juniori 1 Seria A Masculin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 27.01 11:00 LPS IasivsCS Stiinta Municipal Bacau 20/29
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Sb 27.01 11:00 LPS Piatra NeamtvsLPS Roman 20/30
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Sb 27.01 12:00 LPS Nadia Comaneci OnestivsSc. Nr. 3 Adjud 20/31
Sala: Sala Municipala Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Sb 27.01 00:00 LPS Suceava sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Seria B Masculin
Etapa 6

Echipa CSS Tecuci nu se prezinta la jocul cu AHC Dobrogea Sud din 03.03.2018

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 27.01 12:00 CSS TecucivsLPS Braila 20/32
Sala: Sala Lucian Vasilache Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) Observator:
Sb 27.01 12:00 AHC Dobrogea Sud Constanta JIvsLPS I. Balas Soter Buzau 20/33
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Sb 27.01 12:00 CSS CalarasivsCSS Galati 20/34
Sala: Sala Sporturilor din incinta Stadionului Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Juniori 1 Seria C Masculin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 27.01 00:00 CSM Ploiesti JI sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 27.01 13:00 CS Viitorul PitestivsCS Dinamo Bucuresti 20/35
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Fugaru(GJ)/C.Radu(GJ) Observator:
Sb 27.01 12:00 CS Brazi JIvsCSS 3 Steaua Bucuresti 20/36
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: G.Lazar(IL)/C.Oprea(IL) Observator:
Sb 27.01 11:00 CT Media BucurestivsCSM Bucuresti 20/37
Sala: Sala Iris Arbitri: N.Costache(B)/L.Dragoi(B) Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 27.01 11:30 LPS Banatul TimisoaravsLPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 20/38
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Vi 26.01 14:00 CSS SibiuvsCSM Scolar Resita JI 20/39
Sala: Sala Transilvania Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Sb 27.01 13:00 CSS LugojvsCSS Craiova 20/40
Sala: Sala Lavinia Milosovici Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Juniori 1 Seria E Masculin
Etapa 6

Echipa CSS Fagaras nu se prezinta la jocul cu National Sighisoara.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 27.01 14:00 LPS BrasovvsNational Sighisoara 20/41
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: N.Avadanei(Bacau)/G.Popovici(Bacau) Observator:
Sb 27.01 12:30 CSS FagarasvsCSS Sighisoara 20/42
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Jo 25.01 14:00 CSS OdorheivsCSS Dinamo Brasov 20/43
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: B.Gherman(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Juniori 1 Seria F Masculin
Etapa 6

Echipa AH Minaur Baia Mare s-a retras in data de 12.09.2017
Echipa LPS Satu Mare nu se prezinta la jocul cu CSS 2 Baia Mare

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 25.01 16:00 HC 2003 Alesd JIvsAHC Potaissa Turda 20/44
Sala: Sala Tetchea Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Lu 29.01 17:00 LPS ClujvsCSS 2 Baia Mare 20/45
Sala: Sala LPS Arbitri: B.Gherman(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Sb 27.01 00:00 LPS Satu Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria D Feminin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 27.01 00:00 CT Media Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 27.01 12:00 CSS PloiestivsCS Rapid Bucuresti 20/46
Sala: Sala Olimpia Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) Observator:
Sb 27.01 12:00 ACS Unirea DobroestivsCSS 6 Bucuresti 20/47
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: C.Mara(B)/F.Stanciu(CL) Observator:
Sb 27.01 11:00 LPS Viitorul PitestivsACS Kira Targoviste 20/48
Sala: Sala Sporturilor Trivale Arbitri: L.Marii(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 27.01 00:00 ACS Transilvania Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 27.01 12:00 CSS Dinamo BrasovvsASC Corona 2010 Brasov 20/49
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: F.Dusa(BV)/M.Manea(BV) Observator:
Sb 27.01 15:00 CSS SibiuvsCSS Odorheiul Secuiesc 20/50
Sala: Sala Transilvania Arbitri: C.Onogea(VL)/M.Padeanu(VL) Observator:
Vi 26.01 17:00 CSS Sf. GheorghevsCSS Medias 20/51
Sala: N/A Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 28.01 14:00 CSH Art GalativsLPS Roman 20/52
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: R.Armanu(BC)/G.Ungureanu Vranceanu(BC) Observator:
Du 28.01 11:00 LPS IasivsLPS Focsani 20/53
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Cojocaru(BC)/C.Ochiana(BC) Observator:
Du 28.01 13:30 LPS Piatra NeamtvsCSS Bacau 20/54
Sala: Sala Ceahlau Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Du 28.01 11:00 CSS Tg. NeamtvsCS OK Sport Onesti 20/55
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Dumitru(VN)/L.Gheorghiu(VS) Observator:
Du 28.01 12:30 LPS VasluivsHC Buhusi 20/56
Sala: N/A Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 10

Echipa CSS 1 Constanta s-a retras in data de 25.09.2017
Echipa CS Ovidiu retrasa la Turneul 1
Echipa CSS Medgidia a fost exclusa

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 28.01 00:00 CSS MedgidiavsLPS Braila 20/57
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 28.01 11:00 LPS I. Balas Soter BuzauvsCS Danubius Calarasi 20/58
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Popa(GL)/S.Toma(BR) Observator:
Du 28.01 00:00 CS United Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 28.01 00:00 CSS Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 28.01 15:00 ACS SC Piticu 2013 FetestivsCSA Axiopolis Sport Cernavoda 20/59
Sala: Sala Liceului de Industrie Alimentara Arbitri: M.Stuparu(Bz)/I.Velisca(BZ) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 28.01 13:00 HC Activ CSO PlopenivsCSM Bucuresti 20/60
Sala: N/A Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Du 28.01 16:00 ACS Unirea DobroestivsCSO Pantelimon 20/61
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: A.Baltat(BV)/C.Marin(B) Observator:
Du 28.01 00:00 CSS 6 BucurestivsCSM Bucuresti II 20/62
Sala: N/A Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Du 28.01 09:00 ACS Vulturii BucurestivsCS Rapid Bucuresti 20/63
Sala: Sala Iris Arbitri: A.Baltat(BV)/C.Marin(B) Observator:
Du 28.01 14:00 CSS 2 BucurestivsCSS Slobozia 20/64
Sala: Scoala Gimnaziala 88 Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/E.Tanasescu(PH) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 10

Echipa CSM VSK Csikszered Miercurea Ciuc nu se prezinta la jocul LPS Florin Fleseriu Sebes.
Echipa CSS Fagaras nu se prezinta la jocul cu Bastya Lazarea.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 28.01 14:00 CSO Tricolorul BreazavsLPS Fl. Fleseriu Sebes 20/65
Sala: Sala Virgil Dudau Arbitri: D.Manciu(BV)/R.Stanciu(BV) Observator:
Du 28.01 12:00 CSM VSK Csikszered Miercurea CiucvsBastya Lazarea 20/66
Sala: Scoala Gimnaziala Jozsef Atilla Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator:
Du 28.01 12:00 CSS FagarasvsCSS Dinamo Brasov 20/67
Sala: Sala Doamna Stanca Arbitri: P.Iacob(B)/S.Savu(AG) Observator:
Vi 26.01 15:30 CSS Sf. GheorghevsACS Corona 2010 Brasov 20/68
Sala: N/A Arbitri: R.Gyorgy(HG)/J.Karda(HG) Observator:
Ma 30.01 16:00 CSS Odorheiul SecuiescvsACS Transilvania Brasov 20/69
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: M.Birsan(MS)/M.Stan(MS) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 10

HC Universitatea FEFS II Craiova nu se prezinta la meciul cu CSM Mihai Viteazul Vulcan din 25.03.2018.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 28.01 13:00 CSS PetrosanivsLPS Slatina 20/70
Sala: Colegiul Hermes Arbitri: L.Cruceru(MH)/F.Radulescu(MH) Observator:
Du 28.01 00:00 CSS Dr. Tr. Severin sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 28.01 11:00 CSS CorabiavsCSS Craiova 20/71
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Du 28.01 16:30 HC Univ. FEFS CraiovavsCS HC Univ FEFS Craiova II 20/72
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Du 28.01 13:00 HCM CraiovavsCSM Mihai Viteazul Vulcan 20/73
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: L.Marii(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 28.01 11:00 LPS Viitorul PitestivsGr. Sc. Energetic Rm Valcea 20/74
Sala: Scoala Traian Arbitri: E.Scrieciu(DJ)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Du 28.01 14:00 CSS TargovistevsCSS Sibiu 20/75
Sala: Sala CSS Arbitri: R.Dan(BV)/A.Savu(BV) Observator:
Du 28.01 00:00 CSS Rm. Valcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 27.01 12:00 CS Chimia Rm. ValceavsCSM Fagaras 20/76
Sala: N/A Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Du 28.01 11:00 HCM Torok Rm. ValceavsCSM Ploiesti 20/77
Sala: Sala Sporturilor Traian Arbitri: A.Cace(OT)/I.Craiu(OT) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 28.01 11:00 ACS Leu GiarmatavsCS Unirea Sannicolau Mare 20/78
Sala: Sala Giarmata Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Du 28.01 13:00 Diniasanca DiniasvsLT Traian Vuia Resita 20/79
Sala: Sala Peciu Nou Arbitri: R.Ardelean(BH)/A.Vacariu(TM) Observator:
Du 28.01 13:00 ACS Baile HerculanevsACS Traian Lalescu Hunedoara 20/80
Sala: Sala Duicu Alexandru Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) Observator:
Du 28.01 12:00 LPS Banatul TimisoaravsHC Jimbolia 20/81
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Constantinescu(tm)/I.Lascu(AR) Observator:
Du 28.01 00:00 Sc. Gen. 7 TimisoaravsCSS Hunedoara 20/82
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 10

Echipa Marta Baia Mare s-a retras in data de 14.09.2017

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 28.01 10:30 ACS Pegasus Tg. MuresvsCSS Zalau 20/83
Sala: Sala Polivalenta Tg.Mures Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Du 28.01 13:00 HC Arsenal TaurenivsCS Phoenix Baia Mare 20/84
Sala: Sala de Sport Ludus Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Du 28.01 00:00 CSS 2 Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 28.01 12:30 CSS Viitorul Cluj IIvsACS Alpha Oradea 20/85
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: G.Beldiman(AR)/A.Moldoveanu(AR) Observator:
Du 28.01 11:00 CSS Viitorul ClujvsCS Atletik Satu Mare 20/86
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: A.Moldoveanu(AR)/A.Moldoveanu(AR) Observator: