Romania Cadeti Masculin

Program

Rezultate

16:26 9:14
Duminicã, 10 aprilie 2016 /
ROMANIA CADETI vs SERBIA CADETI
Pregatire
ROMANIA: Rusu Robert, Dinu Sorin 2, Forman Vlad 1, Neacsu Vasile 1, Szasz Elod 1, Lazurca Claudiu, Nica Mihai 3, Petrea Sabin 1, Bodor Mark, 1 Iordachi Eduard, Turturica Radu, Dobra Bogdan 2, Copos Andrei, Popa Rares 1, Enculescu Constantin, Pop Daniel 2, Morosanu Stefan 1.Antrenor principal: Raduta Titel, Antrenor secund: Caba Razvan
24:22 11:9
Vineri, 08 aprilie 2016 /
ROMANIA CADETI vs SERBIA CADETI
Pregatire
ROMANIA: Rusu Robert, Dinu Sorin 1, Forman Vlad, Neacsu Vasile 5, Szasz Elod, Lazurca Claudiu, Nica Mihai 5, Petrea Sabin 1, Bodor Mark, Iordachi Eduard, Turturica Radu, Dobra Bogdan, Copos Andrei, Popa Rares, Enculescu Constantin, Pop Daniel 9, Morosanu Stefan 3.Antrenor principal: Raduta Titel, Antrenor secund: Caba Razvan
23:19 13:12
Joi, 07 aprilie 2016 /
ROMANIA CADETI vs SERBIA CADETI
Pregatire
ROMANIA: Rusu Robert, Dinu Sorin 1, Forman Vlad, Neacsu Vasile 4, Szasz Elod 3, Lazurca Claudiu 2, Nica Mihai 3, Petrea Sabin 2, Bodor Mark, Iordachi Eduard 2, Turturica Radu, Dobra Bogdan 3, Copos Andrei, Popa Rares, Enculescu Constantin, Pop Daniel 2, Morosanu Stefan 1. Antrenor principal: Raduta Titel, Antrenor secund: Caba Razvan
29:30 13:18
Duminicã, 20 decembrie 2015 /
ROMANIA CADETI vs UNGARIA CADETI
Pregatire
Romania: Rusu Robert, Dinu Sorin 6, Forman Vlad 1, Bogdan Mihai, Totoi Andrei 1, Lazurca Claudiu, Nica Mihai 7, Neacsu Vasile, Dedu Aron 1, Lazar Adam, Turturica Radu, Bodor Mark, Mitu Andrei 5, Enculescu Constantin 2, Pop Daniel 1, Milu Mihai 5, Morosanu Stefan, Copos Andrei. Antrenor principal: Raduta Titel, Antrenori secunzi: Caba Razvan si Apostu Daniel
24:26 10:14
Sâmbãtã, 19 decembrie 2015 /
ROMANIA CADETI vs UNGARIA CADETI
Pregatire
Romania: Rusu Robert, Dinu Sorin 2, Forman Vlad, Bogdan Mihai, Totoi Andrei 2, Lazurca Claudiu, Nica Mihai 5, Neacsu Vasile 1, Dedu Aron 2, Lazar Adam, Turturica Radu, Bodor Mark, Mitu Andrei 4, Enculescu Constantin, Pop Daniel 3, Milu Mihai 5, Morosanu Stefan, Copos Andrei. Antrenor principal: Raduta Titel, Antrenori secunzi: Caba Razvan si Apostu Daniel
18:30 9:17
Vineri, 18 decembrie 2015 /
ROMANIA CADETI vs UNGARIA CADETI
Pregatire
Romania: Rusu Robert, Dinu Sorin 2, Forman Vlad, Bogdan Mihai, Totoi Andrei 1, Lazurca Claudiu, Nica Mihai 6, Neacsu Vasile, Dedu Aron 4, Lazar Adam 1, Turturica Radu, Bodor Mark, Mitu Andrei 2, Enculescu Constantin, Pop Daniel 1, Milu Mihai 1, Morosanu Stefan, Copos Andrei. Antrenor principal: Raduta Titel, Antrenori secunzi: Caba Razvan si Apostu Daniel

Programul competitional anul 2017

# Data Actiune
1 05-12.01.2017 CANTONAMENT PREGATIRE - IZVORANI
2 13-15.01.2017 TESTE/PROBE DE CONTROL - IZVORANI
3 27.03-06.04.2017 Cantonament Pregatire, Bucuresti
4 07-12.04.2017 Turneu International Vrilittos Cup, Veria, Grecia
5 22-31.05.2017 CANTONAMENT PREGATIRE - SIGHISOARA
6 01-04.06.2017 Turneu International Quirinus Cup, Neuss, Germania
7 19.06-02.07.2017 Cantonament Pregatire Bucuresti/Izvorani
8 03-09.07.2017 C.E. Open M17, Goteborg, Suedia
9 03-20.08.2017 TABARA PREGATIRE - BACAU
10 30.10-09.11.2017 CANTONAMENT PREGATIRE - NESTABILIT
11 10-12.11.2017 TURNEU INTERNATIONAL - NESTABILIT
12 04-14.12.2017 CANTONAMENT PREGATIRE - SIGHISOARA
13 15-17.12.2017 TURNEU INTERNATIONAL - BACAU

Lot curent

Aceste informatii sunt disponibile doar in cazul in care nationala este implicata intr-un turneu final care necesita un lot oficial si nu pe cel largit.

Lot largit

BODOR MARK
C.N.E. Sighisoara/CSS Odorhei
2000
BOGDAN MIHAI
LPS Cluj-Napoca
2000
BUGULET COSMIN
C.N.E. Sighisoara/LPS Vaslui
2001
CHIOREAN CLAUDIU
C.N.E. Sighisoara/CSS Sighisoara
2000
CHIRA PAUL
LPS Cluj-Napoca
2000
COPOS ANDREI
C.N.E. Sighisoara/CSS Craiova
2000
CORNEA OVIDIU
CSS Galati
2000
DEDU ARON
C.N.E. Sighisoara/CSM Bucuresti
2000
DINU SORIN
C.N.E. Sighisoara/ACS Viitorul Pitesti
2000
DOBRA BOGDAN
AH Minaur Baia Mare
2000
DOROIMAN DENIS
LPS Banatul Timisoara
2000
DRAGHICI ALEXANDRU
C.N.E. SIGHISOARA/ACS VIITORUL PITESTI
2001
DRENCEANU RAZVAN
C.N.E. Sighisoara/LPS Iasi
2001
ENCULESCU CONSTANTIN
C.N.E. Sighisoara/CS Extrem Baia-Mare
2001
FORMAN VLAD
LPS Piatra-Neamt
2000
IORDACHI EDUARD
Stiinta Bacau
2000
LAZAR ADAM
CSM BUCURESTI
2000
LAZURCA CLAUDIU
LPS Suceava
2000
LEOCA DAVID
C.N.E. Sighisoara/CSM Bucuresti
2000
LOGOFATU DANIEL
LPS Suceava
2000
MILU MIHAI
CSM Bucuresti
2000
MITU ANDREI
C.N.E. Sighisoara/CSM Progresul Bailesti
2000
MOISE ALEXANDRU
C.N.E. Sighisoara/CSM Bucuresti
2001
MOROSANU STEFAN
HC Farul Constanta
2000
NEACSU VASILE
C.N.E. Sighisoara/CSM Progresul Bailesti
2000
NICA MIHAI
CSM Bucuresti
2000
PETREA SABIN
CSS Galati
2000
POP DANIEL
AHC Potaissa Turda
2000
POPA RARES
C.N.E. Sighisoara/AHC Potaissa Turda
2001
PUSCUTA RAZVAN
Stiinta Bacau
2000
RODE LASZLO
C.N.E. SIGHISOARA/CSM SFANTU-GHEORGHE
2001
RUSU ROBERT
C.N.E. Sighisoara/LPS Iasi
2000
SZASZ ELOD
C.N.E. Sighisoara/CS Odorhei
2000
TOTOI ANDREI
Stiinta Bacau
2000
TURTURICA RADU
LPS Piatra-Neamt
2000
VAMANU IOAN
Stiinta Bacau
2000

Staff nationala

TITEL RADUTA
antrenor principal
RAZVAN CABA
antrenor secund
GHEORGHE RADU
medic
IOAN MUNTEANU
Maseur