In atentia echipelor participante in campionatele nationale
Va comunicam ca pentru o mai buna informare a participantilor la competitiile nationale (echipe si oficiali), aveti obligatia de a transmite la FR Handbal (fax 0212318262) orele de incepere a jocurilor oficiale, precum si sala cu 15 zile inainte de programarea acestora.Totodata rugam AJH/AMH sa centralizeze programul jocurilor: din aria lor teritoriala si sa transmita in timp util (15 zile) la FRHandbal orele de incepere, sala de desfasurare, precum si arbitrii ajutatori delegati.
In atentia echipelor participante in Liga Nationala
Va reamintim ca in conformitate cu Hotararea Comitetului Director nr. 60/14.07.’16, validata de catre Consiliul de Administratie in 28.07.’16, echipele participante in Liga Nationala masculina, denumita „Liga Zimbrilor”, au obligatia de a inscriptiona sigla acesteia pe maneca dreapta a tricoului de joc (13cm/13cm), precum si de a afisa un banner personalizat la centrul terenului (1m/3m), opus locului de unde se efectueaza transmisia TV.
Nerespectarea acestor cerinte atrage dupa sine aplicarea art.39 din Regulamentul Disciplinar.
În atenţia cluburilor de juniori care au sportivi la Centrele Naţionale de Excelenţă
Vizualizeaza aici: Conditiile de participare ale sportivilor de la C.N.E.-uri la jocurile cluburilor de provenienţă din Campionatul Naţional de Juniori 2016/2017:
Plata Taxelor, penalizarilor si cotizatiilor anuale se face in urmatorul cont:
RO60RNCB0072049705620001, BCR, sector 1 Bucuresti
IN ATENTIA ARBITRILOR: Noul mod de transmitere si completare a scorului de la jocurile unde ati fost delegati se poate gasi AICI!
Noul sistem se gaseste la adresa: www.sms.frh.ro
Noul mod de transmitere NU se aplica la jocurile de LIGA NATIONALA, unde se va completa LIVE SCOR.
Orice nerespectare va atrage dupa sine suspendarea respectivului cuplu de arbitri pentru 1(una) luna.
Descarca aici: "Regula ultimelor 30 de secunde
Reamintim observatorilor, delegatilor federali precum si arbitrilor ca au obligatia sa transmita rapoartele suplimentare in maximum 24 de ore de la terminarea jocului la fax: 021 230 12 34 sau e-mail: bocanmihail05@yahoo.com, mihail.bocan@frh.ro.
In caz contrat cei vinovati vor fi retinuti de la delegari minimum o luna.
Etapa 4 |
||||||
Play-Out |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Mi 26.04 | 00:00 | CSM Satu Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Mi 26.04 | 18:00 | CSU din Suceava | vs | CSM Fagaras | 82/1 | |
Sala: Sala LPS Suceava | Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Mi 26.04 | 18:30 | CSM Focșani 2007 | vs | CSA Steaua București | 82/2 | |
Sala: N/A | Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.04 | 00:00 | CSA Steaua București sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 29.04 | 18:00 | CSM Fagaras | vs | CSM Focșani 2007 | 82/3 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) | Observator: G.Nasturel(CS) | ||||
Sb 29.04 | 11:00 | CSM Satu Mare | vs | CSU din Suceava | 82/4 | |
Sala: N/A | Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) | Observator: Z.Mesaros(MM) | ||||
Meci 2 |
||||||
Play-off faza II |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 26.04 | 20:00 | HC Dobrogea Sud | vs | CS Dinamo București | Digi / Telekom | 82/5 |
Sala: Sala Sporturilor Constanta | Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) | Observator: G.Bejinariu(AG) | ||||
Mi 26.04 | 18:30 | SCM Politehnica Timișoara | vs | CSM Vaslui | 82/6 | |
Sala: Sala C. Jude | Arbitri: C.Din(B)/S.Dinu(B) | Observator: V.Dobre(B) | ||||
Mi 26.04 | 18:00 | AHC Dunărea Călărași | vs | HC Odorhei | 82/7 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Pintea(CJ)/M.Sas(BH) | Observator: P.Anton(IS) | ||||
Etapa 25 |
||||||
Echipa CSM Ploiesti s-a retras din campionat in data de 03.11.2016 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 26.04 | 16:00 | CSU Cluj-Napoca | vs | CSM Corona Brașov | Tvr 2 | 82/8 |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) | Observator: C.Milcu(MH) | ||||
Lu 24.04 | 19:00 | HC Dunărea Brăila | vs | SCM Râmnicu Vâlcea | Digi / Telekom | 82/9 |
Sala: Sala Sporturilor Braila | Arbitri: C.Lovin(B)/S.Stancu(BZ) | Observator: I.Enache(BV) | ||||
Etapa 26 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.04 | 12:30 | CSM Corona Brașov | vs | CSM București | Digi / Telekom | 82/10 |
Sala: N/A | Arbitri: C.Lovin(B)/S.Stancu(BZ) | Observator: L.Condrut(PH) | ||||
Du 30.04 | 00:00 | CSM Galati sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 28.04 | 12:00 | CSM Unirea Slobozia | vs | HC Zalău | 82/11 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/M.State(BZ) | Observator: V.Dancescu(B) | ||||
Sb 29.04 | 16:00 | CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | vs | CSM Roman | Tvr 2 | 82/12 |
Sala: N/A | Arbitri: C.Belean(MS)/V.Calina(AG) | Observator: V.Vicea(B) | ||||
Lu 01.05 | 18:30 | CS Măgura Cisnadie | vs | HC Dunărea Brăila | Digi / Telekom | 82/13 |
Sala: N/A | Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) | Observator: D.Stamatoiu(VL) | ||||
Du 30.04 | 16:00 | SCM Râmnicu Vâlcea | vs | SCM Universitatea Craiova | Tvr 1 | 82/14 |
Sala: N/A | Arbitri: C.Baban(MM)/I.Marta(MM) | Observator: C.Potora(Cj) | ||||
Du 30.04 | 00:00 | CSU Cluj-Napoca sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 23 |
||||||
Echipa CS Cimentul Bicaz s-a retras in data de 14.09.2016 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.04 | 00:00 | CSM Bacău sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 29.04 | 00:00 | CSM Botosani sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 28.04 | 19:00 | ACS HC Buzău 2012 | vs | CSU Targoviste | 82/15 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) | Observator: | ||||
Jo 27.04 | 13:00 | HC Farul Constanta | vs | CSM Bucuresti DivA | 82/16 | |
Sala: Sala Sporturilor Constanta | Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) | Observator: | ||||
Sb 29.04 | 19:00 | CSM Alexandria | vs | CS Politehnica Iasi | 82/17 | |
Sala: Sala Suhaia | Arbitri: A.Eremia(GJ)/A.Draganescu(GJ) | Observator: | ||||
Sb 29.04 | 00:00 | HC Dobrogea Sud II sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 29.04 | 00:00 | CSU Galati sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 23 |
||||||
CS Unirea Sannicolau Mare s-a retras 16.09.2016 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.04 | 00:00 | CNE Sighisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 29.04 | 00:00 | CSM Oradea sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 29.04 | 00:00 | CS Universitatea Craiova | vs | ACS Avram Iancu Arad | 82/18 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 29.04 | 16:00 | CS Minaur Baia Mare | vs | HC Sibiu | 82/19 | |
Sala: N/A | Arbitri: /R.Pelin(BN) | Observator: | ||||
Sb 29.04 | 11:00 | CSU Politehnica Timisoara | vs | CSM Sighisoara | 82/20 | |
Sala: Sala C. Jude | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: | ||||
Du 30.04 | 15:30 | CS Universitatea Cluj | vs | CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu | 82/21 | |
Sala: Sala Mica | Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: | ||||
Mi 03.05 | 15:00 | Academia Minaur Baia Mare | vs | CSU CNOT Brasov | 82/22 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) | Observator: | ||||
Etapa 10 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.04 | 15:30 | ACS Spartac UNEFS Bucuresti | vs | HCF Piatra Neamt | 82/23 | |
Sala: Sala Polivalenta Mica | Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) | Observator: | ||||
Etapa 22 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 27.04 | 11:00 | SCM Pitesti | vs | ACS UAIC CNOT Iasi | 82/24 | |
Sala: Sala de Sport a Universitatii | Arbitri: C.Onogea(VL)/M.Padeanu(B) | Observator: | ||||
Ma 25.04 | 13:00 | CS Stiinta Bacau | vs | HCF Piatra Neamt | 82/25 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Badelita(SV)/V.Popovici(BT) | Observator: | ||||
Ma 25.04 | 17:30 | HC Activ CSO Plopeni | vs | CSU Targoviste | 82/26 | |
Sala: Sala Sporturilor Plopeni | Arbitri: R.Dinu(B)/G.Dogarescu(B) | Observator: | ||||
Ma 25.04 | 17:00 | CSM Bucuresti DivA | vs | CS Rapid București | 82/27 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: C.Marin(B)/C.Constantin(B) | Observator: | ||||
Ma 25.04 | 17:00 | CSU Stiinta Bucuresti | vs | ACS SC 181 SSP Bucuresti | 82/28 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Ma 25.04 | 15:00 | HC Dinamo Bucuresti | vs | SCM Gloria Buzău | 82/29 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Etapa 23 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 28.04 | 15:00 | HC Dinamo Bucuresti | vs | SCM Pitesti | 82/30 | |
Sala: N/A | Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) | Observator: | ||||
Vi 28.04 | 17:00 | SCM Gloria Buzău | vs | CSU Stiinta Bucuresti | 82/31 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Dumitru(VN)/L.Gheorghiu(VS) | Observator: | ||||
Vi 28.04 | 12:00 | ACS SC 181 SSP Bucuresti | vs | CSM Bucuresti DivA | 82/32 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: I.Velisca(BZ)/C.Vlad(BZ) | Observator: | ||||
Vi 28.04 | 17:00 | CS Rapid București | vs | HC Activ CSO Plopeni | 82/33 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: N.Ionica(BV)/A.Margarit(AG) | Observator: | ||||
Jo 27.04 | 15:30 | CSU Targoviste | vs | CS Stiinta Bacau | 82/34 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Mara(B)/F.Stanciu(CL) | Observator: | ||||
Du 30.04 | 11:00 | HCF Piatra Neamt | vs | ACS Spartac UNEFS Bucuresti | 82/35 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) | Observator: | ||||
Vi 28.04 | 15:30 | CSU Neptun Constanta | vs | ACS UAIC CNOT Iasi | 82/36 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: | ||||
Etapa 22 |
||||||
Echipa ACS Avram Iancu Arad s-a retras in data de 04.10.2016 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 25.04 | 00:00 | SC Muresul Tg Mures sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Ma 25.04 | 15:30 | CSU Universitatea de Vest Timisoara | vs | CS Extrem Baia Mare | 82/37 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Fugaru(GJ)/C.Radu(GJ) | Observator: | ||||
Ma 25.04 | 00:00 | ACS Sepsi-SIC Sf. Gheorghe sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Mi 26.04 | 14:00 | National Brasov | vs | CS Minaur Baia Mare | 82/38 | |
Sala: Sala D.P. Colibasi | Arbitri: A.Chicus(GJ)/O.Petre(BV) | Observator: | ||||
Ma 25.04 | 16:00 | CS Dacia Mioveni | vs | CSM Slatina | 82/39 | |
Sala: Sala Sporturilor Trivale | Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Eremia(GJ) | Observator: | ||||
Ma 25.04 | 15:00 | ACS Crisul Chisineu-Cris | vs | CSU Oradea | 82/40 | |
Sala: Sala Polivalenta Victoria Arad | Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) | Observator: | ||||
Ma 25.04 | 00:00 | CSU Resita sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 23 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 28.04 | 00:00 | CSU Resita sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 28.04 | 00:00 | ACS Crisul Chisineu-Cris sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 27.04 | 14:30 | CSU Oradea | vs | CS Dacia Mioveni | 82/41 | |
Sala: N/A | Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) | Observator: | ||||
Vi 28.04 | 16:30 | CSM Slatina | vs | National Brasov | 82/42 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Brebu(AG)/M.Ciutacu(B) | Observator: | ||||
Vi 28.04 | 17:00 | CS Minaur Baia Mare | vs | ACS Sepsi-SIC Sf. Gheorghe | 82/43 | |
Sala: Sala Lascar Pana | Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Vi 28.04 | 00:00 | CSU Universitatea de Vest Timisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 28.04 | 14:00 | CS Extrem Baia Mare | vs | SC Muresul Tg Mures | 82/44 | |
Sala: Sala Sc. Vasile Alecsandri | Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa I |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 28.04 | 15:00 | CSM Sf. Gheorghe | vs | LPS Buzau | 82/45 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Vi 28.04 | 16:30 | CSS Odorhei | vs | CS Viitorul Pitesti | 82/46 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.04 | 10:00 | LPS Buzau | vs | CS Viitorul Pitesti | 82/47 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Sb 29.04 | 11:30 | CSM Sf. Gheorghe | vs | CSS Odorhei | 82/48 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 30.04 | 10:00 | CSS Odorhei | vs | LPS Buzau | 82/49 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Du 30.04 | 11:30 | CS Viitorul Pitesti | vs | CSM Sf. Gheorghe | 82/50 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa II |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 28.04 | 15:30 | CS Stiinta Municipal Bacau | vs | HCS Citu Timisoara | 82/51 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: C.Zabava(NT) | ||||
Vi 28.04 | 14:00 | CSS Calarasi | vs | LPS Vaslui | 82/52 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: C.Zabava(NT) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.04 | 10:00 | HCS Citu Timisoara | vs | LPS Vaslui | 82/53 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: C.Zabava(NT) | ||||
Sb 29.04 | 11:30 | CS Stiinta Municipal Bacau | vs | CSS Calarasi | 82/54 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: C.Zabava(NT) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 30.04 | 10:00 | CSS Calarasi | vs | HCS Citu Timisoara | 82/55 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: C.Zabava(NT) | ||||
Du 30.04 | 11:30 | LPS Vaslui | vs | CS Stiinta Municipal Bacau | 82/56 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: C.Zabava(NT) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa III |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 28.04 | 15:00 | CSS Galati | vs | CSS Alexandria | 82/57 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: M.Burca(B) | ||||
Vi 28.04 | 16:30 | LPS Suceava | vs | CSS Ploiesti | 82/58 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: M.Burca(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.04 | 13:00 | CSS Alexandria | vs | CSS Ploiesti | 82/59 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: M.Burca(B) | ||||
Sb 29.04 | 14:30 | CSS Galati | vs | LPS Suceava | 82/60 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: M.Burca(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 30.04 | 12:00 | LPS Suceava | vs | CSS Alexandria | 82/61 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: M.Burca(B) | ||||
Du 30.04 | 13:30 | CSS Ploiesti | vs | CSS Galati | 82/62 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: M.Burca(B) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa IV |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 28.04 | 16:00 | CSS Sighisoara | vs | CS Blejoi | 82/63 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: L.Zsombori(CV) | ||||
Vi 28.04 | 17:45 | Academia Minaur Baia Mare | vs | LPS Piatra Neamt | 82/64 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: L.Zsombori(CV) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.04 | 10:00 | CS Blejoi | vs | LPS Piatra Neamt | 82/65 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: L.Zsombori(CV) | ||||
Sb 29.04 | 11:45 | CSS Sighisoara | vs | Academia Minaur Baia Mare | 82/66 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: L.Zsombori(CV) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 30.04 | 10:00 | Academia Minaur Baia Mare | vs | CS Blejoi | 82/67 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: L.Zsombori(CV) | ||||
Du 30.04 | 11:45 | LPS Piatra Neamt | vs | CSS Sighisoara | 82/68 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: L.Zsombori(CV) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa V |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 28.04 | 16:00 | CS HC Adrian Petrea Resita | vs | LPS Cluj | 82/69 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: V.Sighicea(VL) | ||||
Vi 28.04 | 18:00 | CS Brazi | vs | CSS Fagaras | 82/70 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: V.Sighicea(VL) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.04 | 16:00 | LPS Cluj | vs | CSS Fagaras | 82/71 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: V.Sighicea(VL) | ||||
Sb 29.04 | 18:00 | CS HC Adrian Petrea Resita | vs | CS Brazi | 82/72 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: V.Sighicea(VL) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 30.04 | 09:00 | CS Brazi | vs | LPS Cluj | 82/73 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: V.Sighicea(VL) | ||||
Du 30.04 | 11:00 | CSS Fagaras | vs | CS HC Adrian Petrea Resita | 82/74 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: V.Sighicea(VL) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa VI |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 28.04 | 16:00 | CSM Bucuresti | vs | LPS Roman | 82/75 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: V.Ivanciu(PH) | ||||
Vi 28.04 | 17:30 | CSS Craiova | vs | CSS 2 Baia Mare | 82/76 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: V.Ivanciu(PH) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.04 | 10:00 | LPS Roman | vs | CSS 2 Baia Mare | 82/77 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: V.Ivanciu(PH) | ||||
Sb 29.04 | 11:30 | CSM Bucuresti | vs | CSS Craiova | 82/78 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: V.Ivanciu(PH) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 30.04 | 10:00 | CSS Craiova | vs | LPS Roman | 82/79 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: V.Ivanciu(PH) | ||||
Du 30.04 | 11:30 | CSS 2 Baia Mare | vs | CSM Bucuresti | 82/80 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: V.Ivanciu(PH) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa VII |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 28.04 | 15:00 | CSM Progresul Bailesti | vs | CS Olimpic Tg Mures | 82/81 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: V.Bud(MM) | ||||
Vi 28.04 | 16:30 | LPS Braila | vs | HC 2003 Alesd | 82/82 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: V.Bud(MM) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.04 | 13:00 | CS Olimpic Tg Mures | vs | HC 2003 Alesd | 82/83 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: V.Bud(MM) | ||||
Sb 29.04 | 14:30 | CSM Progresul Bailesti | vs | LPS Braila | 82/84 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: V.Bud(MM) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 30.04 | 09:30 | LPS Braila | vs | CS Olimpic Tg Mures | 82/85 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: V.Bud(MM) | ||||
Du 30.04 | 11:00 | HC 2003 Alesd | vs | CSM Progresul Bailesti | 82/86 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: V.Bud(MM) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa VIII |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 28.04 | 12:00 | AHC Potaissa Turda | vs | CS Dinamo Bucuresti | 82/87 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: T.Plesa(VL) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.04 | 17:00 | AHC Potaissa Turda | vs | LPS Banatul I Timisoara | 82/88 | |
Sala: Sala Mihai Viteazul | Arbitri: / | Observator: T.Plesa(VL) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 30.04 | 09:00 | LPS Banatul I Timisoara | vs | CS Dinamo Bucuresti | 82/89 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: T.Plesa(VL) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa VIII |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 28.04 | 17:00 | CSS 1 Constanta | vs | CSH Art Galati | 82/90 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: A.Barbu(AG) | ||||
Vi 28.04 | 15:00 | LPS Roman | vs | CSS Caracal | 82/91 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: A.Barbu(AG) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.04 | 10:00 | CSH Art Galati | vs | CSS Caracal | 82/92 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: A.Barbu(AG) | ||||
Sb 29.04 | 12:00 | CSS 1 Constanta | vs | LPS Roman | 82/93 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: A.Barbu(AG) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 30.04 | 12:00 | LPS Roman | vs | CSH Art Galati | 82/94 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: A.Barbu(AG) | ||||
Du 30.04 | 10:00 | CSS Caracal | vs | CSS 1 Constanta | 82/95 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: A.Barbu(AG) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa VII |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 28.04 | 17:00 | LPS Braila | vs | ACS Transilvania Brasov | 82/96 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Vi 28.04 | 18:30 | LPS Sebes | vs | CSS 2 Baia Mare | 82/97 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.04 | 17:00 | ACS Transilvania Brasov | vs | CSS 2 Baia Mare | 82/98 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Sb 29.04 | 18:30 | LPS Braila | vs | LPS Sebes | 82/99 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 30.04 | 10:00 | LPS Sebes | vs | ACS Transilvania Brasov | 82/100 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Du 30.04 | 11:30 | CSS 2 Baia Mare | vs | LPS Braila | 82/101 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa VI |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 28.04 | 16:00 | CS Olimpic Tg Mures | vs | HCM Craiova | 82/102 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: O.Pripas(VL) | ||||
Vi 28.04 | 17:45 | HC Activ CSO Plopeni | vs | HC Buhusi | 82/103 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: O.Pripas(VL) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.04 | 16:00 | HCM Craiova | vs | HC Buhusi | 82/104 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: O.Pripas(VL) | ||||
Sb 29.04 | 17:45 | CS Olimpic Tg Mures | vs | HC Activ CSO Plopeni | 82/105 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: O.Pripas(VL) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 30.04 | 09:30 | HC Activ CSO Plopeni | vs | HCM Craiova | 82/106 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: O.Pripas(VL) | ||||
Du 30.04 | 11:15 | HC Buhusi | vs | CS Olimpic Tg Mures | 82/107 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: O.Pripas(VL) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa V |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 28.04 | 16:30 | LPS A Slatina | vs | LPS Banatul Timisoara | 82/108 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: I.Aldica(BN) | ||||
Vi 28.04 | 18:00 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | CS Medgidia | 82/109 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: I.Aldica(BN) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.04 | 11:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | CS Medgidia | 82/110 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: I.Aldica(BN) | ||||
Sb 29.04 | 12:30 | LPS A Slatina | vs | ASC Corona 2010 Brasov | 82/111 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: I.Aldica(BN) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 30.04 | 10:30 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | LPS Banatul Timisoara | 82/112 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: I.Aldica(BN) | ||||
Du 30.04 | 12:00 | CS Medgidia | vs | LPS A Slatina | 82/113 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: I.Aldica(BN) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa IV |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 28.04 | 16:00 | CSS Petrosani | vs | LPS Vaslui | 82/114 | |
Sala: Sala Sc. Gimnaziale | Arbitri: / | Observator: R.Pankler(CJ) | ||||
Vi 28.04 | 00:00 | CS Phoenix Baia Mare | vs | CSM Ploiesti | 82/115 | |
Sala: Sala Sc. Gimnaziale | Arbitri: / | Observator: R.Pankler(CJ) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.04 | 00:00 | LPS Vaslui | vs | CSM Ploiesti | 82/116 | |
Sala: Sala Sc. Gimnaziale | Arbitri: / | Observator: R.Pankler(CJ) | ||||
Sb 29.04 | 11:30 | CSS Petrosani | vs | CS Phoenix Baia Mare | 82/117 | |
Sala: Sala Sc. Gimnaziale | Arbitri: / | Observator: R.Pankler(CJ) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 30.04 | 11:00 | CS Phoenix Baia Mare | vs | LPS Vaslui | 82/118 | |
Sala: Sala Sc. Gimnaziale | Arbitri: / | Observator: R.Pankler(CJ) | ||||
Du 30.04 | 00:00 | CSM Ploiesti | vs | CSS Petrosani | 82/119 | |
Sala: Sala Sc. Gimnaziale | Arbitri: / | Observator: R.Pankler(CJ) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa III |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 28.04 | 15:30 | LPS Iasi | vs | ACS Sc. 181 SSP Bucuresti | 82/120 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: V.Dinca(B) | ||||
Vi 28.04 | 17:00 | CS United Galati | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 82/121 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: V.Dinca(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.04 | 10:00 | ACS Sc. 181 SSP Bucuresti | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 82/122 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: V.Dinca(B) | ||||
Sb 29.04 | 11:30 | LPS Iasi | vs | CS United Galati | 82/123 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: V.Dinca(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 30.04 | 10:00 | CS United Galati | vs | ACS Sc. 181 SSP Bucuresti | 82/124 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: V.Dinca(B) | ||||
Du 30.04 | 11:30 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | LPS Iasi | 82/125 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: V.Dinca(B) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa II |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 28.04 | 00:00 | CS Marta Baia Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: M.Carabet(CS) | ||||
Vi 28.04 | 17:00 | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | vs | Unirea Sannicolau Mare | 82/126 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: M.Carabet(CS) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.04 | 00:00 | Unirea Sannicolau Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: M.Carabet(CS) | ||||
Sb 29.04 | 11:00 | CS Marta Baia Mare | vs | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | 82/127 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: M.Carabet(CS) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 30.04 | 00:00 | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: M.Carabet(CS) | ||||
Du 30.04 | 11:00 | Unirea Sannicolau Mare | vs | CS Marta Baia Mare | 82/128 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: M.Carabet(CS) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa I |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 28.04 | 17:00 | CSM Bucuresti | vs | CSS Viitorul Cluj | 82/129 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Vi 28.04 | 18:30 | CSS Tulcea | vs | CS Danubius 2010 Galati | 82/130 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.04 | 17:00 | CSS Viitorul Cluj | vs | CS Danubius 2010 Galati | 82/131 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Sb 29.04 | 18:30 | CSM Bucuresti | vs | CSS Tulcea | 82/132 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 30.04 | 11:30 | CSS Tulcea | vs | CSS Viitorul Cluj | 82/133 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Du 30.04 | 10:00 | CS Danubius 2010 Galati | vs | CSM Bucuresti | 82/134 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) |
Actualizare automata | 20 secunde