Program nr.81 saptamana: 17.04-23.04.2017

In atentia echipelor participante in campionatele nationale

Va comunicam ca pentru o mai buna informare a participantilor la competitiile nationale (echipe si oficiali), aveti obligatia de a transmite la FR Handbal (fax 0212318262) orele de incepere a  jocurilor oficiale, precum si sala cu 15 zile inainte de programarea acestora.Totodata rugam AJH/AMH sa centralizeze programul jocurilor: din aria lor teritoriala si sa transmita in timp util (15 zile) la FRHandbal orele de incepere, sala de desfasurare, precum si arbitrii ajutatori delegati.

In atentia echipelor participante in Liga Nationala
            Va reamintim ca in conformitate cu Hotararea Comitetului Director  nr. 60/14.07.’16, validata de catre Consiliul de Administratie in 28.07.’16, echipele participante in Liga Nationala masculina, denumita „Liga Zimbrilor”, au obligatia de a inscriptiona sigla acesteia pe maneca dreapta a tricoului de joc (13cm/13cm), precum si de a afisa un banner personalizat la centrul terenului (1m/3m), opus locului de unde se efectueaza transmisia TV.
            Nerespectarea acestor cerinte atrage dupa sine aplicarea art.39 din Regulamentul Disciplinar. 

Incepand cu sezonul competitional 2016-2017 in atributia echipelor de Liga Nationala masculin + feminin , la jocurile unde acestea sunt gazda intra completarea LIVE (in timp real) a raportului online. - click pentru detalii

În atenţia cluburilor de juniori care au sportivi la Centrele Naţionale de Excelenţă
Vizualizeaza aici: Conditiile de participare ale sportivilor de la C.N.E.-uri la jocurile cluburilor de provenienţă din Campionatul Naţional de Juniori 2016/2017:

Plata Taxelor, penalizarilor si cotizatiilor anuale se face in urmatorul cont:
RO60RNCB0072049705620001, BCR, sector 1 Bucuresti

IN ATENTIA ARBITRILOR:  Noul mod de transmitere si completare a scorului de la jocurile unde ati fost delegati se poate gasi AICI!
Noul sistem se gaseste la adresa: www.sms.frh.ro
Noul mod de transmitere NU se aplica la jocurile de LIGA NATIONALA, unde se va completa LIVE SCOR.
Orice nerespectare va atrage dupa sine suspendarea respectivului cuplu de arbitri pentru 1(una) luna.

Descarca aici: "Regula ultimelor 30 de secunde
 

Reamintim observatorilor, delegatilor federali precum si arbitrilor ca au obligatia sa transmita rapoartele suplimentare in maximum 24 de ore de la terminarea jocului la fax: 021 230 12 34 sau e-mail: bocanmihail05@yahoo.com, mihail.bocan@frh.ro.
In caz contrat cei vinovati vor fi retinuti de la delegari minimum o luna.

 

Arbitri delegati EHF

Liga Campionilor - masculin - Sferturi de Finala
23.04.2017
Mol-Pick Szeged (HUN) - Paris Saint Germain (FRA)
Arbitri EHF :Din/Dinu
Liga Nationala Masculin
Etapa 3

Play-Out

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 19.04 00:00 CSM Focsani 2007 sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 19.04 18:00 CSA Steaua BucurestivsCSU Suceava 81/1
Sala: Sala Sporturilor Chiajna Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: V.Ciucan(B)
Mi 19.04 18:00 CSM FagarasvsCSM Satu Mare 81/2
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: I.Serbu(B)
Liga Nationala Masculin
Meci 1

Play-off faza II

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.04 20:00 Dinamo BucurestivsHC Dobrogea Sud Digi / Dolce 81/3
Sala: Sala Dinamo Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: V.Pavel(BZ)
Mi 10.05 00:00 AHC Potaissa TurdavsCSM Bucuresti 81/4
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.04 18:30 HC VasluivsSCM Politehnica Timisoara 81/5
Sala: Sala Sporturilor Vaslui Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: H.Belu(B)
Sb 22.04 18:00 HC OdorheivsAHC Dunarea Calarasi 81/6
Sala: Sala Sporturilor Odorhei Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: I.Vizitiu(HD)
Liga Nationala Feminin
Etapa 24

Echipa CSM Ploiesti s-a retras din campionat in data de 03.11.2016
Echipa CSM Cetate Deva s-a retras din campionat in data de 13.01.2017

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 20.04 18:00 CSM Unirea SloboziavsCSM Bucuresti Digi / Dolce 81/7
Sala: N/A Arbitri: L.Cruceru(MH)/F.Radulescu(MH) Observator: M.Margarit(PH)
Liga Nationala Feminin
Etapa 25
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 26.04 16:00 U ClujvsASC Corona 2010 Brasov Tvr 2 81/8
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: C.Milcu(MH)
Du 23.04 00:00 SCM Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Lu 24.04 19:00 HC Dunarea BrailavsHCM Rm Valcea Digi / Dolce 81/9
Sala: Sala Sporturilor Braila Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: I.Enache(BV)
Du 23.04 11:00 CSM RomanvsCS Magura Cisnadie 81/10
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: I.Ciobanu(Bc)
Du 23.04 13:00 HC ZalauvsCSM Bistrita Digi / Dolce 81/11
Sala: N/A Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator: A.Lupsa(CS)
Du 23.04 11:00 CSU Danubius GalativsCSM Unirea Slobozia Tvr 2 81/12
Sala: N/A Arbitri: I.Barbu(B)/A.Manafu(B) Observator: G.Antonescu(AG)
Du 23.04 00:00 CSM Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 22

Echipa CS Cimentul Bicaz s-a retras in data de 14.09.2016
Echipa LPS Piatra Neamt se retrage din Campionatul Diviziei A in data de 13.02.2017

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.04 00:00 LPS Piatra Neamt sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.04 00:00 CSU Danubius Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.04 11:00 CS Politehnica IasivsAHC Dobrogea Sud Constanta II 81/13
Sala: N/A Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Sb 22.04 11:30 CSM Bucuresti IIvsACS Atletico Alexandria 81/14
Sala: Sala Sporturilor Rapid Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Sb 22.04 12:00 CSU TargovistevsHC Farul Constanta 81/15
Sala: N/A Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) Observator:
Sb 22.04 12:00 CSM BotosanivsCS HC Buzau 2012 81/16
Sala: Sala Liceului Gh. Asachi Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Sb 22.04 00:00 Stiinta Municipal Bacau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 22

CS Unirea Sannicolau Mare s-a retras 16.09.2016
CSS Avram Iancu Arad retrasa

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.04 00:00 CSU CNOT Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.04 00:00 CSU Constantin Brancusi Tg. JiuvsAcademia Minaur Baia Mare 81/17
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.04 18:00 HCM SighisoaravsCS Universitatea Cluj 81/18
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Sb 22.04 00:00 HC SibiuvsCSU Politehnica Timisoara 81/19
Sala: N/A Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator:
Sb 22.04 00:00 ACS Avram Iancu AradvsCS Minaur Baia Mare 81/20
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.04 00:00 Universitatea Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 22
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.04 14:00 ACS Spartac BucurestivsCSU Neptun Constanta 81/21
Sala: Sala Rapid Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/E.Tanasescu(PH) Observator:
Juniori 1 - Turneu Semifinal Feminin
Etapa 1

Grupa I
19-23.04.2017
Moreni
Persoana de contact:  dl. Harabagiu Robert, 0721 616981

Delegat FRH: BARCAN Marius (Dj) - 0757.079.228
Arbitri:          Doana/Gociu-B 
                      Draghici/Dragut-VN   
                      Harbagiu/Stanescu-DB
Ambulanta este obligatorie la acest turneu

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 19.04 00:00 ACS Corona 2010 Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 19.04 15:00 CSS CaracalvsCSS Galati 81/22
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Barcan(DJ)
Mi 19.04 17:00 CSM BucurestivsCSS Viitorul I Cluj 81/23
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Barcan(DJ)
Juniori 1 - Turneu Semifinal Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 20.04 00:00 CSS Viitorul I Cluj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 20.04 15:00 CSS GalativsCSM Bucuresti 81/24
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Barcan(DJ)
Jo 20.04 17:00 ACS Corona 2010 BrasovvsCSS Caracal 81/25
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Barcan(DJ)
Juniori 1 - Turneu Semifinal Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.04 00:00 CSS Caracal sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.04 10:00 CSM BucurestivsACS Corona 2010 Brasov 81/26
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Barcan(DJ)
Vi 21.04 12:00 CSS Viitorul I ClujvsCSS Galati 81/27
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Barcan(DJ)
Juniori 1 - Turneu Semifinal Feminin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.04 00:00 CSS Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.04 10:00 ACS Corona 2010 BrasovvsCSS Viitorul I Cluj 81/28
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Barcan(DJ)
Sb 22.04 12:00 CSS CaracalvsCSM Bucuresti 81/29
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Barcan(DJ)
Juniori 1 - Turneu Semifinal Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.04 00:00 CSM Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.04 10:00 CSS Viitorul I ClujvsCSS Caracal 81/30
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Barcan(DJ)
Du 23.04 12:00 CSS GalativsACS Corona 2010 Brasov 81/31
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Barcan(DJ)
Juniori 1 - Turneu Semifinal Feminin
Etapa 1

Grupa II
19-23.04.2017
Rm. Valcea
Persoana de contact: 
 D-na.Maria Radou, 0751689743
DELEGAT FRH: PRIPAS Octavian (VL)- 0724.007.901
Arbitri:  Draganescu Eremia-GJ
              Dumitru/Ionescu-DJ
              Samson/Trandafirescu

Ambulanta este obligatorie la acest turneu
              

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 19.04 16:15 Marta Baia MarevsASC Sc. 181 SSP Bucuresti 81/32
Sala: N/A Arbitri: / Observator: O.Pripas(VL)
Mi 19.04 00:00 LPS Iasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 19.04 18:00 CSS TulceavsCSS Fagaras 81/33
Sala: N/A Arbitri: / Observator: O.Pripas(VL)
Juniori 1 - Turneu Semifinal Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 20.04 16:00 ASC Sc. 181 SSP BucurestivsCSS Fagaras 81/34
Sala: N/A Arbitri: / Observator: O.Pripas(VL)
Jo 20.04 00:00 CSS Tulcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 20.04 17:45 Marta Baia MarevsLPS Iasi 81/35
Sala: N/A Arbitri: / Observator: O.Pripas(VL)
Juniori 1 - Turneu Semifinal Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.04 16:00 LPS IasivsASC Sc. 181 SSP Bucuresti 81/36
Sala: N/A Arbitri: / Observator: O.Pripas(VL)
Vi 21.04 17:45 CSS TulceavsMarta Baia Mare 81/37
Sala: N/A Arbitri: / Observator: O.Pripas(VL)
Vi 21.04 00:00 CSS Fagaras sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 - Turneu Semifinal Feminin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.04 00:00 ASC Sc. 181 SSP Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.04 16:00 Marta Baia MarevsCSS Fagaras 81/38
Sala: N/A Arbitri: / Observator: O.Pripas(VL)
Sb 22.04 17:45 LPS IasivsCSS Tulcea 81/39
Sala: N/A Arbitri: / Observator: O.Pripas(VL)
Juniori 1 - Turneu Semifinal Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.04 09:30 CSS TulceavsASC Sc. 181 SSP Bucuresti 81/40
Sala: N/A Arbitri: / Observator: O.Pripas(VL)
Du 23.04 11:00 CSS FagarasvsLPS Iasi 81/41
Sala: N/A Arbitri: / Observator: O.Pripas(VL)
Du 23.04 00:00 Marta Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 - Turneu Semifinal Feminin
Etapa 1

Grupa III
21-23.04.2017
Buzau
Persoana de contact: 
 dl. Cighir Catalin, 0723504613
Delegat FRH: ZAHARIA Attila - IL - 0721.291.141
Arbitri:Arsene/Bontea-VS/BZ
            Velisca/Vlad-Bz

Ambulanta este obligatorie la acest turneu

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.04 00:00 CS Dacia Mioveni sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.04 16:00 HC Activ CSO PlopenivsCSS Medias 81/42
Sala: N/A Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Juniori 1 - Turneu Semifinal Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.04 16:00 CS Dacia MiovenivsCSS Medias 81/43
Sala: N/A Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Sb 22.04 00:00 HC Activ CSO Plopeni sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 - Turneu Semifinal Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.04 10:00 HC Activ CSO PlopenivsCS Dacia Mioveni 81/44
Sala: N/A Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Du 23.04 00:00 CSS Medias sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 - Turneu Semifinal Feminin
Etapa 1

Grupa IV
19-23.04.2017
Cisnadie
Persoana de contact: 
 dl. Weber Alexandru, 0754246333
Delegat FRH: DINCA Valerica (B) - 0724.395.106
Arbitri: Agliceriu/Turdean-PH/MS
             Chiriac/Vlasa-BN
              Iacob/Savu-BV/AG

Ambulanta este obligatorie la acest turneu

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 19.04 16:00 CSS 2 BucurestivsLPS Sebes 81/45
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Dinca(B)
Mi 19.04 00:00 CS Chimia Rm Valcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 19.04 18:00 CSS 2 Baia MarevsLPS Roman 81/46
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Dinca(B)
Juniori 1 - Turneu Semifinal Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 20.04 13:00 LPS SebesvsLPS Roman 81/47
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Dinca(B)
Jo 20.04 00:00 CSS 2 Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 20.04 15:00 CSS 2 BucurestivsCS Chimia Rm Valcea 81/48
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Dinca(B)
Juniori 1 - Turneu Semifinal Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.04 13:00 CS Chimia Rm ValceavsLPS Sebes 81/49
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Dinca(B)
Vi 21.04 15:00 CSS 2 Baia MarevsCSS 2 Bucuresti 81/50
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Dinca(B)
Vi 21.04 00:00 LPS Roman sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 - Turneu Semifinal Feminin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.04 00:00 LPS Sebes sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.04 12:00 CSS 2 BucurestivsLPS Roman 81/51
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Dinca(B)
Sb 22.04 14:00 CS Chimia Rm ValceavsCSS 2 Baia Mare 81/52
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Dinca(B)
Juniori 1 - Turneu Semifinal Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.04 09:00 CSS 2 Baia MarevsLPS Sebes 81/53
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Dinca(B)
Du 23.04 11:00 LPS RomanvsCS Chimia Rm Valcea 81/54
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Dinca(B)
Du 23.04 00:00 CSS 2 Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 1

Grupa 1
19-23.04.2017
Calarasi

Delegat FRH: Burca Mariana- B - 0745.010.675
Arbitri:Chiritoiu/Neagu-IL
           Lungu/Paraschiv-NT
          Mara/Stanciu-B/CL
         Constantin/Dumitru-CL
Sedinta tehnica si masuratorile vor avea loc in data de 19.04.2017,  ora 12:30, Scoala Gimnaziala nr.11

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 19.04 14:00 CS Chimia Rm. ValceavsHC Activ CSO Plopeni 81/55
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Mi 19.04 15:30 CS Olimpic Tg MuresvsCS Rapid Bucuresti 81/56
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Mi 19.04 17:00 CS United GalativsCSA Axiopolis Sport Cernavoda 81/57
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 20.04 09:00 HC Activ CSO PlopenivsCSA Axiopolis Sport Cernavoda 81/58
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Jo 20.04 10:30 CS Rapid BucurestivsCS United Galati 81/59
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Jo 20.04 12:00 CS Chimia Rm. ValceavsCS Olimpic Tg Mures 81/60
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.04 09:00 CS Olimpic Tg MuresvsHC Activ CSO Plopeni 81/61
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Vi 21.04 10:30 CS United GalativsCS Chimia Rm. Valcea 81/62
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Vi 21.04 12:00 CSA Axiopolis Sport CernavodavsCS Rapid Bucuresti 81/63
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.04 09:00 HC Activ CSO PlopenivsCS Rapid Bucuresti 81/64
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Sb 22.04 10:30 CS Chimia Rm. ValceavsCSA Axiopolis Sport Cernavoda 81/65
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Sb 22.04 12:00 CS Olimpic Tg MuresvsCS United Galati 81/66
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.04 09:00 CS United GalativsHC Activ CSO Plopeni 81/67
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Du 23.04 10:30 CSA Axiopolis Sport CernavodavsCS Olimpic Tg Mures 81/68
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Du 23.04 12:00 CS Rapid BucurestivsCS Chimia Rm. Valcea 81/69
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 1

Grupa 2
19-23.04.2017
Plopeni

Delegat FRH: TOMESCU Gabriel - B - 0766.319.717
Arbitri:Dinu/Vovec-PH
           Ivanciu/Nedelcu-DB
           Rusoiu/Tita-PH
Sedinta tehnica si masuratorile vor avea loc in data de 19.04.2017, ora  14:00, Sala Sporturilor Plopeni.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 19.04 15:00 CSS PetrosanivsCSS Sf. Gheorghe 81/70
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Mi 19.04 16:30 LPS Viitorul PitestivsLPS Slatina 81/71
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Mi 19.04 18:00 CS Arena Tg MuresvsCSS 2 Bucuresti 81/72
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 20.04 09:00 CSS Sf. GheorghevsCSS 2 Bucuresti 81/73
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 20.04 10:30 LPS SlatinavsCS Arena Tg Mures 81/74
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 20.04 12:00 CSS PetrosanivsLPS Viitorul Pitesti 81/75
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.04 09:00 LPS Viitorul PitestivsCSS Sf. Gheorghe 81/76
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 21.04 10:30 CS Arena Tg MuresvsCSS Petrosani 81/77
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 21.04 12:00 CSS 2 BucurestivsLPS Slatina 81/78
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.04 09:00 CSS Sf. GheorghevsLPS Slatina 81/79
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 22.04 10:30 CSS PetrosanivsCSS 2 Bucuresti 81/80
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 22.04 12:00 LPS Viitorul PitestivsCS Arena Tg Mures 81/81
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.04 09:00 CS Arena Tg MuresvsCSS Sf. Gheorghe 81/82
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Du 23.04 10:30 CSS 2 BucurestivsLPS Viitorul Pitesti 81/83
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Du 23.04 12:00 LPS SlatinavsCSS Petrosani 81/84
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 1

Grupa 3
19-23.04.2017
Medias
Sedinta tehnica si masuratorile vor avea loc in data de 19.04.2017, ora 14:00, la Sala de Sport a Scolii Generale 5 Medias

Delegat FRH: CANDEA Gheorghe - 0753.076.275
Arbitri:Biris/Coroban-BN
            Constantin/Gal
            Ionica/Margarit-OT/AG

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 19.04 15:00 CSS Viitorul ClujvsSc. Gen. 7 Timisoara 81/85
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Mi 19.04 16:30 ACS Corona 2010 BrasovvsCSS Zalau 81/86
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Mi 19.04 18:00 LPS BrailavsCSH Art Galati 81/87
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 20.04 09:30 Sc. Gen. 7 TimisoaravsCSH Art Galati 81/88
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Jo 20.04 11:00 CSS ZalauvsLPS Braila 81/89
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Jo 20.04 12:30 CSS Viitorul ClujvsACS Corona 2010 Brasov 81/90
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.04 09:30 ACS Corona 2010 BrasovvsSc. Gen. 7 Timisoara 81/91
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Vi 21.04 11:00 LPS BrailavsCSS Viitorul Cluj 81/92
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Vi 21.04 12:30 CSH Art GalativsCSS Zalau 81/93
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.04 09:30 Sc. Gen. 7 TimisoaravsCSS Zalau 81/94
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Sb 22.04 11:00 CSS Viitorul ClujvsCSH Art Galati 81/95
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Sb 22.04 12:30 ACS Corona 2010 BrasovvsLPS Braila 81/96
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.04 09:30 LPS BrailavsSc. Gen. 7 Timisoara 81/97
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Du 23.04 11:00 CSH Art GalativsACS Corona 2010 Brasov 81/98
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Du 23.04 12:30 CSS ZalauvsCSS Viitorul Cluj 81/99
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 1

Grupa 4
19-23.04.2017
Craiova
Sedinta tehnica si masuratorile vor ave loc in data de 19.04.2017, ora 13:00, Sala Ion Constantinescu
Persoana de contact: Sorin Grigore, 0733390052

Delegat FRH: TEODORESCU Emilian - PH - 0727.455.667
Arbitri:Costache/Vasile-B/PH
            Nitisor/Stamatoiu-B/VL
            Ciocos/Mitran-DJ

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 19.04 14:00 CS Phoenix Baia MarevsLPS Focsani 81/100
Sala: N/A Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Mi 19.04 15:30 HCM CraiovavsLPS Suceava 81/101
Sala: N/A Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Mi 19.04 17:00 CSS MediasvsCSS Targoviste 81/102
Sala: N/A Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 20.04 13:00 LPS FocsanivsCSS Targoviste 81/103
Sala: N/A Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Jo 20.04 14:30 LPS SuceavavsCSS Medias 81/104
Sala: N/A Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Jo 20.04 16:00 CS Phoenix Baia MarevsHCM Craiova 81/105
Sala: N/A Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.04 13:00 HCM CraiovavsLPS Focsani 81/106
Sala: N/A Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Vi 21.04 14:30 CSS MediasvsCS Phoenix Baia Mare 81/107
Sala: N/A Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Vi 21.04 16:00 CSS TargovistevsLPS Suceava 81/108
Sala: N/A Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.04 09:00 LPS FocsanivsLPS Suceava 81/109
Sala: N/A Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Sb 22.04 10:30 CS Phoenix Baia MarevsCSS Targoviste 81/110
Sala: N/A Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Sb 22.04 12:00 HCM CraiovavsCSS Medias 81/111
Sala: N/A Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.04 09:00 CSS MediasvsLPS Focsani 81/112
Sala: N/A Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Du 23.04 10:30 CSS TargovistevsHCM Craiova 81/113
Sala: N/A Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Du 23.04 12:00 LPS SuceavavsCS Phoenix Baia Mare 81/114
Sala: N/A Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 1

Grupa 5
19-23.04.2017
Oradea
Sala Sporturilor Antonio Alexe

Sedinta tehnica si masuratorile vor avea loc in data de 19.04.2017, ora 11:00, la Sala Sporturilor
Delegat FRH: BELDIMAN Gheorghe - AR - 0752.855.428
Arbitri:Durnea/Toaca-TM
             Gherman/Horoba-BN
             Pentea/Rus-SJ

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 19.04 00:00 CSM Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 19.04 12:30 CSS SloboziavsCSS Odorheiul Secuiesc 81/115
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Beldiman(AR)
Mi 19.04 14:00 CS Tonic OradeavsCSS Dinamo Brasov 81/116
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Beldiman(AR)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 20.04 00:00 CSS Dinamo Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 20.04 11:30 CSS Odorheiul SecuiescvsCS Tonic Oradea 81/117
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Beldiman(AR)
Jo 20.04 13:00 CSM BucurestivsCSS Slobozia 81/118
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Beldiman(AR)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.04 00:00 CSS Slobozia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.04 13:00 CS Tonic OradeavsCSM Bucuresti 81/119
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Beldiman(AR)
Vi 21.04 11:30 CSS Dinamo BrasovvsCSS Odorheiul Secuiesc 81/120
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Beldiman(AR)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.04 00:00 CSS Odorheiul Secuiesc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.04 11:30 CSM BucurestivsCSS Dinamo Brasov 81/121
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Beldiman(AR)
Sb 22.04 13:00 CSS SloboziavsCS Tonic Oradea 81/122
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Beldiman(AR)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.04 00:00 CS Tonic Oradea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.04 11:30 CSS Dinamo BrasovvsCSS Slobozia 81/123
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Beldiman(AR)
Du 23.04 13:00 CSS Odorheiul SecuiescvsCSM Bucuresti 81/124
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Beldiman(AR)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 1

Grupa 6
19-23.04.2017
Sfantu Gheorghe
Sedinta tehnica si masuratorile vor avea loc la ora 13:00, la Sala de sport CSS (str. Vanatorilor)

Delegat FRH: COJOCARU Remus - BV - 0744.879.766
Arbitri:Balate/Szabo-BV
            Cristea/Murariu-IS/NT
            Curtuia/Curtuia-BV

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 19.04 14:00 LPS Banatul TimisoaravsCSS Sibiu 81/125
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Mi 19.04 15:30 CSS 6 BucurestivsCSS 2 Baia Mare 81/126
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Mi 19.04 17:00 HC BuhusivsACS Pegasus Tg. Mures 81/127
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 20.04 10:00 CSS SibiuvsACS Pegasus Tg. Mures 81/128
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Jo 20.04 11:30 CSS 2 Baia MarevsHC Buhusi 81/129
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Jo 20.04 13:00 LPS Banatul TimisoaravsCSS 6 Bucuresti 81/130
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.04 10:00 CSS 6 BucurestivsCSS Sibiu 81/131
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Vi 21.04 11:30 HC BuhusivsLPS Banatul Timisoara 81/132
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Vi 21.04 13:00 ACS Pegasus Tg. MuresvsCSS 2 Baia Mare 81/133
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.04 10:00 CSS SibiuvsCSS 2 Baia Mare 81/134
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Sb 22.04 11:30 LPS Banatul TimisoaravsACS Pegasus Tg. Mures 81/135
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Sb 22.04 13:00 CSS 6 BucurestivsHC Buhusi 81/136
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.04 09:00 HC BuhusivsCSS Sibiu 81/137
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Du 23.04 10:30 ACS Pegasus Tg. MuresvsCSS 6 Bucuresti 81/138
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Du 23.04 12:00 CSS 2 Baia MarevsLPS Banatul Timisoara 81/139
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 1

Grupa 7
19-23.04.2017
Sannicolau Mare
Sedinta tehnica si masuratorile vor avea locin data de 19.04.2017,  la ora 13:00, la sala Ioan Morar

Delegat FRH: MILU Mihai - DJ - 0742.019.041
Arbitri:Ardelean/Botez-BH/AR
             Chiriac/Cordescu-GJ
             Foltic/Pipa-BH

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 19.04 14:00 CS Danubius 2010 GalativsCSS 1 Constanta 81/140
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Milu(DJ)
Mi 19.04 15:30 LPS IasivsCSS Dr. Tr. Severin 81/141
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Milu(DJ)
Mi 19.04 17:00 CS Unirea Sannicolau MarevsCSO Cugir 81/142
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Milu(DJ)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 20.04 14:00 CSS 1 ConstantavsCSO Cugir 81/143
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Milu(DJ)
Jo 20.04 15:30 CSS Dr. Tr. SeverinvsCS Unirea Sannicolau Mare 81/144
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Milu(DJ)
Jo 20.04 17:00 CS Danubius 2010 GalativsLPS Iasi 81/145
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Milu(DJ)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.04 14:00 LPS IasivsCSS 1 Constanta 81/146
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Milu(DJ)
Vi 21.04 15:30 CS Unirea Sannicolau MarevsCS Danubius 2010 Galati 81/147
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Milu(DJ)
Vi 21.04 17:00 CSO CugirvsCSS Dr. Tr. Severin 81/148
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Milu(DJ)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.04 10:00 CSS 1 ConstantavsCSS Dr. Tr. Severin 81/149
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Milu(DJ)
Sb 22.04 11:30 CS Danubius 2010 GalativsCSO Cugir 81/150
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Milu(DJ)
Sb 22.04 13:00 LPS IasivsCS Unirea Sannicolau Mare 81/151
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Milu(DJ)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.04 10:00 CS Unirea Sannicolau MarevsCSS 1 Constanta 81/152
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Milu(DJ)
Du 23.04 11:30 CSO CugirvsLPS Iasi 81/153
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Milu(DJ)
Du 23.04 13:00 CSS Dr. Tr. SeverinvsCS Danubius 2010 Galati 81/154
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Milu(DJ)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 1

Grupa 8
19-21.04.2017
Medgidia
Sedinta tehnica si masuratorile vor avea loc in data de 19.04.2017, ora 14:30, la Sala Sporturilor Iftimie Elisei.

Delegat FRH:BANCIU Constantin - B - 0744.628.594
Arbitri:Cojocaru/Gheorghiu-GL
            Georgescu/Moldoveanu-CT
            Scurtu/Ursu-TL
Echipele LPS Sebes si CSM Ploiesti nu se prezinta la Turneul de la Medgidia

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 19.04 00:00 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 19.04 16:00 HC FEFS CraiovavsLT Traian Vuia Resita 81/155
Sala: N/A Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 20.04 00:00 LT Traian Vuia Resita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 20.04 11:00 Gr. Sc. Energetic Rm ValceavsHC FEFS Craiova 81/156
Sala: N/A Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Juniori 3 - Turneu Semifinal I Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.04 00:00 HC FEFS Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.04 11:00 LT Traian Vuia ResitavsGr. Sc. Energetic Rm Valcea 81/157
Sala: N/A Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)