Etapa a XI-a din 23.11.2014 se modifica in 19.11.2014, deoarece echipa nationala feminina de tineret va sustine un stagiu de pregatire si un Turneu Internatioal in perioada 21.11-07.12.2014.Modificari etapa Divizia A- seria A - feminin.
In atentia arbitrilor principali delegati la jocurile din cadrul Campionatului National 2014-2015: Liga Nationala (M-F), Divizia A (M-F), Juniori I (M-F), Juniori II (M-F), Juniori III (M-F).
Aveti obligatia ca imediat dupa joc sa transmiteti rezultatul (final si pauza) prin sms la numarul 0725.574.001 in urmatorul FORMAT:
Prog. Sapt./Nr. Joc. – Rezultat final (Rezultat pauza ) Arbitrul A/Arbitrul B
EXEMPLU : 1/5 31:28 (17:14) Vasilescu/Serbu
Jocuri pregatire - lot national junioare (nascute 98/99)
22.11.2014 ora 18:30
Sala Rapid
Romania - Danemarca
Arbitri: Doana/Gociu
23.11.2014 ora 10:30
Sala Chiajna
Romania - Danemarca
Arbitri: Parvu/Stamatoiu
Cupa EHF - feminin
Turul 3
Brasov
23.11.2014 ora 18:00
ASC Corona 2010 Brasov - IUVENTA Michalovce (SVK)
Arbitri EHF: Prastalo/Todorovic-BIH
Delegat EHF: Medved-SRB
Delegat FRH: Bocan Mihail
Cupa Cupelor - feminin
Turul 3
Braila
22.11.2014 ora 11:00
Alavarium / Love Tiles (POR) - HC Dunarea Braila
Arbitri EHF: Ilieva/Karbeska-MKD
Delegat EHF: Vizitiu-MDA
Delegat FRH: Mateescu Jan
Cupa Cupelor - feminin
Turul 3
Braila
23.11.2014 ora 11:00
HC Dunarea Braila - Alavarium / Love Tiles (POR)
Arbitri EHF: Ilieva/Karbeska-MKD
Delegat EHF: Vizitiu-MDA
Delegat FRH: Mateescu Jan
Cupa Cupelor - feminin
Turul 3
Kragujevaci
23.11.2014 ora 19:00
WHC Radnicki Kragujevac (SRB) - U Alexandrion Cluj
Arbitri EHF: Jaskins/Zabko-LTA
Delegat EHF: Antonopoulos-GRE
Cupa EHF - masculin
Turul 3
Holstrebo
22.11.2014 ora 20:30
Team Tvis Holstrebo (DEN) - Stiinta Municipal Dedeman Bacau
Arbitri EHF: Mandak/Rudinsky-SK
Delegat EHF: Lauritzen-NOR
Cupa EHF - masculin
Turul 3
Nasice
22.11.2014 ora 20:00
RK Nexe (CRO) - HC Potaissa Turda
Arbitri EHF: Kekes/Kekes-HUN
Delegat EHF: Dilmen-TUR
Cupa EHF - masculin
Turul 3
Constanta
22.11.2014 ora 12:00
HCM Constanta - Elverum Handball Herrer (NOR)
Arbitri EHF: Boricic/Markovic-SRB
Delegat EHF: Nachevski-MKD
Delegat FRH: Bocan Mihail
Challenge Cup - masculin
Turul 3
Odorhei
22.11.2014 ora 17:15
HC Odorhei - Cambridge HC (GBR)
Arbitri EHF: Markovska/Vutov-BUL
Delegat EHF: Mamo-MLT
Challenge Cup - masculin
Turul 3
Odorhei
23.11.2014 ora 18:00
Cambridge HC (GBR) - HC Odorhei
Arbitri EHF: Markovska/Vutov-BUL
Delegat EHF: Mamo-MLT
Arbitri si observatori delegati EHF
Liga Campionilor - feminin
Grupe
Volgograd
23.11.2014
Dinamo Sinara (RUS) - Hypo Niederosterreich (AUT)
Arbitri EHF: Diana-Carmen Florescu/Anamaria Stoia
Cupa EHF - masculin
Turul 3
Berlin
23.11.2014
Fuchse Berlin (GER) - HBC Nantes (FRA)
Arbitri EHF: Bogdan Nicolae Stark-Romeo Mihai Stefan
Challenge Cup - feminin
Turul 3
DAK Amintaiou
21.11.2014
Amyntas Amyntaiou (GRE) - HC Holon (ISR)
Arbitri EHF: Doru Manea/Radu Iliescu
Challenge Cup - feminin
Turul 3
DAK Amintaiou
23.11.2014
HC Holon (ISR) - Amyntas Amyntaiou (GRE)
Arbitri EHF: Doru Manea/Radu Iliescu
Cupa Challenge - masculin
B.B. Ankara Spor - ZTR Zaporozhye
Delegat EHF: Ion Serbu
Etapa 12 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Lu 17.11 | 20:00 | CSM București | vs | SCM Politehnica Timișoara | Digi 2 | 13/1 |
Sala: Sala Sporturilor Rapid Bucuresti | Arbitri: C.Belean(MS)/V.Calina(AG) | Observator: C.Milcu(MH) | ||||
Lu 17.11 | 18:00 | CS Dinamo București | vs | CSA Steaua București | Digi 2 | 13/2 |
Sala: Sala Sporturilor Dinamo Bucuresti | Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) | Observator: V.Dancescu(B) | ||||
Etapa 13 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 20:00 | CSM Vaslui sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Mi 26.11 | 17:30 | HC Odorhei | vs | AHC Potaissa Turda | DigiSport | 13/3 |
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc | Arbitri: I.Barbu(B)/A.Manafu(B) | Observator: V.Dancescu(B) | ||||
Sb 22.11 | 18:00 | ACS Energia Tg. Jiu | vs | HCM Minaur Baia Mare | 13/4 | |
Sala: Sala Sporturilor Targu Jiu | Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) | Observator: M.Barcan(DJ) | ||||
Vi 21.11 | 17:00 | CSA Steaua București | vs | AHC Dunărea Călărași | DigiSport | 13/5 |
Sala: Sala Sporturilor Apollo Bucuresti | Arbitri: C.Belean(MS)/V.Calina(AG) | Observator: L.Condrut(PH) | ||||
Sb 22.11 | 17:00 | SCM Politehnica Timișoara | vs | CSU din Suceava | 13/6 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: I.Barbu(CJ)/G.Badiu(CJ) | Observator: Z.Mesaros(MM) | ||||
Etapa 13 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 19.11 | 18:00 | CSM Corona Brașov | vs | SCM Universitatea Craiova | 13/7 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/R.Arbunea(B) | Observator: V.Dobre(B) | ||||
Jo 20.11 | 11:00 | CSM Roman | vs | CSM Unirea Slobozia | 13/8 | |
Sala: Sala Sporturilor din Roman | Arbitri: C.Baban(MM)/I.Marta(MM) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Etapa 10 |
||||||
Echipa Stiinta Municipal Dedeman Bacau s-a retras in data de 27.03.2015. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 19.11 | 00:00 | LPS Piatra Neamt sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Mi 19.11 | 15:00 | Stiinta Municipal Dedeman Bacau II | vs | CS De la Alpinism la Turism Vicov Bucovina | 13/9 | |
Sala: N/A | Arbitri: R.Dinu(B)/G.Dogarescu(B) | Observator: | ||||
Mi 19.11 | 14:00 | CSU din Suceava DivA | vs | CSU Targoviste | 13/10 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) | Observator: | ||||
Mi 19.11 | 15:30 | ACS HD Teleorman Alexandria | vs | CSU Galati | 13/11 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Dumitru(VN)/V.Teglas(PH) | Observator: V.Ionescu(B) | ||||
Mi 19.11 | 17:00 | HC Arges Pitesti | vs | CSM Focșani 2007 | 13/12 | |
Sala: N/A | Arbitri: T.Dobre(B)/M.Potirniche(BZ) | Observator: | ||||
Mi 19.11 | 13:00 | CSM Ploiesti | vs | CSM Bucuresti DivA | 13/13 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Constantin(B)/P.Iacob(BV) | Observator: | ||||
Mi 19.11 | 00:00 | CSM Cimentul Bicaz | vs | CS Politehnica Iasi | 13/14 | |
Sala: N/A | Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) | Observator: | ||||
Mi 19.11 | 00:00 | ACS HC Buzău 2012 sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 11 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 00:00 | Sta sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 11:00 | CS Politehnica Iasi | vs | ACS HC Buzău 2012 | 13/15 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 12:00 | CSM Bucuresti DivA | vs | CSM Cimentul Bicaz | 13/16 | |
Sala: N/A | Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) | Observator: | ||||
Ma 25.11 | 19:00 | CSM Focșani 2007 | vs | CSM Ploiesti | 13/17 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 11:30 | CSU Galati | vs | HC Arges Pitesti | 13/18 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Cristea(IS)/S.Hagiu(VS) | Observator: C.Banciu(B) | ||||
Sb 22.11 | 10:30 | CSU Targoviste | vs | ACS HD Teleorman Alexandria | 13/19 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Brebu(AG)/B.Ciobea(AG) | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 15:00 | CS De la Alpinism la Turism Vicov Bucovina | vs | CSU din Suceava DivA | 13/20 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) | Observator: | ||||
Lu 24.11 | 16:30 | LPS Piatra Neamt | vs | Stiinta Municipal Dedeman Bacau II | 13/21 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) | Observator: | ||||
Etapa 9 |
||||||
Academia Minaur Baia Mare nu se prezinta la jocul din 23.05.2015 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 19.11 | 18:00 | CS Universitatea Cluj | vs | National Sighisoara | 13/22 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) | Observator: | ||||
Etapa 10 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 13:30 | SCM CH CSU Politehnica II Timisoara | vs | CSM Sighisoara | 13/23 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) | Observator: | ||||
Du 23.11 | 13:00 | UNIT Alba Iulia | vs | HCM Fagaras | 13/24 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Fiscu(TM)/C.Rapa(TM) | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 16:00 | HC Sibiu | vs | HC Rom Cri Brasov | 13/25 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Padeanu(B)/C.Paraschiv(AG) | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 11:00 | Academia Minaur Baia Mare | vs | CSM Satu Mare | 13/26 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Aldica(BN)/I.Florian(BN) | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 13:00 | AHC Potaissa Turda DivA | vs | CSM Oradea | 13/27 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: M.Avrigean(SB)/F.Besta(SB) | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 12:00 | National Sighisoara | vs | CS Universitatea Craiova | 13/28 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Birsan(BV)/C.Cocis(MS) | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 17:00 | CS HC Adrian Petrea Resita | vs | CS Universitatea Cluj | 13/29 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Ghita(GJ)/L.Pop(HD) | Observator: | ||||
Etapa 11 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 19.11 | 00:00 | CSU Targoviste sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Mi 19.11 | 16:30 | HC Activ CSO Plopeni | vs | CSM Galati | 13/30 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) | Observator: | ||||
Mi 19.11 | 15:00 | SCM Gloria Buzău | vs | CS Stiinta Bacau | 13/31 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Balacescu(B)/C.Constantin(B) | Observator: | ||||
Mi 19.11 | 14:00 | HC Piatra Neamt | vs | CSM Bucuresti DivA | 13/32 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) | Observator: | ||||
Mi 19.11 | 18:00 | CSU Stiinta Bucuresti | vs | ACS Spartac UNEFS Bucuresti | 13/33 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Hutanu(B)/A.Moldovan(PH) | Observator: | ||||
Mi 19.11 | 17:30 | CS Rapid București | vs | ACS SC 181 SSP Bucuresti | 13/34 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Parvu(B)/A.Stamatoiu(VL) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III LPS Suceava V - D 21-23.11.2014
|
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 00:00 | LPS Botosani sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 09:30 | LPS Iasi | vs | LPS Roman | 13/35 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 11:00 | LPS Suceava | vs | LPS Piatra Neamt | 13/36 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 00:00 | LPS Piatra Neamt sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 16:30 | LPS Roman | vs | LPS Suceava | 13/37 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 18:00 | LPS Botosani | vs | LPS Iasi | 13/38 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 00:00 | LPS Iasi sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 09:30 | LPS Suceava | vs | LPS Botosani | 13/39 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 11:00 | LPS Piatra Neamt | vs | LPS Roman | 13/40 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 00:00 | LPS Roman sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 16:00 | LPS Botosani | vs | LPS Piatra Neamt | 13/41 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 17:30 | LPS Iasi | vs | LPS Suceava | 13/42 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.11 | 00:00 | LPS Suceava sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 09:00 | LPS Piatra Neamt | vs | LPS Iasi | 13/43 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 10:30 | LPS Roman | vs | LPS Botosani | 13/44 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CSS Tecuci V - D 21-23.11.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 09:00 | N.Comaneci Onesti | vs | LPS Vaslui | 13/45 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 10:30 | CSS Bacau | vs | Sc. Nr. 3 Adjud | 13/46 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 12:00 | CSS Tecuci | vs | CS Stiinta Municipal Bacau | 13/47 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 16:00 | LPS Vaslui | vs | CS Stiinta Municipal Bacau | 13/48 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 17:30 | Sc. Nr. 3 Adjud | vs | CSS Tecuci | 13/49 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 19:00 | N.Comaneci Onesti | vs | CSS Bacau | 13/50 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 09:00 | CSS Bacau | vs | LPS Vaslui | 13/51 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 10:30 | CSS Tecuci | vs | N.Comaneci Onesti | 13/52 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 12:00 | CS Stiinta Municipal Bacau | vs | Sc. Nr. 3 Adjud | 13/53 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 16:00 | LPS Vaslui | vs | Sc. Nr. 3 Adjud | 13/54 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 17:30 | N.Comaneci Onesti | vs | CS Stiinta Municipal Bacau | 13/55 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 19:00 | CSS Bacau | vs | CSS Tecuci | 13/56 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.11 | 09:00 | CSS Tecuci | vs | LPS Vaslui | 13/57 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 10:30 | CS Stiinta Municipal Bacau | vs | CSS Bacau | 13/58 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 12:00 | Sc. Nr. 3 Adjud | vs | N.Comaneci Onesti | 13/59 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III LPS Braila V - D 21-23.11.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 00:00 | CSO Mizil sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 10:00 | CSM Focsani 2007 | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 13/60 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 11:30 | LPS Braila | vs | CSS Galati | 13/61 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 00:00 | CSS Galati sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 15:00 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | LPS Braila | 13/62 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 16:30 | CSO Mizil | vs | CSM Focsani 2007 | 13/63 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 00:00 | CSM Focsani 2007 sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 08:30 | LPS Braila | vs | CSO Mizil | 13/64 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 10:00 | CSS Galati | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 13/65 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 00:00 | LPS I. Balas Soter Buzau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 15:00 | CSO Mizil | vs | CSS Galati | 13/66 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 16:30 | CSM Focsani 2007 | vs | LPS Braila | 13/67 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.11 | 00:00 | LPS Braila sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 10:00 | CSS Galati | vs | CSM Focsani 2007 | 13/68 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 11:30 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | CSO Mizil | 13/69 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CSS Constanta V - D 21-23.11.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 09:30 | HCM Constanta | vs | CSS Medgidia | 13/70 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Capra(CT)/M.Premciu(CT) | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 10:45 | CS Axiopolis Cernavoda | vs | CSS Calarasi | 13/71 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 12:00 | CSS Constanta | vs | CS Navodari | 13/72 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 16:00 | CSS Medgidia | vs | CS Navodari | 13/73 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 17:15 | CSS Calarasi | vs | CSS Constanta | 13/74 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 18:30 | HCM Constanta | vs | CS Axiopolis Cernavoda | 13/75 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 11:00 | CS Axiopolis Cernavoda | vs | CSS Medgidia | 13/76 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 12:15 | CSS Constanta | vs | HCM Constanta | 13/77 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 13:30 | CS Navodari | vs | CSS Calarasi | 13/78 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 16:00 | CSS Medgidia | vs | CSS Calarasi | 13/79 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 17:15 | HCM Constanta | vs | CS Navodari | 13/80 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 18:30 | CS Axiopolis Cernavoda | vs | CSS Constanta | 13/81 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.11 | 11:30 | CSS Constanta | vs | CSS Medgidia | 13/82 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 12:45 | CS Navodari | vs | CS Axiopolis Cernavoda | 13/83 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 13:00 | CSS Calarasi | vs | HCM Constanta | 13/84 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CT Media Bucuresti V - D 21-23.11.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 00:00 | CS Dinamo Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 09:00 | CSS Steaua Bucuresti | vs | CSM Bucuresti | 13/85 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Ciutacu(B)/ | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 10:15 | CT Media Bucuresti | vs | CSS 2 Bucuresti | 13/86 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 00:00 | CSS 2 Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 13:15 | CSM Bucuresti | vs | CT Media Bucuresti | 13/87 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 12:00 | CS Dinamo Bucuresti | vs | CSS Steaua Bucuresti | 13/88 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 00:00 | CSS Steaua Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 09:00 | CT Media Bucuresti | vs | CS Dinamo Bucuresti | 13/89 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 10:15 | CSS 2 Bucuresti | vs | CSM Bucuresti | 13/90 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 00:00 | CSM Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 14:45 | CS Dinamo Bucuresti | vs | CSS 2 Bucuresti | 13/91 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 13:30 | CSS Steaua Bucuresti | vs | CT Media Bucuresti | 13/92 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.11 | 00:00 | CT Media Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 10:00 | CSS 2 Bucuresti | vs | CSS Steaua Bucuresti | 13/93 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 11:15 | CSM Bucuresti | vs | CS Dinamo Bucuresti | 13/94 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CS Viitorul Pitesti V - D 21-23.11.2014
|
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 00:00 | Gr. Sc. Petrolul Moreni sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 12:15 | CS Viitorul Pitesti | vs | CSS 1 Mai Ploiesti | 13/95 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 13:30 | CSS Dinamo Brasov | vs | AS HC Arges Pitesti | 13/96 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 00:00 | AS HC Arges Pitesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 17:30 | CSS 1 Mai Ploiesti | vs | CSS Dinamo Brasov | 13/97 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 18:45 | Gr. Sc. Petrolul Moreni | vs | CS Viitorul Pitesti | 13/98 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 00:00 | CS Viitorul Pitesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 12:15 | CSS Dinamo Brasov | vs | Gr. Sc. Petrolul Moreni | 13/99 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 13:30 | AS HC Arges Pitesti | vs | CSS 1 Mai Ploiesti | 13/100 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 00:00 | CSS 1 Mai Ploiesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 17:30 | Gr. Sc. Petrolul Moreni | vs | AS HC Arges Pitesti | 13/101 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 18:45 | CS Viitorul Pitesti | vs | CSS Dinamo Brasov | 13/102 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.11 | 00:00 | CSS Dinamo Brasov sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 10:00 | AS HC Arges Pitesti | vs | CS Viitorul Pitesti | 13/103 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 11:15 | CSS 1 Mai Ploiesti | vs | Gr. Sc. Petrolul Moreni | 13/104 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CSS Odorhei V - D 21-23.11.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 09:00 | CSS Fagaras B | vs | CSS Sighisoara | 13/105 | |
Sala: N/A | Arbitri: L.Gal(HR)/S.Savu(AG) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Vi 21.11 | 10:15 | LPS Tg Mures | vs | CSS Fagaras | 13/106 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Albert(BN)/P.Coroban(BN) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Vi 21.11 | 11:30 | CSS Sf. Gheorghe | vs | CSS Odorhei | 13/107 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 14:30 | CSS Sighisoara | vs | CSS Odorhei | 13/108 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 15:45 | CSS Fagaras | vs | CSS Sf. Gheorghe | 13/109 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 17:00 | CSS Fagaras B | vs | LPS Tg Mures | 13/110 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 08:30 | LPS Tg Mures | vs | CSS Sighisoara | 13/111 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 09:45 | CSS Sf. Gheorghe | vs | CSS Fagaras B | 13/112 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 11:00 | CSS Odorhei | vs | CSS Fagaras | 13/113 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 14:00 | CSS Sighisoara | vs | CSS Fagaras | 13/114 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 15:15 | CSS Fagaras B | vs | CSS Odorhei | 13/115 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 16:30 | LPS Tg Mures | vs | CSS Sf. Gheorghe | 13/116 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.11 | 09:00 | CSS Sf. Gheorghe | vs | CSS Sighisoara | 13/117 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 10:15 | CSS Odorhei | vs | LPS Tg Mures | 13/118 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 11:30 | CSS Fagaras | vs | CSS Fagaras B | 13/119 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III LPS Tg. Jiu V - D 21-23.11.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 00:00 | CSS Rm Valcea sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 11:10 | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | vs | CSS Sibiu | 13/120 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 12:30 | LPS Tg Jiu | vs | CSS Craiova | 13/121 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 00:00 | CSS Craiova sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 18:10 | CSS Sibiu | vs | LPS Tg Jiu | 13/122 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 19:30 | CSS Rm Valcea | vs | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | 13/123 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 00:00 | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 11:10 | LPS Tg Jiu | vs | CSS Rm Valcea | 13/124 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 12:30 | CSS Craiova | vs | CSS Sibiu | 13/125 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 00:00 | CSS Sibiu sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 18:10 | CSS Rm Valcea | vs | CSS Craiova | 13/126 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 19:30 | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | vs | LPS Tg Jiu | 13/127 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.11 | 00:00 | LPS Tg Jiu sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 11:10 | CSS Craiova | vs | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | 13/128 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 12:30 | CSS Sibiu | vs | CSS Rm Valcea | 13/129 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CSS Dr.Tr. Severin V - D 21-23.11.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 10:00 | ASC Lugoj | vs | LPS Banatul I Timisoara | 13/130 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 11:30 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | Unirea Sannicolau Mare | 13/131 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 16:00 | LPS Banatul I Timisoara | vs | Unirea Sannicolau Mare | 13/132 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 17:30 | ASC Lugoj | vs | CSS Dr. Tr. Severin | 13/133 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.11 | 10:00 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | LPS Banatul I Timisoara | 13/134 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 11:30 | Unirea Sannicolau Mare | vs | ASC Lugoj | 13/135 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CS Extrem Baia Mare V - D 21-23.11.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 13:30 | CSS Adep Satu Mare | vs | AHC Potaissa Turda | 13/136 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 14:45 | LPS Cluj | vs | Academia Minaur Baia Mare | 13/137 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 16:00 | CS Extrem Baia Mare | vs | CSS 2 Baia Mare | 13/138 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 08:00 | AHC Potaissa Turda | vs | CSS 2 Baia Mare | 13/139 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 09:15 | Academia Minaur Baia Mare | vs | CS Extrem Baia Mare | 13/140 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 10:30 | CSS Adep Satu Mare | vs | LPS Cluj | 13/141 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 15:00 | LPS Cluj | vs | AHC Potaissa Turda | 13/142 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 16:15 | CS Extrem Baia Mare | vs | CSS Adep Satu Mare | 13/143 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 17:30 | CSS 2 Baia Mare | vs | Academia Minaur Baia Mare | 13/144 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.11 | 08:00 | AHC Potaissa Turda | vs | Academia Minaur Baia Mare | 13/145 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 09:15 | CSS Adep Satu Mare | vs | CSS 2 Baia Mare | 13/146 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 10:30 | LPS Cluj | vs | CS Extrem Baia Mare | 13/147 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.11 | 15:00 | CS Extrem Baia Mare | vs | AHC Potaissa Turda | 13/148 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 16:15 | CSS 2 Baia Mare | vs | LPS Cluj | 13/149 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 17:30 | Academia Minaur Baia Mare | vs | CSS Adep Satu Mare | 13/150 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III LPS Vaslui V - D 21-23.11.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 09:00 | LPS Roman | vs | LPS Iasi | 13/151 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 10:30 | LPS Suceava | vs | LPS Piatra Neamt | 13/152 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 16:00 | LPS Piatra Neamt | vs | LPS Vaslui | 13/153 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 17:30 | LPS Roman | vs | LPS Suceava | 13/154 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 09:00 | LPS Suceava | vs | LPS Iasi | 13/155 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 10:30 | LPS Vaslui | vs | LPS Roman | 13/156 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 16:00 | LPS Iasi | vs | LPS Piatra Neamt | 13/157 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 17:30 | LPS Suceava | vs | LPS Vaslui | 13/158 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.11 | 09:00 | LPS Vaslui | vs | LPS Iasi | 13/159 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 10:30 | LPS Piatra Neamt | vs | LPS Roman | 13/160 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CS OK Sport Onesti V - D 21-23.11.2014
|
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 09:30 | CSH Buzau | vs | CSS Bacau | 13/161 | |
Sala: N/A | Arbitri: F.Botezatu(BC)/D.Meluta(BC) | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 11:00 | LPS Focsani | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 13/162 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 12:30 | CS OK Sport Onesti | vs | HC Buhusi | 13/163 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 16:30 | CSS Bacau | vs | HC Buhusi | 13/164 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 18:00 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | CS OK Sport Onesti | 13/165 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 19:30 | CSH Buzau | vs | LPS Focsani | 13/166 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 09:30 | LPS Focsani | vs | CSS Bacau | 13/167 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 11:00 | CS OK Sport Onesti | vs | CSH Buzau | 13/168 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 12:30 | HC Buhusi | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 13/169 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 16:30 | CSS Bacau | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 13/170 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 18:00 | CSH Buzau | vs | HC Buhusi | 13/171 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 19:30 | LPS Focsani | vs | CS OK Sport Onesti | 13/172 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.11 | 09:30 | CS OK Sport Onesti | vs | CSS Bacau | 13/173 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 11:00 | HC Buhusi | vs | LPS Focsani | 13/174 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 12:30 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | CSH Buzau | 13/175 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CS United Galati V - D 21-23.11.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 00:00 | LPS Braila sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 09:30 | CSH Art Galati | vs | CSS Galati | 13/176 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Popa(GL)/S.Toma(BR) | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 11:00 | CS United Galati | vs | CS Danubius 2010 Galati | 13/177 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 00:00 | CS Danubius 2010 Galati sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 16:00 | CSS Galati | vs | CS United Galati | 13/178 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 17:30 | LPS Braila | vs | CSH Art Galati | 13/179 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 00:00 | CSH Art Galati sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 09:30 | CS United Galati | vs | LPS Braila | 13/180 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 11:00 | CS Danubius 2010 Galati | vs | CSS Galati | 13/181 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 00:00 | CSS Galati sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 16:00 | LPS Braila | vs | CS Danubius 2010 Galati | 13/182 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 17:30 | CSH Art Galati | vs | CS United Galati | 13/183 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.11 | 00:00 | CS United Galati sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 09:30 | CS Danubius 2010 Galati | vs | CSH Art Galati | 13/184 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 10:30 | CSS Galati | vs | LPS Braila | 13/185 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CSS 1 Constanta V - D 21-23.11.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 08:30 | CSS Tulcea | vs | CSM Ploiesti | 13/186 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 09:45 | CSS 1 Constanta | vs | CSS Medgidia | 13/187 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 14:00 | CSM Ploiesti | vs | CSS Medgidia | 13/188 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 15:15 | CSS Tulcea | vs | CSS 1 Constanta | 13/189 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.11 | 09:00 | CSS 1 Constanta | vs | CSM Ploiesti | 13/190 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 10:15 | CSS Medgidia | vs | CSS Tulcea | 13/191 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III LPS Viitorul Pitesti V - D 21-23.11.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 08:30 | LPS Slatina | vs | CSS Caracal | 13/192 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 09:45 | CSS Petrosani | vs | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | 13/193 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 11:00 | LPS Viitorul Pitesti | vs | LPS Slatina | 13/194 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 15:00 | CSS Caracal | vs | CSS Petrosani | 13/195 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 16:15 | LPS Viitorul Pitesti | vs | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | 13/196 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 08:30 | CSS Petrosani | vs | LPS Viitorul Pitesti | 13/197 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 09:45 | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | vs | CSS Caracal | 13/198 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 11:00 | LPS Slatina | vs | CSS Petrosani | 13/199 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 15:00 | CSS Caracal | vs | LPS Viitorul Pitesti | 13/200 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 16:15 | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | vs | LPS Slatina | 13/201 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CSS Tg. Jiu V - D 21-23.11.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 00:00 | HCM B Craiova sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 08:30 | CS U Craiova | vs | CSS Dr. Tr. Severin | 13/202 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Radu(GJ)/C.Fugaru(GJ) | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 09:50 | LPS Tg Jiu | vs | HCM Craiova | 13/203 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 00:00 | HCM Craiova sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 15:30 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | LPS Tg Jiu | 13/204 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 16:50 | HCM B Craiova | vs | CS U Craiova | 13/205 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 00:00 | CS U Craiova sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 08:30 | LPS Tg Jiu | vs | HCM B Craiova | 13/206 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 09:50 | HCM Craiova | vs | CSS Dr. Tr. Severin | 13/207 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 00:00 | CSS Dr. Tr. Severin sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 15:30 | HCM B Craiova | vs | HCM Craiova | 13/208 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 16:50 | CS U Craiova | vs | LPS Tg Jiu | 13/209 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.11 | 00:00 | LPS Tg Jiu sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 08:30 | HCM Craiova | vs | CS U Craiova | 13/210 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 09:50 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | HCM B Craiova | 13/211 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CS Peciu Nou V - D 21-23.11.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 09:00 | ASC Victoria Nadlac | vs | HC Jimbolia | 13/212 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 10:30 | Sc. Gen. 7 Timisoara | vs | CS Unirea Sannicolau Mare | 13/213 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 12:00 | CS Peciu Nou | vs | LPS Banatul Timisoara | 13/214 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 16:00 | HC Jimbolia | vs | LPS Banatul Timisoara | 13/215 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 17:30 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | CS Peciu Nou | 13/216 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 19:00 | ASC Victoria Nadlac | vs | Sc. Gen. 7 Timisoara | 13/217 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 09:00 | Sc. Gen. 7 Timisoara | vs | HC Jimbolia | 13/218 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 10:30 | CS Peciu Nou | vs | ASC Victoria Nadlac | 13/219 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 12:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | CS Unirea Sannicolau Mare | 13/220 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 16:00 | HC Jimbolia | vs | CS Unirea Sannicolau Mare | 13/221 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 17:30 | ASC Victoria Nadlac | vs | LPS Banatul Timisoara | 13/222 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 19:00 | Sc. Gen. 7 Timisoara | vs | CS Peciu Nou | 13/223 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.11 | 08:30 | CS Peciu Nou | vs | HC Jimbolia | 13/224 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 09:50 | LPS Banatul Timisoara | vs | Sc. Gen. 7 Timisoara | 13/225 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 11:10 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | ASC Victoria Nadlac | 13/226 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CSS Hunedoara V - D 21-23.11.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 09:30 | LPS Sebes | vs | CSS Sighisoara | 13/227 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 11:00 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | CSS Hunedoara | 13/228 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 16:30 | CSS Sighisoara | vs | CSS Hunedoara | 13/229 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 18:00 | LPS Sebes | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 13/230 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 09:30 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | CSS Sighisoara | 13/231 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 11:00 | CSS Hunedoara | vs | LPS Sebes | 13/232 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III HC Golden Kids Brasov V - D 21-23.11.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 00:00 | ACS Transilvania Brasov sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 18:00 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | CSS Dinamo Brasov | 13/233 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 16:30 | HC Golden Kids Brasov | vs | CSM Sf. Gheorghe | 13/234 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 00:00 | CSM Sf. Gheorghe sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 09:30 | CSS Dinamo Brasov | vs | HC Golden Kids Brasov | 13/235 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 11:00 | ACS Transilvania Brasov | vs | ASC Corona 2010 Brasov | 13/236 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 00:00 | ASC Corona 2010 Brasov sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 15:30 | HC Golden Kids Brasov | vs | ACS Transilvania Brasov | 13/237 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 17:00 | CSM Sf. Gheorghe | vs | CSS Dinamo Brasov | 13/238 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.11 | 00:00 | CSS Dinamo Brasov sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 09:30 | ACS Transilvania Brasov | vs | CSM Sf. Gheorghe | 13/239 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 11:00 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | HC Golden Kids Brasov | 13/240 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.11 | 00:00 | HC Golden Kids Brasov sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 15:00 | CSM Sf. Gheorghe | vs | ASC Corona 2010 Brasov | 13/241 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 16:30 | CSS Dinamo Brasov | vs | ACS Transilvania Brasov | 13/242 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CS Arena Tg. Mures V - D 21-23.11.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 09:30 | CSS Viitorul Cluj | vs | CSS Zalau | 13/243 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 10:45 | CS Olimpic B Tg Mures | vs | CS Olimpic Tg Mures | 13/244 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 12:00 | CS Arena Tg Mures | vs | CSS Viitorul Cluj | 13/245 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 15:30 | CSS Zalau | vs | CS Olimpic B Tg Mures | 13/246 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 17:00 | CS Arena Tg Mures | vs | CS Olimpic Tg Mures | 13/247 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 09:00 | CSS Viitorul Cluj | vs | CS Olimpic B Tg Mures | 13/248 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 12:00 | CS Olimpic B Tg Mures | vs | CS Arena Tg Mures | 13/249 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 10:30 | CS Olimpic Tg Mures | vs | CSS Zalau | 13/250 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 16:00 | CSS Zalau | vs | CS Arena Tg Mures | 13/251 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 14:30 | CS Olimpic Tg Mures | vs | CSS Viitorul Cluj | 13/252 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CSS 2 Baia Mare V - D 21-23.11.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 21.11 | 14:00 | CS Seini | vs | HCM Baia Mare | 13/253 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 15:15 | HCM B Baia Mare | vs | CS Extrem Baia Mare | 13/254 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.11 | 16:30 | CSS 2 Baia Mare | vs | CS Marta Baia Mare | 13/255 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 09:00 | HCM Baia Mare | vs | CS Marta Baia Mare | 13/256 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 10:15 | CS Extrem Baia Mare | vs | CSS 2 Baia Mare | 13/257 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 11:30 | CS Seini | vs | HCM B Baia Mare | 13/258 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.11 | 15:00 | HCM B Baia Mare | vs | HCM Baia Mare | 13/259 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 16:15 | CSS 2 Baia Mare | vs | CS Seini | 13/260 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.11 | 17:30 | CS Marta Baia Mare | vs | CS Extrem Baia Mare | 13/261 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.11 | 09:00 | HCM Baia Mare | vs | CS Extrem Baia Mare | 13/262 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 10:15 | CS Seini | vs | CS Marta Baia Mare | 13/263 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 11:30 | HCM B Baia Mare | vs | CSS 2 Baia Mare | 13/264 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.11 | 15:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | HCM Baia Mare | 13/265 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 16:15 | CS Marta Baia Mare | vs | HCM B Baia Mare | 13/266 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.11 | 17:30 | CS Extrem Baia Mare | vs | CS Seini | 13/267 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: |
-
Actualizare automata | 20 secunde