În perioada 04-06.06.2018, Federația Română de Handbal organizează Cursul de perfecționare a antrenorilor din Liga Națională și Divizia A, la Cluj Napoca.

Taxa de participare este de 300 lei.

Antrenorii care se regasesc in tabelul alaturat, pot achita taxa in contul RO60RNCB0072049705620001 BCR sector 1 Bucuresti, acestia urmand a trimite dovada platii pe adresa de email sorin.toacsen@frh.roFRH asigură cazarea și masa participanților.

Întrucât locurile sunt limitate, vă rugăm să trimiteți confirmarea de participare pe adresa de email mai sus mentionata, până la data de 21.05.2018. În cazul în care nu vor fi ocupate toate locurile de către antrenorii din Liga Națională și Divizia A, vor putea beneficia de acest curs și antrenorii de juniori (în limita locurilor disponibile, în ordinea datei de înscriere).

De asemenea, la acest curs se va susține și examenul pentru Licența A și actualizarea licenței B.

Antrenorii care nu au susținut licența B sunt rugați să întocmească un dosar conform programului de instruire continuă şi licenţiere a antrenorilor de handbal. Pentru cei care au susținut deja licența B, depunerea acestor dosare nu mai este necesară. 

Persoană de contact: prof. Sorin Toacsen, telefon 0745 168 572, email sorin.toacsen@frh.ro.

TABEL NOMINAL CU ANTRENORII CARE S-AU INSCRIS SI AU DREPTULSA PARTICIPE LA CURS

NR

NUME PRENUME

CLUB

PARTICIPARE

1

HAIRI EDEN

HC DOBROGEA SUDCTA DIV A M

 

2

FOTONEA RAUL

CS MINAUR  BAIA MARE LNM

 

3

MIRONESCU FLORIN

ACADEMIA MINAUR DIV A

 

4

VARADY IULIU

CS MINAUR  BAIA MARE LNM

 

5

DANULET MARIUS

CNE RM-VALCEA

 

6

VICTORINA BORA

CSM SLATINA LNF

 

7

CUCU MARIANA

CSM SLATINA LNF

 

8

DELI-IORGA IONUT

CS  MEDGIDIA  DIV A M

 

9

ILIE ROMEO

HC BUZAU DIV A F

 

10

IACOB SANDU

LOT TINERET

 

11

DUMITRESCU COSTIN

CS UNIVERSITATEA CRAIAOVA DIV A M

 

12

POPESCU CATALIN

CS UNIVERSITATEA CRAIAOVA DIV A M

 

13

COSTEA VALERIU

CSU GALATI  LNF

 

14

BARZA SORIN

STIINTA BUCURESTI DivA F

 

15

TUDOR SEBASTIAN

CSM ORADEA DIV AM

 

16

TAUTU GEORGE LUCHIAN

CSM ORADEA DIV AM

 

17

LAUFCEAC STEFAN

CSA STEAUA BUCURESTI

 

18

OVIDIU MIHAILA

CSA STEAUA BUCURESTI

 

19

MILOSEVIC PERO

SCM POLI TIMISOARA LMN

 

20

HORVATH ATTILA

SCM POLI TIMISOARA LMN

 

21

IANCU CLAUDIA MARIA

SCM POLI TIMISOARA  DIV A F

 

22

GHIULAI LUCIAN

SCM POLI TIMISOARA DIV A F

 

23

WEBER ALEXANDRU

MAGURA CISNADIE LNF

 

24

NITU BOGDAN

MAGURA CISNADIE LNF

 

25

MURESAN SORIN

HCM SIGHISOARA DIV A M

 

26

ARMANU GABRIEL

STIINTA BACAU DIV A M

 

27

CALIN GEORGE

STIINTA BACAU DIV A M

 

28

FORSEA GHEORGHE

HCM SIGHISOARA

 

28

CRISTIAN BUSUIOC

CSU RESITA

 

30

GOGARLA SIMONA

CHIMIA VALCEA

 

31 ADRIAN VASILE

CSM BUCURESTI LNF

 
32 OPREA COSTEL

STIINTA BACAU DIV A M

 
33 HORNEA CONSTANTIN

STIINTA BACAU DIV A M

 
34 COVACIU GHEORGHE

HCM SLOBOZIA LNF

 
35 GAVRILA CRISTIAN

CS DANUBIUS GALATI DIV A F

 
36 ANDRIES LIVIU

CSM FAGARAS LNM

 
37 CHIRUT ADRIAN

CSU SUCEAVA LNM

 
38 ANDREI IULIAN

CSU SUCEAVA LNM

 
39 BUCESCHI COSTICA

CS MINAUR BAIA MARE LNF

 
40 KOVACS MAGDALENA

CS MINAUR BAIA MARE LNF

 
41 CRACIUN ION

LNF

 
42 CIUBOTARU VIOREL

CSM FOCSANI 2007 LNM

 
43 VOICA BOGDAN

CSM FOCSANI 2007 LNM

 
44 AXINTE ALEXANDRU

CSM FOCSANI 2007 LNM

 
45 CONSTANTIN BOGDAN

CS HC BUZAU 2012 DIV A M

 
46 BADUCU GEORGIAN

CS HC BUZAU 2012 DIV A M

 
47 MILEA ADRIANA

RAPID BUCURESTI DIV A F

 
48 PERA FLORIN

HCM RM. VALCEA LNF

 
49 DINU LUMINITA

DACIA MIOVENI DIV A F

 
47 DUMITRU DAN

SCM POLI TIMISOARA

FARA CAZARE
48 AMARIEI CARMEN 

DACIA MIOVENI DIV A F

FARA CAZARE

50

GAL HORATIU

AHC POTAISSA TURDA LNM

FARA CAZARE

51

STEF IONUT

AHC POTAISSA TURDA

FARA CAZARE

52

ALEXANDRU IULIAN

AHC POTAISSA TURDA

FARA CAZARE

53

RAUL MARIAN

AHC POTAISSA TURDA

FARA CAZARE

54

OROIANU AUREL

AHC POTAISSA TURDA

FARA CAZARE

55

ANI SENOCICO  ION

CSU CLUJ NAPOCA DIV AM

FARA CAZARE

56

BONDAR ALIN

U CLUJ NAPOCA  LNF

FARA CAZARE

57

CUCUIAN MIRCEA

U CLUJ NAPOCA  LNF

FARA CAZARE