Etapa 1 |
||||||
Cluj Napoca - Sala Horia Demian
|
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Mi 16.06 | 10:00 | Lic Liviu Rebreanu Turda | vs | CSS 2 Baia Mare | 24/1 | |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Mi 16.06 | 12:30 | AHC Talentul este Cheia Bucuresti | vs | SCM Politehnica Timisoara | 24/2 | |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 17.06 | 10:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | SCM Politehnica Timisoara | 24/3 | |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Jo 17.06 | 12:30 | Lic Liviu Rebreanu Turda | vs | AHC Talentul este Cheia Bucuresti | 24/4 | |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 18.06 | 10:00 | AHC Talentul este Cheia Bucuresti | vs | CSS 2 Baia Mare | 24/5 | |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Vi 18.06 | 12:30 | SCM Politehnica Timisoara | vs | Lic Liviu Rebreanu Turda | 24/6 | |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 16.06 | 15:00 | CSU din Suceava | vs | CS Fortuna Bucuresti | 24/7 | |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Mi 16.06 | 17:30 | CSM Bucuresti | vs | CSM Focsani 2007 | 24/8 | |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 17.06 | 15:00 | CS Fortuna Bucuresti | vs | CSM Focsani 2007 | 24/9 | |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Jo 17.06 | 17:30 | CSU din Suceava | vs | CSM Bucuresti | 24/10 | |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 18.06 | 15:00 | CSM Bucuresti | vs | CS Fortuna Bucuresti | 24/11 | |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Vi 18.06 | 17:30 | CSM Focsani 2007 | vs | CSU din Suceava | 24/12 | |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Locurile 7-8 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 19.06 | 10:00 | SCM Politehnica Timisoara | vs | CS Fortuna Bucuresti | 24/13 | |
Sala: N/A | Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Locurile 5-6 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 19.06 | 12:30 | AHC Talentul este Cheia Bucuresti | vs | CSM Focsani 2007 | 24/14 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Semifinala 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 19.06 | 15:00 | Lic Liviu Rebreanu Turda | vs | CSM Bucuresti | frhtv | 24/15 |
Sala: N/A | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Semifinala 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 19.06 | 17:30 | CSU din Suceava | vs | CSS 2 Baia Mare | frhtv | 24/16 |
Sala: N/A | Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Finala mica |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 20.06 | 10:00 | CSM Bucuresti | vs | CSS 2 Baia Mare | 24/17 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Finala mare |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 20.06 | 12:30 | Lic Liviu Rebreanu Turda | vs | CSU din Suceava | 24/18 | |
Sala: N/A | Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) | Observator: I.Serbu(B) |
Actualizare automata | 20 secunde