Play off Campionat Mondial Senioare 2021
21.04.2021, ora 18:00, Sport Center Jane Sandanski
Macedonia de Nord - Romania TVR 2 direct
Arbitri: Prastali/Balvan-BIH
Observator: S. Obucina-SRB
Play off Campionat Mondial Senioare 2021
21.04.2021, ora 19:10
Suedia - Ucraina
Arbitri: Ciulei Diana/Stoia Anamaria (ROU)
Etapa 26 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Ma 20.04 | 16:00 | CSM Focșani 2007 | vs | SCM Politehnica Timișoara | frhtv | 16/1 |
Sala: Sala Babes Bolyai | Arbitri: S.Hagiu(VS)/L.Gheorghiu(VS) | Observator: G.Dumitrache(BZ) | ||||
Ma 20.04 | 15:50 | CS Minaur Baia Mare | vs | CSA Steaua București | Tvr 2 | 16/2 |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) | Observator: C.Potora(Cj) | ||||
Ma 20.04 | 00:00 | CSM Fagaras sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Ma 20.04 | 18:25 | HC Dobrogea Sud | vs | CS Dinamo București | Tvr 1 | 16/3 |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) | Observator: G.Bejinariu(AG) | ||||
Ma 20.04 | 13:15 | CSM București | vs | CSU din Suceava | frhtv | 16/4 |
Sala: Sala Babes Bolyai | Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Ma 20.04 | 10:15 | CSM Reșita | vs | AHC Potaissa Turda | frhtv | 16/5 |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: I.Enache(BV) | ||||
Ma 20.04 | 10:30 | CS Magnum Botosani | vs | CSM Vaslui | frhtv | 16/6 |
Sala: Sala Babes Bolyai | Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Ma 20.04 | 13:00 | CSM Bacău | vs | ACS HC Buzău 2012 | frhtv | 16/7 |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) | Observator: C.Milcu(MH) | ||||
Etapa 27 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 21.04 | 16:00 | CSM Bacău | vs | CSM Focșani 2007 | frhtv | 16/8 |
Sala: Sala Babes Bolyai | Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) | Observator: G.Bejinariu(AG) | ||||
Mi 21.04 | 10:15 | ACS HC Buzău 2012 | vs | CS Magnum Botosani | frhtv | 16/9 |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: I.Enache(BV) | ||||
Mi 21.04 | 10:30 | CSM Vaslui | vs | CSM Reșita | frhtv | 16/10 |
Sala: Sala Babes Bolyai | Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) | Observator: C.Potora(Cj) | ||||
Mi 21.04 | 15:50 | AHC Potaissa Turda | vs | CSM București | Tvr 2 | 16/11 |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) | Observator: C.Milcu(MH) | ||||
Mi 21.04 | 13:00 | CSU din Suceava | vs | HC Dobrogea Sud | frhtv | 16/12 |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: S.Hagiu(VS)/L.Gheorghiu(VS) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Mi 21.04 | 00:00 | CS Dinamo București sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Mi 21.04 | 13:15 | CSM Fagaras | vs | CS Minaur Baia Mare | frhtv | 16/13 |
Sala: Sala Babes Bolyai | Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Mi 21.04 | 18:25 | CSA Steaua București | vs | SCM Politehnica Timișoara | frhtv | 16/14 |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) | Observator: G.Dumitrache(BZ) | ||||
Etapa 4 |
||||||
BUHUSI Echipa CSS Ploiesti nu se prezinta la Turneu. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 23.04 | 15:00 | CSO Buhusi | vs | CSM Bucuresti | 16/15 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: I.Ciobanu(BC) | ||||
Vi 23.04 | 17:40 | CS Rapid Bucuresti | vs | CSM Galati | 16/16 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) | Observator: I.Ciobanu(BC) | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 24.04 | 14:00 | CSU Stiinta Bucuresti j1 | vs | CSO Buhusi | 16/17 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) | Observator: I.Ciobanu(BC) | ||||
Sb 24.04 | 16:40 | CSM Galati | vs | CSM Bucuresti | 16/18 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: I.Ciobanu(BC) | ||||
Etapa 6 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 25.04 | 10:00 | CSU Stiinta Bucuresti j1 | vs | CSM Galati | 16/19 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) | Observator: I.Ciobanu(BC) | ||||
Du 25.04 | 12:40 | CSO Buhusi | vs | CS Rapid Bucuresti | 16/20 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: I.Ciobanu(BC) | ||||
Etapa 4 |
||||||
Sfantu Gheorghe - Sala Katy Szabo |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 23.04 | 14:40 | ACS Unirea Dobroesti | vs | CSM Corona Brasov | 16/21 | |
Sala: Sala Katy Szabo | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) | Observator: G.Antonescu(AG) | ||||
Vi 23.04 | 17:20 | CS Chimia Rm Valcea | vs | CSS Medias | 16/22 | |
Sala: Sala Katy Szabo | Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) | Observator: G.Antonescu(AG) | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 24.04 | 10:30 | ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe | vs | ACS Unirea Dobroesti | 16/23 | |
Sala: Sala Katy Szabo | Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) | Observator: G.Antonescu(AG) | ||||
Sb 24.04 | 13:10 | CS Chimia Rm Valcea | vs | CSM Corona Brasov | 16/24 | |
Sala: Sala Katy Szabo | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) | Observator: G.Antonescu(AG) | ||||
Etapa 6 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 25.04 | 10:00 | ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe | vs | CS Chimia Rm Valcea | 16/25 | |
Sala: Sala Katy Szabo | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) | Observator: G.Antonescu(AG) | ||||
Du 25.04 | 12:40 | ACS Unirea Dobroesti | vs | CSS Medias | 16/26 | |
Sala: Sala Katy Szabo | Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) | Observator: G.Antonescu(AG) | ||||
Etapa 4 |
||||||
Targu Mures - Sala Sporturilor |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 23.04 | 12:00 | CSS Viitorul Cluj | vs | ACS Tonic 2012 Oradea | 16/27 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) | Observator: M.Brumaru(Vn) | ||||
Vi 23.04 | 14:40 | CSS Drobeta Turnu Severin | vs | CSS 2 Baia Mare | 16/28 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) | Observator: M.Brumaru(Vn) | ||||
Vi 23.04 | 17:20 | CS Arena Tg Mures | vs | CS Marta Baia Mare | 16/29 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: D.Lupu(CS)/A.Ciati(CS) | Observator: M.Brumaru(Vn) | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 24.04 | 10:00 | ACS Tonic 2012 Oradea | vs | CSS Drobeta Turnu Severin | 16/30 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: D.Lupu(CS)/A.Ciati(CS) | Observator: M.Brumaru(Vn) | ||||
Sb 24.04 | 12:40 | CSS Viitorul Cluj | vs | CS Marta Baia Mare | 16/31 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) | Observator: M.Brumaru(Vn) | ||||
Sb 24.04 | 15:20 | CS Arena Tg Mures | vs | CSS 2 Baia Mare | 16/32 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) | Observator: M.Brumaru(Vn) | ||||
Etapa 6 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 25.04 | 11:40 | CSS 2 Baia Mare | vs | CSS Viitorul Cluj | 16/33 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) | Observator: M.Brumaru(Vn) | ||||
Du 25.04 | 14:20 | ACS Tonic 2012 Oradea | vs | CS Arena Tg Mures | 16/34 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: M.Paraschiv(NT)/G.Murariu(NT) | Observator: M.Brumaru(Vn) | ||||
Du 25.04 | 09:00 | CSS Drobeta Turnu Severin | vs | CS Marta Baia Mare | 16/35 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: D.Lupu(CS)/A.Ciati(CS) | Observator: M.Brumaru(Vn) |
Actualizare automata | 20 secunde