In atentia arbitrilor principali delegati la jocurile din cadrul Campionatului National 2014-2015: Liga Nationala (M-F), Divizia A (M-F), Juniori I (M-F), Juniori II (M-F), Juniori III (M-F).
AVETI OBLIGATIA CA LA 10 min. DE LA TERMINAREA JOCULUI sa transmiteti rezultatul (final si pauza) prin sms la numarul 0725.574.001 in urmatorul FORMAT:
Prog. Sapt./Nr. Joc. – Rezultat final (Rezultat pauza ) Arbitrul A/Arbitrul B
EXEMPLU : 1/5 31:28 (17:14) Vasilescu/Serbu
Cupa Romaniei Final Four - feminin
Baia Mare 25-26.04.2015
Sedinta tehnica va avea loc in data de 24.04.2015, ora 20:00 la Hotel Mara
Oficiali FRH: Prof. Mihail Bocan - Secretar General FRH
Prof. Alexandru Jelescu - Referent specialitate FRH
Delegati FRH: Dl. Ioan Serbu - B
Dl. Zamfir Mezaros - MM
Arbitri: Barbu/Badiu-CJ
Nastase/Stancu-B/BZ
Florescu/Stoia-B/AG
Stark/Stefan-B/PH
SCM Craiova - CSM Bucuresti - sambata 25.04.2015, de la ora 11:30. DIGISPORT direct
HCM Baia Mare - Neptun Constanta - sambata 25.04.2015, de la ora 14:00. DIGISPORT direct
Finala mica - SCM Craiova vs Neptun Constanta
duminica 26.04.2015, de la ora 14:00.
Arbitri: Florescu/Stoia AG/B
Observator: Dobre Viorel-B
Finala mare - HCM Baia Mare vs CSM Bucuresti
duminica 26.04.2015, de la ora 16:30. DIGISPORT direct
Arbitri: Stark/Stefan B/PH
Observator: Serbu Ion-B
Precizari privind descalificarea directa
Etapa 3 |
||||||
Semifinale - Cupa Romanie - Final 4 - feminin |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Sb 25.04 | 11:30 | SCM Universitatea Craiova | vs | CSM București | Digi 1 | 35/1 |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Nasturel(CS) | ||||
Sb 25.04 | 14:00 | HCM Baia Mare | vs | CSU Neptun Constanta | Digi 1 | 35/2 |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: R.Pankler(CJ) | ||||
Etapa 26 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 21.04 | 18:00 | SC Muresul Tg Mures | vs | CSM Cetate Devatrans | 35/3 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Vlad(BZ)/I.Velisca(BZ) | Observator: V.Ciucan(B) | ||||
Ma 21.04 | 17:00 | CSM Ploiesti | vs | CSU Neptun Constanta | 35/4 | |
Sala: Sala Sporturilor Olimpia | Arbitri: I.Marta(MM)/C.Baban(MM) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Ma 21.04 | 17:00 | SCM Universitatea Craiova | vs | CSM Corona Brașov | 35/5 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Stoia(B)/D.Ciulei(BV) | Observator: V.Sighicea(VL) | ||||
Ma 21.04 | 18:00 | CSU Cluj-Napoca | vs | HCM Baia Mare | 35/6 | |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: A.Constantin(B)/P.Iacob(BV) | Observator: V.Ionescu(B) | ||||
Ma 21.04 | 14:00 | CSM Unirea Slobozia | vs | CSM Roman | 35/7 | |
Sala: Sala Sporturilor Slobozia | Arbitri: A.Muntean(MS)/M.Turdean(MS) | Observator: V.Dancescu(B) | ||||
Ma 21.04 | 11:30 | HC Zalău | vs | SCM Râmnicu Vâlcea | 35/8 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Eremia(GJ) | Observator: I.Chira(MM) | ||||
Ma 21.04 | 18:00 | HC Dunărea Brăila | vs | CSM București | 35/9 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) | Observator: N.Rusu(CT) | ||||
Etapa 21 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.04 | 00:00 | CS Rapid București sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Ma 28.04 | 15:30 | CSU Stiinta Bucuresti | vs | ACS SC 181 SSP Bucuresti | 35/10 | |
Sala: Sala Apollo | Arbitri: A.Blas(B)/M.Ghiorghisor(B) | Observator: | ||||
Du 26.04 | 11:00 | HC Piatra Neamt | vs | ACS Spartac UNEFS Bucuresti | 35/11 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Badelita(SV)/V.Popovici(BT) | Observator: | ||||
Jo 23.04 | 17:00 | SCM Gloria Buzău | vs | CSM Bucuresti DivA | 35/12 | |
Sala: Sala Romeo Iamandi | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Du 26.04 | 15:00 | HC Activ CSO Plopeni | vs | CS Stiinta Bacau | 35/13 | |
Sala: N/A | Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) | Observator: | ||||
Du 26.04 | 11:00 | CSU Targoviste | vs | CSM Galati | 35/14 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Hutanu(B)/A.Moldovan(PH) | Observator: | ||||
Etapa 17 |
||||||
Echipa CSS 2 Baia Mare retrasa din Campionat in data de 16.02.2015. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.04 | 11:00 | SCM Pitesti | vs | CS Timisoara | 35/15 | |
Sala: Sala Universitate | Arbitri: M.Parvu(B)/A.Stamatoiu(VL) | Observator: | ||||
Du 26.04 | 18:00 | HC Alba Sebes | vs | National Rm Valcea | 35/16 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Brebu(AG)/B.Ciobea(AG) | Observator: | ||||
Du 26.04 | 11:00 | CSU Timisoara | vs | CS Măgura Cisnadie | 35/17 | |
Sala: Sala C. Jude | Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 14:00 | CSU Resita | vs | CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | 35/18 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) | Observator: | ||||
Du 26.04 | 00:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | CSM Slatina | 35/19 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa I CS Dacia Mioveni 2012 va suporta toate cheltuielile (chirie sala, medic, barem arbitraj, transport, cazare, masa pentru oficiali). |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 00:00 | LPS Roman sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 09:00 | CSS Calarasi | vs | HCM Baia Mare | 35/20 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 10:30 | CS Dacia Mioveni 2012 | vs | CS Arena Tg Mures | 35/21 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 00:00 | CS Arena Tg Mures sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 15:30 | HCM Baia Mare | vs | CS Dacia Mioveni 2012 | 35/22 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 17:00 | LPS Roman | vs | CSS Calarasi | 35/23 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 00:00 | CSS Calarasi sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 09:30 | CS Dacia Mioveni 2012 | vs | LPS Roman | 35/24 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 11:00 | CS Arena Tg Mures | vs | HCM Baia Mare | 35/25 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 00:00 | HCM Baia Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 16:00 | LPS Roman | vs | CS Arena Tg Mures | 35/26 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 17:30 | CSS Calarasi | vs | CS Dacia Mioveni 2012 | 35/27 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.04 | 00:00 | CS Dacia Mioveni 2012 sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 08:00 | CS Arena Tg Mures | vs | CSS Calarasi | 35/28 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 09:20 | HCM Baia Mare | vs | LPS Roman | 35/29 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa a II-a HC Activ Ploiesti va suporta toate cheltuielile (chirie sala, medic, barem arbitraj, transport, cazare, masa pentru oficiali). |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 00:00 | CSS 2 Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 09:30 | CSS 1 Constanta | vs | CSS Zalau | 35/30 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 11:00 | LPS A Slatina | vs | HC Activ CSO Plopeni | 35/31 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 00:00 | HC Activ CSO Plopeni sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 16:00 | CSS Zalau | vs | LPS A Slatina | 35/32 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 17:30 | CSS 2 Bucuresti | vs | CSS 1 Constanta | 35/33 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 00:00 | CSS 1 Constanta sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 09:30 | LPS A Slatina | vs | CSS 2 Bucuresti | 35/34 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 11:00 | HC Activ CSO Plopeni | vs | CSS Zalau | 35/35 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 00:00 | CSS Zalau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 17:30 | CSS 2 Bucuresti | vs | HC Activ CSO Plopeni | 35/36 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 16:00 | CSS 1 Constanta | vs | LPS A Slatina | 35/37 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.04 | 00:00 | LPS A Slatina sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 09:30 | HC Activ CSO Plopeni | vs | CSS 1 Constanta | 35/38 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 11:00 | CSS Zalau | vs | CSS 2 Bucuresti | 35/39 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa a III-a Cheltuielile pentru chirei sala, medic, barem arbitraj, transport, cazare, masa pentru oficiali vor fi suportate de catre toate echipele. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 00:00 | Chimia Rm Valcea sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 09:00 | LPS Iasi | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 35/40 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 10:30 | LPS Bistrita | vs | CSS Galati | 35/41 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 00:00 | CSS Galati sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 15:00 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | LPS Bistrita | 35/42 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 16:30 | Chimia Rm Valcea | vs | LPS Iasi | 35/43 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 00:00 | LPS Iasi sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 09:00 | LPS Bistrita | vs | Chimia Rm Valcea | 35/44 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 10:30 | CSS Galati | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 35/45 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 00:00 | LPS I. Balas Soter Buzau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 15:00 | Chimia Rm Valcea | vs | CSS Galati | 35/46 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 16:30 | LPS Iasi | vs | LPS Bistrita | 35/47 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.04 | 00:00 | LPS Bistrita sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 09:00 | CSS Galati | vs | LPS Iasi | 35/48 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 10:30 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | Chimia Rm Valcea | 35/49 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa a IV-a Cheltuielile pentru chirei sala, medic, barem arbitraj, transport, cazare, masa pentru oficiali vor fi suportate de catre toate echipele. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 00:00 | CSS Caracal sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 10:00 | CSS Hunedoara | vs | CSS Dinamo Brasov | 35/50 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 10:30 | CSS Bacau | vs | CSM Bucuresti | 35/51 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 00:00 | CSM Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 17:00 | CSS Dinamo Brasov | vs | CSS Bacau | 35/52 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 18:30 | CSS Caracal | vs | CSS Hunedoara | 35/53 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 00:00 | CSS Hunedoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 09.00 | CSS Bacau | vs | CSS Caracal | 35/54 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 10:30 | CSM Bucuresti | vs | CSS Dinamo Brasov | 35/55 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 00:00 | CSS Dinamo Brasov sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 17:00 | CSS Caracal | vs | CSM Bucuresti | 35/56 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 18:30 | CSS Hunedoara | vs | CSS Bacau | 35/57 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.04 | 00:00 | CSS Bacau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 09:00 | CSM Bucuresti | vs | CSS Hunedoara | 35/58 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 10:30 | CSS Dinamo Brasov | vs | CSS Caracal | 35/59 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa a V-a ACS Scoala 181 SSP Bucuresti va suporta toate cheltuielile (chirie sala, medic, barem arbitraj, transport, cazare, masa pentru oficiali). |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 00:00 | ASC Corona 2010 Brasov sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 09:00 | LPS Piatra Neamt | vs | LPS Braila | 35/60 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 10:30 | ACS Sc. 181 SSP Bucuresti | vs | CSS Dr. Tr. Severin | 35/61 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 00:00 | CSS Dr. Tr. Severin sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 15:00 | LPS Braila | vs | ACS Sc. 181 SSP Bucuresti | 35/62 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 16:30 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | LPS Piatra Neamt | 35/63 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 00:00 | LPS Piatra Neamt sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 09:00 | ACS Sc. 181 SSP Bucuresti | vs | ASC Corona 2010 Brasov | 35/64 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 10:30 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | LPS Braila | 35/65 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 00:00 | LPS Braila sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 15:00 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | CSS Dr. Tr. Severin | 35/66 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 16:30 | LPS Piatra Neamt | vs | ACS Sc. 181 SSP Bucuresti | 35/67 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.04 | 00:00 | ACS Sc. 181 SSP Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 09:00 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | LPS Piatra Neamt | 35/68 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 10:30 | LPS Braila | vs | ASC Corona 2010 Brasov | 35/69 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa a VI-a HCM Craiova va suporta toate cheltuielile (chirie sala, medic, barem arbitraj, transport, cazare, masa pentru oficiali). Sedinta tehnica va avea loc la ora 09:00 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 10:00 | CS Olimpic Tg Mures | vs | CSS Tg Neamt | 35/70 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 11:30 | HCM Craiova | vs | CSS Viitorul Cluj | 35/71 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 16:30 | CSS Tg Neamt | vs | CSS Viitorul Cluj | 35/72 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 18:00 | CS Olimpic Tg Mures | vs | HCM Craiova | 35/73 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 10:00 | HCM Craiova | vs | CSS Tg Neamt | 35/74 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 11:30 | CSS Viitorul Cluj | vs | CS Olimpic Tg Mures | 35/75 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa a VII-a CSS Fagaras va suporta toate cheltuielile (chirie sala, medic, barem arbitraj, transport, cazare, masa pentru oficiali). |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 00:00 | CSS Fagaras sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 10:30 | CS Extrem Baia Mare | vs | LPS Vaslui | 35/76 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 12:00 | ACS Tescani | vs | LPS Banatul Timisoara | 35/77 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 00:00 | LPS Banatul Timisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 16:00 | LPS Vaslui | vs | ACS Tescani | 35/78 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 17:30 | CSS Fagaras | vs | CS Extrem Baia Mare | 35/79 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 00:00 | CS Extrem Baia Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 10:00 | ACS Tescani | vs | CSS Fagaras | 35/80 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 11:30 | LPS Banatul Timisoara | vs | LPS Vaslui | 35/81 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 00:00 | LPS Vaslui sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 16:00 | CSS Fagaras | vs | LPS Banatul Timisoara | 35/82 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 17:30 | CS Extrem Baia Mare | vs | ACS Tescani | 35/83 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.04 | 00:00 | ACS Tescani sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 09:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | CS Extrem Baia Mare | 35/84 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 10:30 | LPS Vaslui | vs | CSS Fagaras | 35/85 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa a VIII-a CSS Tulcea va suporta toate cheltuielile (chirie sala, medic, barem arbitraj, transport, cazare, masa pentru oficiali). |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 10:00 | CSS Tulcea | vs | LPS Sebes | 35/86 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 11:30 | CSM Ploiesti | vs | CS Marta Baia Mare | 35/87 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 16:00 | LPS Sebes | vs | CS Marta Baia Mare | 35/88 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 17:30 | CSS Tulcea | vs | CSM Ploiesti | 35/89 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 09:00 | CSM Ploiesti | vs | LPS Sebes | 35/90 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 10:30 | CS Marta Baia Mare | vs | CSS Tulcea | 35/91 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa I Cheltuielile pentru chirie sala, medic, barem arbitraj, transport, cazare, masa pentru oficiali vor fi suportate de catre ADEP Satu Mare. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 09:00 | CS Brazi | vs | CSS Adep Satu Mare | 35/92 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 10:30 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | LPS Braila | 35/93 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 12:00 | CSS Sf. Gheorghe | vs | LPS Vaslui I | 35/94 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 16:00 | CSS Adep Satu Mare | vs | LPS Vaslui I | 35/95 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 17:30 | LPS Braila | vs | CSS Sf. Gheorghe | 35/96 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 19:00 | CS Brazi | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 35/97 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 09:00 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | CSS Adep Satu Mare | 35/98 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 10:30 | CSS Sf. Gheorghe | vs | CS Brazi | 35/99 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 12:00 | LPS Vaslui I | vs | LPS Braila | 35/100 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 16:00 | CSS Adep Satu Mare | vs | LPS Braila | 35/101 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 17:30 | CS Brazi | vs | LPS Vaslui I | 35/102 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 19:00 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | CSS Sf. Gheorghe | 35/103 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.04 | 09:00 | CSS Sf. Gheorghe | vs | CSS Adep Satu Mare | 35/104 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 10:30 | LPS Vaslui I | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 35/105 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 12:00 | LPS Braila | vs | CS Brazi | 35/106 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa a II-a Cheltuielile pentru chirei sala, medic, barem arbitraj, transport, cazare, masa pentru oficiali vor fi suportate de catre toate echipele. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 08:45 | CSM Progresul Bailesti | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 35/107 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 10:00 | CSS Calarasi | vs | Gr. Sc. Petrolul Moreni | 35/108 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 11:15 | Sc. Gen. 7 Timisoara | vs | LPS Satu Mare | 35/109 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 15:45 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | LPS Satu Mare | 35/110 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 00:00 | Gr. Sc. Petrolul Moreni | vs | Sc. Gen. 7 Timisoara | 35/111 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 17:00 | CSM Progresul Bailesti | vs | CSS Calarasi | 35/112 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 09:30 | CSS Calarasi | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 35/113 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 10:45 | Sc. Gen. 7 Timisoara | vs | CSM Progresul Bailesti | 35/114 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 00:00 | LPS Satu Mare | vs | Gr. Sc. Petrolul Moreni | 35/115 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 00:00 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | Gr. Sc. Petrolul Moreni | 35/116 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 16:30 | CSM Progresul Bailesti | vs | LPS Satu Mare | 35/117 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 17:50 | CSS Calarasi | vs | Sc. Gen. 7 Timisoara | 35/118 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.04 | 08:30 | Sc. Gen. 7 Timisoara | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 35/119 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 09:50 | LPS Satu Mare | vs | CSS Calarasi | 35/120 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 00:00 | Gr. Sc. Petrolul Moreni | vs | CSM Progresul Bailesti | 35/121 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa a III-a Onesti - TEREN NEUTRU Cheltuielile pentru chirei sala, medic, barem arbitraj, transport, cazare, masa pentru oficiali vor fi suportate de catre toate echipele. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 09:30 | CSS Craiova | vs | LPS Iasi | 35/122 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 11:00 | CS Axiopolis Cernavoda | vs | CS Dinamo Brasov | 35/123 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 12:30 | CSS 2 Bucuresti | vs | LPS Banatul Timisoara | 35/124 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 16:30 | LPS Iasi | vs | LPS Banatul Timisoara | 35/125 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 18:00 | CS Dinamo Brasov | vs | CSS 2 Bucuresti | 35/126 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 19:30 | CSS Craiova | vs | CS Axiopolis Cernavoda | 35/127 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 09:00 | CS Axiopolis Cernavoda | vs | LPS Iasi | 35/128 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 10:30 | CSS 2 Bucuresti | vs | CSS Craiova | 35/129 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 12:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | CS Dinamo Brasov | 35/130 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 16:00 | LPS Iasi | vs | CS Dinamo Brasov | 35/131 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 17:30 | CSS Craiova | vs | LPS Banatul Timisoara | 35/132 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 19:00 | CS Axiopolis Cernavoda | vs | CSS 2 Bucuresti | 35/133 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.04 | 09:00 | CSS 2 Bucuresti | vs | LPS Iasi | 35/134 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 10:30 | LPS Banatul Timisoara | vs | CS Axiopolis Cernavoda | 35/135 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 12:00 | CS Dinamo Brasov | vs | CSS Craiova | 35/136 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa a IV-a ACS Handbal Club Adrian Petrea va suporta toate cheltuielile (chirie sala, medic, barem arbitraj, transport, cazare, masa pentru oficiali). |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 08:30 | CS Olimpic Tg Mures | vs | CT Media Bucuresti | 35/137 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 10:00 | CS HC Adrian Petrea Resita | vs | CSS Dr. Tr. Severin | 35/138 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 11:30 | AHC Potaissa Turda | vs | CS Blejoi | 35/139 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 16:00 | CT Media Bucuresti | vs | CS Blejoi | 35/140 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 17:30 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | AHC Potaissa Turda | 35/141 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 19:00 | CS Olimpic Tg Mures | vs | CS HC Adrian Petrea Resita | 35/142 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 08:30 | CS HC Adrian Petrea Resita | vs | CT Media Bucuresti | 35/143 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 10:00 | AHC Potaissa Turda | vs | CS Olimpic Tg Mures | 35/144 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 11:30 | CS Blejoi | vs | CSS Dr. Tr. Severin | 35/145 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 16:00 | CT Media Bucuresti | vs | CSS Dr. Tr. Severin | 35/146 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 17:30 | CS Olimpic Tg Mures | vs | CS Blejoi | 35/147 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 19:00 | CS HC Adrian Petrea Resita | vs | AHC Potaissa Turda | 35/148 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.04 | 09:00 | AHC Potaissa Turda | vs | CT Media Bucuresti | 35/149 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 10:30 | CS Blejoi | vs | CS HC Adrian Petrea Resita | 35/150 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 12:00 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | CS Olimpic Tg Mures | 35/151 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa a V-a CSS Alexandria va suporta toate cheltuielile (chirie sala, medic, barem arbitraj, transport, cazare, masa pentru oficiali). Echipa CSS Medgidia s-a retras. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 00:00 | LPS Cluj sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 10:30 | LPS Suceava | vs | CSS Alexandria | 35/152 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 12:00 | CSS Galati | vs | CSS Fagaras | 35/153 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 00:00 | CSS Fagaras sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 17:00 | CSS Alexandria | vs | CSS Galati | 35/154 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 18:30 | LPS Cluj | vs | LPS Suceava | 35/155 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 00:00 | LPS Suceava sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 10:00 | CSS Galati | vs | LPS Cluj | 35/156 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 11:30 | CSS Fagaras | vs | CSS Alexandria | 35/157 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 00:00 | CSS Alexandria sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 17:00 | LPS Cluj | vs | CSS Fagaras | 35/158 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 18:30 | LPS Suceava | vs | CSS Galati | 35/159 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.04 | 00:00 | CSS Galati sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 10:00 | CSS Fagaras | vs | LPS Suceava | 35/160 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 11:30 | CSS Alexandria | vs | LPS Cluj | 35/161 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa a VI-a Cheltuielile pentru chirei sala, medic, barem arbitraj, transport, cazare, masa pentru oficiali vor fi suportate de catre toate echipele. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 09:00 | LPS Piatra Neamt | vs | CSS Hunedoara I | 35/162 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 10:30 | CSM Bucuresti | vs | HC 2003 Alesd | 35/163 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 12:00 | CS Extrem Baia Mare | vs | Sc. Nr. 3 Adjud | 35/164 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 17:00 | CSS Hunedoara I | vs | Sc. Nr. 3 Adjud | 35/165 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 18:30 | HC 2003 Alesd | vs | CS Extrem Baia Mare | 35/166 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 20:00 | LPS Piatra Neamt | vs | CSM Bucuresti | 35/167 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 09:00 | CSM Bucuresti | vs | CSS Hunedoara I | 35/168 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 10:30 | CS Extrem Baia Mare | vs | LPS Piatra Neamt | 35/169 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 12:00 | Sc. Nr. 3 Adjud | vs | HC 2003 Alesd | 35/170 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 17:00 | CSS Hunedoara I | vs | HC 2003 Alesd | 35/171 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 18:30 | LPS Piatra Neamt | vs | Sc. Nr. 3 Adjud | 35/172 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 20:00 | CSM Bucuresti | vs | CS Extrem Baia Mare | 35/173 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.04 | 09:00 | CS Extrem Baia Mare | vs | CSS Hunedoara I | 35/174 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 10:30 | Sc. Nr. 3 Adjud | vs | CSM Bucuresti | 35/175 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 12:00 | HC 2003 Alesd | vs | LPS Piatra Neamt | 35/176 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa a VII-a AS HC Arges Pitesti va suporta toate cheltuielile (chirie sala, medic, barem arbitraj, transport, cazare, masa pentru oficiali). |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 00:00 | CSS Sighisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 09:30 | AS HC Arges Pitesti | vs | CH CSU Politehnica Timisoara | 35/177 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 11:00 | LPS Tg Jiu | vs | CSS Sibiu | 35/178 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 00:00 | CSS Sibiu sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 16:30 | CH CSU Politehnica Timisoara | vs | LPS Tg Jiu | 35/179 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 18:00 | CSS Sighisoara | vs | AS HC Arges Pitesti | 35/180 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 00:00 | AS HC Arges Pitesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 09:00 | LPS Tg Jiu | vs | CSS Sighisoara | 35/181 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 10:30 | CSS Sibiu | vs | CH CSU Politehnica Timisoara | 35/182 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 00:00 | CH CSU Politehnica Timisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 16:00 | CSS Sighisoara | vs | CSS Sibiu | 35/183 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 17:30 | AS HC Arges Pitesti | vs | LPS Tg Jiu | 35/184 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.04 | 00:00 | LPS Tg Jiu sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 09:00 | CSS Sibiu | vs | AS HC Arges Pitesti | 35/185 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 10:30 | CH CSU Politehnica Timisoara | vs | CSS Sighisoara | 35/186 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa a VIII-a CSM Sf. Gheorghe va suporta toate cheltuielile (chirie sala, medic, barem arbitraj, transport, cazare, masa pentru oficiali). |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 09:00 | CSS Bacau | vs | CSM Sf. Gheorghe | 35/187 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 10:15 | Academia Minaur Baia Mare | vs | Perla Murfatlar | 35/188 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 11:30 | CSS 1 Mai Ploiesti | vs | CS Viitorul Pitesti | 35/189 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.04 | 15:30 | CSM Sf. Gheorghe | vs | CS Viitorul Pitesti | 35/190 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 16:45 | Perla Murfatlar | vs | CSS 1 Mai Ploiesti | 35/191 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.04 | 18:00 | CSS Bacau | vs | Academia Minaur Baia Mare | 35/192 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 09:00 | Academia Minaur Baia Mare | vs | CSM Sf. Gheorghe | 35/193 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 10:15 | CSS 1 Mai Ploiesti | vs | CSS Bacau | 35/194 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 11:30 | CS Viitorul Pitesti | vs | Perla Murfatlar | 35/195 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.04 | 15:30 | CSM Sf. Gheorghe | vs | Perla Murfatlar | 35/196 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 16:45 | CSS Bacau | vs | CS Viitorul Pitesti | 35/197 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.04 | 18:00 | Academia Minaur Baia Mare | vs | CSS 1 Mai Ploiesti | 35/198 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.04 | 09:00 | CSS 1 Mai Ploiesti | vs | CSM Sf. Gheorghe | 35/199 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 10:15 | CS Viitorul Pitesti | vs | Academia Minaur Baia Mare | 35/200 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.04 | 11:30 | Perla Murfatlar | vs | CSS Bacau | 35/201 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: |
Actualizare automata | 20 secunde