Federatia Romana de Handbal
strada av. Popa Marin, nr. 2, sector 1 Bucuresti
Cod fiscal: 4266359
Cont lei - RO60RNCB0072049705620001 BCR sector 1 Bucuresti
(unde se pot vira: taxe transfer, memoriu, apel, penalizari, contestatii etc.)
In atentia antrenorilor
Toti profesorii si antrenorii de JUNIORI, DIVIZIA A si LIGA NATIONALA, sunt rugati sa trimita o copie dupa carnetul da antrenor cu categoria obtinuta la C.N.F.P.A, pe adresa de mail sorin.toacsen@frh.ro
De asemenea cei care au absolvit o Facultate de Educatie Fizica si Sport sau cursurile C.N.F.P.A, sunt rugati sa isi ridice carnetul de antrenor de la C.N.F.P.A si sa trimita o copie la adresa sus mentionata.
In sezonul competitional 2017-2018 in atributia echipelor de Liga Nationala masculin + feminin , la jocurile unde acestea sunt gazda intra completarea LIVE (in timp real) a raportului online. - click pentru detalii (www.frh.ro/raport).
IN ATENTIA ARBITRILOR: Noul mod de transmitere si completare a scorului de la jocurile unde ati fost delegati se poate gasi AICI!
Noul sistem se gaseste la adresa: www.frh.ro/sms
Noul mod de transmitere NU se aplica la jocurile de LIGA NATIONALA, unde se va completa LIVE SCOR.
IN ATENTIA ECHIPELOR PARTICIPANTE IN CAMPIONATELE ORGANIZATE DE CATRE FR HANDBAL
20.3 Organizarea de jocuri publice amicale cu echipe din străinătate sau participarea la jocuri şi turnee în afara ţării, sunt permise numai cu acordul F.R. Handbal care se obtine cu minimum 5 zile inainte de desfasurarea acţiunii. Echipele care au primit acordul sunt obligate să prezinte F.R. Handbal, în termen de 48 ore, copii după rapoartele de joc şi informări tehnico-organizatorice asupra jocului (turneului).
Echipa care organizeaza turnee de pregatire, este obligata sa informeze FR Handbal.
Arbitrii şi observatorii delegati de catre I.H.F. sau E.H.F. la jocuri oficiale sau amicale, pot participa la acestea numai cu acordul FR Handbal, avand obligatia ca in termen de 48 ore de la revenirea in tara sa prezinte un raport scris referitor la jocul ( competitia) la care au participat.
Nerespectarea celor de mai sus atrage dupa sine inaintarea cazului Comisiei de Disciplina(RODAH).
Art. 68 Arbitrii de handbal au dreptul de a conduce jocuri oficiale sau amicale publice numai daca sunt delegati oficial de organul competent. In cazul nerespectarii prezentului articol, arbitrii sunt pasibili de sanctionare conform Regulamentului Disciplinar al F.R.H. (Reg. CCA)
In atentia echipelor participante:
Conform Art. 22.7 din Regulamentul de organizare si desfasurare al competitiilor nationale de handbal 2017-2018.
Art. 22.7. De comun acord, echipele pot solicita, cu cel putin 7 (sapte) zile inainte, aprobarea F.R. Handbal pentru devansarea sau amanarea unor jocuri cu cel mult 3 (trei) zile fata de data programarii initiale, fara a fi schimbata ordinea de disputare a etapelor.
În perioada 04-06.06.2018, Federația Română de Handbal organizează Cursul de perfecționare a antrenorilor din Liga Națională și Divizia A, la Cluj Napoca. (Informatii)
Comunicat
In atentia structurilor sportive afiliate FRH.
Va comunicam ca pana pe data de 21 mai, orele 16:00, se pot transmite propuneri de modificare ale Statului F.R. Handbal pe adresa de mail cristina.varzaru @frh.ro, urmand ca pe data de 22 mai acestea sa fie supuse spre aprobare in sedinta Consilui de Administratie.
Challenge Cup – masculin
Finale
14.05.2018 19:00
Cluj-Napoca, Sala Horia Demian
AHC Potaissa Turda - AEK Atena (GRE) DigiSport - Telekom Sport direct
Arbitri EHF: Jovic/Arnautovic (BIH)
Delegat EHF: Marco Trespidi (ITA)
20.05.2018 19:00
Atena
AEK Atena (GRE) - AHC Potaissa Turda DigiSport - Telekom Sport direct
Arbitri EHF: Andorka/Hucker-HUN
Delegat EHF: Jiri Konecny (CZE)
Reprezentant EHF: Xavier Ferrer
Etapa 6 |
||||||
Play-out |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Sb 19.05 | 18:30 | CSM Focșani 2007 | vs | CSM Vaslui | 36/1 | |
Sala: Sala Sporturilor Focsani | Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) | Observator: L.Condrut(PH) | ||||
Sb 19.05 | 18:00 | CSM Fagaras | vs | CSU din Suceava | 36/2 | |
Sala: Sala Radu Negru | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: I.Furnea(Ms) | ||||
Meci 1 |
||||||
Play-off Faza III |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 17.05 | 19:30 | CSA Steaua București | vs | CS Dinamo București | Digi / Telekom | 36/3 |
Sala: Sala Chiajna | Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Jo 24.05 | 18:00 | AHC Potaissa Turda | vs | CSM București | 36/4 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: G.Baducu(BZ)/R.Voicu(BZ) | Observator: S.Ciurea(Dj) | ||||
Jo 17.05 | 17:00 | SCM Politehnica Timișoara | vs | HC Dobrogea Sud | 36/5 | |
Sala: Sala C. Jude | Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) | Observator: C.Milcu(MH) | ||||
Mi 16.05 | 17:00 | AHC Dunărea Călărași | vs | CS Minaur Baia Mare | 36/6 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Barbu(B)/A.Manafu(B) | Observator: O.Pripas(VL) | ||||
Etapa 24 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 15.05 | 17:00 | CS Rapid București | vs | SCM Universitatea Craiova | Tvr HD | 36/7 |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: V.Sighicea(VL) | ||||
Etapa 25 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 15.05 | 20:00 | CSM București | vs | HC Dunărea Brăila | Digi / Telekom | 36/8 |
Sala: N/A | Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) | Observator: I.Chira(MM) | ||||
Jo 17.05 | 18:00 | SCM Universitatea Craiova | vs | CSM Corona Brașov | Digi / Telekom | 36/9 |
Sala: N/A | Arbitri: O.Finata(AR)/S.Hendrea(MM) | Observator: V.Dancescu(B) | ||||
Etapa 26 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 19.05 | 16:00 | HC Dunărea Brăila | vs | SCM Universitatea Craiova | Tvr 2 | 36/10 |
Sala: N/A | Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) | Observator: I.Enache(BV) | ||||
Sb 19.05 | 12:00 | CSM Corona Brașov | vs | CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | Digi / Telekom | 36/11 |
Sala: Sala Sporturilor D.P Colibasi | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Du 20.05 | 16:30 | CS Rapid București | vs | SCM Râmnicu Vâlcea | Tvr 1 | 36/12 |
Sala: N/A | Arbitri: D.Enache(B)/C.Constantin(B) | Observator: G.Covaci(B) | ||||
Sb 19.05 | 16:00 | CS Măgura Cisnadie | vs | CSM Slatina | 36/13 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: V.Ciucan(B) | ||||
Sb 19.05 | 16:00 | CSM Roman | vs | CSU Cluj-Napoca | 36/14 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) | Observator: V.Ionescu(B) | ||||
Jo 17.05 | 16:00 | AHCM Slobozia | vs | HC Zalău | 36/15 | |
Sala: Sala Sporturilor Andreea Nica | Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) | Observator: N.Rusu(CT) | ||||
Vi 18.05 | 19:30 | CSM Galati | vs | CSM București | Digi / Telekom | 36/16 |
Sala: N/A | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) | Observator: P.Anton(IS) | ||||
Etapa 18 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 23.05 | 13:00 | HC Dobrogea Sud II | vs | CSM Bacău | 36/17 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: C.Popa(GL)/S.Toma(BR) | Observator: | ||||
Du 20.05 | 11:00 | CSM Bucuresti DivA | vs | CSM Botosani | 36/18 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) | Observator: | ||||
Jo 17.05 | 17:15 | ACS HC Buzău 2012 | vs | CS Medgidia | 36/19 | |
Sala: Sala Romeo Iamandi | Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) | Observator: | ||||
Du 20.05 | 11:00 | CSU Galati | vs | CSU Targoviste | 36/20 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Vi 18.05 | 16:00 | CSM Alexandria | vs | CSU CNOT Brasov | 36/21 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) | Observator: | ||||
Etapa 18 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 21.05 | 12:30 | CNE Sighisoara | vs | CSM Reșita | 36/22 | |
Sala: Sala Radu Voina | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: | ||||
Etapa 22 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 20.05 | 00:00 | CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 20.05 | 17:00 | HC Sibiu | vs | CSM Reșita | 36/23 | |
Sala: Sala Transilvania | Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Stan(MS) | Observator: | ||||
Vi 18.05 | 12:30 | CS Universitar Politehnica Timisoara | vs | CSM Sighisoara | 36/24 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) | Observator: | ||||
Jo 17.05 | 12:00 | CSM Oradea | vs | CS Universitatea Craiova | 36/25 | |
Sala: Sala Antonio Alexe | Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) | Observator: | ||||
Sb 19.05 | 14:00 | CS Universitatea Cluj | vs | CS Minaur Baia Mare DivA | 36/26 | |
Sala: N/A | Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) | Observator: | ||||
Du 20.05 | 13:00 | CNE Sighisoara | vs | ADEP Satu Mare | 36/27 | |
Sala: Sala Radu Voina | Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
GRUPA IV La acest Turneu se efectueaza masuratori. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 16.05 | 14:00 | Chimia Rm Valcea | vs | CSS 6 Bucuresti | 36/28 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: / | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Mi 16.05 | 15:30 | LPS Iasi | vs | CSS Slobozia | 36/29 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: / | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Mi 16.05 | 17:00 | CS Marta Baia Mare | vs | Unirea Sannicolau Mare | 36/30 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: / | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 17.05 | 10:00 | CSS 6 Bucuresti | vs | Unirea Sannicolau Mare | 36/31 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: / | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Jo 17.05 | 11:30 | CSS Slobozia | vs | CS Marta Baia Mare | 36/32 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: / | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Jo 17.05 | 13:00 | Chimia Rm Valcea | vs | LPS Iasi | 36/33 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: / | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 18.05 | 10:00 | LPS Iasi | vs | CSS 6 Bucuresti | 36/34 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: / | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Vi 18.05 | 11:30 | CS Marta Baia Mare | vs | Chimia Rm Valcea | 36/35 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: / | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Vi 18.05 | 13:00 | Unirea Sannicolau Mare | vs | CSS Slobozia | 36/36 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: / | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 19.05 | 10:00 | CSS 6 Bucuresti | vs | CSS Slobozia | 36/37 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: / | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Sb 19.05 | 11:30 | Chimia Rm Valcea | vs | Unirea Sannicolau Mare | 36/38 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: / | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Sb 19.05 | 13:00 | LPS Iasi | vs | CS Marta Baia Mare | 36/39 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: / | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 20.05 | 10:00 | CS Marta Baia Mare | vs | CSS 6 Bucuresti | 36/40 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: / | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Du 20.05 | 11:30 | Unirea Sannicolau Mare | vs | LPS Iasi | 36/41 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: / | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Du 20.05 | 13:00 | CSS Slobozia | vs | Chimia Rm Valcea | 36/42 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: / | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Etapa 1 |
||||||
GRUPA III La acest Turneu se efectueaza masuratori. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 16.05 | 14:00 | CS Olimpic Tg Mures | vs | LPS Banatul Timisoara | 36/43 | |
Sala: Sala Plopeni | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Mi 16.05 | 15:30 | CSS Tulcea | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 36/44 | |
Sala: Sala Plopeni | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Mi 16.05 | 17:00 | HCM Craiova | vs | LPS Vaslui | 36/45 | |
Sala: Sala Plopeni | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 17.05 | 10:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | LPS Vaslui | 36/46 | |
Sala: Sala Plopeni | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Jo 17.05 | 11:30 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | HCM Craiova | 36/47 | |
Sala: Sala Plopeni | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Jo 17.05 | 13:00 | CS Olimpic Tg Mures | vs | CSS Tulcea | 36/48 | |
Sala: Sala Plopeni | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 18.05 | 10:00 | CSS Tulcea | vs | LPS Banatul Timisoara | 36/49 | |
Sala: Sala Plopeni | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Vi 18.05 | 11:30 | HCM Craiova | vs | CS Olimpic Tg Mures | 36/50 | |
Sala: Sala Plopeni | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Vi 18.05 | 13:00 | LPS Vaslui | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 36/51 | |
Sala: Sala Plopeni | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 19.05 | 10:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 36/52 | |
Sala: Sala Plopeni | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Sb 19.05 | 11:30 | CS Olimpic Tg Mures | vs | LPS Vaslui | 36/53 | |
Sala: Sala Plopeni | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Sb 19.05 | 13:00 | CSS Tulcea | vs | HCM Craiova | 36/54 | |
Sala: Sala Plopeni | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 20.05 | 10:00 | HCM Craiova | vs | LPS Banatul Timisoara | 36/55 | |
Sala: Sala Plopeni | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Du 20.05 | 11:30 | LPS Vaslui | vs | CSS Tulcea | 36/56 | |
Sala: Sala Plopeni | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Du 20.05 | 13:00 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | CS Olimpic Tg Mures | 36/57 | |
Sala: Sala Plopeni | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Etapa 1 |
||||||
GRUPA II La acest Turneu se efectueaza masuratori. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 16.05 | 14:00 | CSM Bucuresti | vs | LPS Braila | 36/58 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Mi 16.05 | 15:30 | ASC Tonic Crisul Santandrei | vs | CSS 2 Baia Mare | 36/59 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Mi 16.05 | 17:00 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | LPS Viitorul Pitesti | 36/60 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 17.05 | 09:30 | LPS Braila | vs | LPS Viitorul Pitesti | 36/61 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Jo 17.05 | 11:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | ASC Corona 2010 Brasov | 36/62 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Jo 17.05 | 12:30 | CSM Bucuresti | vs | ASC Tonic Crisul Santandrei | 36/63 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 18.05 | 09:30 | ASC Tonic Crisul Santandrei | vs | LPS Braila | 36/64 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Vi 18.05 | 11:00 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | CSM Bucuresti | 36/65 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Vi 18.05 | 12:30 | LPS Viitorul Pitesti | vs | CSS 2 Baia Mare | 36/66 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 19.05 | 10:00 | LPS Braila | vs | CSS 2 Baia Mare | 36/67 | |
Sala: Scoala Generala 5 | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Sb 19.05 | 11:30 | CSM Bucuresti | vs | LPS Viitorul Pitesti | 36/68 | |
Sala: Scoala Generala 5 | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Sb 19.05 | 13:00 | ASC Tonic Crisul Santandrei | vs | ASC Corona 2010 Brasov | 36/69 | |
Sala: Scoala Generala 5 | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 20.05 | 09:30 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | LPS Braila | 36/70 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Du 20.05 | 11:00 | LPS Viitorul Pitesti | vs | ASC Tonic Crisul Santandrei | 36/71 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Du 20.05 | 12:30 | CSS 2 Baia Mare | vs | CSM Bucuresti | 36/72 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Etapa 1 |
||||||
GRUPA I La acest Turneu se efectueaza masuratori. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 16.05 | 00:00 | ACS Transilvania Brasov | vs | HC Buhusi | 36/73 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Mi 16.05 | 16:00 | CS Rapid Bucuresti | vs | CSS Petrosani | 36/74 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Mi 16.05 | 17:30 | CSS 2 Bucuresti | vs | CSH Art Galati | 36/75 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 17.05 | 00:00 | HC Buhusi | vs | CSH Art Galati | 36/76 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Jo 17.05 | 16:00 | CSS Petrosani | vs | CSS 2 Bucuresti | 36/77 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Jo 17.05 | 17:30 | ACS Transilvania Brasov | vs | CS Rapid Bucuresti | 36/78 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 18.05 | 00:00 | CS Rapid Bucuresti | vs | HC Buhusi | 36/79 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Vi 18.05 | 16:00 | CSS 2 Bucuresti | vs | ACS Transilvania Brasov | 36/80 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Vi 18.05 | 17:30 | CSH Art Galati | vs | CSS Petrosani | 36/81 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 19.05 | 00:00 | HC Buhusi | vs | CSS Petrosani | 36/82 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Sb 19.05 | 16:00 | ACS Transilvania Brasov | vs | CSH Art Galati | 36/83 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Sb 19.05 | 17:30 | CS Rapid Bucuresti | vs | CSS 2 Bucuresti | 36/84 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 20.05 | 00:00 | CSS 2 Bucuresti | vs | HC Buhusi | 36/85 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Du 20.05 | 10:00 | CSH Art Galati | vs | CS Rapid Bucuresti | 36/86 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Du 20.05 | 11:30 | CSS Petrosani | vs | ACS Transilvania Brasov | 36/87 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) |
Actualizare automata | 20 secunde