Federatia Romana de Handbal
strada av. Popa Marin, nr. 2, sector 1 Bucuresti
Cod fiscal: 4266359
Cont lei - RO60RNCB0072049705620001 BCR sector 1 Bucuresti
(unde se pot vira: taxe transfer, memoriu, apel, penalizari, contestatii etc.)
In atentia antrenorilor
Toti profesorii si antrenorii de JUNIORI, DIVIZIA A si LIGA NATIONALA, sunt rugati sa trimita o copie dupa carnetul da antrenor cu categoria obtinuta la C.N.F.P.A, pe adresa de mail sorin.toacsen@frh.ro
De asemenea cei care au absolvit o Facultate de Educatie Fizica si Sport sau cursurile C.N.F.P.A, sunt rugati sa isi ridice carnetul de antrenor de la C.N.F.P.A si sa o trimita o copie la adresa sus mentionata.
In sezonul competitional 2017-2018 in atributia echipelor de Liga Nationala masculin + feminin , la jocurile unde acestea sunt gazda intra completarea LIVE (in timp real) a raportului online. - click pentru detalii (www.frh.ro/raport).
IN ATENTIA ARBITRILOR: Noul mod de transmitere si completare a scorului de la jocurile unde ati fost delegati se poate gasi AICI!
Noul sistem se gaseste la adresa: www.frh.ro/sms
Noul mod de transmitere NU se aplica la jocurile de LIGA NATIONALA, unde se va completa LIVE SCOR.
IN ATENTIA ECHIPELOR PARTICIPANTE IN CAMPIONATELE ORGANIZATE DE CATRE FR HANDBAL
20.3 Organizarea de jocuri publice amicale cu echipe din străinătate sau participarea la jocuri şi turnee în afara ţării, sunt permise numai cu acordul F.R. Handbal care se obtine cu minimum 5 zile inainte de desfasurarea acţiunii. Echipele care au primit acordul sunt obligate să prezinte F.R. Handbal, în termen de 48 ore, copii după rapoartele de joc şi informări tehnico-organizatorice asupra jocului (turneului).
Echipa care organizeaza turnee de pregatire, este obligata sa informeze FR Handbal.
Arbitrii şi observatorii delegati de catre I.H.F. sau E.H.F. la jocuri oficiale sau amicale, pot participa la acestea numai cu acordul FR Handbal, avand obligatia ca in termen de 48 ore de la revenirea in tara sa prezinte un raport scris referitor la jocul ( competitia) la care au participat.
Nerespectarea celor de mai sus atrage dupa sine inaintarea cazului Comisiei de Disciplina(RODAH).
Art. 68 Arbitrii de handbal au dreptul de a conduce jocuri oficiale sau amicale publice numai daca sunt delegati oficial de organul competent. In cazul nerespectarii prezentului articol, arbitrii sunt pasibili de sanctionare conform Regulamentului Disciplinar al F.R.H. (Reg. CCA)
In atentia echipelor participante:
Conform Art. 22.7 din Regulamentul de organizare si desfasurare al competitiilor nationale de handbal 2017-2018.
Art. 22.7. De comun acord, echipele pot solicita, cu cel putin 7 (sapte) zile inainte, aprobarea F.R. Handbal pentru devansarea sau amanarea unor jocuri cu cel mult 3 (trei) zile fata de data programarii initiale, fara a fi schimbata ordinea de disputare a etapelor.
Trofeul Carpați - feminin
Craiova, Sala Polivalenta
24-26.11.2017
Vineri, 24 noiembrie
Macedonia - Brazilia, ora 17:00
Arbitri:Gorina/Melencu
Romania – Polonia, ora 19:00
Arbitri: P. Horvath/B. Marton
Sâmbătă, 25 noiembrie
Brazilia - Polonia, ora 14:00
Arbitri:Florescu/Stoia
Romania - Macedonia, ora 16:00
Arbitri:P. Horvath/B. Marton
Duminică, 26 noiembrie
Macedonia - Polonia, ora 14:00
Arbitri:Nastase/Stancu
Romania - Brazilia, ora 16:30
Arbitri:P. Horvath/B. Marton
Liga Campionilor – masculin
26.11.2017, ora 18:00
Sala Dinamo
Dinamo Bucuresti - Elverum Handball (NOR)
Cupa EHF – masculin
26.11.2017, ora 18:00
Sala Sporturilor Constanta
HC Dobrogea Sud Constanta - SC Magdeburg (GER)
Cupa Challenge – masculin
25.11.2017, ora 19:00
Mitrovica (KOS)
KH Trepca (KOS) - AHC Potaissa Turda
Cupa Challenge – masculin
26.11.2017, ora 13:00
Mitrovica (KOS)
AHC Potaissa Turda - KH Trepca (KOS)
Etapa 12 |
||||||
Echipa HC Odorhei s-a retras din Liga Nationala-masculin in data de 29.01.2018. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Jo 23.11 | 17:30 | CSA Steaua București | vs | CSM Focșani 2007 | Tvr HD | 12/1 |
Sala: Sala Chiajna | Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) | Observator: V.Sighicea(VL) | ||||
Mi 22.11 | 19:00 | AHC Potaissa Turda | vs | CS Dinamo București | Digi / Telekom | 12/2 |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: G.Baducu(BZ)/R.Voicu(BZ) | Observator: P.Anton(IS) | ||||
Jo 23.11 | 18:30 | HC Odorhei | vs | CS Politehnica Iasi | 12/3 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: C.Popa(GL)/S.Toma(BR) | Observator: A.Lupsa(CS) | ||||
Jo 23.11 | 18:00 | CSM Fagaras | vs | SCM Politehnica Timișoara | 12/4 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) | Observator: S.Ciurea(Dj) | ||||
Jo 23.11 | 18:15 | CS Minaur Baia Mare | vs | CSM București | Digi / Telekom | 12/5 |
Sala: Sala Lascar Pana | Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) | Observator: I.Ciobanu(BC) | ||||
Jo 23.11 | 18:00 | CSU din Suceava sta | ||||
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) | Observator: V.Ciucan(B) | ||||
Mi 22.11 | 17:30 | CSM Vaslui | vs | HC Dobrogea Sud | Tvr HD | 12/6 |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: O.Finata(AR)/S.Hendrea(MM) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Etapa 9 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.11 | 10:30 | CSM Bacău | vs | HC Dobrogea Sud II | 12/7 | |
Sala: Sala Sporturilor Bacau | Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) | Observator: | ||||
Du 26.11 | 15:00 | CSM Botosani | vs | CSM Bucuresti DivA | 12/8 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) | Observator: | ||||
Du 26.11 | 14:00 | CS Medgidia | vs | ACS HC Buzău 2012 | 12/9 | |
Sala: Sala Iftimie Ilisei | Arbitri: A.Dumitru(VN)/L.Gheorghiu(VS) | Observator: | ||||
Du 26.11 | 11:00 | CSU Targoviste | vs | CSU Galati | 12/10 | |
Sala: Sala CSS Targoviste | Arbitri: C.Mara(B)/F.Stanciu(CL) | Observator: | ||||
Du 26.11 | 12:00 | CSU CNOT Brasov | vs | CSM Alexandria | 12/11 | |
Sala: Sala D. P. Colibasi | Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 27.11 | 18:00 | CNE Sighisoara | vs | CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu | 12/12 | |
Sala: Sala Radu Voina | Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 21.11 | 18:00 | CNE Sighisoara | vs | CSM Sighisoara | 12/13 | |
Sala: Sala Radu Voina | Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Stan(MS) | Observator: | ||||
Etapa 9 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 20.11 | 17:00 | CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu | vs | CS Universitar Politehnica Timisoara | 12/14 | |
Sala: N/A | Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) | Observator: | ||||
Etapa 10 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.11 | 00:00 | ADEP Satu Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.11 | 14:00 | CNE Sighisoara | vs | CS Minaur Baia Mare DivA | 12/15 | |
Sala: Sala Radu Voina | Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) | Observator: | ||||
Du 26.11 | 13:00 | CS Universitatea Cluj | vs | CS Universitatea Craiova | 12/16 | |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) | Observator: | ||||
Lu 27.11 | 16:00 | CSM Oradea | vs | CSM Sighisoara | 12/17 | |
Sala: Sala Antonio Alexe | Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) | Observator: | ||||
Du 26.11 | 14:00 | CS Universitar Politehnica Timisoara | vs | CSM Reșita | 12/18 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) | Observator: | ||||
Du 26.11 | 16:00 | HC Sibiu | vs | CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu | 12/19 | |
Sala: Sala Cisnadie | Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: | ||||
Etapa 11 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 23.11 | 19:00 | ADEP Satu Mare | vs | CNE Sighisoara | 12/20 | |
Sala: Sala Ecaterina Both | Arbitri: A.Apostu(MM)/S.Cosma(MM) | Observator: | ||||
Etapa 12 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 20.11 | 17:00 | HC Activ CSO Plopeni | vs | CSS Tulcea | 12/21 | |
Sala: Sala Polivalenta Plopeni | Arbitri: R.Dinu(B)/G.Dogarescu(B) | Observator: | ||||
Etapa 13 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 27.11 | 00:00 | HC Dinamo Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Lu 27.11 | 18:30 | ACS Spartac UNEFS Bucuresti | vs | CS Stiinta Bacau | 12/22 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) | Observator: | ||||
Lu 27.11 | 16:30 | ACS SC 181 SSP Bucuresti | vs | CSU Targoviste | 12/23 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Lu 27.11 | 14:30 | HCF Piatra Neamt | vs | CSA Steaua Bucuresti | 12/24 | |
Sala: Sala Polivalenta Mare | Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) | Observator: | ||||
Lu 27.11 | 14:00 | ACS UAIC CNOT Iasi | vs | SCM Gloria Buzău | 12/25 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Lu 27.11 | 15:00 | CS Danubius Calarasi | vs | CSU Stiinta Bucuresti | 12/26 | |
Sala: Sala Sc. T. Vladimirescu | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) | Observator: | ||||
Lu 27.11 | 18:00 | CSS Tulcea | vs | CSM Bucuresti DivA | 12/27 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: | ||||
Lu 27.11 | 14:00 | CSU Neptun Constanta | vs | HC Activ CSO Plopeni | 12/28 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: D.Basso(GL)/ | Observator: | ||||
Etapa 11 |
||||||
Echipa SC Muresul Tg. Mures retrasa din campionat in data de 18.01.2018 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 21.11 | 15:00 | CSM Corona Brașov | vs | ACS Odorheiu Secuiesc | 12/29 | |
Sala: Sala D.P. Colibasi | Arbitri: A.Dumitru(VN)/L.Gheorghiu(VS) | Observator: | ||||
Sb 25.11 | 14:00 | ACS Olimpic Tg. Mures sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) | Observator: | ||||
Etapa 12 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 27.11 | 16:00 | ACS Odorheiu Secuiesc | vs | SCM Timisoara | 12/30 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) | Observator: | ||||
Du 26.11 | 12:00 | CSU Resita | vs | CS Dacia Mioveni 2012 | 12/31 | |
Sala: Sala Polivalenta Resita | Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) | Observator: | ||||
Lu 27.11 | 00:00 | ACS Crisul Chisineu-Cris sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: B.Gherman(MS)/F.Horoba(BN) | Observator: | ||||
Lu 27.11 | 17:00 | National Rm Valcea | vs | ACS Olimpic Tg. Mures | 12/32 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Ionica(BV)/A.Margarit(AG) | Observator: | ||||
Du 26.11 | 14:00 | CS Minaur Baia Mare | vs | CSU Oradea | 12/33 | |
Sala: Sala Lascar Pana | Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) | Observator: | ||||
Du 26.11 | 11:00 | FC Arges sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) | Observator: | ||||
Vi 24.11 | 14:00 | CSM Corona Brașov | vs | CSU Universitatea de Vest Timisoara | 12/34 | |
Sala: Sala D. P. Colibasi | Arbitri: R.Dinu(B)/G.Dogarescu(B) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
TURNEU DE SALA 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 23.11 | 14:30 | LPS Iasi | vs | LPS Botosani | 12/35 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: R.Pankler(CJ) | ||||
Jo 23.11 | 17:30 | LPS Vaslui | vs | LPS Suceava | 12/36 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: R.Pankler(CJ) | ||||
Jo 23.11 | 16:00 | LPS Piatra Neamt | vs | LPS Roman | 12/37 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: R.Pankler(CJ) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.11 | 14:30 | LPS Botosani | vs | LPS Roman | 12/38 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: R.Pankler(CJ) | ||||
Vi 24.11 | 17:30 | LPS Suceava | vs | LPS Piatra Neamt | 12/39 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: R.Pankler(CJ) | ||||
Vi 24.11 | 16:00 | LPS Iasi | vs | LPS Vaslui | 12/40 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: R.Pankler(CJ) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.11 | 18:00 | LPS Vaslui | vs | LPS Botosani | 12/41 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: R.Pankler(CJ) | ||||
Sb 25.11 | 11:00 | LPS Piatra Neamt | vs | LPS Iasi | 12/42 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: R.Pankler(CJ) | ||||
Sb 25.11 | 09:30 | LPS Roman | vs | LPS Suceava | 12/43 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: R.Pankler(CJ) | ||||
Etapa 1 |
||||||
TURNEU DE SALA 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 23.11 | 16:45 | CSS Tulcea | vs | LPS Braila | 12/44 | |
Sala: Sala T. Vladimirescu | Arbitri: / | Observator: V.Dinca(B) | ||||
Jo 23.11 | 15.10 | CSS 1 Constanta | vs | CSS Galati | 12/45 | |
Sala: Sala T. Vladimirescu | Arbitri: / | Observator: V.Dinca(B) | ||||
Jo 23.11 | 00:00 | Danubius 2010 Galati sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.11 | 00:00 | LPS Braila sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.11 | 15:40 | CSS Galati | vs | Danubius 2010 Galati | 12/46 | |
Sala: Sala T. Vladimirescu | Arbitri: / | Observator: V.Dinca(B) | ||||
Vi 24.11 | 14:05 | CSS Tulcea | vs | CSS 1 Constanta | 12/47 | |
Sala: Sala T. Vladimirescu | Arbitri: / | Observator: V.Dinca(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.11 | 12:50 | CSS 1 Constanta | vs | LPS Braila | 12/48 | |
Sala: Sala T. Vladimirescu | Arbitri: / | Observator: V.Dinca(B) | ||||
Sb 25.11 | 11:15 | Danubius 2010 Galati | vs | CSS Tulcea | 12/49 | |
Sala: Sala T. Vladimirescu | Arbitri: / | Observator: V.Dinca(B) | ||||
Sb 25.11 | 00:00 | CSS Galati sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
TURNEU DE SALA 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 22.11 | 00:00 | ASC Sc. 181 SSP Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Mi 22.11 | 15:00 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | CSS Calarasi | 12/50 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: M.Burca(B) | ||||
Mi 22.11 | 18:30 | CSM Bucuresti | vs | CSS 2 Bucuresti | 12/51 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: M.Burca(B) | ||||
Mi 22.11 | 20:15 | CT Media Bucuresti | vs | HC Activ CSO Plopeni | 12/52 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: M.Burca(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 23.11 | 00:00 | HC Activ CSO Plopeni sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 23.11 | 15:00 | CSS 2 Bucuresti | vs | CT Media Bucuresti | 12/53 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: M.Burca(B) | ||||
Jo 23.11 | 16:45 | CSS Calarasi | vs | CSM Bucuresti | 12/54 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: M.Burca(B) | ||||
Jo 23.11 | 18:30 | ASC Sc. 181 SSP Bucuresti | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 12/55 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: M.Burca(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.11 | 00:00 | LPS I. Balas Soter Buzau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.11 | 15:00 | CSM Bucuresti | vs | ASC Sc. 181 SSP Bucuresti | 12/56 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: M.Burca(B) | ||||
Vi 24.11 | 16:45 | CT Media Bucuresti | vs | CSS Calarasi | 12/57 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: M.Burca(B) | ||||
Vi 24.11 | 18:30 | HC Activ CSO Plopeni | vs | CSS 2 Bucuresti | 12/58 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: M.Burca(B) | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.11 | 00:00 | CSS 2 Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.11 | 10:00 | CSS Calarasi | vs | HC Activ CSO Plopeni | 12/59 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: M.Burca(B) | ||||
Sb 25.11 | 11:45 | ASC Sc. 181 SSP Bucuresti | vs | CT Media Bucuresti | 12/60 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: M.Burca(B) | ||||
Sb 25.11 | 13:30 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | CSM Bucuresti | 12/61 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: M.Burca(B) | ||||
Etapa 1 |
||||||
TURNEU DE SALA 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 23.11 | 18:30 | LPS Slatina | vs | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | 12/62 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Jo 23.11 | 16:45 | CSS Caracal | vs | National Rm Valcea | 12/63 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Jo 23.11 | 15:00 | HCM Craiova | vs | LPS Tg Jiu | 12/64 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.11 | 18:30 | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | vs | LPS Tg Jiu | 12/65 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Vi 24.11 | 16:45 | National Rm Valcea | vs | HCM Craiova | 12/66 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Vi 24.11 | 15:00 | LPS Slatina | vs | CSS Caracal | 12/67 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.11 | 13:30 | CSS Caracal | vs | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | 12/68 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Sb 25.11 | 11:45 | HCM Craiova | vs | LPS Slatina | 12/69 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Sb 25.11 | 10:00 | LPS Tg Jiu | vs | National Rm Valcea | 12/70 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 1 |
||||||
TURNEU DE SALA 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 23.11 | 14:00 | CNE Brasov | vs | CSM Ploiesti | 12/71 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: / | Observator: V.Tanasescu(PH) | ||||
Jo 23.11 | 15:30 | CSS Medias | vs | CSS Dinamo Brasov | 12/72 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: / | Observator: V.Tanasescu(PH) | ||||
Jo 23.11 | 17:00 | CSS Fagaras | vs | ACS Transilvania Brasov | 12/73 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: / | Observator: V.Tanasescu(PH) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.11 | 09:00 | CSM Ploiesti | vs | ACS Transilvania Brasov | 12/74 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: / | Observator: V.Tanasescu(PH) | ||||
Vi 24.11 | 10:30 | CSS Dinamo Brasov | vs | CSS Fagaras | 12/75 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: / | Observator: V.Tanasescu(PH) | ||||
Vi 24.11 | 12:00 | CNE Brasov | vs | CSS Medias | 12/76 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: / | Observator: V.Tanasescu(PH) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.11 | 09:00 | CSS Medias | vs | CSM Ploiesti | 12/77 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: / | Observator: V.Tanasescu(PH) | ||||
Sb 25.11 | 10:30 | CSS Fagaras | vs | CNE Brasov | 12/78 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: / | Observator: V.Tanasescu(PH) | ||||
Sb 25.11 | 12:00 | ACS Transilvania Brasov | vs | CSS Dinamo Brasov | 12/79 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: / | Observator: V.Tanasescu(PH) | ||||
Etapa 1 |
||||||
TURNEU DE SALA 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 23.11 | 15:00 | CSS Viitorul Cluj | vs | LPS Fl. Fleseriu Sebes | 12/80 | |
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu | Arbitri: / | Observator: B.Boldea(TM) | ||||
Jo 23.11 | 16:30 | CSS Zalau | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 12/81 | |
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu | Arbitri: / | Observator: B.Boldea(TM) | ||||
Jo 23.11 | 18:00 | Marta Baia Mare | vs | CSS 2 Baia Mare | 12/82 | |
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu | Arbitri: / | Observator: B.Boldea(TM) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.11 | 10:00 | LPS Fl. Fleseriu Sebes | vs | CSS 2 Baia Mare | 12/83 | |
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu | Arbitri: / | Observator: B.Boldea(TM) | ||||
Vi 24.11 | 11:30 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | Marta Baia Mare | 12/84 | |
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu | Arbitri: / | Observator: B.Boldea(TM) | ||||
Vi 24.11 | 13:00 | CSS Viitorul Cluj | vs | CSS Zalau | 12/85 | |
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu | Arbitri: / | Observator: B.Boldea(TM) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.11 | 10:00 | CSS Zalau | vs | LPS Fl. Fleseriu Sebes | 12/86 | |
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu | Arbitri: / | Observator: B.Boldea(TM) | ||||
Sb 25.11 | 11:30 | Marta Baia Mare | vs | CSS Viitorul Cluj | 12/87 | |
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu | Arbitri: / | Observator: B.Boldea(TM) | ||||
Sb 25.11 | 13:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 12/88 | |
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu | Arbitri: / | Observator: B.Boldea(TM) | ||||
Etapa 1 |
||||||
TURNEU DE SALA 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.11 | 15:00 | LPS Piatra Neamt | vs | CSU Suceava | 12/89 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: / | Observator: V.Ursu(TL) | ||||
Vi 24.11 | 13:30 | LPS Roman | vs | LPS Suceava | 12/90 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: / | Observator: V.Ursu(TL) | ||||
Vi 24.11 | 12:00 | LPS Botosani | vs | LPS Iasi | 12/91 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: / | Observator: V.Ursu(TL) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.11 | 15:00 | CSU Suceava | vs | LPS Iasi | 12/92 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: / | Observator: V.Ursu(TL) | ||||
Sb 25.11 | 13:30 | LPS Suceava | vs | LPS Botosani | 12/93 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: / | Observator: V.Ursu(TL) | ||||
Sb 25.11 | 12:00 | LPS Piatra Neamt | vs | LPS Roman | 12/94 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: / | Observator: V.Ursu(TL) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.11 | 13:00 | LPS Roman | vs | CSU Suceava | 12/95 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: / | Observator: V.Ursu(TL) | ||||
Du 26.11 | 11:30 | LPS Botosani | vs | LPS Piatra Neamt | 12/96 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: / | Observator: V.Ursu(TL) | ||||
Du 26.11 | 10:00 | LPS Iasi | vs | LPS Suceava | 12/97 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: / | Observator: V.Ursu(TL) | ||||
Etapa 1 |
||||||
TURNEU DE SALA 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 23.11 | 00:00 | LPS I. Balas Soter Buzau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 23.11 | 14:00 | CSS Tecuci | vs | LPS Vaslui I | 12/98 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Jo 23.11 | 11:00 | CSM Focsani 2007 | vs | CS OK Sport Onesti | 12/99 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.11 | 00:00 | CS OK Sport Onesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.11 | 12:30 | LPS Vaslui I | vs | CSM Focsani 2007 | 12/100 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Vi 24.11 | 11:00 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | CS Stiinta Municipal Bacau | 12/101 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.11 | 00:00 | CS Stiinta Municipal Bacau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.11 | 11:00 | CSS Tecuci | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 12/102 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Sb 25.11 | 14:00 | CS OK Sport Onesti | vs | LPS Vaslui I | 12/103 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.11 | 00:00 | LPS Vaslui I sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.11 | 11:00 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | CSM Focsani 2007 | 12/104 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Du 26.11 | 12:30 | CS Stiinta Municipal Bacau | vs | CSS Tecuci | 12/105 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: M.Baicu(IS) | ||||
Etapa 1 |
||||||
TURNEU DE SALA 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 23.11 | 12:30 | ACS Olimpic Mizil sta | ||||
Sala: Sala LPS | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Jo 23.11 | 14:00 | CS Axiopolis Cernavoda | vs | CS Orasenesc Mizil | 12/106 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Jo 23.11 | 15:30 | CSS Galati | vs | CSS Medgidia | 12/107 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Jo 23.11 | 17:00 | CSS Calarasi | vs | HC Dobrogea Sud | 12/108 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.11 | 10:00 | ACS Olimpic Mizil | vs | HC Dobrogea Sud | 12/109 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Vi 24.11 | 11:30 | CSS Medgidia | vs | CSS Calarasi | 12/110 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Vi 24.11 | 13:00 | CS Orasenesc Mizil | vs | CSS Galati | 12/111 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Vi 24.11 | 14:30 | CS Axiopolis Cernavoda sta | ||||
Sala: Sala LPS | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.11 | 10:00 | CS Axiopolis Cernavoda | vs | ACS Olimpic Mizil | 12/112 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Sb 25.11 | 11:30 | CSS Galati sta | ||||
Sala: Sala LPS | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Sb 25.11 | 13:00 | CSS Calarasi | vs | CS Orasenesc Mizil | 12/113 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Sb 25.11 | 14:30 | HC Dobrogea Sud | vs | CSS Medgidia | 12/114 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.11 | 09:00 | ACS Olimpic Mizil | vs | CSS Medgidia | 12/115 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Du 26.11 | 10:30 | CS Orasenesc Mizil | vs | HC Dobrogea Sud | 12/116 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Du 26.11 | 12:00 | CSS Calarasi sta | ||||
Sala: Sala LPS | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Du 26.11 | 13:30 | CS Axiopolis Cernavoda | vs | CSS Galati | 12/117 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: / | Observator: E.Teodorescu(PH) | ||||
Etapa 1 |
||||||
TURNEU DE SALA 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 23.11 | 14:00 | CT Media Bucuresti | vs | CSS Ploiesti | 12/118 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Jo 23.11 | 15:30 | CS Dinamo Bucuresti | vs | CSM Ploiesti | 12/119 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Jo 23.11 | 17:00 | CSS 2 Bucuresti | vs | CSA Steaua Bucuresti | 12/120 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Jo 23.11 | 18:30 | CS Brazi | vs | CSM Bucuresti | 12/121 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.11 | 14:00 | CSS Ploiesti | vs | CSM Bucuresti | 12/122 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Vi 24.11 | 15:30 | CSA Steaua Bucuresti | vs | CS Brazi | 12/123 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Vi 24.11 | 17:00 | CSM Ploiesti | vs | CSS 2 Bucuresti | 12/124 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Vi 24.11 | 18:30 | CT Media Bucuresti | vs | CS Dinamo Bucuresti | 12/125 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.11 | 10:00 | CS Dinamo Bucuresti | vs | CSS Ploiesti | 12/126 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Sb 25.11 | 11:30 | CSS 2 Bucuresti | vs | CT Media Bucuresti | 12/127 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Sb 25.11 | 14:30 | CS Brazi | vs | CSM Ploiesti | 12/128 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Sb 25.11 | 13:00 | CSM Bucuresti | vs | CSA Steaua Bucuresti | 12/129 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.11 | 10:00 | CSS Ploiesti | vs | CSA Steaua Bucuresti | 12/130 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Du 26.11 | 14:30 | CSM Ploiesti | vs | CSM Bucuresti | 12/131 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Du 26.11 | 13:00 | CT Media Bucuresti | vs | CS Brazi | 12/132 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Du 26.11 | 11:30 | CS Dinamo Bucuresti | vs | CSS 2 Bucuresti | 12/133 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: / | Observator: A.Zaharia(IL) | ||||
Etapa 1 |
||||||
TURNEU DE SALA 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 23.11 | 00:00 | CSS Craiova sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 23.11 | 15:00 | CSS Corabia | vs | CSS Drobeta Turnu Severin | 12/134 | |
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache | Arbitri: / | Observator: C.Banciu(B) | ||||
Jo 23.11 | 18:00 | CS Top Arena Topoloveni | vs | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | 12/135 | |
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache | Arbitri: / | Observator: C.Banciu(B) | ||||
Jo 23.11 | 16:30 | HC Torok Rm. Valcea | vs | CSS Sibiu | 12/136 | |
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache | Arbitri: / | Observator: C.Banciu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.11 | 00:00 | CSS Sibiu sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.11 | 16:30 | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | vs | HC Torok Rm. Valcea | 12/137 | |
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache | Arbitri: / | Observator: C.Banciu(B) | ||||
Vi 24.11 | 15:00 | CSS Drobeta Turnu Severin | vs | CS Top Arena Topoloveni | 12/138 | |
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache | Arbitri: / | Observator: C.Banciu(B) | ||||
Vi 24.11 | 18:00 | CSS Craiova | vs | CSS Corabia | 12/139 | |
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache | Arbitri: / | Observator: C.Banciu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.11 | 00:00 | CSS Corabia sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.11 | 18:00 | CS Top Arena Topoloveni | vs | CSS Craiova | 12/140 | |
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache | Arbitri: / | Observator: C.Banciu(B) | ||||
Sb 25.11 | 16:30 | HC Torok Rm. Valcea | vs | CSS Drobeta Turnu Severin | 12/141 | |
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache | Arbitri: / | Observator: C.Banciu(B) | ||||
Sb 25.11 | 15:00 | CSS Sibiu | vs | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | 12/142 | |
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache | Arbitri: / | Observator: C.Banciu(B) | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.11 | 00:00 | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.11 | 09:30 | CSS Drobeta Turnu Severin | vs | CSS Sibiu | 12/143 | |
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache | Arbitri: / | Observator: C.Banciu(B) | ||||
Du 26.11 | 12:30 | CSS Craiova | vs | HC Torok Rm. Valcea | 12/144 | |
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache | Arbitri: / | Observator: C.Banciu(B) | ||||
Du 26.11 | 11:00 | CSS Corabia | vs | CS Top Arena Topoloveni | 12/145 | |
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache | Arbitri: / | Observator: C.Banciu(B) | ||||
Etapa 1 |
||||||
TURNEU DE SALA 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 23.11 | 17:00 | CSS Sighisoara | vs | LPS Tg Mures | 12/146 | |
Sala: Sala Ghimbav | Arbitri: / | Observator: V.Bud(MM) | ||||
Jo 23.11 | 16:00 | CS Dinamo Brasov | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 12/147 | |
Sala: Sala Ghimbav | Arbitri: / | Observator: V.Bud(MM) | ||||
Jo 23.11 | 14:30 | CS Sporting Ghimbav | vs | CSS Fagaras | 12/148 | |
Sala: Sala Ghimbav | Arbitri: / | Observator: V.Bud(MM) | ||||
Jo 23.11 | 13:00 | LPS Brasov | vs | CSM Sf. Gheorghe | 12/149 | |
Sala: Sala Ghimbav | Arbitri: / | Observator: V.Bud(MM) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.11 | 17:30 | LPS Tg Mures | vs | CSM Sf. Gheorghe | 12/150 | |
Sala: Sala Ghimbav | Arbitri: / | Observator: V.Bud(MM) | ||||
Vi 24.11 | 16:00 | CSS Fagaras | vs | LPS Brasov | 12/151 | |
Sala: Sala Ghimbav | Arbitri: / | Observator: V.Bud(MM) | ||||
Vi 24.11 | 14:30 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | CS Sporting Ghimbav | 12/152 | |
Sala: Sala Ghimbav | Arbitri: / | Observator: V.Bud(MM) | ||||
Vi 24.11 | 13:00 | CSS Sighisoara | vs | CS Dinamo Brasov | 12/153 | |
Sala: Sala Ghimbav | Arbitri: / | Observator: V.Bud(MM) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.11 | 14:30 | CS Dinamo Brasov | vs | LPS Tg Mures | 12/154 | |
Sala: Sala Ghimbav | Arbitri: / | Observator: V.Bud(MM) | ||||
Sb 25.11 | 13:00 | CS Sporting Ghimbav | vs | CSS Sighisoara | 12/155 | |
Sala: Sala Ghimbav | Arbitri: / | Observator: V.Bud(MM) | ||||
Sb 25.11 | 11:30 | LPS Brasov | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 12/156 | |
Sala: Sala Ghimbav | Arbitri: / | Observator: V.Bud(MM) | ||||
Sb 25.11 | 10:00 | CSM Sf. Gheorghe | vs | CSS Fagaras | 12/157 | |
Sala: Sala Ghimbav | Arbitri: / | Observator: V.Bud(MM) | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.11 | 14:30 | LPS Tg Mures | vs | CSS Fagaras | 12/158 | |
Sala: Sala Ghimbav | Arbitri: / | Observator: V.Bud(MM) | ||||
Du 26.11 | 13:00 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | CSM Sf. Gheorghe | 12/159 | |
Sala: Sala Ghimbav | Arbitri: / | Observator: V.Bud(MM) | ||||
Du 26.11 | 11:30 | CSS Sighisoara | vs | LPS Brasov | 12/160 | |
Sala: Sala Ghimbav | Arbitri: / | Observator: V.Bud(MM) | ||||
Du 26.11 | 10:00 | CS Dinamo Brasov | vs | CS Sporting Ghimbav | 12/161 | |
Sala: Sala Ghimbav | Arbitri: / | Observator: V.Bud(MM) | ||||
Etapa 1 |
||||||
TURNEU DE SALA 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 22.11 | 00:00 | ACS Unirea Santana sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Mi 22.11 | 16:45 | HC Beldiman Arad | vs | SCM Timisoara | 12/162 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Mi 22.11 | 15:30 | Sc. Gen. 7 Timisoara | vs | CSS Lugoj | 12/163 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Mi 22.11 | 14:15 | CSS Hunedoara I | vs | CS Unirea Sannicolau Mare | 12/164 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Mi 22.11 | 13:00 | CSM Resita | vs | LPS Banatul Timisoara | 12/165 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 23.11 | 00:00 | LPS Banatul Timisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 23.11 | 15:45 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | CSM Resita | 12/166 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Jo 23.11 | 14:30 | CSS Lugoj | vs | CSS Hunedoara I | 12/167 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Jo 23.11 | 13:15 | SCM Timisoara | vs | Sc. Gen. 7 Timisoara | 12/168 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Jo 23.11 | 12:00 | ACS Unirea Santana | vs | HC Beldiman Arad | 12/169 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.11 | 00:00 | HC Beldiman Arad sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.11 | 15:45 | Sc. Gen. 7 Timisoara | vs | ACS Unirea Santana | 12/170 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Vi 24.11 | 14:30 | CSS Hunedoara I | vs | SCM Timisoara | 12/171 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Vi 24.11 | 13:15 | CSM Resita | vs | CSS Lugoj | 12/172 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Vi 24.11 | 12:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | CS Unirea Sannicolau Mare | 12/173 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.11 | 00:00 | CS Unirea Sannicolau Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.11 | 13:45 | CSS Lugoj | vs | LPS Banatul Timisoara | 12/174 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Sb 25.11 | 12:30 | SCM Timisoara | vs | CSM Resita | 12/175 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Sb 25.11 | 11:15 | ACS Unirea Santana | vs | CSS Hunedoara I | 12/176 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Sb 25.11 | 10:00 | HC Beldiman Arad | vs | Sc. Gen. 7 Timisoara | 12/177 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.11 | 00:00 | Sc. Gen. 7 Timisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.11 | 10:15 | CSS Hunedoara I | vs | HC Beldiman Arad | 12/178 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Du 26.11 | 13:45 | CSM Resita | vs | ACS Unirea Santana | 12/179 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Du 26.11 | 15:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | SCM Timisoara | 12/180 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Du 26.11 | 09:00 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | CSS Lugoj | 12/181 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: G.Candea(SB) | ||||
Etapa 1 |
||||||
TURNEU DE SALA 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 23.11 | 00:00 | AHC Potaissa Turda sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 23.11 | 19:00 | Academia Minaur Baia Mare | vs | LPS Satu Mare | 12/182 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: / | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Jo 23.11 | 17:30 | CSS 2 Baia Mare | vs | Academica Cluj-Napoca | 12/183 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: / | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Jo 23.11 | 16:00 | CS Extrem Baia Mare | vs | ACS Alpha Oradea | 12/184 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: / | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 24.11 | 00:00 | ACS Alpha Oradea sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 24.11 | 10:00 | Academica Cluj-Napoca | vs | CS Extrem Baia Mare | 12/185 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: / | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Vi 24.11 | 11:30 | LPS Satu Mare | vs | CSS 2 Baia Mare | 12/186 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: / | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Vi 24.11 | 13:00 | AHC Potaissa Turda | vs | Academia Minaur Baia Mare | 12/187 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: / | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 25.11 | 00:00 | Academia Minaur Baia Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 25.11 | 19:30 | CSS 2 Baia Mare | vs | AHC Potaissa Turda | 12/188 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: / | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Sb 25.11 | 18:00 | CS Extrem Baia Mare | vs | LPS Satu Mare | 12/189 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: / | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Sb 25.11 | 16:30 | ACS Alpha Oradea | vs | Academica Cluj-Napoca | 12/190 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: / | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 26.11 | 00:00 | Academica Cluj-Napoca sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 26.11 | 13:00 | LPS Satu Mare | vs | ACS Alpha Oradea | 12/191 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: / | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Du 26.11 | 11:30 | AHC Potaissa Turda | vs | CS Extrem Baia Mare | 12/192 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: / | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Du 26.11 | 10:00 | Academia Minaur Baia Mare | vs | CSS 2 Baia Mare | 12/193 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: / | Observator: N.Popa(AG) |
Actualizare automata | 20 secunde