Program nr.12 saptamana: 20.11-27.11.2017

Federatia Romana de Handbal
strada av. Popa Marin, nr. 2, sector 1 Bucuresti
Cod fiscal: 4266359
Cont lei - RO60RNCB0072049705620001 BCR sector 1 Bucuresti
(unde se pot vira: taxe transfer, memoriu, apel, penalizari, contestatii etc.)

Precizari privind echipamentului de protectie si accesoriile din Regulamentul jocului de Handbal - IHF

In atentia antrenorilor

Toti profesorii si antrenorii de JUNIORI, DIVIZIA  A si LIGA NATIONALA, sunt rugati sa trimita o copie dupa carnetul da antrenor cu categoria obtinuta la C.N.F.P.A, pe adresa de mail sorin.toacsen@frh.ro
De asemenea cei care au absolvit o Facultate de Educatie Fizica si Sport  sau cursurile C.N.F.P.A, sunt rugati sa isi ridice carnetul de antrenor de la C.N.F.P.A si sa o trimita o copie la adresa sus mentionata.

In sezonul competitional 2017-2018 in atributia echipelor de Liga Nationala masculin + feminin , la jocurile unde acestea sunt gazda intra completarea LIVE (in timp real) a raportului online. - click pentru detalii (www.frh.ro/raport).

IN ATENTIA ARBITRILOR:  Noul mod de transmitere si completare a scorului de la jocurile unde ati fost delegati se poate gasi AICI!
Noul sistem se gaseste la adresa: www.frh.ro/sms
Noul mod de transmitere NU se aplica la jocurile de LIGA NATIONALA, unde se va completa LIVE SCOR.

IN ATENTIA ECHIPELOR PARTICIPANTE IN CAMPIONATELE ORGANIZATE DE CATRE FR HANDBAL

20.3 Organizarea de jocuri publice amicale cu echipe din străinătate sau participarea la jocuri şi turnee în afara ţării, sunt permise numai cu acordul F.R. Handbal care se obtine cu minimum 5 zile inainte de desfasurarea acţiunii. Echipele care au primit acordul sunt obligate să prezinte F.R. Handbal, în termen de 48 ore, copii după rapoartele de joc şi informări tehnico-organizatorice asupra jocului (turneului).

          Echipa care organizeaza turnee de pregatire,  este obligata sa informeze FR Handbal.

Arbitrii şi observatorii delegati de catre I.H.F. sau E.H.F. la jocuri oficiale sau amicale, pot participa la acestea numai cu acordul FR Handbal, avand obligatia ca in termen de 48 ore de la revenirea in tara sa prezinte un raport scris referitor la jocul  ( competitia) la care au participat.

Nerespectarea celor de mai sus atrage dupa sine inaintarea cazului Comisiei de Disciplina(RODAH).

Art. 68 Arbitrii de handbal au dreptul de a conduce jocuri oficiale sau amicale publice numai daca sunt delegati oficial de organul competent. In cazul nerespectarii prezentului articol, arbitrii sunt pasibili de sanctionare conform Regulamentului Disciplinar al F.R.H. (Reg. CCA)

In atentia echipelor participante: 
Conform Art. 22.7 din 
Regulamentul de organizare si desfasurare al competitiilor nationale de handbal 2017-2018.
Art. 22.7.  De comun acord, echipele pot solicita, cu cel putin 7 (sapte) zile inainte, aprobarea F.R. Handbal pentru devansarea sau amanarea unor jocuri cu cel mult 3 (trei) zile fata de data programarii initiale, fara a fi schimbata ordinea de disputare a etapelor. 

Trofeul Carpați - feminin 
Craiova, Sala Polivalenta
24-26.11.2017


Vineri, 24 noiembrie
Macedonia - Brazilia, ora 17:00
Arbitri:Gorina/Melencu
Romania – Polonia, ora 19:00
Arbitri: P. Horvath/B. Marton

Sâmbătă, 25 noiembrie
Brazilia - Polonia,  ora 14:00
Arbitri:Florescu/Stoia
Romania - Macedonia, ora 16:00
Arbitri:P. Horvath/B. Marton
 
Duminică, 26 noiembrie

Macedonia - Polonia, ora 14:00
Arbitri:Nastase/Stancu
Romania - Brazilia, ora 16:30
Arbitri:P. Horvath/B. Marton

 

Liga Campionilor – masculin
26.11.2017, ora 18:00
Sala Dinamo

Dinamo Bucuresti - Elverum Handball (NOR)

Cupa EHF – masculin
26.11.2017, ora 18:00
Sala Sporturilor Constanta

HC Dobrogea Sud Constanta - SC Magdeburg (GER)

Cupa Challenge – masculin
25.11.2017, ora 19:00
Mitrovica (KOS)

KH Trepca (KOS) - AHC Potaissa Turda

Cupa Challenge – masculin
26.11.2017, ora 13:00

Mitrovica (KOS)
AHC Potaissa Turda - KH Trepca (KOS)

 

 

Liga Zimbrilor
Etapa 12
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 17:30 CSA Steaua BucurestivsCSM Focsani 2007 Tvr HD 12/1
Sala: Sala Chiajna Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: V.Sighicea(VL)
Mi 22.11 19:00 AHC Potaissa TurdavsDinamo Bucuresti Digi / Dolce 12/2
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: G.Baducu(BZ)/R.Voicu(BZ) Observator: P.Anton(IS)
Jo 23.11 18:30 HC OdorheivsCS Politehnica Iasi 12/3
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Popa(GL)/S.Toma(BR) Observator: A.Lupsa(CS)
Jo 23.11 18:00 CSM FagarasvsSCM Politehnica Timisoara 12/4
Sala: N/A Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: S.Ciurea(Dj)
Jo 23.11 18:15 CS Minaur Baia MarevsCSM Bucuresti Digi / Dolce 12/5
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: I.Ciobanu(Bc)
Jo 23.11 18:00 AHC Dunarea CalarasivsCSU Suceava 12/6
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator: V.Ciucan(B)
Mi 22.11 17:30 HC VasluivsAHC Dobrogea Sud Tvr HD 12/7
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: O.Finata(AR)/S.Hendrea(MM) Observator: V.Pavel(BZ)
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.11 10:30 Stiinta Municipal BacauvsAHC Dobrogea Sud Constanta II 12/8
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Du 26.11 15:00 CSM BotosanivsCSM Bucuresti II 12/9
Sala: N/A Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Du 26.11 14:00 CS MedgidiavsCS HC Buzau 2012 12/10
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: A.Dumitru(VN)/L.Gheorghiu(VS) Observator:
Du 26.11 11:00 CSU TargovistevsCSU Danubius Galati 12/11
Sala: Sala CSS Targoviste Arbitri: C.Mara(B)/F.Stanciu(CL) Observator:
Du 26.11 12:00 CSU CNOT BrasovvsACS Atletico Alexandria 12/12
Sala: Sala D. P. Colibasi Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 27.11 18:00 CNE SighisoaravsCSU Constantin Brancusi Tg. Jiu 12/13
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 21.11 18:00 CNE SighisoaravsHCM Sighisoara 12/14
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Stan(MS) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 20.11 17:00 CSU Constantin Brancusi Tg. JiuvsCS Universitar Politehnica Timisoara 12/15
Sala: N/A Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.11 00:00 ADEP Satu Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.11 14:00 CNE SighisoaravsCS Minaur Baia Mare II 12/16
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Du 26.11 13:00 CS Universitatea ClujvsUniversitatea Craiova 12/17
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) Observator:
Lu 27.11 16:00 CSM OradeavsHCM Sighisoara 12/18
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Du 26.11 14:00 CS Universitar Politehnica TimisoaravsCSM Scolar Resita 12/19
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Du 26.11 16:00 HC SibiuvsCSU Constantin Brancusi Tg. Jiu 12/20
Sala: Sala Cisnadie Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 11
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 19:00 ADEP Satu MarevsCNE Sighisoara 12/21
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: A.Apostu(MM)/S.Cosma(MM) Observator:
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 12
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 20.11 17:00 HC Activ CSO PlopenivsCSS Tulcea 12/22
Sala: Sala Polivalenta Plopeni Arbitri: R.Dinu(B)/G.Dogarescu(B) Observator:
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 13
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 27.11 00:00 HC Dinamo Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Lu 27.11 18:30 ACS Spartac BucurestivsCS Stiinta Bacau 12/23
Sala: Sala Iris Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) Observator:
Lu 27.11 16:30 ACS Sc. 181 SSP BucurestivsCSU Targoviste 12/24
Sala: Sala Iris Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Lu 27.11 14:30 HCF Piatra NeamtvsCSA Steaua Bucuresti 12/25
Sala: Sala Polivalenta Mare Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Lu 27.11 14:00 ACS UAIC CNOT IasivsSCM Gloria Buzau 12/26
Sala: N/A Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Lu 27.11 15:00 CS Danubius CalarasivsCSU Stiinta Bucuresti 12/27
Sala: Sala Sc. T. Vladimirescu Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Lu 27.11 18:00 CSS TulceavsCSM Bucuresti II 12/28
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Lu 27.11 14:00 CSU Neptun ConstantavsHC Activ CSO Plopeni 12/29
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Basso(GL)/ Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 21.11 15:00 ASC Corona 2010 BrasovvsACS Odorheiu Secuiesc 12/30
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: A.Dumitru(VN)/L.Gheorghiu(VS) Observator:
Sb 25.11 14:00 ACS Olimpic Tg. MuresvsKSE Tg. Secuiesc 12/31
Sala: N/A Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 12
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 27.11 16:00 ACS Odorheiu SecuiescvsSCM Timisoara 12/32
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Du 26.11 12:00 CSU ResitavsCS Dacia Mioveni 2012 12/33
Sala: Sala Polivalenta Resita Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Lu 27.11 00:00 KSE Tg. SecuiescvsACS Crisul Chisineu-Cris 12/34
Sala: N/A Arbitri: B.Gherman(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Lu 27.11 17:00 National Rm ValceavsACS Olimpic Tg. Mures 12/35
Sala: N/A Arbitri: N.Ionica(OT)/A.Margarit(AG) Observator:
Du 26.11 14:00 CS Minaur Baia MarevsCSU Oradea 12/36
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Du 26.11 11:00 SC Muresul Tg MuresvsFC Arges 12/37
Sala: N/A Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator:
Vi 24.11 14:00 ASC Corona 2010 BrasovvsCSU de Vest Timisoara 12/38
Sala: Sala D. P. Colibasi Arbitri: R.Dinu(B)/G.Dogarescu(B) Observator:
Juniori 1 Seria A Feminin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Tg. Neamt

Persoana de contact: Prof. Bursuc Cristinel – 0742.555.741
Delegat FRH:Pankler Rudolf, 0723162408
Arbitri:Agavriloaie/Bura-IS
           Bargauan/Nicolaevici-SV
           Ifrim/Ilisei-NT

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 14:30 LPS IasivsLPS Botosani 12/39
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Jo 23.11 17:30 LPS VasluivsLPS Suceava 12/40
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Jo 23.11 16:00 LPS Piatra NeamtvsLPS Roman 12/41
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 1 Seria A Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 14:30 LPS BotosanivsLPS Roman 12/42
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Vi 24.11 17:30 LPS SuceavavsLPS Piatra Neamt 12/43
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Vi 24.11 16:00 LPS IasivsLPS Vaslui 12/44
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 1 Seria A Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 18:00 LPS VasluivsLPS Botosani 12/45
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Sb 25.11 11:00 LPS Piatra NeamtvsLPS Iasi 12/46
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Sb 25.11 09:30 LPS RomanvsLPS Suceava 12/47
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 1 Seria B Feminin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Calarasi

Persoana de contact: Prof. Gavrila Cristian-0732.065.705
Delegat FRH:Dinca Valerica, 0724395106
Arbitri:Doana/Vasilescu-B
           Mara/Stanciu-B/CL

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 16:45 CSS TulceavsLPS Braila 12/48
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: / Observator: V.Dinca(B)
Jo 23.11 15.10 CSS 1 ConstantavsCSS Galati 12/49
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: / Observator: V.Dinca(B)
Jo 23.11 00:00 Danubius 2010 Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Seria B Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 00:00 LPS Braila sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 24.11 15:40 CSS GalativsDanubius 2010 Galati 12/50
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: / Observator: V.Dinca(B)
Vi 24.11 14:05 CSS TulceavsCSS 1 Constanta 12/51
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: / Observator: V.Dinca(B)
Juniori 1 Seria B Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 12:50 CSS 1 ConstantavsLPS Braila 12/52
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: / Observator: V.Dinca(B)
Sb 25.11 11:15 Danubius 2010 GalativsCSS Tulcea 12/53
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: / Observator: V.Dinca(B)
Sb 25.11 00:00 CSS Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Seria C Feminin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Plopeni

Persoana de contact: Prof. Iancu Cristian-0754.288.788
Delegat FRH:Burca Mariana, 0745010675
Arbitri:Ghita/Stoica-AG
           Margarit/Pirciu-AG
           Mihai/Petre-BV

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 22.11 00:00 ASC Sc. 181 SSP Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 22.11 15:00 LPS I. Balas Soter BuzauvsCSS Calarasi 12/54
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Mi 22.11 18:30 CSM BucurestivsCSS 2 Bucuresti 12/55
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Mi 22.11 20:15 CT Media BucurestivsHC Activ CSO Plopeni 12/56
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Juniori 1 Seria C Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 00:00 HC Activ CSO Plopeni sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 23.11 15:00 CSS 2 BucurestivsCT Media Bucuresti 12/57
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Jo 23.11 16:45 CSS CalarasivsCSM Bucuresti 12/58
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Jo 23.11 18:30 ASC Sc. 181 SSP BucurestivsLPS I. Balas Soter Buzau 12/59
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Juniori 1 Seria C Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 00:00 LPS I. Balas Soter Buzau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 24.11 15:00 CSM BucurestivsASC Sc. 181 SSP Bucuresti 12/60
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Vi 24.11 16:45 CT Media BucurestivsCSS Calarasi 12/61
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Vi 24.11 18:30 HC Activ CSO PlopenivsCSS 2 Bucuresti 12/62
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Juniori 1 Seria C Feminin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 00:00 CSS 2 Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 25.11 10:00 CSS CalarasivsHC Activ CSO Plopeni 12/63
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Sb 25.11 11:45 ASC Sc. 181 SSP BucurestivsCT Media Bucuresti 12/64
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Sb 25.11 13:30 LPS I. Balas Soter BuzauvsCSM Bucuresti 12/65
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Juniori 1 Seria D Feminin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Rm. Valcea

Persoana de contact: Prof. Gheorghe Ionel – 0745.080.218
Delegat FRH:Tomescu Gabriel, 0766319717
Arbitri:Brebu/Savu-AG
          Cristea/Marin-DB
          Onogea/Padeanu-VL

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 18:30 LPS SlatinavsGr. Sc. Energetic Rm Valcea 12/66
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 23.11 16:45 CSS CaracalvsNational Rm Valcea 12/67
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 23.11 15:00 HCM CraiovavsLPS Tg Jiu 12/68
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 1 Seria D Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 18:30 Gr. Sc. Energetic Rm ValceavsLPS Tg Jiu 12/69
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 24.11 16:45 National Rm ValceavsHCM Craiova 12/70
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 24.11 15:00 LPS SlatinavsCSS Caracal 12/71
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 1 Seria D Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 13:30 CSS CaracalvsGr. Sc. Energetic Rm Valcea 12/72
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 25.11 11:45 HCM CraiovavsLPS Slatina 12/73
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 25.11 10:00 LPS Tg JiuvsNational Rm Valcea 12/74
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 1 Seria E Feminin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Sf. Gheorghe

Persoana de contact: Prof. Chira Ovidiu – 0736.396.970
DelegatFRH:Tanasescu Vasile, 0747432028
Arbitri:Agliceriu/Turdean-PH/MS
          Balate/Szabo-BV
          Cristea/Murariu-IS/NT

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 14:00 CNE BrasovvsCSM Ploiesti 12/75
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Jo 23.11 15:30 CSS MediasvsCSS Dinamo Brasov 12/76
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Jo 23.11 17:00 CSS FagarasvsACS Transilvania Brasov 12/77
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Juniori 1 Seria E Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 09:00 CSM PloiestivsACS Transilvania Brasov 12/78
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Vi 24.11 10:30 CSS Dinamo BrasovvsCSS Fagaras 12/79
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Vi 24.11 12:00 CNE BrasovvsCSS Medias 12/80
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Juniori 1 Seria E Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 09:00 CSS MediasvsCSM Ploiesti 12/81
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Sb 25.11 10:30 CSS FagarasvsCNE Brasov 12/82
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Sb 25.11 12:00 ACS Transilvania BrasovvsCSS Dinamo Brasov 12/83
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Juniori 1 Seria F Feminin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Sebes

Persoana de contact: Prof. Achimescu Octavian – 0741.790.928
Delegat FRH:Boldea Bogdan, 0723427617
Arbitri:Moldovan/Nacu - MS
          Baghiu/Fiscu-CS/TM
          Tataru/Vacariu-TM

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 15:00 CSS Viitorul ClujvsLPS Fl. Fleseriu Sebes 12/84
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu Arbitri: / Observator: B.Boldea(TM)
Jo 23.11 16:30 CSS ZalauvsCSS Odorheiul Secuiesc 12/85
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu Arbitri: / Observator: B.Boldea(TM)
Jo 23.11 18:00 Marta Baia MarevsCSS 2 Baia Mare 12/86
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu Arbitri: / Observator: B.Boldea(TM)
Juniori 1 Seria F Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 10:00 LPS Fl. Fleseriu SebesvsCSS 2 Baia Mare 12/87
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu Arbitri: / Observator: B.Boldea(TM)
Vi 24.11 11:30 CSS Odorheiul SecuiescvsMarta Baia Mare 12/88
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu Arbitri: / Observator: B.Boldea(TM)
Vi 24.11 13:00 CSS Viitorul ClujvsCSS Zalau 12/89
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu Arbitri: / Observator: B.Boldea(TM)
Juniori 1 Seria F Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 10:00 CSS ZalauvsLPS Fl. Fleseriu Sebes 12/90
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu Arbitri: / Observator: B.Boldea(TM)
Sb 25.11 11:30 Marta Baia MarevsCSS Viitorul Cluj 12/91
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu Arbitri: / Observator: B.Boldea(TM)
Sb 25.11 13:00 CSS 2 Baia MarevsCSS Odorheiul Secuiesc 12/92
Sala: Sala LPS Florin Fleseriu Arbitri: / Observator: B.Boldea(TM)
Juniori 3 Seria A Masculin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Bacau
Persoana de contact: Prof. Oprea Costel - 0745638084
Delegat FRH:Ursu Valentin, 0744387989
Arbitri:Draghici/Dragut-VN
           Dusa/Manea-BV
           Lungu/Paraschiv-NT

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 15:00 LPS Piatra NeamtvsCSU Suceava 12/93
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: V.Ursu(GL)
Vi 24.11 13:30 LPS RomanvsLPS Suceava 12/94
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: V.Ursu(GL)
Vi 24.11 12:00 LPS BotosanivsLPS Iasi 12/95
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: V.Ursu(GL)
Juniori 3 Seria A Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 15:00 CSU SuceavavsLPS Iasi 12/96
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: V.Ursu(GL)
Sb 25.11 13:30 LPS SuceavavsLPS Botosani 12/97
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: V.Ursu(GL)
Sb 25.11 12:00 LPS Piatra NeamtvsLPS Roman 12/98
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: V.Ursu(GL)
Juniori 3 Seria A Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.11 13:00 LPS RomanvsCSU Suceava 12/99
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: V.Ursu(GL)
Du 26.11 11:30 LPS BotosanivsLPS Piatra Neamt 12/100
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: V.Ursu(GL)
Du 26.11 10:00 LPS IasivsLPS Suceava 12/101
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: V.Ursu(GL)
Juniori 3 Seria B Masculin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Focsani

Persoana de contact: Prof. Ciubotaru Viorel – 0723.003.075
Delegat FRH:Baicu Mihai, 0744751641
Arbitri:Curtuia/Curtuia-BV
          Gogolinca/Roibu-IS
          Maciornea/Savin-IS

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 00:00 LPS I. Balas Soter Buzau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 23.11 12:30 CS Stiinta Municipal BacauvsLPS Vaslui II 12/102
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Jo 23.11 14:00 CSS TecucivsLPS Vaslui I 12/103
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Jo 23.11 11:00 CSM Focsani 2007vsCS OK Sport Onesti 12/104
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Juniori 3 Seria B Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 00:00 CS OK Sport Onesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 24.11 12:30 LPS Vaslui IvsCSM Focsani 2007 12/105
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Vi 24.11 14:00 LPS Vaslui IIvsCSS Tecuci 12/106
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Vi 24.11 11:00 LPS I. Balas Soter BuzauvsCS Stiinta Municipal Bacau 12/107
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Juniori 3 Seria B Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 00:00 CS Stiinta Municipal Bacau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 25.11 11:00 CSS TecucivsLPS I. Balas Soter Buzau 12/108
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Sb 25.11 12:30 CSM Focsani 2007vsLPS Vaslui II 12/109
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Sb 25.11 14:00 CS OK Sport OnestivsLPS Vaslui I 12/110
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Juniori 3 Seria B Masculin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.11 00:00 LPS Vaslui I sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.11 14:00 LPS Vaslui IIvsCS OK Sport Onesti 12/111
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Du 26.11 11:00 LPS I. Balas Soter BuzauvsCSM Focsani 2007 12/112
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Du 26.11 12:30 CS Stiinta Municipal BacauvsCSS Tecuci 12/113
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Juniori 3 Seria C Masculin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Buzau

Persoana de contact: Prof. Baducu Georgian– 0740.156.650
Delegat FRH:Teodorescu Emilian, 0727455667
Arbitri:Arsene/Bontea-VS/BZ
          Botezatu/Constantin-BC/IS
          Cojocaru/Ghiorghiu-GL
          Stanciu/Velisca-BZ

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 12:30 CSO MurfatlarvsCS Olimpic Mizil 12/114
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Jo 23.11 14:00 CS Axiopolis CernavodavsCS Orasenesc Mizil 12/115
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Jo 23.11 15:30 CSS GalativsCSS Medgidia 12/116
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Jo 23.11 17:00 CSS CalarasivsAHC Dobrogea Sud Constanta 12/117
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Juniori 3 Seria C Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 10:00 CS Olimpic MizilvsAHC Dobrogea Sud Constanta 12/118
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Vi 24.11 11:30 CSS MedgidiavsCSS Calarasi 12/119
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Vi 24.11 13:00 CS Orasenesc MizilvsCSS Galati 12/120
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Vi 24.11 14:30 CSO MurfatlarvsCS Axiopolis Cernavoda 12/121
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Juniori 3 Seria C Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 10:00 CS Axiopolis CernavodavsCS Olimpic Mizil 12/122
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Sb 25.11 11:30 CSS GalativsCSO Murfatlar 12/123
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Sb 25.11 13:00 CSS CalarasivsCS Orasenesc Mizil 12/124
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Sb 25.11 14:30 AHC Dobrogea Sud ConstantavsCSS Medgidia 12/125
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Juniori 3 Seria C Masculin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.11 09:00 CS Olimpic MizilvsCSS Medgidia 12/126
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Du 26.11 10:30 CS Orasenesc MizilvsAHC Dobrogea Sud Constanta 12/127
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Du 26.11 12:00 CSO MurfatlarvsCSS Calarasi 12/128
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Du 26.11 13:30 CS Axiopolis CernavodavsCSS Galati 12/129
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator: E.Teodorescu(PH)
Juniori 3 Seria D Masculin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Moreni

Persoana de contact: Prof.Harabagiu Robert-0721616981
Delegat FRH:Zaharia Atilla, 0721291141
Arbitri:Babau/Roibu-PH
          Badescu/Matei-AG

          Marii/Tache-GJ
          Mihordea/Pandalache-DB

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 14:00 CT Media BucurestivsCSS Ploiesti 12/130
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Jo 23.11 15:30 CS Dinamo BucurestivsCSM Ploiesti 12/131
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Jo 23.11 17:00 CSS 2 BucurestivsCSA Steaua Bucuresti 12/132
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Jo 23.11 18:30 CS BrazivsCSM Bucuresti 12/133
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Juniori 3 Seria D Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 14:00 CSS PloiestivsCSM Bucuresti 12/134
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Vi 24.11 15:30 CSA Steaua BucurestivsCS Brazi 12/135
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Vi 24.11 17:00 CSM PloiestivsCSS 2 Bucuresti 12/136
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Vi 24.11 18:30 CT Media BucurestivsCS Dinamo Bucuresti 12/137
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Juniori 3 Seria D Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 10:00 CS Dinamo BucurestivsCSS Ploiesti 12/138
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Sb 25.11 11:30 CSS 2 BucurestivsCT Media Bucuresti 12/139
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Sb 25.11 14:30 CS BrazivsCSM Ploiesti 12/140
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Sb 25.11 13:00 CSM BucurestivsCSA Steaua Bucuresti 12/141
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Juniori 3 Seria D Masculin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.11 10:00 CSS PloiestivsCSA Steaua Bucuresti 12/142
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Du 26.11 14:30 CSM PloiestivsCSM Bucuresti 12/143
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Du 26.11 13:00 CT Media BucurestivsCS Brazi 12/144
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Du 26.11 11:30 CS Dinamo BucurestivsCSS 2 Bucuresti 12/145
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Topoloveni

Persoana de contact: Nicu Cristinel – 0724.093.979
Delegat FRH:Banciu Constantin, 0744628594
Arbitri:Costache/Vasile-B/PH
          Diba/Duminicioiu-AG
          Fugaru/Radu-GJ

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 00:00 CSS Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 23.11 15:00 CSS CorabiavsCSS Drobeta Turnu Severin 12/146
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Jo 23.11 18:00 CS Top Arena TopolovenivsLPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 12/147
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Jo 23.11 16:30 HC Torok Rm. ValceavsCSS Sibiu 12/148
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 00:00 CSS Sibiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 24.11 16:30 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba IuliavsHC Torok Rm. Valcea 12/149
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Vi 24.11 15:00 CSS Drobeta Turnu SeverinvsCS Top Arena Topoloveni 12/150
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Vi 24.11 18:00 CSS CraiovavsCSS Corabia 12/151
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 00:00 CSS Corabia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 25.11 18:00 CS Top Arena TopolovenivsCSS Craiova 12/152
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Sb 25.11 16:30 HC Torok Rm. ValceavsCSS Drobeta Turnu Severin 12/153
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Sb 25.11 15:00 CSS SibiuvsLPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 12/154
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.11 00:00 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.11 09:30 CSS Drobeta Turnu SeverinvsCSS Sibiu 12/155
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Du 26.11 12:30 CSS CraiovavsHC Torok Rm. Valcea 12/156
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Du 26.11 11:00 CSS CorabiavsCS Top Arena Topoloveni 12/157
Sala: Liceul Teoretic Ion Mihalache Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Juniori 3 Seria F Masculin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Ghimbav

Persoana de contact: Prof. Irimie Marin – 0728.446.507
Delegat FRH:Bud Vasile, 0744548582
Arbitri:Avadanii/Popovici-BC
          Chicus/Olteanu-BV
          Dinu/Vovec-PH
          Sirbu/Stuparu-PH/BZ

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 17:00 CSS SighisoaravsLPS Tg Mures 12/158
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Jo 23.11 16:00 CS Dinamo BrasovvsCSS Odorheiul Secuiesc 12/159
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Jo 23.11 14:30 CS Sporting GhimbavvsCSS Fagaras 12/160
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Jo 23.11 13:00 LPS BrasovvsCSM Sf. Gheorghe 12/161
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Juniori 3 Seria F Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 17:30 LPS Tg MuresvsCSM Sf. Gheorghe 12/162
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Vi 24.11 16:00 CSS FagarasvsLPS Brasov 12/163
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Vi 24.11 14:30 CSS Odorheiul SecuiescvsCS Sporting Ghimbav 12/164
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Vi 24.11 13:00 CSS SighisoaravsCS Dinamo Brasov 12/165
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Juniori 3 Seria F Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 14:30 CS Dinamo BrasovvsLPS Tg Mures 12/166
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Sb 25.11 13:00 CS Sporting GhimbavvsCSS Sighisoara 12/167
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Sb 25.11 11:30 LPS BrasovvsCSS Odorheiul Secuiesc 12/168
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Sb 25.11 10:00 CSM Sf. GheorghevsCSS Fagaras 12/169
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Juniori 3 Seria F Masculin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.11 14:30 LPS Tg MuresvsCSS Fagaras 12/170
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Du 26.11 13:00 CSS Odorheiul SecuiescvsCSM Sf. Gheorghe 12/171
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Du 26.11 11:30 CSS SighisoaravsLPS Brasov 12/172
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Du 26.11 10:00 CS Dinamo BrasovvsCS Sporting Ghimbav 12/173
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: / Observator: V.Bud(MM)
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Resita

Persoana de contact: Prof. Ionescu Cristian – 0729.859.909
Delegat FRH:Candea Gheorghe, 0753076275
Arbitri:Ciati/Lupu-CS
           Cruceru/Radulescu-MH
           Lupu/Serban-MH
           Scrieciu-Treistaru-DJ

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 22.11 00:00 ACS Unirea Santana sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 22.11 16:45 HC Beldiman AradvsSCM Timisoara 12/174
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Mi 22.11 15:30 Sc. Gen. 7 TimisoaravsCSS Lugoj 12/175
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Mi 22.11 14:15 CSS Hunedoara IvsCS Unirea Sannicolau Mare 12/176
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Mi 22.11 13:00 CSM Scolar ResitavsLPS Banatul Timisoara 12/177
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 00:00 LPS Banatul Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 23.11 15:45 CS Unirea Sannicolau MarevsCSM Scolar Resita 12/178
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Jo 23.11 14:30 CSS LugojvsCSS Hunedoara I 12/179
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Jo 23.11 13:15 SCM TimisoaravsSc. Gen. 7 Timisoara 12/180
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Jo 23.11 12:00 ACS Unirea SantanavsHC Beldiman Arad 12/181
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 00:00 HC Beldiman Arad sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 24.11 15:45 Sc. Gen. 7 TimisoaravsACS Unirea Santana 12/182
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Vi 24.11 14:30 CSS Hunedoara IvsSCM Timisoara 12/183
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Vi 24.11 13:15 CSM Scolar ResitavsCSS Lugoj 12/184
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Vi 24.11 12:00 LPS Banatul TimisoaravsCS Unirea Sannicolau Mare 12/185
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 00:00 CS Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 25.11 13:45 CSS LugojvsLPS Banatul Timisoara 12/186
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Sb 25.11 12:30 SCM TimisoaravsCSM Scolar Resita 12/187
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Sb 25.11 11:15 ACS Unirea SantanavsCSS Hunedoara I 12/188
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Sb 25.11 10:00 HC Beldiman AradvsSc. Gen. 7 Timisoara 12/189
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.11 00:00 Sc. Gen. 7 Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.11 10:15 CSS Hunedoara IvsHC Beldiman Arad 12/190
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Du 26.11 13:45 CSM Scolar ResitavsACS Unirea Santana 12/191
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Du 26.11 15:00 LPS Banatul TimisoaravsSCM Timisoara 12/192
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Du 26.11 09:00 CS Unirea Sannicolau MarevsCSS Lugoj 12/193
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Turda

Persoana de contact: Prof. Oroian Aurel – 0748.027.550
Delegat FRH:Popa Nicolae, 0722562963
Arbitri:Coroian/Iancu-CJ
          Dan/Macarie-HD/AB
          Draganescu/Eremia-GJ

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.11 00:00 AHC Potaissa Turda sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 23.11 19:00 Academia Minaur Baia MarevsLPS Satu Mare 12/194
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Jo 23.11 17:30 CSS 2 Baia MarevsAcademica Cluj-Napoca 12/195
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Jo 23.11 16:00 CS Extrem Baia MarevsACS Alpha Oradea 12/196
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.11 00:00 ACS Alpha Oradea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 24.11 10:00 Academica Cluj-NapocavsCS Extrem Baia Mare 12/197
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Vi 24.11 11:30 LPS Satu MarevsCSS 2 Baia Mare 12/198
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Vi 24.11 13:00 AHC Potaissa TurdavsAcademia Minaur Baia Mare 12/199
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.11 00:00 Academia Minaur Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 25.11 19:30 CSS 2 Baia MarevsAHC Potaissa Turda 12/200
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Sb 25.11 18:00 CS Extrem Baia MarevsLPS Satu Mare 12/201
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Sb 25.11 16:30 ACS Alpha OradeavsAcademica Cluj-Napoca 12/202
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.11 00:00 Academica Cluj-Napoca sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 26.11 13:00 LPS Satu MarevsACS Alpha Oradea 12/203
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Du 26.11 11:30 AHC Potaissa TurdavsCS Extrem Baia Mare 12/204
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Du 26.11 10:00 Academia Minaur Baia MarevsCSS 2 Baia Mare 12/205
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)