In data de 18.12.2014, ora 11:00, va avea loc la sediul FRH tragerea la sorti ale sferturilor de finala ale Cupei Romaniei 2014 - masculin.
Sunt invitati sa participe reprezentantii echipelor calificate.
In atentia arbitrilor principali delegati la jocurile din cadrul Campionatului National 2014-2015: Liga Nationala (M-F), Divizia A (M-F), Juniori I (M-F), Juniori II (M-F), Juniori III (M-F).
Aveti obligatia ca imediat dupa joc sa transmiteti rezultatul (final si pauza) prin sms la numarul 0725.574.001 in urmatorul FORMAT:
Prog. Sapt./Nr. Joc. – Rezultat final (Rezultat pauza ) Arbitrul A/Arbitrul B
EXEMPLU : 1/5 31:28 (17:14) Vasilescu/Serbu
TURNEU INTERNATIONAL DE CADETI (M17; SPORTIVI NASCUTI 1988/99) - "TROFEUL VIITORUL AZI"
BACAU - 19-21.12.2014
Echipe participante: Romania, Polonia, Belarus si Ungaria.
Arbitri: Crsitea/Hagiu-IS/VS
Ifrim/Ilisei-NT
Lungu/Paraschiv-NT
Vineri 19.12.2014
ora 16:30
POLONIA - UNGARIA
ora 18:30
ROMANIA - BELARUS
Sambata 20.12.2014
ora 16:30
BELARUS - POLONIA
ora 18:30
ROMANIA - UNGARIA
Duminica 21.12.2014
ora 10:30
UNGARIA - BELARUS
ora 12:30
ROMANIA - POLONIA
ora 14:30
FESTIVITATEA DE PREMIERE
Turneu International - Lot National Tineret - masculin
Varsovia - Polonia
19-21.12.2014
Participa: POLONIA, RUSIA, ROMANIA si KSZO Odlewnia.
19.12.2014 ora 17:00
Romania - KSZO Odlewnia
20.12.2014 ora 19:00
Romania - Polonia
21.12.2014 ora 12:00
Romania - Rusia
Optimi |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Mi 17.12 | 17:00 | AHC Dunărea Călărași | vs | HCM Constanta | DigiSport | 17/1 |
Sala: N/A | Arbitri: S.Dinu(B)/C.Din(B) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 15 |
||||||
Echipa Stiinta Municipal Dedeman Bacau s-a retras in data de 27.03.2015. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 00:00 | CSM Bucuresti DivA sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 00:00 | CSU Galati sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 10:30 | CSU Targoviste | vs | ACS HC Buzău 2012 | 17/2 | |
Sala: N/A | Arbitri: F.Dusa(BV)/E.Niste(CV) | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 15:00 | CS De la Alpinism la Turism Vicov Bucovina | vs | CSM Cimentul Bicaz | 17/3 | |
Sala: N/A | Arbitri: L.Cislariu(BT)/C.Tarnauceanu(BT) | Observator: | ||||
Mi 17.12 | 16:30 | LPS Piatra Neamt | vs | CSM Ploiesti | 17/4 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Nicolaevici(SV)/S.Scutaru(IS) | Observator: | ||||
Ma 16.12 | 11:00 | CSU din Suceava DivA | vs | ACS HD Teleorman Alexandria | 17/5 | |
Sala: N/A | Arbitri: F.Horoba(BN)/C.Ioja(BN) | Observator: | ||||
Etapa 13 |
||||||
Academia Minaur Baia Mare nu se prezinta la jocul din 23.05.2015 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 15.12 | 16:00 | CSM Oradea | vs | CS Universitatea Cluj | 17/6 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Baban(MM)/I.Marta(MM) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III LPS Iasi V - D 19-21.12.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 08:00 | LPS Botosani | vs | LPS Piatra Neamt | 17/7 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 09:30 | LPS Suceava | vs | LPS Vaslui | 17/8 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 11:00 | LPS Iasi | vs | CSS Tg Neamt | 17/9 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 16:00 | LPS Piatra Neamt | vs | CSS Tg Neamt | 17/10 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 17:30 | LPS Vaslui | vs | LPS Iasi | 17/11 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 19:00 | LPS Botosani | vs | LPS Suceava | 17/12 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 08:00 | LPS Suceava | vs | LPS Piatra Neamt | 17/13 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 09:30 | LPS Iasi | vs | LPS Botosani | 17/14 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 11:00 | CSS Tg Neamt | vs | LPS Vaslui | 17/15 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 16:00 | LPS Piatra Neamt | vs | LPS Vaslui | 17/16 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 17:30 | LPS Botosani | vs | CSS Tg Neamt | 17/17 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 19:00 | LPS Suceava | vs | LPS Iasi | 17/18 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.12 | 09:00 | LPS Iasi | vs | LPS Piatra Neamt | 17/19 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 10:30 | CSS Tg Neamt | vs | LPS Suceava | 17/20 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 12:00 | LPS Vaslui | vs | LPS Botosani | 17/21 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III Col. Tehnic Media Bucuresti V - D 19-21.12.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 10:30 | CSS Calarasi | vs | ACS Sc. 181 SSP Bucuresti | 17/22 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 11:45 | CSM Bucuresti | vs | CSS 6 Bucuresti | 17/23 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 13:00 | CT Media Bucuresti | vs | CSS 2 Bucuresti | 17/24 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 16:45 | ACS Sc. 181 SSP Bucuresti | vs | CSS 2 Bucuresti | 17/25 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 18:00 | CSS 6 Bucuresti | vs | CT Media Bucuresti | 17/26 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 19:15 | CSS Calarasi | vs | CSM Bucuresti | 17/27 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 10:30 | CSM Bucuresti | vs | ACS Sc. 181 SSP Bucuresti | 17/28 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 11:45 | CT Media Bucuresti | vs | CSS Calarasi | 17/29 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 13:00 | CSS 2 Bucuresti | vs | CSS 6 Bucuresti | 17/30 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 16:45 | ACS Sc. 181 SSP Bucuresti | vs | CSS 6 Bucuresti | 17/31 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 18:00 | CSS Calarasi | vs | CSS 2 Bucuresti | 17/32 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 19:15 | CSM Bucuresti | vs | CT Media Bucuresti | 17/33 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.12 | 11:30 | CT Media Bucuresti | vs | ACS Sc. 181 SSP Bucuresti | 17/34 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 12:45 | CSS 2 Bucuresti | vs | CSM Bucuresti | 17/35 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 14:00 | CSS 6 Bucuresti | vs | CSS Calarasi | 17/36 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CSS Tulcea V - D 19-21.12.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 09:00 | CSH Art Galati | vs | CSS 1 Constanta | 17/37 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 10:15 | CS United Galati | vs | LPS Braila | 17/38 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 11:30 | CSS Tulcea | vs | CSS Galati | 17/39 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 16:00 | CSS 1 Constanta | vs | CSS Galati | 17/40 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 17:15 | LPS Braila | vs | CSS Tulcea | 17/41 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 18:30 | CSH Art Galati | vs | CS United Galati | 17/42 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 09:00 | CS United Galati | vs | CSS 1 Constanta | 17/43 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 10:15 | CSS Tulcea | vs | CSH Art Galati | 17/44 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 11:30 | CSS Galati | vs | LPS Braila | 17/45 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 16:00 | CSS 1 Constanta | vs | LPS Braila | 17/46 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 17:15 | CSH Art Galati | vs | CSS Galati | 17/47 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 18:30 | CS United Galati | vs | CSS Tulcea | 17/48 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.12 | 09:00 | CSS Tulcea | vs | CSS 1 Constanta | 17/49 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 10:15 | CSS Galati | vs | CS United Galati | 17/50 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 11:30 | LPS Braila | vs | CSH Art Galati | 17/51 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CSS Rm. Valcea V - D 19-21.12.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 00:00 | LPS B Slatina sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 09:30 | LPS Banatul Timisoara | vs | Chimia Rm Valcea | 17/52 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 11:00 | CSS Rm Valcea | vs | LPS A Slatina | 17/53 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 00:00 | LPS A Slatina sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 16:30 | Chimia Rm Valcea | vs | CSS Rm Valcea | 17/54 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 18:00 | LPS B Slatina | vs | LPS Banatul Timisoara | 17/55 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 00:00 | LPS Banatul Timisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 10:00 | CSS Rm Valcea | vs | LPS B Slatina | 17/56 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 11:30 | LPS A Slatina | vs | Chimia Rm Valcea | 17/57 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 00:00 | Chimia Rm Valcea sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 16:30 | LPS B Slatina | vs | LPS A Slatina | 17/58 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 18:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | CSS Rm Valcea | 17/59 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.12 | 00:00 | CSS Rm Valcea sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 09:00 | LPS A Slatina | vs | LPS Banatul Timisoara | 17/60 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 10:30 | Chimia Rm Valcea | vs | LPS B Slatina | 17/61 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CSS Caracal V - D 19-21.12.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 09:30 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | DSGCL Caracal | 17/62 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 11:00 | CSS Caracal | vs | HCM Craiova | 17/63 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 16:00 | DSGCL Caracal | vs | HCM Craiova | 17/64 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 17:30 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | CSS Caracal | 17/65 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 09:30 | CSS Caracal | vs | DSGCL Caracal | 17/66 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 11:00 | HCM Craiova | vs | CSS Dr. Tr. Severin | 17/67 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III HC Activ Plopeni V - D 19-21.12.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 00:00 | CSS Dinamo Brasov sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 11:00 | CSS Sf. Gheorghe | vs | CSM Ploiesti | 17/68 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 12:30 | HC Activ CSO Plopeni | vs | ASC Corona 2010 Brasov | 17/69 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 00:00 | ASC Corona 2010 Brasov sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 17:00 | CSM Ploiesti | vs | HC Activ CSO Plopeni | 17/70 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 18:30 | CSS Dinamo Brasov | vs | CSS Sf. Gheorghe | 17/71 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 00:00 | CSS Sf. Gheorghe sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 10:00 | HC Activ CSO Plopeni | vs | CSS Dinamo Brasov | 17/72 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 11:30 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | CSM Ploiesti | 17/73 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 00:00 | CSM Ploiesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 16:30 | CSS Dinamo Brasov | vs | ASC Corona 2010 Brasov | 17/74 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 18:00 | CSS Sf. Gheorghe | vs | HC Activ CSO Plopeni | 17/75 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.12 | 00:00 | HC Activ CSO Plopeni sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 09:30 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | CSS Sf. Gheorghe | 17/76 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 11:00 | CSM Ploiesti | vs | CSS Dinamo Brasov | 17/77 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CSS Hunedoara V - D 19-21.12.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 00:00 | LPS Sebes sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 09:30 | CSS Sibiu | vs | CS Dacia Mioveni 2012 | 17/78 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 11:00 | CSS Hunedoara | vs | CSS Fagaras | 17/79 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 00:00 | CSS Fagaras sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 17:00 | CS Dacia Mioveni 2012 | vs | CSS Hunedoara | 17/80 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 18:30 | LPS Sebes | vs | CSS Sibiu | 17/81 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 00:00 | CSS Sibiu sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 10:00 | CSS Hunedoara | vs | LPS Sebes | 17/82 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 11:30 | CSS Fagaras | vs | CS Dacia Mioveni 2012 | 17/83 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 00:00 | CS Dacia Mioveni 2012 sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 16:00 | LPS Sebes | vs | CSS Fagaras | 17/84 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 17:30 | CSS Sibiu | vs | CSS Hunedoara | 17/85 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.12 | 00:00 | CSS Hunedoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 09:00 | CSS Fagaras | vs | CSS Sibiu | 17/86 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 10:30 | CS Dacia Mioveni 2012 | vs | LPS Sebes | 17/87 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CS Arena Tg. Mures V - D 19-21.12.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 00:00 | CSS Sighisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 10:00 | CS Olimpic Tg Mures | vs | CSS Zalau | 17/88 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 11:30 | CS Arena Tg Mures | vs | LPS Bistrita | 17/89 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 00:00 | LPS Bistrita sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 16:30 | CSS Zalau | vs | CS Arena Tg Mures | 17/90 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 18:00 | CSS Sighisoara | vs | CS Olimpic Tg Mures | 17/91 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 00:00 | CS Olimpic Tg Mures sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 10:00 | CS Arena Tg Mures | vs | CSS Sighisoara | 17/92 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 11:30 | LPS Bistrita | vs | CSS Zalau | 17/93 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 00:00 | CSS Zalau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 16:30 | CSS Sighisoara | vs | LPS Bistrita | 17/94 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 18:00 | CS Olimpic Tg Mures | vs | CS Arena Tg Mures | 17/95 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.12 | 00:00 | CS Arena Tg Mures sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 10:00 | LPS Bistrita | vs | CS Olimpic Tg Mures | 17/96 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 11:30 | CSS Zalau | vs | CSS Sighisoara | 17/97 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CSS Viitorul Cluj Napoca V - D 19-21.12.2014 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 18.12 | 00:00 | CSS 2 Baia Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 18.12 | 14:00 | CS Extrem Baia Mare | vs | HCM Baia Mare | 17/98 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 18.12 | 15:15 | CSS Viitorul Cluj | vs | CS Marta Baia Mare | 17/99 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 18.12 | 00:00 | CS Marta Baia Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 18.12 | 17:30 | HCM Baia Mare | vs | CSS Viitorul Cluj | 17/100 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 18.12 | 18:45 | CSS 2 Baia Mare | vs | CS Extrem Baia Mare | 17/101 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 00:00 | CS Extrem Baia Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Mi 17.12 | 09:30 | CSS Viitorul Cluj | vs | CSS 2 Baia Mare | 17/102 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 10:45 | CS Marta Baia Mare | vs | HCM Baia Mare | 17/103 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 00:00 | HCM Baia Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 16:30 | CSS 2 Baia Mare | vs | CS Marta Baia Mare | 17/104 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 17:45 | CS Extrem Baia Mare | vs | CSS Viitorul Cluj | 17/105 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 00:00 | CSS Viitorul Cluj sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 09:30 | CS Marta Baia Mare | vs | CS Extrem Baia Mare | 17/106 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 10:45 | HCM Baia Mare | vs | CSS 2 Baia Mare | 17/107 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CSS Tecuci V - D 19-21.12.14 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 00:00 | LPS Braila sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 09:00 | CSS Bacau | vs | CSS Galati | 17/108 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 10:30 | CSS Tecuci | vs | Sc. Nr. 3 Adjud | 17/109 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 00:00 | Sc. Nr. 3 Adjud sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 15:00 | CSS Galati | vs | CSS Tecuci | 17/110 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 16:30 | LPS Braila | vs | CSS Bacau | 17/111 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 00:00 | CSS Bacau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 09:00 | CSS Tecuci | vs | LPS Braila | 17/112 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 10:30 | Sc. Nr. 3 Adjud | vs | CSS Galati | 17/113 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 00:00 | CSS Galati sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 15:00 | LPS Braila | vs | Sc. Nr. 3 Adjud | 17/114 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 16:30 | CSS Bacau | vs | CSS Tecuci | 17/115 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.12 | 00:00 | CSS Tecuci sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 09:00 | Sc. Nr. 3 Adjud | vs | CSS Bacau | 17/116 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 10:30 | CSS Galati | vs | LPS Braila | 17/117 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CS Brazi V - D 19-21.12.14 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 00:00 | CS Blejoi sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 10:00 | CSS 1 Mai Ploiesti | vs | CS Brazi | 17/118 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 11:30 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | ACS Olimpic Mizil | 17/119 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 00:00 | ACS Olimpic Mizil sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 16:00 | CS Brazi | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 17/120 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 17:30 | CS Blejoi | vs | CSS 1 Mai Ploiesti | 17/121 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 00:00 | CSS 1 Mai Ploiesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 10:30 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | CS Blejoi | 17/122 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 12:00 | ACS Olimpic Mizil | vs | CS Brazi | 17/123 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 00:00 | CS Brazi sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 16:30 | CS Blejoi | vs | ACS Olimpic Mizil | 17/124 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 18:00 | CSS 1 Mai Ploiesti | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 17/125 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.12 | 00:00 | LPS I. Balas Soter Buzau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 10:00 | ACS Olimpic Mizil | vs | CSS 1 Mai Ploiesti | 17/126 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 11:30 | CS Brazi | vs | CS Blejoi | 17/127 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CSS 3 Steaua Bucuresti V - D 19-21.12.14 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 08:00 | CT Media Bucuresti | vs | Gr. Sc. Petrolul Moreni | 17/128 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 09:15 | CSM Bucuresti | vs | CSS 2 Bucuresti | 17/129 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 00:00 | CSS Steaua Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 00:00 | Gr. Sc. Petrolul Moreni sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 14:15 | CSS 2 Bucuresti | vs | CSS Steaua Bucuresti | 17/130 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 15:30 | CT Media Bucuresti | vs | CSM Bucuresti | 17/131 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 08:00 | CSM Bucuresti | vs | Gr. Sc. Petrolul Moreni | 17/132 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 09:15 | CSS Steaua Bucuresti | vs | CT Media Bucuresti | 17/133 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 00:00 | CSS 2 Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 14:15 | Gr. Sc. Petrolul Moreni | vs | CSS 2 Bucuresti | 17/134 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 00:00 | CT Media Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 15:30 | CSM Bucuresti | vs | CSS Steaua Bucuresti | 17/135 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.12 | 09:00 | CSS Steaua Bucuresti | vs | Gr. Sc. Petrolul Moreni | 17/136 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 00:00 | CSM Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 10:15 | CSS 2 Bucuresti | vs | CT Media Bucuresti | 17/137 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CS Unirea Sannicolau Mare V - D 19-21.12.14 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 09:00 | CS HC Adrian Petrea Resita | vs | CH CSU Politehnica Timisoara | 17/138 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 10:30 | Sc. Gen. 7 Timisoara | vs | CS HC Adrian Petrea Resita B | 17/139 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 12:00 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | LPS Banatul Timisoara | 17/140 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 16:00 | CH CSU Politehnica Timisoara | vs | LPS Banatul Timisoara | 17/141 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 17:30 | CS HC Adrian Petrea Resita B | vs | CS Unirea Sannicolau Mare | 17/142 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 19:00 | CS HC Adrian Petrea Resita | vs | Sc. Gen. 7 Timisoara | 17/143 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 09:00 | Sc. Gen. 7 Timisoara | vs | CH CSU Politehnica Timisoara | 17/144 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 10:30 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | CS HC Adrian Petrea Resita | 17/145 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 12:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | CS HC Adrian Petrea Resita B | 17/146 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 16:00 | CH CSU Politehnica Timisoara | vs | CS HC Adrian Petrea Resita B | 17/147 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 17:30 | CS HC Adrian Petrea Resita | vs | LPS Banatul Timisoara | 17/148 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 19:00 | Sc. Gen. 7 Timisoara | vs | CS Unirea Sannicolau Mare | 17/149 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.12 | 09:00 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | CH CSU Politehnica Timisoara | 17/150 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 10:30 | LPS Banatul Timisoara | vs | Sc. Gen. 7 Timisoara | 17/151 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 12:00 | CS HC Adrian Petrea Resita B | vs | CS HC Adrian Petrea Resita | 17/152 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CS Dinamo Brasov V - D 19-21.12.14 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 10:00 | CS Dinamo Brasov | vs | LPS Brasov | 17/153 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 11:30 | CSS Sighisoara | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 17/154 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 13:00 | CSS Fagaras | vs | LPS Brasov | 17/155 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 17:00 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | CS Dinamo Brasov | 17/156 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 18:30 | CSS Fagaras | vs | CSS Sighisoara | 17/157 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 09:00 | CS Dinamo Brasov | vs | CSS Fagaras | 17/158 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 10:30 | LPS Brasov | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 17/159 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 12:00 | CSS Sighisoara | vs | CS Dinamo Brasov | 17/160 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 16:00 | CSS Fagaras | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 17/161 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 17:30 | LPS Brasov | vs | CSS Sighisoara | 17/162 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CS Olimpic Tg. Mures V - D 19-21.12.14 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 00:00 | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 10:00 | CSM Sf. Gheorghe | vs | CSS Sibiu | 17/163 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 11:30 | CS Olimpic Tg Mures | vs | CSS Sf. Gheorghe | 17/164 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 00:00 | CSS Sf. Gheorghe sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 16:00 | CSS Sibiu | vs | CS Olimpic Tg Mures | 17/165 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 17:30 | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | vs | CSM Sf. Gheorghe | 17/166 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 00:00 | CSM Sf. Gheorghe sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 09:00 | CS Olimpic Tg Mures | vs | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | 17/167 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 10:30 | CSS Sf. Gheorghe | vs | CSS Sibiu | 17/168 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 00:00 | CSS Sibiu sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 15:00 | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | vs | CSS Sf. Gheorghe | 17/169 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 16:30 | CSM Sf. Gheorghe | vs | CS Olimpic Tg Mures | 17/170 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.12 | 00:00 | CS Olimpic Tg Mures sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 09:00 | CSS Sf. Gheorghe | vs | CSM Sf. Gheorghe | 17/171 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 10:30 | CSS Sibiu | vs | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | 17/172 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CSS Craiova V - D 19/12/14 - 21/12/14 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 00:00 | CSS Dr. Tr. Severin sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 09:00 | CSS Lugoj | vs | CSS Hunedoara I | 17/173 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 10:30 | CSS Craiova | vs | LPS Tg Jiu | 17/174 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 00:00 | LPS Tg Jiu sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 16:30 | CSS Hunedoara I | vs | CSS Craiova | 17/175 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 18:00 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | CSS Lugoj | 17/176 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 00:00 | CSS Lugoj sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 10:00 | CSS Craiova | vs | CSS Dr. Tr. Severin | 17/177 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 11:30 | LPS Tg Jiu | vs | CSS Hunedoara I | 17/178 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 00:00 | CSS Hunedoara I sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 18:00 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | LPS Tg Jiu | 17/179 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 19:30 | CSS Lugoj | vs | CSS Craiova | 17/180 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.12 | 00:00 | CSS Craiova sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 09:00 | LPS Tg Jiu | vs | CSS Lugoj | 17/181 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 10:30 | CSS Hunedoara I | vs | CSS Dr. Tr. Severin | 17/182 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III CS Seini V - D 19-21.12.14 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 11:30 | LPS Bistrita | vs | LPS Cluj | 17/183 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 12:45 | HC 2003 Alesd | vs | AHC Potaissa Turda | 17/184 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 15:30 | CS Seini | vs | LPS Bistrita | 17/185 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 16:45 | LPS Cluj | vs | HC 2003 Alesd | 17/186 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 19:00 | CS Seini | vs | AHC Potaissa Turda | 17/187 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 09:00 | HC 2003 Alesd | vs | CS Seini | 17/188 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 10:15 | AHC Potaissa Turda | vs | LPS Cluj | 17/189 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 13:00 | LPS Bistrita | vs | HC 2003 Alesd | 17/190 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 14:15 | LPS Cluj | vs | CS Seini | 17/191 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 16:00 | AHC Potaissa Turda | vs | LPS Bistrita | 17/192 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
T III ACS Academia de Handbal Minaur Baia Mare V - D 19-21.12.14 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.12 | 00:00 | CSS Adep Satu Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 16:30 | CSS 2 Baia Mare | vs | LPS Satu Mare | 17/193 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 19.12 | 17:45 | Academia Minaur Baia Mare | vs | CS Extrem Baia Mare | 17/194 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 00:00 | CS Extrem Baia Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 09:30 | LPS Satu Mare | vs | Academia Minaur Baia Mare | 17/195 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 11:00 | CSS Adep Satu Mare | vs | CSS 2 Baia Mare | 17/196 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.12 | 00:00 | CSS 2 Baia Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 16:00 | Academia Minaur Baia Mare | vs | CSS Adep Satu Mare | 17/197 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.12 | 17:30 | CS Extrem Baia Mare | vs | LPS Satu Mare | 17/198 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.12 | 00:00 | LPS Satu Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 09:30 | CSS Adep Satu Mare | vs | CS Extrem Baia Mare | 17/199 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 12:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | Academia Minaur Baia Mare | 17/200 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.12 | 00:00 | Academia Minaur Baia Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 16:00 | CS Extrem Baia Mare | vs | CSS 2 Baia Mare | 17/201 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.12 | 17:30 | LPS Satu Mare | vs | CSS Adep Satu Mare | 17/202 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: |
Actualizare automata | 20 secunde