Federatia Romana de Handbal
strada av. Popa Marin, nr. 2, sector 1 Bucuresti
Cod fiscal: 4266359
Cont lei - RO60RNCB0072049705620001 BCR sector 1 Bucuresti
(unde se pot vira: taxe transfer, memoriu, apel, penalizari, contestatii etc.)
In atentia antrenorilor
Toti profesorii si antrenorii de JUNIORI, DIVIZIA A si LIGA NATIONALA, sunt rugati sa trimita o copie dupa carnetul da antrenor cu categoria obtinuta la C.N.F.P.A, pe adresa de mail sorin.toacsen@frh.ro
De asemenea cei care au absolvit o Facultate de Educatie Fizica si Sport sau cursurile C.N.F.P.A, sunt rugati sa isi ridice carnetul de antrenor de la C.N.F.P.A si sa o trimita o copie la adresa sus mentionata.
In sezonul competitional 2017-2018 in atributia echipelor de Liga Nationala masculin + feminin , la jocurile unde acestea sunt gazda intra completarea LIVE (in timp real) a raportului online. - click pentru detalii (www.frh.ro/raport).
IN ATENTIA ARBITRILOR: Noul mod de transmitere si completare a scorului de la jocurile unde ati fost delegati se poate gasi AICI!
Noul sistem se gaseste la adresa: www.frh.ro/sms
Noul mod de transmitere NU se aplica la jocurile de LIGA NATIONALA, unde se va completa LIVE SCOR.
IN ATENTIA ECHIPELOR PARTICIPANTE IN CAMPIONATELE ORGANIZATE DE CATRE FR HANDBAL
20.3 Organizarea de jocuri publice amicale cu echipe din străinătate sau participarea la jocuri şi turnee în afara ţării, sunt permise numai cu acordul F.R. Handbal care se obtine cu minimum 5 zile inainte de desfasurarea acţiunii. Echipele care au primit acordul sunt obligate să prezinte F.R. Handbal, în termen de 48 ore, copii după rapoartele de joc şi informări tehnico-organizatorice asupra jocului (turneului).
Echipa care organizeaza turnee de pregatire, este obligata sa informeze FR Handbal.
Arbitrii şi observatorii delegati de catre I.H.F. sau E.H.F. la jocuri oficiale sau amicale, pot participa la acestea numai cu acordul FR Handbal, avand obligatia ca in termen de 48 ore de la revenirea in tara sa prezinte un raport scris referitor la jocul ( competitia) la care au participat.
Nerespectarea celor de mai sus atrage dupa sine inaintarea cazului Comisiei de Disciplina(RODAH).
Art. 68 Arbitrii de handbal au dreptul de a conduce jocuri oficiale sau amicale publice numai daca sunt delegati oficial de organul competent. In cazul nerespectarii prezentului articol, arbitrii sunt pasibili de sanctionare conform Regulamentului Disciplinar al F.R.H. (Reg. CCA)
Cupa EHF - masculin
17.09.2017, ora 15:50
Skjern Handbold (DEN) - Dinamo Bucuresti
Arbitri EHF: Baranowski/Lemanowicz-POL
Delegat EHF: Peter Olsson-SWE
In prima etapa a Campionatelor de Juniori se vor efectua masuratori la toate categoriile cu exceptia Junioare I.
Etapa 2 |
||||||
Echipa HC Odorhei s-a retras din Liga Nationala-masculin in data de 29.01.2018. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Lu 11.09 | 20:00 | CSM București | vs | HC Dobrogea Sud | Digi / Telekom | 2/1 |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: C.Belean(MS)/V.Calina(AG) | Observator: G.Nasturel(CS) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 15.09 | 20:00 | HC Odorhei | vs | CSA Steaua București | Digi / Telekom | 2/2 |
Sala: N/A | Arbitri: G.Baducu(BZ)/R.Voicu(BZ) | Observator: L.Condrut(PH) | ||||
Du 17.09 | 18:00 | CSM Fagaras | vs | AHC Potaissa Turda | 2/3 | |
Sala: N/A | Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) | Observator: I.Vizitiu(HD) | ||||
Lu 18.09 | 18:00 | CS Minaur Baia Mare | vs | CSM Focșani 2007 | 2/4 | |
Sala: N/A | Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) | Observator: C.Lascu(AR) | ||||
Ma 12.09 | 18:30 | CS Dinamo București sta | Digi / Telekom | |||
Sala: N/A | Arbitri: C.Din(B)/S.Dinu(B) | Observator: I.Ciobanu(BC) | ||||
Du 17.09 | 18:30 | CSM Vaslui | vs | CS Politehnica Iasi | 2/5 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) | Observator: V.Ionescu(B) | ||||
Du 17.09 | 16:00 | HC Dobrogea Sud | vs | SCM Politehnica Timișoara | Tvr 1 | 2/6 |
Sala: N/A | Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Sb 16.09 | 18:00 | CSU din Suceava | vs | CSM București | 2/7 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: M.Brumaru(Vn) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 13.09 | 19:00 | CSM București | vs | CSM Roman | Digi / Telekom | 2/8 |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) | Observator: P.Suica(TR) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 16.09 | 16:00 | AHCM Slobozia | vs | HC Dunărea Brăila | Tvr 2 | 2/9 |
Sala: N/A | Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) | Observator: O.Pripas(VL) | ||||
Sb 16.09 | 11:00 | CSM Roman | vs | CSM Galati | 2/10 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(VL) | Observator: P.Anton(IS) | ||||
Du 17.09 | 11:30 | CS Măgura Cisnadie | vs | CSM București | Digi / Telekom | 2/11 |
Sala: N/A | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) | Observator: C.Potora(Cj) | ||||
Vi 15.09 | 16:30 | CS Rapid București | vs | HC Zalău | Tvr HD | 2/12 |
Sala: N/A | Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) | Observator: S.Ciurea(Dj) | ||||
Sb 16.09 | 20:00 | CSM Corona Brașov | vs | CSU Cluj-Napoca | Digi / Telekom | 2/13 |
Sala: N/A | Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) | Observator: V.Dobre(B) | ||||
Du 17.09 | 11:00 | SCM Universitatea Craiova | vs | CSM Slatina | Tvr 2 | 2/14 |
Sala: N/A | Arbitri: L.Cruceru(MH)/F.Radulescu(MH) | Observator: G.Covaci(B) | ||||
Sb 16.09 | 12:00 | CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | vs | SCM Râmnicu Vâlcea | 2/15 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) | Observator: V.Ciucan(B) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 17.09 | 11:00 | CSM Alexandria | vs | HC Dobrogea Sud II | 2/16 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 11:30 | CSU Galati | vs | CSU CNOT Brasov | 2/17 | |
Sala: sala Polivalenta | Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 18:00 | ACS HC Buzău 2012 | vs | CSU Targoviste | 2/18 | |
Sala: Sala Romeo Iamandi | Arbitri: S.Rusoiu(PH)/I.Tita(B) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 11:30 | CSM Bucuresti DivA | vs | CS Medgidia | 2/19 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 17:00 | CSM Bacău | vs | CSM Botosani | 2/20 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 17.09 | 00:00 | CNE Sighisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 17.09 | 13:00 | CS Universitatea Cluj | vs | ADEP Satu Mare | 2/21 | |
Sala: Sala H. Demian | Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 16:00 | CSM Oradea | vs | CS Minaur Baia Mare DivA | 2/22 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 10:00 | CS Universitar Politehnica Timisoara | vs | CS Universitatea Craiova | 2/23 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) | Observator: | ||||
Lu 18.09 | 17:30 | HC Sibiu | vs | CSM Sighisoara | 2/24 | |
Sala: Sala Sporturilor Transilvania | Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 18:00 | CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu | vs | CSM Reșita | 2/25 | |
Sala: Sala Liceul Litovoi Voievod | Arbitri: O.Durnea(TM)/F.Toaca(TM) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 13.09 | 00:00 | CSM Bucuresti DivA sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Mi 13.09 | 17:00 | CSU Stiinta Bucuresti | vs | HC Activ CSO Plopeni | 2/26 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: L.Marii(GJ)/R.Tache(GJ) | Observator: | ||||
Mi 13.09 | 17:00 | SCM Gloria Buzău | vs | CSU Neptun Constanta | 2/27 | |
Sala: N/A | Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) | Observator: | ||||
Mi 13.09 | 14:00 | CSA Steaua Bucuresti | vs | CSS Tulcea | 2/28 | |
Sala: Sala CSS 6 | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: | ||||
Mi 13.09 | 16:30 | CSU Targoviste | vs | CS Danubius Calarasi | 2/29 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: N.Ionica(BV)/A.Margarit(AG) | Observator: | ||||
Mi 13.09 | 14:00 | CS Stiinta Bacau | vs | ACS UAIC CNOT Iasi | 2/30 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) | Observator: | ||||
Mi 13.09 | 14:30 | HC Dinamo Bucuresti | vs | HCF Piatra Neamt | 2/31 | |
Sala: Sala Dinamo | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: | ||||
Mi 13.09 | 18:45 | ACS Spartac UNEFS Bucuresti | vs | ACS SC 181 SSP Bucuresti | 2/32 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: A.Constantin(B)/C.Constantin(B) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 16.09 | 00:00 | ACS SC 181 SSP Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 12:00 | HCF Piatra Neamt | vs | ACS Spartac UNEFS Bucuresti | 2/33 | |
Sala: Sala Polivalenta Mare | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: | ||||
Sb 30.09 | 15:00 | ACS UAIC CNOT Iasi | vs | HC Dinamo Bucuresti | 2/34 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 12:30 | CS Danubius Calarasi | vs | CS Stiinta Bacau | 2/35 | |
Sala: Sala Sc. 11 T. Vladimirescu | Arbitri: D.Enache(B)/C.Constantin(B) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 13:00 | CSS Tulcea | vs | CSU Targoviste | 2/36 | |
Sala: Sala polivalenta | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 14:00 | CSU Neptun Constanta | vs | CSA Steaua Bucuresti | 2/37 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 12:00 | HC Activ CSO Plopeni | vs | SCM Gloria Buzău | 2/38 | |
Sala: Sala sporturilor | Arbitri: R.Dinu(B)/G.Dogarescu(B) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 13:30 | CSM Bucuresti DivA | vs | CSU Stiinta Bucuresti | 2/39 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: M.Brebu(AG)/M.Ciutacu(B) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa SC Muresul Tg. Mures retrasa din campionat in data de 18.01.2018 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 16.09 | 15:00 | CSU Resita | vs | ACS Odorheiu Secuiesc | 2/40 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 11:00 | SCM Timisoara sta | ||||
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 11:00 | National Rm Valcea | vs | CS Dacia Mioveni 2012 | 2/41 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 18:00 | CS Minaur Baia Mare | vs | ACS Crisul Chisineu-Cris | 2/42 | |
Sala: Sala Lascar Pana | Arbitri: B.Gherman(MS)/F.Horoba(BN) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 17:00 | ACS Olimpic Tg. Mures sta | ||||
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 11:00 | CSM Corona Brașov | vs | CSU Oradea | 2/43 | |
Sala: Sala D. P. Colibasi | Arbitri: T.Margarit(B)/A.Voicu(AG) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 09:00 | CSU Universitatea de Vest Timisoara | vs | FC Arges | 2/44 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Eremia(GJ) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa LPS Suceava nu se prezinta la jocul cu LPS Iasi. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 17.09 | 11:00 | LPS Iasi | vs | LPS Botosani | 2/45 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 14:30 | LPS Vaslui | vs | LPS Suceava | 2/46 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 12:30 | LPS Piatra Neamt | vs | LPS Roman | 2/47 | |
Sala: Sala Ceahlaul | Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa CSS Medgidia s-a retras in data de 14.09.2017 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 17.09 | 12:00 | CSS Tulcea | vs | LPS Braila | 2/48 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 14:00 | CSS 1 Constanta | vs | CSS Galati | 2/49 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 00:00 | Danubius 2010 Galati sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 17.09 | 00:00 | ASC Sc. 181 SSP Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 17.09 | 11:00 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | CSS Calarasi | 2/50 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/E.Tanasescu(PH) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 13:30 | CSM Bucuresti | vs | CSS 2 Bucuresti | 2/51 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(VL) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 12:00 | CT Media Bucuresti | vs | HC Activ CSO Plopeni | 2/52 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa LPS Tg. Jiu nu se prezinta la jocul cu CSS Caracal. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 17.09 | 11:00 | LPS Slatina | vs | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | 2/53 | |
Sala: N/A | Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 11:00 | CSS Caracal | vs | National Rm Valcea | 2/54 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: A.Calina(AG)/V.Calina(AG) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 11:00 | HCM Craiova | vs | LPS Tg Jiu | 2/55 | |
Sala: Sala Voievod Litovoi Tg. Jiu | Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 17.09 | 11:00 | CNE Brasov | vs | CSM Ploiesti | 2/56 | |
Sala: Sala D. P. Colibasi | Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 11:00 | CSS Medias | vs | CSS Dinamo Brasov | 2/57 | |
Sala: Sc. Gen. 5 | Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 00:00 | CSS Fagaras | vs | ACS Transilvania Brasov | 2/58 | |
Sala: N/A | Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa Marta Baia Mare nu se prezinta la jocul LPS Sebes. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 16.09 | 15:30 | CSS Viitorul Cluj | vs | LPS Fl. Fleseriu Sebes | 2/59 | |
Sala: Sala H. Demian | Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 13:00 | CSS Zalau | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 2/60 | |
Sala: Sala LPS Avram Iancu | Arbitri: S.Hendrea(MM)/A.Moldovan(MM) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 11:00 | Marta Baia Mare | vs | CSS 2 Baia Mare | 2/61 | |
Sala: Sala Sc. Gen. V. Alecsandri | Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 16.09 | 11:00 | CS Stiinta Municipal Bacau | vs | LPS Iasi | 2/62 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 15:30 | LPS Roman | vs | LPS Piatra Neamt | 2/63 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 11:00 | Sc. Nr. 3 Adjud | vs | LPS Nadia Comaneci Onesti | 2/64 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 12:30 | LPS Suceava sta | ||||
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa CSS Tecuci nu se prezinta la jocul cu AHC Dobrogea Sud din 03.03.2018 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 16.09 | 13:00 | LPS Braila | vs | CSS Tecuci | 2/65 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Barbu(B)/A.Manafu(B) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 15:00 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | HC Dobrogea Sud | 2/66 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 11:00 | CSS Galati | vs | CSS Calarasi | 2/67 | |
Sala: N/A | Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 16.09 | 00:00 | CSM Ploiesti JI sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 14:00 | CS Dinamo Bucuresti | vs | CS Viitorul Pitesti | 2/68 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/E.Tanasescu(PH) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 09:00 | CSS Steaua Bucuresti | vs | CS Brazi JI | 2/69 | |
Sala: Sala CSS 6 Bucuresti | Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 11:30 | CSM Bucuresti | vs | CT Media Bucuresti | 2/70 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: M.Brebu(AG)/M.Ciutacu(B) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 16.09 | 18:00 | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | vs | LPS Banatul Timisoara | 2/71 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Stan(MS) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 13:00 | CSM Resita | vs | CSS Sibiu | 2/72 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: D.Ghiocel(TM)/L.Tataru(TM) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 15:45 | CSS Craiova | vs | CSS Lugoj | 2/73 | |
Sala: Sala "Ion Constantinescu" | Arbitri: C.Fugaru(GJ)/C.Radu(GJ) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa CSS Fagaras nu se prezinta la jocul cu National Sighisoara. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 16.09 | 10:00 | National Sighisoara | vs | LPS Brasov | 2/74 | |
Sala: Sala Radu Voina | Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Stan(MS) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 11:45 | CSS Sighisoara | vs | CSS Fagaras | 2/75 | |
Sala: Sala Zaharia Boiu | Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 11:45 | CSS Dinamo Brasov | vs | CSS Odorhei | 2/76 | |
Sala: Sala Sc. Gen. 11 | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa AH Minaur Baia Mare s-a retras in data de 12.09.2017 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 16.09 | 11:00 | AHC Potaissa Turda | vs | HC 2003 Alesd JI | 2/77 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 11:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | LPS Cluj | 2/78 | |
Sala: Sala Sc. Gen. V. Alecsandri | Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 00:00 | LPS Satu Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 16.09 | 11:00 | LPS Vaslui | vs | LPS Suceava | 2/79 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 11:00 | HC Buhusi | vs | HC Comanesti | 2/80 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: G.Cojocaru(BC)/C.Ochiana(BC) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 10:00 | LPS Piatra Neamt | vs | LPS Iasi | 2/81 | |
Sala: Sala Ceahlaul | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa CSS Galati nu se prezinta la jocul cu CSS Tulcea. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 16.09 | 09:30 | CSH Art Galati | vs | LPS Braila | 2/82 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 15:00 | CSS Galati | vs | CS United Galati | 2/83 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 13:30 | CS Danubius 2010 Galati | vs | CSS Tulcea | 2/84 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 16.09 | 00:00 | CT Media Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 10:00 | CS Rapid Bucuresti | vs | CSS Ploiesti | 2/85 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: N.Ionica(BV)/A.Margarit(AG) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 12:00 | CSS 6 Bucuresti | vs | ACS Unirea Dobroesti | 2/86 | |
Sala: Sala CSS 6 | Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 10:30 | ACS Kira Targoviste | vs | LPS Viitorul Pitesti | 2/87 | |
Sala: Sala Sp. Aninoasa | Arbitri: F.Dusa(BV)/M.Manea(BV) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 16.09 | 00:00 | ACS Transilvania Brasov sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 17:30 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | CSS Dinamo Brasov | 2/88 | |
Sala: Sala D. P. Colibasi | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: | ||||
Vi 15.09 | 14:00 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | CSS Sibiu | 2/89 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 11:00 | CSS Medias | vs | CSS Sf. Gheorghe | 2/90 | |
Sala: Sc. Gen. 5 | Arbitri: A.Androne(AB)/A.Otelea(HD) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 17.09 | 00:00 | CS Stiinta Municipal Bacau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 17.09 | 10:00 | LPS Roman | vs | CSS Bacau | 2/91 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Dumitru(VN)/L.Gheorghiu(VS) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 12:30 | LPS Piatra Neamt sta | ||||
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 10:30 | LPS Vaslui 2 | vs | LPS Iasi | 2/92 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 10:00 | CSU Suceava | vs | LPS Suceava | 2/93 | |
Sala: Sala Dumitru Bernicu | Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 17.09 | 11:00 | LPS Braila | vs | CSS Focsani | 2/94 | |
Sala: N/A | Arbitri: L.Dragoi(B)/F.Stanciu(CL) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 11:00 | CSS Calarasi | vs | CSS 1 Constanta | 2/95 | |
Sala: N/A | Arbitri: L.Sirbu(PH)/M.Stuparu(CT) | Observator: | ||||
Vi 15.09 | 12:00 | Arrubium 2008 Macin | vs | HC Dobrogea Sud | 2/96 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 12:00 | CS Navodari | vs | CSS Galati | 2/97 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 16.09 | 11:00 | CSM Ploiesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 00:00 | CSO Tricolorul Breaza | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 2/98 | |
Sala: N/A | Arbitri: F.Dusa(BV)/M.Manea(BV) | Observator: | ||||
Mi 20.09 | 18:00 | CS Blejoi | vs | CSO Mizil | 2/99 | |
Sala: Sala Polivalenta Blejoi | Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 00:00 | CSM Sf. Gheorghe | vs | CS Sporting Ghimbav | 2/100 | |
Sala: N/A | Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 17.09 | 00:00 | CSS Steaua Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 17.09 | 00:00 | CSS Steaua Bucuresti | vs | CSM Bucuresti | 2/101 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 00:00 | CSS 2 Bucuresti | vs | ACS Tonus Bucuresti | 2/102 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Enache(B)/C.Constantin(B) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 11:00 | CS Dinamo Bucuresti | vs | CT Media Bucuresti | 2/103 | |
Sala: N/A | Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 17.09 | 00:00 | ACS Romanati Sport Caracal sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 17.09 | 15:00 | CSS Craiova | vs | CSS Drobeta Turnu Severin | 2/104 | |
Sala: Sala "Ion Constantinescu" | Arbitri: C.Onogea(VL)/M.Padeanu(B) | Observator: | ||||
Lu 18.09 | 13:00 | LPS Tg Jiu | vs | CSS Alexandria | 2/105 | |
Sala: Sala Scoala Voievod Litovoi | Arbitri: A.Ciocos(dj)/A.Mitran(DJ) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 12:00 | CS Novaci | vs | CSS Sibiu | 2/106 | |
Sala: Sala Lic Teor. Novaci | Arbitri: E.Scrieciu(DJ)/R.Traistaru(DJ) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 17.09 | 00:00 | CSS Sighisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 15.09 | 17:00 | LPS Bistrita | vs | CSS Fagaras | 2/107 | |
Sala: Sala LPS "Dorin Morutan" | Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Stan(MS) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 12:00 | CSS Dinamo Brasov | vs | CSS Odorhei | 2/108 | |
Sala: Sala Scoala 11 | Arbitri: G.Cojocaru(BC)/C.Ochiana(BC) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 11:00 | CS Olimpic Tg Mures | vs | LPS Tg Mures | 2/109 | |
Sala: Sala Liviu Rebreanu | Arbitri: B.Gherman(MS)/F.Horoba(BN) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa Unirea Sannicolau Mare s-a retras in data 11.09.2017 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 17.09 | 15:00 | CSS Hunedoara | vs | LPS Banatul I Timisoara | 2/110 | |
Sala: Sala | Arbitri: C.Fugaru(GJ)/C.Radu(GJ) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 00:00 | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 17.09 | 12:00 | CSM Resita | vs | LPS Sebes | 2/111 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: A.Moldoveanu(AR)/A.Moldoveanu(AR) | Observator: | ||||
Vi 15.09 | 17:00 | HC 2003 Alesd | vs | ACS Alpha Oradea | 2/112 | |
Sala: N/A | Arbitri: S.Cosma(MM)/D.Sechel(MM) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa CS Extrem Baia Mare s-a retras in data de 12.09.2017 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 17.09 | 12:30 | CS Marta Baia Mare | vs | AHC Potaissa Turda | 2/113 | |
Sala: Sala Sc. V. Alecsandri | Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 09:30 | Academia Minaur Baia Mare | vs | CSS 2 Baia Mare | 2/114 | |
Sala: N/A | Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) | Observator: | ||||
Du 01.10 | 12:00 | LPS Cluj | vs | CSS Adep Satu Mare | 2/115 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 17.09 | 12:30 | LPS Roman | vs | CSH Art Galati | 2/116 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Dumitru(VN)/L.Gheorghiu(VS) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 00:00 | LPS Focsani | vs | LPS Iasi | 2/117 | |
Sala: N/A | Arbitri: R.Armanu(BC)/G.Ungureanu Vranceanu(BC) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 12:00 | CSS Bacau | vs | LPS Piatra Neamt | 2/118 | |
Sala: Sala Orizontul | Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 12:00 | CS OK Sport Onesti | vs | CSS Tg. Neamt | 2/119 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 11:00 | HC Buhusi | vs | LPS Vaslui | 2/120 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa CSS 1 Constanta s-a retras in data de 25.09.2017
|
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 18.09 | 16:00 | LPS Braila | vs | CSS Medgidia | 2/121 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 16:00 | CS Danubius Calarasi | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 2/122 | |
Sala: Sala T. Vladimirescu | Arbitri: /A.Valcu(TL) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 10:00 | CS United Galati sta | ||||
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: C.Stanciu(Bz)/I.Velisca(BZ) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 00:00 | CSS Galati sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 00:00 | CSA Axiopolis Sport Cernavoda | vs | ACS SC Piticu 2013 Fetesti | 2/123 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Pupu(GL)/G.Stefan(GL) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 17.09 | 11:00 | CSM Bucuresti | vs | HC Activ CSO Plopeni | 2/124 | |
Sala: Sala Elite | Arbitri: N.Ionica(BV)/A.Margarit(AG) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 11:00 | CSO Pantelimon | vs | ACS Unirea Dobroesti | 2/125 | |
Sala: Sala de Sport Pantelimon | Arbitri: M.Brebu(AG)/M.Ciutacu(B) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 09:30 | CSM Bucuresti II | vs | CSS 6 Bucuresti | 2/126 | |
Sala: Sala Elite | Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 10:00 | CS Rapid Bucuresti | vs | ACS Vulturii Bucuresti | 2/127 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(VL) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 11:00 | CSS Slobozia | vs | CSS 2 Bucuresti | 2/128 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa CSM VSK Csikszered Miercurea Ciuc nu se prezinta la jocul LPS Florin Fleseriu Sebes. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 17.09 | 13:00 | LPS Fl. Fleseriu Sebes | vs | CSO Tricolorul Breaza | 2/129 | |
Sala: Sala Florin Fleseriu | Arbitri: A.Gociman(CV)/V.Neagu(SB) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 13:00 | Bastya Lazarea | vs | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2/130 | |
Sala: N/A | Arbitri: R.Gyorgy(HG)/J.Karda(HR) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 10:30 | CSS Dinamo Brasov | vs | CSS Fagaras | 2/131 | |
Sala: Sala Scoala 11 | Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 14:00 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | CSS Sf. Gheorghe | 2/132 | |
Sala: Sala D. P. Colibasi | Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 15:00 | ACS Transilvania Brasov | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 2/133 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
HC Universitatea FEFS II Craiova nu se prezinta la meciul cu CSM Mihai Viteazul Vulcan din 25.03.2018. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 17.09 | 13:00 | LPS Slatina | vs | CSS Petrosani | 2/134 | |
Sala: N/A | Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 00:00 | CSS Dr. Tr. Severin sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 13:30 | CSS Craiova | vs | CSS Corabia | 2/135 | |
Sala: Sala "Ion Constantinescu" | Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 00:00 | CS HC Univ FEFS Craiova II | vs | HC Univ. FEFS Craiova | 2/136 | |
Sala: N/A | Arbitri: E.Brindusoiu(DJ)/G.Savu(DJ) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 13:00 | CSM Mihai Viteazul Vulcan | vs | HCM Craiova | 2/137 | |
Sala: Sala Colegiul Hermes Petrosani | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 17.09 | 11:00 | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | vs | LPS Viitorul Pitesti | 2/138 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 13:00 | CSS Sibiu | vs | CSS Targoviste | 2/139 | |
Sala: Sc. Gen. 18 | Arbitri: T.Margarit(B)/A.Voicu(AG) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 00:00 | CSS Rm. Valcea sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 17.09 | 14:30 | CSM Fagaras | vs | CS Chimia Rm. Valcea | 2/140 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 12:00 | CSM Ploiesti | vs | HCM Torok Rm. Valcea | 2/141 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 17.09 | 00:00 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | ACS Leu Giarmata | 2/142 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 14:00 | LT Traian Vuia Resita | vs | Diniasanca Dinias | 2/143 | |
Sala: Sala Traian Vuia | Arbitri: G.Beldiman(AR)/A.Moldoveanu(AR) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 13:00 | ACS Traian Lalescu Hunedoara | vs | ACS Baile Herculane | 2/144 | |
Sala: Sala "Traian Lalescu" | Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 12:30 | HC Jimbolia | vs | LPS Banatul Timisoara | 2/145 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 11:00 | CSS Hunedoara | vs | Sc. Gen. 7 Timisoara | 2/146 | |
Sala: Sala "Traian Lalescu" | Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa Marta Baia Mare s-a retras in data de 14.09.2017 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 17.09 | 11:00 | CSS Zalau | vs | ACS Pegasus Tg. Mures | 2/147 | |
Sala: Sala LPS Avram Iancu | Arbitri: J.Debreczeni(MM)/A.Moldovan(MM) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 13:30 | CS Phoenix Baia Mare | vs | HC Arsenal Taureni | 2/148 | |
Sala: Sala Sc. Gen. V. Alecsandri | Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Du 17.09 | 00:00 | CSS 2 Baia Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 17.09 | 13:00 | ACS Alpha Oradea | vs | CSS Viitorul Cluj II | 2/149 | |
Sala: Sala Antonio Alexe | Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 13:00 | CS Atletik Satu Mare | vs | CSS Viitorul Cluj | 2/150 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa CSM Pascani s-a retras in data de 12.09.2017 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 16.09 | 10:00 | LPS Piatra Neamt | vs | CSU Suceava | 2/151 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: R.Armanu(BC)/G.Ungureanu Vranceanu(BC) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 13:30 | LPS Roman | vs | LPS Suceava | 2/152 | |
Sala: N/A | Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 00:00 | LPS Botosani | vs | LPS Iasi | 2/153 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 16.09 | 00:00 | LPS I. Balas Soter Buzau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 12:00 | CSS Tecuci | vs | LPS Vaslui I | 2/154 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 00:00 | CSM Focsani 2007 | vs | CS OK Sport Onesti | 2/155 | |
Sala: N/A | Arbitri: L.Sirbu(PH)/M.Stuparu(CT) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 16.09 | 12:00 | ACS Olimpic Mizil sta | ||||
Sala: Sala Murfatlar | Arbitri: L.Dragoi(B)/F.Stanciu(CL) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 13:00 | CS Axiopolis Cernavoda | vs | CS Orasenesc Mizil | 2/156 | |
Sala: N/A | Arbitri: G.Lazar(IL)/C.Oprea(IL) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 13:00 | CSS Galati | vs | CSS Medgidia | 2/157 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 10:00 | CSS Calarasi | vs | HC Dobrogea Sud | 2/158 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 16.09 | 14:00 | CT Media Bucuresti | vs | CSS Ploiesti | 2/159 | |
Sala: Sala Scoala 88 | Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 11:00 | CS Dinamo Bucuresti | vs | CSM Ploiesti | 2/160 | |
Sala: Sala Scoala 30 | Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 10:30 | CSS 2 Bucuresti | vs | CSA Steaua Bucuresti | 2/161 | |
Sala: Sala Antilopa | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 13:00 | CS Brazi | vs | CSM Bucuresti | 2/162 | |
Sala: Sala Polivalenta Brazii de Sus | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 16.09 | 00:00 | CSS Craiova sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 13:00 | CSS Corabia | vs | CSS Drobeta Turnu Severin | 2/163 | |
Sala: N/A | Arbitri: E.Scrieciu(DJ)/R.Traistaru(DJ) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 10:00 | CS Top Arena Topoloveni | vs | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | 2/164 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Onogea(VL)/M.Padeanu(B) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 13:00 | HC Torok Rm. Valcea | vs | CSS Sibiu | 2/165 | |
Sala: Sala CT Energetic | Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
LPS Brasov nu se prezinta la meciul cu LPS Tg. Mures din 17.03.2018 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 16.09 | 10:00 | CSS Sighisoara | vs | LPS Tg Mures | 2/166 | |
Sala: Sala Zaharia Boiu | Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 00:00 | CS Dinamo Brasov | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 2/167 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 10:00 | CS Sporting Ghimbav | vs | CSS Fagaras | 2/168 | |
Sala: N/A | Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 13:30 | LPS Brasov | vs | CSM Sf. Gheorghe | 2/169 | |
Sala: Sala D. P. Colibasi | Arbitri: A.Gociman(CV)/V.Neagu(SB) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 16.09 | 00:00 | ACS Unirea Santana sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 12:30 | HC Beldiman Arad | vs | SCM Timisoara | 2/170 | |
Sala: Sala Liceul Pedagogic | Arbitri: A.Baghiu(TM)/A.Vulpe(CS) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 10:30 | Sc. Gen. 7 Timisoara | vs | CSS Lugoj | 2/171 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 13:00 | CSS Hunedoara I | vs | CS Unirea Sannicolau Mare | 2/172 | |
Sala: Sala "Traian Lalescu" | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 11:00 | CSM Resita | vs | LPS Banatul Timisoara | 2/173 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 16.09 | 00:00 | AHC Potaissa Turda sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 09:30 | Academia Minaur Baia Mare | vs | LPS Satu Mare | 2/174 | |
Sala: Sala Sc. Gen. V. Alecsandri | Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 12:30 | CSS 2 Baia Mare | vs | Academica Cluj-Napoca | 2/175 | |
Sala: Sala Sc. Gen. V. Alecsandri | Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) | Observator: | ||||
Sb 16.09 | 13:30 | CS Extrem Baia Mare | vs | ACS Alpha Oradea | 2/176 | |
Sala: Sala Sc. Gen. V. Alecsandri | Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) | Observator: |
Actualizare automata | 20 secunde