Program nr.72 saptamana: 13.02-19.02.2017

In atentia echipelor participante in campionatele nationale

Va comunicam ca pentru o mai buna informare a participantilor la competitiile nationale (echipe si oficiali), aveti obligatia de a transmite la FR Handbal (fax 0212318262) orele de incepere a  jocurilor oficiale, precum si sala cu 15 zile inainte de programarea acestora.Totodata rugam AJH/AMH sa centralizeze programul jocurilor: din aria lor teritoriala si sa transmita in timp util (15 zile) la FRHandbal orele de incepere, sala de desfasurare, precum si arbitrii ajutatori delegati.

In atentia echipelor participante in Liga Nationala
            Va reamintim ca in conformitate cu Hotararea Comitetului Director  nr. 60/14.07.’16, validata de catre Consiliul de Administratie in 28.07.’16, echipele participante in Liga Nationala masculina, denumita „Liga Zimbrilor”, au obligatia de a inscriptiona sigla acesteia pe maneca dreapta a tricoului de joc (13cm/13cm), precum si de a afisa un banner personalizat la centrul terenului (1m/3m), opus locului de unde se efectueaza transmisia TV.
            Nerespectarea acestor cerinte atrage dupa sine aplicarea art.39 din Regulamentul Disciplinar. 

Incepand cu sezonul competitional 2016-2017 in atributia echipelor de Liga Nationala masculin + feminin , la jocurile unde acestea sunt gazda intra completarea LIVE (in timp real) a raportului online. - click pentru detalii

În atenţia cluburilor de juniori care au sportivi la Centrele Naţionale de Excelenţă
Vizualizeaza aici: Conditiile de participare ale sportivilor de la C.N.E.-uri la jocurile cluburilor de provenienţă din Campionatul Naţional de Juniori 2016/2017:

Plata Taxelor, penalizarilor si cotizatiilor anuale se face in urmatorul cont:
RO60RNCB0072049705620001, BCR, sector 1 Bucuresti

1. Toti arbitri delegati la jocuri de juniori (I, II si III) vor urmarii ca in Raportul de Joc la rubrica Sala (terenul) sa se mentioneze obligatoriu tipul salii (Polivalenta tip A, Tip B, etc.)
2. Arbitri delegati la jocurile de juniori (I, II si III) care se desfasoara in sali de Tip B sunt direct raspunzatori de aplicarea cerintelor prevazute in precizarile CC Competitii din data de 13.09.2016 publicate pe site-ul FRH la sectiunea "Stiri".
Relatii suplimentare la dl. Tomescu Gabriel: tel: 0766319717

IN ATENTIA ARBITRILOR:  Noul mod de transmitere si completare a scorului de la jocurile unde ati fost delegati se poate gasi AICI!
Noul sistem se gaseste la adresa: www.sms.frh.ro
Noul mod de transmitere NU se aplica la jocurile de LIGA NATIONALA, unde se va completa LIVE SCOR.
Orice nerespectare va atrage dupa sine suspendarea respectivului cuplu de arbitri pentru 1(una) luna.

Descarca aici: "Regula ultimelor 30 de secunde

Challenge Cup - masculin
19.02.2017 ora 19:00

AHC Potaissa Turda - Handball Esch (LUX)
Arbitri EHF:Geraets/Geraets-NED 
Delegat EHF: Constantinou-CYP

 

Liga Nationala Masculin
Etapa 19

ACS HC Adrian Petrea Resita s-a restras in 03.02.2017

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 15.02 17:45 AHC Potaissa TurdavsHC Odorhei Digi / Dolce 72/1
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: Z.Mesaros(MM)
Mi 15.02 17:00 CSM Satu MarevsCSM Bucuresti 72/2
Sala: N/A Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) Observator: I.Chira(MM)
Mi 15.02 16:00 CSA Steaua BucurestivsSCM Politehnica Timisoara Tvr 2 72/3
Sala: Sala Sporturilor Chiajna Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator: G.Bejinariu(AG)
Jo 16.02 18:30 CSM Focsani 2007vsCSM Fagaras 72/4
Sala: N/A Arbitri: G.Baducu(BZ)/R.Voicu(BZ) Observator: L.Condrut(PH)
Mi 15.02 00:00 Dinamo Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 15.02 18:30 HC VasluivsCSU Suceava 72/5
Sala: Sala Sporturilor Vaslui Arbitri: O.Finata(AR)/S.Hendrea(MM) Observator: P.Anton(IS)
Jo 16.02 16:45 AHC Dunarea CalarasivsHC Dobrogea Sud Digi / Dolce 72/6
Sala: Sala Sporturilor Calarasi Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: V.Ionescu(B)
Liga Nationala Feminin
Etapa 17

Echipa CSM Ploiesti s-a retras din campionat in data de 03.11.2016
Echipa CSM Cetate Deva s-a retras din campionat in data de 13.01.2017

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 13.02 19:00 HC ZalauvsASC Corona 2010 Brasov Digi / Dolce 72/7
Sala: Sala Sporturilor Zalau Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/M.State(BZ) Observator: I.Furnea(Ms)
Ma 14.02 17:30 CSU Danubius GalativsCSM Roman 72/8
Sala: N/A Arbitri: D.Florescu(AG)/A.Stoia(B) Observator: N.Rusu(CT)
Ma 14.02 00:00 SCM Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Ma 14.02 17:00 CSM Unirea SloboziavsU Cluj 72/9
Sala: N/A Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: V.Pavel(BZ)
Ma 14.02 00:00 CSM Bistrita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Ma 14.02 18:00 CS Magura CisnadievsHCM Rm Valcea 72/10
Sala: Sala Sporturilor Cisnadie Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: G.Nasturel(CS)
Liga Nationala Feminin
Etapa 18
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.02 11:30 ASC Corona 2010 BrasovvsCS Magura Cisnadie Digi / Dolce 72/11
Sala: Sala D.P.Colibasi Arbitri: C.Din(B)/S.Dinu(B) Observator: D.Stamatoiu(VL)
Sb 18.02 16:00 HCM Rm ValceavsCSM Bistrita Tvr 1 72/12
Sala: Sala Sporturilor Traian Arbitri: I.Barbu(B)/A.Manafu(B) Observator: I.Enache(BV)
Du 19.02 00:00 CSM Unirea Slobozia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.02 00:00 U Cluj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 16.02 18:30 SCM CraiovavsCSM Bucuresti Digi / Dolce 72/13
Sala: Sala Sporturilor Craiova Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: C.Milcu(MH)
Du 19.02 16:00 HC Dunarea BrailavsCSU Danubius Galati Tvr 1 72/14
Sala: Sala Sporturilor Braila Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: V.Vicea(B)
Sb 18.02 12:30 CSM RomanvsHC Zalau Digi / Dolce 72/15
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: M.Brumaru(Vn)
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 14

Echipa CS Cimentul Bicaz s-a retras in data de 14.09.2016
Echipa LPS Piatra Neamt se retrage din Campionatul Diviziei A in data de 13.02.2017

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 00:00 CSU Targoviste sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.02 12:00 CSM BotosanivsCSM Bucuresti II 72/16
Sala: N/A Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Sb 18.02 19:00 Stiinta Municipal BacauvsCS Politehnica Iasi 72/17
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: C.Belean(MS)/V.Calina(AG) Observator:
Sb 18.02 00:00 Sta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.02 00:00 CS HC Buzau 2012vsLPS Piatra Neamt 72/18
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.02 12:30 HC Farul ConstantavsCSU Danubius Galati 72/19
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: I.Velisca(BZ)/C.Vlad(BZ) Observator:
Sb 18.02 15:30 ACS Atletico AlexandriavsAHC Dobrogea Sud Constanta II 72/20
Sala: N/A Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Eremia(GJ) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 14

CS Unirea Sannicolau Mare s-a retras 16.09.2016
CSS Avram Iancu Arad retrasa

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 00:00 ACS Avram Iancu Arad sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.02 00:00 HC Sibiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.02 18:30 CNE SighisoaravsHCM Sighisoara 72/21
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator:
Sb 18.02 16:00 CSM OradeavsCSU Constantin Brancusi Tg. Jiu 72/22
Sala: N/A Arbitri: M.Fiscu(TM)/A.Moldoveanu(AR) Observator:
Sb 18.02 12:00 Universitatea CraiovavsCSU CNOT Brasov 72/23
Sala: N/A Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Vi 17.02 17:00 CS Minaur Baia MarevsAcademia Minaur Baia Mare 72/24
Sala: N/A Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 15
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 14.02 18:00 HC Activ CSO PlopenivsCSM Bucuresti II 72/25
Sala: Sala Sporturilor Plopeni Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 16
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.02 12:00 SCM PitestivsHC Activ CSO Plopeni 72/26
Sala: Sala Universitatea Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Du 19.02 13:30 CSM Bucuresti IIvsCS Stiinta Bacau 72/27
Sala: N/A Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(B) Observator:
Du 19.02 13:00 CSU Stiinta BucurestivsACS Spartac Bucuresti 72/28
Sala: Sala Iris Sport Arena Arbitri: C.Mara(B)/F.Stanciu(CL) Observator:
Du 19.02 11:00 CS Dinamo BucurestivsACS UAIC CNOT Iasi 72/29
Sala: N/A Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) Observator:
Du 19.02 15:30 CS HM BuzauvsCSU Neptun Constanta 72/30
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzau Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Du 19.02 11:00 ACS Sc. 181 SSP BucurestivsHCF Piatra Neamt 72/31
Sala: N/A Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Du 19.02 11:30 CS Rapid Usl Metrou BucurestivsCSU Targoviste 72/32
Sala: Sala Rapid Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/E.Tanasescu(PH) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 16

Echipa ACS Avram Iancu Arad s-a retras in data de 04.10.2016
Echipa CSS Caracal s-a retras in data de 18.10.2016

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.02 00:00 National Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.02 14:30 CS Dacia MiovenivsACS Sepsi-SIC Sf. Gheorghe 72/33
Sala: Sala Sporturilor Trivale Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator:
Du 19.02 15:00 ACS Crisul Chisineu-CrisvsCSU de Vest Timisoara 72/34
Sala: Sala Polivalenta Victoria Arad Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Du 19.02 15:00 CSU ResitavsSC Muresul Tg Mures 72/35
Sala: N/A Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator:
Du 19.02 00:00 CS Extrem Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.02 00:00 CSU Oradea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.02 11:00 CSM SlatinavsCS Minaur Baia Mare 72/36
Sala: N/A Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator:
Juniori 1 Seria A Masculin
Etapa 10

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.02 13:30 CS Stiinta Municipal BacauvsLPS Piatra Neamt 72/37
Sala: N/A Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Du 19.02 10:00 CS Stiinta Municipal Bacau 2vsLPS Suceava 72/38
Sala: N/A Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Vi 17.02 14:30 LPS RomanvsLPS Vaslui 72/39
Sala: N/A Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Vi 17.02 14:00 LPS Nadia Comaneci OnestivsLPS Iasi 72/40
Sala: N/A Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:
Juniori 1 Seria B Masculin
Etapa 10

Sc. Nr. 3 Adjud nu se prezinta la meciul cu CS Axiolpolis Cernavoda 12.03.2017
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 17.02 14:00 HC Farul ConstantavsCS Axiopolis Cernavoda 72/41
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator:
Du 19.02 13:00 CSS 1 ConstantavsCSS Tecuci 72/42
Sala: N/A Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Du 19.02 10:00 CSS GalativsLPS Braila 72/43
Sala: N/A Arbitri: D.Scurtu(TL)/V.Ursu(TL) Observator:
Jo 16.02 15:30 Sc. Nr. 3 AdjudvsCSS Medgidia 72/44
Sala: N/A Arbitri: S.Hagiu(VS)/D.Pavel(BZ) Observator:
Juniori 1 Seria C Masculin
Etapa 10

Echipa CSS 2 Bucuresti nu se prezinta la jocul cu CSM Bucuresti
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.02 00:00 CSS Calarasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.02 16:30 CSS 2 BucurestivsCS Dinamo Bucuresti 72/45
Sala: Sala Sc 88 Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Du 19.02 15:00 CSS 3 Steaua BucurestivsLPS I. Balas Soter Buzau 72/46
Sala: Sala Scoala 88 Arbitri: S.Rusoiu(PH)/I.Tita(PH) Observator:
Du 19.02 12:00 CT Media BucurestivsCSM Bucuresti 72/47
Sala: Sala Elite Arbitri: M.Brebu(AG)/M.Ciutacu(B) Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 8

Echipa CSS Craiova s-a retras.
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.02 00:00 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.02 17:00 CSS Avram Iancu AradvsCSS Lugoj 72/48
Sala: N/A Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) Observator:
Du 19.02 16:00 LPS Tg JiuvsLPS Banatul Timisoara 72/49
Sala: N/A Arbitri: L.Cruceru(MH)/F.Radulescu(MH) Observator:
Juniori 1 Seria E Masculin
Etapa 10

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.02 00:00 LPS Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.02 12:00 CS Viitorul PitestivsGr. Sc. Petrolul Moreni 72/50
Sala: Sala Trivale Arbitri: A.Ciocos(dj)/A.Mitran(DJ) Observator:
Du 19.02 12:00 CSS Dinamo BrasovvsCSS Sibiu 72/51
Sala: Sala Sc 11 Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Du 19.02 00:00 CSS FagarasvsCSS Ploiesti 72/52
Sala: N/A Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) Observator:
Juniori 1 Seria F Masculin
Etapa 9

Echipa CS Adep Satu Mare s-a retras din competitie in data de 16.11.2016

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 14.02 17:00 CSS 2 Baia MarevsAHC Potaissa Turda 72/53
Sala: Sala Sc. V. Alecsandri Arbitri: I.Horincar(SJ)/D.Pavel(SJ) Observator:
Juniori 1 Seria F Masculin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.02 00:00 Sta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 17.02 18:00 National SighisoaravsLPS Cluj 72/54
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: B.Gherman(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Du 19.02 13:00 CSS SighisoaravsCSS 2 Baia Mare 72/55
Sala: N/A Arbitri: B.Gherman(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Du 19.02 12:00 AHC Potaissa TurdavsCSS Odorhei 72/56
Sala: N/A Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Juniori 1 Seria A Feminin
Etapa 7

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I din ultima etapa de campionat (08.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)
LPS Botosani nu se prezinta la meciul cu CSS Galati din 08.04.2017

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 00:00 LPS Roman sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.02 13:00 LPS Piatra NeamtvsLPS Botosani 72/57
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Vi 17.02 14:00 LPS IasivsCSS Galati 72/58
Sala: N/A Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Juniori 1 Seria B Feminin
Etapa 7

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I din ultima etapa de campionat (08.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)
CSM Ploiesti nu se prezinta la jocul cu CSS Tulcea din 08.04.2017

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 00:00 CSM Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.02 11:30 CSS TulceavsLPS Braila 72/59
Sala: N/A Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator:
Sb 18.02 00:00 LPS I. Balas Soter BuzauvsHC Activ CSO Plopeni 72/60
Sala: N/A Arbitri: C.Popa(GL)/S.Toma(BR) Observator:
Juniori 1 Seria C Feminin
Etapa 7

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I din ultima etapa de campionat (08.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 14:00 CSS 2 BucurestivsCS Dacia Mioveni 72/61
Sala: Sala Dinamo Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Vi 17.02 17:00 ASC Sc. 181 SSP BucurestivsNational Rm Valcea 72/62
Sala: Sala Iris Arbitri: D.Florescu(AG)/A.Stoia(B) Observator:
Sb 18.02 10:00 CT Media BucurestivsCSM Bucuresti 72/63
Sala: Sala Elite Arbitri: C.Mara(B)/F.Stanciu(CL) Observator:
Juniori 1 Seria D Feminin
Etapa 7

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I din ultima etapa de campionat (08.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 00:00 CSS Caracal sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.02 12:00 CS Chimia Rm ValceavsHCM Craiova 72/64
Sala: N/A Arbitri: L.Marii(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Sb 18.02 13:00 Gr. Sc. Energetic Rm ValceavsLPS Slatina 72/65
Sala: Sala Energetic Arbitri: A.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator:
Juniori 1 Seria E Feminin
Etapa 9

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I din ultima etapa de campionat (04-08.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)
CSS Fagaras nu se prezinta la meciul din 08.04.2017 de la Timisoara.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 00:00 CSS Fagaras sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.02 00:00 CSS Medias sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.02 00:00 LPS Banatul TimisoaravsCSS Sibiu 72/66
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Lu 20.02 16:30 LPS SebesvsACS Corona 2010 Brasov 72/67
Sala: N/A Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Juniori 1 Seria F Feminin
Etapa 7

CSS 2 Baia Mare nu se prezinta la jocul din 08.04.2017, de la CSS Viitorul I Cluj Napoca

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I din ultima etapa de campionat (04-08.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 16.02 17:00 Marta Baia MarevsACS Olimpic Tg. Mures 72/68
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) Observator:
Sb 18.02 11:00 LPS BistritavsCSS 2 Baia Mare 72/69
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Birsan(MS)/C.Cocis(MS) Observator:
Sb 18.02 00:00 CSS ZalauvsCSS Viitorul I Cluj 72/70
Sala: N/A Arbitri: R.Hora(BH)/M.Judea(BH) Observator:
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 8

Echipa Sc 3 Adjud nu se prezinta la jocul cu CSS Bacau

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (18.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 14.02 14:30 CS Stiinta Municipal BacauvsCSS Bacau 72/71
Sala: Sala Orizont Arbitri: A.Dumitru(VN)/L.Gheorghiu(VS) Observator:
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 00:00 LPS Suceava sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.02 13:00 Sc. Nr. 3 AdjudvsLPS Roman 72/72
Sala: N/A Arbitri: F.Curtuia(BC)/S.Curtuia(BC) Observator:
Sb 18.02 11:00 LPS Piatra NeamtvsCS Stiinta Municipal Bacau 72/73
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:
Sb 18.02 10:00 CSS BacauvsLPS Iasi 72/74
Sala: Sala Orizont Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Juniori 2 Seria B Masculin
Etapa 7

Echipa LPS Vaslui I s-a retras

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (18.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 13:00 CSS GalativsLPS Vaslui 72/75
Sala: N/A Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Sb 18.02 12:00 CS Axiopolis CernavodavsLPS I. Balas Soter Buzau 72/76
Sala: N/A Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Vi 17.02 12:00 CSS TecucivsLPS Braila 72/77
Sala: N/A Arbitri: S.Hagiu(VS)/D.Pavel(BZ) Observator:
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 9

Echipa Olimpic Mizil nu se prezinta la Ploiesti
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (18.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 00:00 CS Olimpic Mizil sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.02 12:00 CS BlejoivsCSS Ploiesti 72/78
Sala: N/A Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) Observator:
Sb 18.02 11:00 Gr. Sc. Petrolul MorenivsCSM Sf. Gheorghe 72/79
Sala: N/A Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasilescu(B) Observator:
Sb 18.02 13:00 CSO Tricolorul BreazavsCS Brazi 72/80
Sala: Sala Brazi Arbitri: A.Chiru(ph)/G.Petrache(ph) Observator:
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 9

H.C. Arges exclusa in data de 07.03.2017
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (18.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 14:00 CT Media BucurestivsAS HC Arges Pitesti 72/81
Sala: Sala Scoala 88 Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Sb 18.02 12:00 CS Viitorul PitestivsCSS Calarasi 72/82
Sala: Sala Trivale Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Sb 18.02 09:00 CS Dinamo BucurestivsCSM Bucuresti 72/83
Sala: Sala Dinamo Arbitri: A.Caloian(B)/T.Ciocoiu(B) Observator:
Sb 18.02 16:00 ACS Tonus BucurestivsCSS 3 Steaua Bucuresti 72/84
Sala: Sala Scoala 88 Arbitri: A.Caloian(B)/T.Ciocoiu(B) Observator:
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 9

Echipa CSS Dr. Tr. Severin nu se prezinta la Caracal
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (18.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 00:00 CSS Dr. Tr. Severin sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.02 18:30 CSS AlexandriavsCSS Craiova 72/85
Sala: N/A Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Duminiciou(AG) Observator:
Sb 18.02 12:00 CSM Progresul BailestivsCS Novaci 72/86
Sala: N/A Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Sb 18.02 13:00 LPS Tg JiuvsACS Romanati Sport Caracal 72/87
Sala: N/A Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Juniori 2 Seria F Masculin
Etapa 7

Echipa CSS Dinamo Brasov s-a retras in data de 20.11.2016
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (18.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 00:00 CSS Odorhei sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.02 00:00 CSS SibiuvsCS Olimpic Tg Mures 72/88
Sala: N/A Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator:
Sb 18.02 12:00 CSS SighisoaravsCSS Fagaras 72/89
Sala: N/A Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Juniori 2 Seria G Masculin
Etapa 9

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (18.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 00:00 HCS Citu Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.02 12:00 LPS Banatul I TimisoaravsCSS Hunedoara 72/90
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Sb 18.02 00:00 CS HC Adrian Petrea ResitavsHC 2003 Alesd 72/91
Sala: N/A Arbitri: O.Durnea(TM)/F.Toaca(TM) Observator:
Sb 18.02 00:00 ACS Alpha OradeavsLPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 72/92
Sala: N/A Arbitri: B.Iancu(CJ)/D.Mathe(CJ) Observator:
Juniori 2 Seria H Masculin
Etapa 9

CSS ADEP Satu Mare nu se prezinta la Turda

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 11:30 CSS 2 Baia MarevsCS Marta Baia Mare 72/93
Sala: N/A Arbitri: C.Albert(BN)/R.Pelin(BN) Observator:
Sb 18.02 14:15 Academia Minaur Baia MarevsCSS Adep Satu Mare 72/94
Sala: N/A Arbitri: C.Albert(BN)/R.Pelin(BN) Observator:
Sb 18.02 00:00 LPS Satu MarevsLPS Cluj 72/95
Sala: N/A Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Sb 18.02 12:00 AHC Potaissa TurdavsCS Seini 72/96
Sala: N/A Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 9

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (04-08.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.02 00:00 LPS Roman sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.02 00:00 LPS Piatra NeamtvsLPS Suceava 72/97
Sala: N/A Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) Observator:
Sb 18.02 11:00 LPS IasivsCSS Bacau 72/98
Sala: Sala LPS Arbitri: N.Avadanei(Bacau)/G.Popovici(Bacau) Observator:
Du 19.02 00:00 HC BuhusivsLPS Vaslui 72/99
Sala: N/A Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Juniori 2 Seria B Feminin
Etapa 6

Echipa LPS Focsani s-a retras in data de 15.09.2016
CSS Galati nu se prezinta la jocul din data de 09.04.2017 cu CS OK Sport Onesti

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (09.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.02 00:00 CSH Art GalativsLPS Braila 72/100
Sala: N/A Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Du 19.02 00:00 CS United GalativsCS OK Sport Onesti 72/101
Sala: N/A Arbitri: D.Scurtu(TL)/V.Ursu(TL) Observator:
Du 19.02 12:00 CSS GalativsCS Danubius 2010 Galati 72/102
Sala: N/A Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 6

Echipa CSS Calarasi s-a retras in 13.01.2017
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (09.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.02 00:00 CSS CalarasivsCSS 1 Constanta 72/103
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.02 11:30 CSS MedgidiavsCSS Tulcea 72/104
Sala: N/A Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Du 19.02 11:00 LPS I. Balas Soter BuzauvsHM Buzau 72/105
Sala: Sala LPS Iolanda Balas Soter Arbitri: C.Stanciu(Bz)/M.Stuparu(Bz) Observator:
Juniori 2 Seria D Feminin
Etapa 9

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (09.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)
CSM Ploiesti nu se prezinta la jocul din 09.04.2017 cu CS Pantelimon

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.02 00:00 CS Rapid BucurestivsCSM Bucuresti 72/106
Sala: N/A Arbitri: A.Caloian(B)/T.Ciocoiu(B) Observator:
Du 19.02 09:00 ACS Sc. 181 SSP BucurestivsCSO Pantelimon 72/107
Sala: N/A Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Vi 17.02 16:00 HC Activ CSO PlopenivsCSS 6 Bucuresti 72/108
Sala: Sala Sporturilor Plopeni Arbitri: P.Iacob(B)/S.Savu(AG) Observator:
Du 19.02 15:30 CSM PloiestivsCT Media Bucuresti 72/109
Sala: Sala Sporturilor Olimpia Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Juniori 2 Seria E Feminin
Etapa 9

CSS Craiova s-a retras in data de 03.11.2016
Echipa LPS Tg. Jiu nu se prezinta la Rm. Valcea

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (09.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.02 00:00 LPS A Slatina sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.02 00:00 CSS CaracalvsHCM Craiova 72/110
Sala: N/A Arbitri: C.Fugaru(GJ)/C.Radu(GJ) Observator:
Du 19.02 00:00 LPS Tg Jiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.02 10:00 LPS Viitorul PitestivsGr. Sc. Energetic Rm Valcea 72/111
Sala: Sala Trivale Arbitri: A.Ciocos(dj)/A.Mitran(DJ) Observator:
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 8

Echipa LPS Tg. Mures a fost exclusa din campionat incepand cu 11.10.2016 pentru 2 neprezentari.
Echipa CSS Dinamo Brasov s-a retras din campionat in 20.11.2016

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (09.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 13.02 16:00 CSS Odorheiul SecuiescvsCSS Sighisoara 72/112
Sala: Sala Sporturilor Od. Secuiesc Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.02 00:00 CSS Odorheiul Secuiesc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.02 00:00 CSS Sighisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.02 13:30 CS Arena Tg MuresvsCS Olimpic Tg Mures 72/113
Sala: Sala Duicu Arbitri: L.Pop(MS)/L.Trif(MS) Observator:
Du 19.02 13:45 ASC Corona 2010 BrasovvsACS Transilvania Brasov 72/114
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Juniori 2 Seria G Feminin
Etapa 9

Victoria Nadlac nu se prezinta la Sannicolau Mare

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (09.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.02 00:00 CSS Dr. Tr. Severin sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.02 10:00 LPS Banatul TimisoaravsUnirea Sannicolau Mare 72/115
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: O.Durnea(TM)/F.Toaca(TM) Observator:
Du 19.02 00:00 CSS PetrosanivsCSS Sibiu 72/116
Sala: N/A Arbitri: G.Ciorogaru(DJ)/B.Gheorghica(DJ) Observator:
Du 19.02 00:00 LPS SebesvsASC Victoria Nadlac 72/117
Sala: N/A Arbitri: B.Iancu(CJ)/D.Mathe(CJ) Observator:
Juniori 2 Seria H Feminin
Etapa 6

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (09.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.02 00:00 CS Phoenix Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.02 00:00 ASC Tonic 2012 OradeavsCSS 2 Baia Mare 72/118
Sala: N/A Arbitri: R.Pentea(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Du 19.02 10:00 CS Marta Baia MarevsCSS Viitorul Cluj 72/119
Sala: Sala Sc. Gen.5 Arbitri: I.Horincar(SJ)/D.Pavel(SJ) Observator:
Juniori 3 Seria A Masculin
Etapa 11

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.02 00:00 CSU Suceava sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.02 11:00 LPS BotosanivsACS Campionii Vaslui 72/120
Sala: N/A Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Du 19.02 12:30 LPS Vaslui IvsLPS Iasi 72/121
Sala: N/A Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Vi 17.02 14:00 LPS SuceavavsLPS Piatra Neamt 72/122
Sala: N/A Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Juniori 3 Seria B Masculin
Etapa 11

Echipa Sc nr. 3 Adjud nu se prezinta la jocul cu CSS Bacau
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.02 00:00 CSS Tecuci sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.02 11:30 Sc. Nr. 3 AdjudvsCSS Galati 72/123
Sala: N/A Arbitri: I.Velisca(BZ)/C.Vlad(BZ) Observator:
Du 19.02 11:45 CS Stiinta Municipal BacauvsLPS Focsani 72/124
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Du 19.02 10:00 CSS BacauvsCS OK Sport Onesti 72/125
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Juniori 3 Seria C Masculin
Etapa 11

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.02 00:00 CSA Steaua Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.02 12:00 CS NavodarivsCSS 1 Constanta 72/126
Sala: N/A Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator:
Du 19.02 10:00 CSS MedgidiavsCSM Ploiesti 72/127
Sala: N/A Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Du 19.02 13:30 CSS PloiestivsCSS Calarasi 72/128
Sala: Sala Olimpia Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator:
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 11

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.02 00:00 CSS Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.02 00:00 CSS SibiuvsLPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 72/129
Sala: N/A Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Du 19.02 00:00 CS Top Arena TopolovenivsHC Torok Rm. Valcea 72/130
Sala: N/A Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator:
Du 19.02 10:30 HCM CraiovavsCSS Dr. Tr. Severin 72/131
Sala: N/A Arbitri: N.Ionica(OT)/A.Margarit(AG) Observator:
Juniori 3 Seria F Masculin
Etapa 10

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 14.02 16:00 CSM Sf. GheorghevsCS Dinamo Brasov 72/132
Sala: N/A Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Ma 14.02 16:30 CSS FagarasvsCSS Sighisoara 72/133
Sala: N/A Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) Observator:
Juniori 3 Seria F Masculin
Etapa 11
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.02 00:00 CSS Odorheiul Secuiesc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.02 11:00 LPS Tg MuresvsCSS Fagaras 72/134
Sala: N/A Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Du 19.02 11:00 CSS SighisoaravsCSM Sf. Gheorghe 72/135
Sala: N/A Arbitri: B.Gherman(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Du 19.02 10:00 CS Dinamo BrasovvsCS Sporting Ghimbav 72/136
Sala: Sala Sc 11 Arbitri: R.Gyorgy(HG)/J.Karda(HG) Observator:
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 11

Echipa CS Tonic Oradea s-a retras
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.02 12:00 LPS Banatul TimisoaravsACS Alpha Oradea 72/137
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Du 19.02 13:00 CS Unirea Sannicolau MarevsCSS Hunedoara I 72/138
Sala: N/A Arbitri: M.Fiscu(TM)/A.Moldoveanu(AR) Observator:
Du 19.02 00:00 CSS Lugoj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.02 00:00 Sc. Gen. 7 TimisoaravsCS HC Adrian Petrea Resita 72/139
Sala: N/A Arbitri: A.Constantinescu(tm)/I.Lascu(AR) Observator:
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 11

Echipa CSS 2 Baia Mare s-a retras
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.02 00:00 ACS Handbal Academic Cluj-NapocavsLPS Bistrita 72/140
Sala: N/A Arbitri: S.Cosma(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Du 19.02 11:30 Academia Minaur Baia MarevsAHC Potaissa Turda 72/141
Sala: N/A Arbitri: I.Horincar(SJ)/D.Pavel(SJ) Observator:
Du 19.02 00:00 CS Extrem Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.02 00:00 HC 2003 AlesdvsACS HC Ardealul Cluj-Napoca 72/142
Sala: N/A Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 9

Echipa LPS Vaslui s-a retras
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 17.02 15:00 HC BuhusivsLPS Piatra Neamt 72/143
Sala: Sala CT Ion Borcea Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Sb 18.02 00:00 CSS Bacau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.02 00:00 LPS SuceavavsCSS Tg. Neamt 72/144
Sala: N/A Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Sb 18.02 00:00 HC ComanestivsLPS Iasi 72/145
Sala: N/A Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 6

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 12:00 CS Danubius 2010 GalativsCS OK Sport Onesti 72/146
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: A.Popescu(br)/C.Stefan(BR) Observator:
Sb 18.02 11:00 CSS GalativsLPS Focsani 72/147
Sala: N/A Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Sb 18.02 10:00 CS United GalativsCSH Art Galati 72/148
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 6

CS Danubius Calarasi nu se prezinta la jocul din 18.03
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 00:00 CS OvidiuvsLPS Braila 72/149
Sala: N/A Arbitri: D.Scurtu(TL)/V.Ursu(TL) Observator:
Sb 18.02 11:00 CSS SloboziavsCSS 1 Constanta 72/150
Sala: N/A Arbitri: C.Marin(B)/C.Radut(B) Observator:
Sb 18.02 00:00 CS Danubius CalarasivsCSA Axiopolis Sport Cernavoda 72/151
Sala: N/A Arbitri: C.Stanciu(Bz)/M.Stuparu(Bz) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 9

Echipa AS HC Olimpic Muntenia AMC Bucuresti nu se prezinta la jocul din 25.03.2017
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 10:00 CS Rapid BucurestivsCSS 6 Bucuresti 72/152
Sala: N/A Arbitri: M.Brebu(AG)/M.Ciutacu(B) Observator:
Sb 18.02 17:00 CSM BucurestivsACS Unirea Dobroesti 72/153
Sala: Sala Elite Arbitri: M.Brebu(AG)/M.Ciutacu(B) Observator:
Sb 18.02 11:00 CSO PantelimonvsCSS 2 Bucuresti 72/154
Sala: N/A Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Enache(B) Observator:
Sb 18.02 11:00 AS HC Olimpic Muntenia AMC BucurestivsCSS 6 Bucuresti 2 72/155
Sala: Scoala Gen. 30 Arbitri: L.Dragoi(B)/A.Stoia(B) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 6

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 21.02 00:00 CSS CorabiavsCS Dacia Mioveni 2012 72/156
Sala: N/A Arbitri: E.Scrieciu(DJ)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Sb 18.02 10:00 CS Chimia Rm. ValceavsHCM Torok Rm. Valcea 72/157
Sala: N/A Arbitri: C.Onogea(VL)/M.Padeanu(VL) Observator:
Sb 18.02 11:00 Gr. Sc. Energetic Rm ValceavsLPS Slatina 72/158
Sala: N/A Arbitri: T.Tintatu(AG)/C.Toma(AG) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 6

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 10:00 CS Handbal Star CraiovavsCSS Craiova 72/159
Sala: N/A Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Sb 18.02 12:00 CSS Dr. Tr. SeverinvsHC FEFS Craiova 72/160
Sala: N/A Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Sb 18.02 14:30 HCM CraiovavsCSS Petrosani 72/161
Sala: N/A Arbitri: L.Cruceru(MH)/F.Radulescu(MH) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 6

Echipa CSS Fagaras nu se prezinta la Medias
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 00:00 CSS FagarasvsCSS Dinamo Brasov 72/162
Sala: N/A Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Sb 18.02 00:00 CSS MediasvsACS Corona 2010 Brasov 72/163
Sala: N/A Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Patru(CJ) Observator:
Sb 18.02 15:00 CSS Sf. GheorghevsACS Transilvania Brasov 72/164
Sala: N/A Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 6

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 00:00 CSM Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.02 14:00 LPS Viitorul PitestivsCSS Ploiesti 72/165
Sala: Sala Trivale Arbitri: S.Rusoiu(PH)/I.Tita(PH) Observator:
Sb 18.02 10:30 CSS TargovistevsHC Activ CSO Plopeni 72/166
Sala: Sala CSS Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) Observator:
Juniori 3 Seria I Feminin
Etapa 6

Echipa LPS Tg. Mures s-a retras
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 12:00 CSS Odorheiul SecuiescvsCS Arena Tg Mures 72/167
Sala: N/A Arbitri: A.Kuncz(BV)/M.Manea(BV) Observator:
Sb 18.02 00:00 ACS Pegasus Tg. Mures sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.02 16:00 CS Olimpic Tg MuresvsCSM VSK Csikszered Miercurea Ciuc 72/168
Sala: N/A Arbitri: V.Neagu(SB)/A.Gociman(CV) Observator:
Juniori 3 Seria J Feminin
Etapa 6

Echipa CSS Hunedoara nu se prezinta la Cluj
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 00:00 CSS Viitorul Cluj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.02 1300 CSS HunedoaravsCSS Sibiu 72/169
Sala: Sala T. Lalescu Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Sb 18.02 00:00 LPS SebesvsCSO Cugir 72/170
Sala: N/A Arbitri: A.Androne(AB)/A.Otelea(HD) Observator:
Juniori 3 Seria K Feminin
Etapa 9

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 00:00 LPS Banatul Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.02 00:00 Sc. Gen. 7 TimisoaravsDiniasanca Dinias 72/171
Sala: N/A Arbitri: A.Constantinescu(tm)/I.Lascu(AR) Observator:
Sb 18.02 11:00 CS Unirea Sannicolau MarevsACS Leu Giarmata 72/172
Sala: N/A Arbitri: C.Gabara(TM)/C.Stef(TM) Observator:
Sb 18.02 18:30 HC JimboliavsLT Traian Vuia Resita 72/173
Sala: Sala Sporturilor Jimbolia Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Juniori 3 Seria L Feminin
Etapa 9

ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.02 00:00 CS Phoenix Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 17.02 18:30 CS Marta Baia MarevsCSS Zalau 72/174
Sala: Sala Sc. Gen 5 Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Nicolae(CJ) Observator:
Sb 18.02 13:00 CSS 2 Baia MarevsACS Alpha Oradea 72/175
Sala: N/A Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Nicolae(CJ) Observator:
Sb 18.02 00:00 CS Tonic Oradea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: