In atentia echipelor participante in campionatele nationale
Va comunicam ca pentru o mai buna informare a participantilor la competitiile nationale (echipe si oficiali), aveti obligatia de a transmite la FR Handbal (fax 0212318262) orele de incepere a jocurilor oficiale, precum si sala cu 15 zile inainte de programarea acestora.Totodata rugam AJH/AMH sa centralizeze programul jocurilor: din aria lor teritoriala si sa transmita in timp util (15 zile) la FRHandbal orele de incepere, sala de desfasurare, precum si arbitrii ajutatori delegati.
In atentia echipelor participante in Liga Nationala
Va reamintim ca in conformitate cu Hotararea Comitetului Director nr. 60/14.07.’16, validata de catre Consiliul de Administratie in 28.07.’16, echipele participante in Liga Nationala masculina, denumita „Liga Zimbrilor”, au obligatia de a inscriptiona sigla acesteia pe maneca dreapta a tricoului de joc (13cm/13cm), precum si de a afisa un banner personalizat la centrul terenului (1m/3m), opus locului de unde se efectueaza transmisia TV.
Nerespectarea acestor cerinte atrage dupa sine aplicarea art.39 din Regulamentul Disciplinar.
În atenţia cluburilor de juniori care au sportivi la Centrele Naţionale de Excelenţă
Vizualizeaza aici: Conditiile de participare ale sportivilor de la C.N.E.-uri la jocurile cluburilor de provenienţă din Campionatul Naţional de Juniori 2016/2017:
Plata Taxelor, penalizarilor si cotizatiilor anuale se face in urmatorul cont:
RO60RNCB0072049705620001, BCR, sector 1 Bucuresti
1. Toti arbitri delegati la jocuri de juniori (I, II si III) vor urmarii ca in Raportul de Joc la rubrica Sala (terenul) sa se mentioneze obligatoriu tipul salii (Polivalenta tip A, Tip B, etc.)
2. Arbitri delegati la jocurile de juniori (I, II si III) care se desfasoara in sali de Tip B sunt direct raspunzatori de aplicarea cerintelor prevazute in precizarile CC Competitii din data de 13.09.2016 publicate pe site-ul FRH la sectiunea "Stiri".
Relatii suplimentare la dl. Tomescu Gabriel: tel: 0766319717
IN ATENTIA ARBITRILOR: Noul mod de transmitere si completare a scorului de la jocurile unde ati fost delegati se poate gasi AICI!
Noul sistem se gaseste la adresa: www.sms.frh.ro
Noul mod de transmitere NU se aplica la jocurile de LIGA NATIONALA, unde se va completa LIVE SCOR.
Orice nerespectare va atrage dupa sine suspendarea respectivului cuplu de arbitri pentru 1(una) luna.
Descarca aici: "Regula ultimelor 30 de secunde
Challenge Cup - masculin
19.02.2017 ora 19:00
AHC Potaissa Turda - Handball Esch (LUX)
Arbitri EHF:Geraets/Geraets-NED
Delegat EHF: Constantinou-CYP
Etapa 19 |
||||||
ACS HC Adrian Petrea Resita s-a restras in 03.02.2017 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Mi 15.02 | 17:45 | AHC Potaissa Turda | vs | HC Odorhei | Digi / Telekom | 72/1 |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) | Observator: Z.Mesaros(MM) | ||||
Mi 15.02 | 17:00 | CSM Satu Mare | vs | CSM București | 72/2 | |
Sala: N/A | Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) | Observator: I.Chira(MM) | ||||
Mi 15.02 | 16:00 | CSA Steaua București | vs | SCM Politehnica Timișoara | Tvr 2 | 72/3 |
Sala: Sala Sporturilor Chiajna | Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) | Observator: G.Bejinariu(AG) | ||||
Jo 16.02 | 18:30 | CSM Focșani 2007 | vs | CSM Fagaras | 72/4 | |
Sala: N/A | Arbitri: G.Baducu(BZ)/R.Voicu(BZ) | Observator: L.Condrut(PH) | ||||
Mi 15.02 | 00:00 | CS Dinamo București sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Mi 15.02 | 18:30 | CSM Vaslui | vs | CSU din Suceava | 72/5 | |
Sala: Sala Sporturilor Vaslui | Arbitri: O.Finata(AR)/S.Hendrea(MM) | Observator: P.Anton(IS) | ||||
Jo 16.02 | 16:45 | AHC Dunărea Călărași | vs | HC Dobrogea Sud | Digi / Telekom | 72/6 |
Sala: Sala Sporturilor Calarasi | Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) | Observator: V.Ionescu(B) | ||||
Etapa 17 |
||||||
Echipa CSM Ploiesti s-a retras din campionat in data de 03.11.2016 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 13.02 | 19:00 | HC Zalău | vs | CSM Corona Brașov | Digi / Telekom | 72/7 |
Sala: Sala Sporturilor Zalau | Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/M.State(BZ) | Observator: I.Furnea(Ms) | ||||
Ma 14.02 | 17:30 | CSM Galati | vs | CSM Roman | 72/8 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) | Observator: N.Rusu(CT) | ||||
Ma 14.02 | 00:00 | SCM Universitatea Craiova sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Ma 14.02 | 17:00 | CSM Unirea Slobozia | vs | CSU Cluj-Napoca | 72/9 | |
Sala: N/A | Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Ma 14.02 | 00:00 | CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Ma 14.02 | 18:00 | CS Măgura Cisnadie | vs | SCM Râmnicu Vâlcea | 72/10 | |
Sala: Sala Sporturilor Cisnadie | Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) | Observator: G.Nasturel(CS) | ||||
Etapa 18 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 19.02 | 11:30 | CSM Corona Brașov | vs | CS Măgura Cisnadie | Digi / Telekom | 72/11 |
Sala: Sala D.P.Colibasi | Arbitri: C.Din(B)/S.Dinu(B) | Observator: D.Stamatoiu(VL) | ||||
Sb 18.02 | 16:00 | SCM Râmnicu Vâlcea | vs | CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | Tvr 1 | 72/12 |
Sala: Sala Sporturilor Traian | Arbitri: I.Barbu(B)/A.Manafu(B) | Observator: I.Enache(BV) | ||||
Du 19.02 | 00:00 | CSM Unirea Slobozia sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 19.02 | 00:00 | CSU Cluj-Napoca sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 16.02 | 18:30 | SCM Universitatea Craiova | vs | CSM București | Digi / Telekom | 72/13 |
Sala: Sala Sporturilor Craiova | Arbitri: C.Lovin(B)/S.Stancu(BZ) | Observator: C.Milcu(MH) | ||||
Du 19.02 | 16:00 | HC Dunărea Brăila | vs | CSM Galati | Tvr 1 | 72/14 |
Sala: Sala Sporturilor Braila | Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) | Observator: V.Vicea(B) | ||||
Sb 18.02 | 12:30 | CSM Roman | vs | HC Zalău | Digi / Telekom | 72/15 |
Sala: Sala Sporturilor Roman | Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) | Observator: M.Brumaru(Vn) | ||||
Etapa 14 |
||||||
Echipa CS Cimentul Bicaz s-a retras in data de 14.09.2016 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 00:00 | CSU Targoviste sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 12:00 | CSM Botosani | vs | CSM Bucuresti DivA | 72/16 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 19:00 | CSM Bacău | vs | CS Politehnica Iasi | 72/17 | |
Sala: Sala Sporturilor Bacau | Arbitri: C.Belean(MS)/V.Calina(AG) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 00:00 | Sta sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 00:00 | ACS HC Buzău 2012 sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 12:30 | HC Farul Constanta | vs | CSU Galati | 72/18 | |
Sala: Sala Sporturilor Constanta | Arbitri: I.Velisca(BZ)/C.Vlad(BZ) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 15:30 | CSM Alexandria | vs | HC Dobrogea Sud II | 72/19 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Eremia(GJ) | Observator: | ||||
Etapa 14 |
||||||
CS Unirea Sannicolau Mare s-a retras 16.09.2016 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 00:00 | ACS Avram Iancu Arad sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 00:00 | HC Sibiu sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 18:30 | CNE Sighisoara | vs | CSM Sighisoara | 72/20 | |
Sala: Sala Radu Voina | Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 16:00 | CSM Oradea | vs | CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu | 72/21 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Fiscu(TM)/A.Moldoveanu(AR) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 12:00 | CS Universitatea Craiova | vs | CSU CNOT Brasov | 72/22 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) | Observator: | ||||
Vi 17.02 | 17:00 | CS Minaur Baia Mare | vs | Academia Minaur Baia Mare | 72/23 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) | Observator: | ||||
Etapa 15 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 14.02 | 18:00 | HC Activ CSO Plopeni | vs | CSM Bucuresti DivA | 72/24 | |
Sala: Sala Sporturilor Plopeni | Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) | Observator: | ||||
Etapa 16 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 19.02 | 12:00 | SCM Pitesti | vs | HC Activ CSO Plopeni | 72/25 | |
Sala: Sala Universitatea | Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 13:30 | CSM Bucuresti DivA | vs | CS Stiinta Bacau | 72/26 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(VL) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 13:00 | CSU Stiinta Bucuresti | vs | ACS Spartac UNEFS Bucuresti | 72/27 | |
Sala: Sala Iris Sport Arena | Arbitri: C.Mara(B)/F.Stanciu(CL) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 11:00 | HC Dinamo Bucuresti | vs | ACS UAIC CNOT Iasi | 72/28 | |
Sala: N/A | Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 15:30 | SCM Gloria Buzău | vs | CSU Neptun Constanta | 72/29 | |
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzau | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 11:00 | ACS SC 181 SSP Bucuresti | vs | HCF Piatra Neamt | 72/30 | |
Sala: N/A | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 11:30 | CS Rapid București | vs | CSU Targoviste | 72/31 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/E.Tanasescu(PH) | Observator: | ||||
Etapa 16 |
||||||
Echipa ACS Avram Iancu Arad s-a retras in data de 04.10.2016 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 19.02 | 00:00 | National Brasov sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 19.02 | 14:30 | CS Dacia Mioveni | vs | ACS Sepsi-SIC Sf. Gheorghe | 72/32 | |
Sala: Sala Sporturilor Trivale | Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 15:00 | ACS Crisul Chisineu-Cris | vs | CSU Universitatea de Vest Timisoara | 72/33 | |
Sala: Sala Polivalenta Victoria Arad | Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 15:00 | CSU Resita | vs | SC Muresul Tg Mures | 72/34 | |
Sala: N/A | Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 00:00 | CS Extrem Baia Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 19.02 | 00:00 | CSU Oradea sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 19.02 | 11:00 | CSM Slatina | vs | CS Minaur Baia Mare | 72/35 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) | Observator: | ||||
Etapa 10 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 19.02 | 13:30 | CS Stiinta Municipal Bacau | vs | LPS Piatra Neamt | 72/36 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 10:00 | CS Stiinta Municipal Bacau 2 | vs | LPS Suceava | 72/37 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) | Observator: | ||||
Vi 17.02 | 14:30 | LPS Roman | vs | LPS Vaslui | 72/38 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) | Observator: | ||||
Vi 17.02 | 14:00 | LPS Nadia Comaneci Onesti | vs | LPS Iasi | 72/39 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) | Observator: | ||||
Etapa 10 |
||||||
Sc. Nr. 3 Adjud nu se prezinta la meciul cu CS Axiolpolis Cernavoda 12.03.2017 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 17.02 | 14:00 | HC Farul Constanta | vs | CS Axiopolis Cernavoda | 72/40 | |
Sala: Sala Sporturilor Constanta | Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 13:00 | CSS 1 Constanta | vs | CSS Tecuci | 72/41 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 10:00 | CSS Galati | vs | LPS Braila | 72/42 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Scurtu(TL)/V.Ursu(TL) | Observator: | ||||
Jo 16.02 | 15:30 | Sc. Nr. 3 Adjud | vs | CSS Medgidia | 72/43 | |
Sala: N/A | Arbitri: S.Hagiu(VS)/D.Pavel(BZ) | Observator: | ||||
Etapa 10 |
||||||
Echipa CSS 2 Bucuresti nu se prezinta la jocul cu CSM Bucuresti |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 19.02 | 00:00 | CSS Calarasi sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 19.02 | 16:30 | CSS 2 Bucuresti | vs | CS Dinamo Bucuresti | 72/44 | |
Sala: Sala Sc 88 | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 15:00 | CSS Steaua Bucuresti | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 72/45 | |
Sala: Sala Scoala 88 | Arbitri: S.Rusoiu(PH)/I.Tita(B) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 12:00 | CT Media Bucuresti | vs | CSM Bucuresti | 72/46 | |
Sala: Sala Elite | Arbitri: M.Brebu(AG)/M.Ciutacu(B) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
Echipa CSS Craiova s-a retras. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 19.02 | 00:00 | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 19.02 | 17:00 | CSS Avram Iancu Arad | vs | CSS Lugoj | 72/47 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 16:00 | LPS Tg Jiu | vs | LPS Banatul Timisoara | 72/48 | |
Sala: N/A | Arbitri: L.Cruceru(MH)/F.Radulescu(MH) | Observator: | ||||
Etapa 10 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 19.02 | 00:00 | LPS Brasov sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 19.02 | 12:00 | CS Viitorul Pitesti | vs | Gr. Sc. Petrolul Moreni | 72/49 | |
Sala: Sala Trivale | Arbitri: A.Ciocos(dj)/A.Mitran(DJ) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 12:00 | CSS Dinamo Brasov | vs | CSS Sibiu | 72/50 | |
Sala: Sala Sc 11 | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 00:00 | CSS Fagaras | vs | CSS Ploiesti | 72/51 | |
Sala: N/A | Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) | Observator: | ||||
Etapa 9 |
||||||
Echipa CS Adep Satu Mare s-a retras din competitie in data de 16.11.2016 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 14.02 | 17:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | AHC Potaissa Turda | 72/52 | |
Sala: Sala Sc. V. Alecsandri | Arbitri: I.Horincar(SJ)/D.Pavel(SJ) | Observator: | ||||
Etapa 10 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 19.02 | 00:00 | Sta sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 17.02 | 18:00 | National Sighisoara | vs | LPS Cluj | 72/53 | |
Sala: Sala Radu Voina | Arbitri: B.Gherman(MS)/F.Horoba(BN) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 13:00 | CSS Sighisoara | vs | CSS 2 Baia Mare | 72/54 | |
Sala: N/A | Arbitri: B.Gherman(MS)/F.Horoba(BN) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 12:00 | AHC Potaissa Turda | vs | CSS Odorhei | 72/55 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I din ultima etapa de campionat (08.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 00:00 | LPS Roman sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 13:00 | LPS Piatra Neamt | vs | LPS Botosani | 72/56 | |
Sala: Sala Polivalenta II | Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) | Observator: | ||||
Vi 17.02 | 14:00 | LPS Iasi | vs | CSS Galati | 72/57 | |
Sala: N/A | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I din ultima etapa de campionat (08.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 00:00 | CSM Ploiesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 11:30 | CSS Tulcea | vs | LPS Braila | 72/58 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 00:00 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | HC Activ CSO Plopeni | 72/59 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Popa(GL)/S.Toma(BR) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I din ultima etapa de campionat (08.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 14:00 | CSS 2 Bucuresti | vs | CS Dacia Mioveni | 72/60 | |
Sala: Sala Dinamo | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: | ||||
Vi 17.02 | 17:00 | ASC Sc. 181 SSP Bucuresti | vs | National Rm Valcea | 72/61 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 10:00 | CT Media Bucuresti | vs | CSM Bucuresti | 72/62 | |
Sala: Sala Elite | Arbitri: C.Mara(B)/F.Stanciu(CL) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I din ultima etapa de campionat (08.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 00:00 | CSS Caracal sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 12:00 | CS Chimia Rm Valcea | vs | HCM Craiova | 72/63 | |
Sala: N/A | Arbitri: L.Marii(GJ)/R.Tache(GJ) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 13:00 | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | vs | LPS Slatina | 72/64 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: A.Margarit(AG)/A.Voicu(AG) | Observator: | ||||
Etapa 9 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I din ultima etapa de campionat (04-08.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 00:00 | CSS Fagaras sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 00:00 | CSS Medias sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 00:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | CSS Sibiu | 72/65 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Lu 20.02 | 16:30 | LPS Sebes | vs | ACS Corona 2010 Brasov | 72/66 | |
Sala: N/A | Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
CSS 2 Baia Mare nu se prezinta la jocul din 08.04.2017, de la CSS Viitorul I Cluj Napoca ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I din ultima etapa de campionat (04-08.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 16.02 | 17:00 | Marta Baia Mare | vs | ACS Olimpic Tg. Mures | 72/67 | |
Sala: Sala Lascar Pana | Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 11:00 | LPS Bistrita | vs | CSS 2 Baia Mare | 72/68 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: M.Birsan(BV)/C.Cocis(MS) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 00:00 | CSS Zalau | vs | CSS Viitorul I Cluj | 72/69 | |
Sala: N/A | Arbitri: R.Hora(BH)/M.Judea(BH) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
Echipa Sc 3 Adjud nu se prezinta la jocul cu CSS Bacau ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (18.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 14.02 | 14:30 | CS Stiinta Municipal Bacau | vs | CSS Bacau | 72/70 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: A.Dumitru(VN)/L.Gheorghiu(VS) | Observator: | ||||
Etapa 9 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 00:00 | LPS Suceava sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 13:00 | Sc. Nr. 3 Adjud | vs | LPS Roman | 72/71 | |
Sala: N/A | Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 11:00 | LPS Piatra Neamt | vs | CS Stiinta Municipal Bacau | 72/72 | |
Sala: Sala Polivalenta II | Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 10:00 | CSS Bacau | vs | LPS Iasi | 72/73 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
Echipa LPS Vaslui I s-a retras ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (18.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 13:00 | CSS Galati | vs | LPS Vaslui | 72/74 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 12:00 | CS Axiopolis Cernavoda | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 72/75 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: | ||||
Vi 17.02 | 12:00 | CSS Tecuci | vs | LPS Braila | 72/76 | |
Sala: N/A | Arbitri: S.Hagiu(VS)/D.Pavel(BZ) | Observator: | ||||
Etapa 9 |
||||||
Echipa Olimpic Mizil nu se prezinta la Ploiesti |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 00:00 | CSO Mizil sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 12:00 | CS Blejoi | vs | CSS Ploiesti | 72/77 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 11:00 | Gr. Sc. Petrolul Moreni | vs | CSM Sf. Gheorghe | 72/78 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasilescu(B) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 13:00 | CSO Tricolorul Breaza | vs | CS Brazi | 72/79 | |
Sala: Sala Brazi | Arbitri: A.Chiru(ph)/G.Enache(PH) | Observator: | ||||
Etapa 9 |
||||||
H.C. Arges exclusa in data de 07.03.2017 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 14:00 | CT Media Bucuresti | vs | AS HC Arges Pitesti | 72/80 | |
Sala: Sala Scoala 88 | Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 12:00 | CS Viitorul Pitesti | vs | CSS Calarasi | 72/81 | |
Sala: Sala Trivale | Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 09:00 | CS Dinamo Bucuresti | vs | CSM Bucuresti | 72/82 | |
Sala: Sala Dinamo | Arbitri: A.Caloian(Bz)/T.Ciocoiu(B) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 16:00 | ACS Tonus Bucuresti | vs | CSS Steaua Bucuresti | 72/83 | |
Sala: Sala Scoala 88 | Arbitri: A.Caloian(Bz)/T.Ciocoiu(B) | Observator: | ||||
Etapa 9 |
||||||
Echipa CSS Dr. Tr. Severin nu se prezinta la Caracal |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 00:00 | CSS Dr. Tr. Severin sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 18:30 | CSS Alexandria | vs | CSS Craiova | 72/84 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Duminiciou(AG) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 12:00 | CSM Progresul Bailesti | vs | CS Novaci | 72/85 | |
Sala: N/A | Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 13:00 | LPS Tg Jiu | vs | ACS Romanati Sport Caracal | 72/86 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
Echipa CSS Dinamo Brasov s-a retras in data de 20.11.2016 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 00:00 | CSS Odorhei sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 00:00 | CSS Sibiu | vs | CS Olimpic Tg Mures | 72/87 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 12:00 | CSS Sighisoara | vs | CSS Fagaras | 72/88 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: | ||||
Etapa 9 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (18.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 00:00 | HCS Citu Timisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 12:00 | LPS Banatul I Timisoara | vs | CSS Hunedoara | 72/89 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 00:00 | CS HC Adrian Petrea Resita | vs | HC 2003 Alesd | 72/90 | |
Sala: N/A | Arbitri: O.Durnea(TM)/F.Toaca(TM) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 00:00 | ACS Alpha Oradea | vs | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | 72/91 | |
Sala: N/A | Arbitri: B.Iancu(CJ)/D.Mathe(CJ) | Observator: | ||||
Etapa 9 |
||||||
CSS ADEP Satu Mare nu se prezinta la Turda |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 11:30 | CSS 2 Baia Mare | vs | CS Marta Baia Mare | 72/92 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Albert(BN)/ | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 14:15 | Academia Minaur Baia Mare | vs | CSS Adep Satu Mare | 72/93 | |
Sala: N/A | Arbitri: /R.Pelin(BN) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 00:00 | LPS Satu Mare | vs | LPS Cluj | 72/94 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 12:00 | AHC Potaissa Turda | vs | CS Seini | 72/95 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Etapa 9 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (04-08.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 19.02 | 00:00 | LPS Roman sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 19.02 | 00:00 | LPS Piatra Neamt | vs | LPS Suceava | 72/96 | |
Sala: N/A | Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 11:00 | LPS Iasi | vs | CSS Bacau | 72/97 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 00:00 | HC Buhusi | vs | LPS Vaslui | 72/98 | |
Sala: N/A | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa LPS Focsani s-a retras in data de 15.09.2016 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 19.02 | 00:00 | CSH Art Galati | vs | LPS Braila | 72/99 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 00:00 | CS United Galati | vs | CS OK Sport Onesti | 72/100 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Scurtu(TL)/V.Ursu(TL) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 12:00 | CSS Galati | vs | CS Danubius 2010 Galati | 72/101 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa CSS Calarasi s-a retras in 13.01.2017 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 19.02 | 00:00 | CSS Calarasi | vs | CSS 1 Constanta | 72/102 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 19.02 | 11:30 | CS Medgidia | vs | CSS Tulcea | 72/103 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 11:00 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | HM Buzau | 72/104 | |
Sala: Sala LPS Iolanda Balas Soter | Arbitri: C.Stanciu(Bz)/M.Stuparu(CT) | Observator: | ||||
Etapa 9 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (09.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 19.02 | 00:00 | CS Rapid Bucuresti | vs | CSM Bucuresti | 72/105 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Caloian(Bz)/T.Ciocoiu(B) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 09:00 | ACS Sc. 181 SSP Bucuresti | vs | CSO Pantelimon | 72/106 | |
Sala: N/A | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Vi 17.02 | 16:00 | HC Activ CSO Plopeni | vs | CSS 6 Bucuresti | 72/107 | |
Sala: Sala Sporturilor Plopeni | Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 15:30 | CSM Ploiesti | vs | CT Media Bucuresti | 72/108 | |
Sala: Sala Sporturilor Olimpia | Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) | Observator: | ||||
Etapa 9 |
||||||
CSS Craiova s-a retras in data de 03.11.2016 ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (09.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 19.02 | 00:00 | LPS A Slatina sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 19.02 | 00:00 | CSS Caracal | vs | HCM Craiova | 72/109 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Fugaru(GJ)/C.Radu(GJ) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 00:00 | LPS Tg Jiu sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 19.02 | 10:00 | LPS Viitorul Pitesti | vs | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | 72/110 | |
Sala: Sala Trivale | Arbitri: A.Ciocos(dj)/A.Mitran(DJ) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
Echipa LPS Tg. Mures a fost exclusa din campionat incepand cu 11.10.2016 pentru 2 neprezentari. ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (09.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 13.02 | 16:00 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | CSS Sighisoara | 72/111 | |
Sala: Sala Sporturilor Od. Secuiesc | Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) | Observator: | ||||
Etapa 9 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 19.02 | 00:00 | CSS Odorheiul Secuiesc sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 19.02 | 00:00 | CSS Sighisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 19.02 | 13:30 | CS Arena Tg Mures | vs | CS Olimpic Tg Mures | 72/112 | |
Sala: Sala Duicu | Arbitri: L.Pop(MS)/L.Trif(MS) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 13:45 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | ACS Transilvania Brasov | 72/113 | |
Sala: Sala D.P. Colibasi | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: | ||||
Etapa 9 |
||||||
Victoria Nadlac nu se prezinta la Sannicolau Mare ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (09.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 19.02 | 00:00 | CSS Dr. Tr. Severin sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 19.02 | 10:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | Unirea Sannicolau Mare | 72/114 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: O.Durnea(TM)/F.Toaca(TM) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 00:00 | CSS Petrosani | vs | CSS Sibiu | 72/115 | |
Sala: N/A | Arbitri: G.Ciorogaru(DJ)/B.Gheorghica(DJ) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 00:00 | LPS Sebes | vs | ASC Victoria Nadlac | 72/116 | |
Sala: N/A | Arbitri: B.Iancu(CJ)/D.Mathe(CJ) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (09.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 19.02 | 00:00 | CS Phoenix Baia Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 19.02 | 00:00 | ASC Tonic Crisul Santandrei | vs | CSS 2 Baia Mare | 72/117 | |
Sala: N/A | Arbitri: R.Pentea(SJ)/M.Rus(SJ) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 10:00 | CS Marta Baia Mare | vs | CSS Viitorul Cluj | 72/118 | |
Sala: Sala Sc. Gen.5 | Arbitri: I.Horincar(SJ)/D.Pavel(SJ) | Observator: | ||||
Etapa 11 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 19.02 | 00:00 | CSU Suceava sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 19.02 | 11:00 | LPS Botosani | vs | ACS Campionii Vaslui | 72/119 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 12:30 | LPS Vaslui I | vs | LPS Iasi | 72/120 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) | Observator: | ||||
Vi 17.02 | 14:00 | LPS Suceava | vs | LPS Piatra Neamt | 72/121 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) | Observator: | ||||
Etapa 11 |
||||||
Echipa Sc nr. 3 Adjud nu se prezinta la jocul cu CSS Bacau |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 19.02 | 00:00 | CSS Tecuci sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 19.02 | 11:30 | Sc. Nr. 3 Adjud | vs | CSS Galati | 72/122 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Velisca(BZ)/C.Vlad(BZ) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 11:45 | CS Stiinta Municipal Bacau | vs | LPS Focsani | 72/123 | |
Sala: Sala Sporturilor Bacau | Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 10:00 | CSS Bacau | vs | CS OK Sport Onesti | 72/124 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Etapa 11 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 19.02 | 00:00 | CSA Steaua Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 19.02 | 12:00 | CS Navodari | vs | CSS 1 Constanta | 72/125 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 10:00 | CSS Medgidia | vs | CSM Ploiesti | 72/126 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 13:30 | CSS Ploiesti | vs | CSS Calarasi | 72/127 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: | ||||
Etapa 11 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 19.02 | 00:00 | CSS Craiova sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 19.02 | 00:00 | CSS Sibiu | vs | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | 72/128 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 00:00 | CS Top Arena Topoloveni | vs | HC Torok Rm. Valcea | 72/129 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 10:30 | HCM Craiova | vs | CSS Dr. Tr. Severin | 72/130 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Ionica(BV)/A.Margarit(AG) | Observator: | ||||
Etapa 10 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 14.02 | 16:00 | CSM Sf. Gheorghe | vs | CS Dinamo Brasov | 72/131 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: | ||||
Ma 14.02 | 16:30 | CSS Fagaras | vs | CSS Sighisoara | 72/132 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) | Observator: | ||||
Etapa 11 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 19.02 | 00:00 | CSS Odorheiul Secuiesc sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 19.02 | 11:00 | LPS Tg Mures | vs | CSS Fagaras | 72/133 | |
Sala: N/A | Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 11:00 | CSS Sighisoara | vs | CSM Sf. Gheorghe | 72/134 | |
Sala: N/A | Arbitri: B.Gherman(MS)/F.Horoba(BN) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 10:00 | CS Dinamo Brasov | vs | CS Sporting Ghimbav | 72/135 | |
Sala: Sala Sc 11 | Arbitri: R.Gyorgy(HG)/J.Karda(HR) | Observator: | ||||
Etapa 11 |
||||||
Echipa CS Tonic Oradea s-a retras
|
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 19.02 | 12:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | ACS Alpha Oradea | 72/136 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 13:00 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | CSS Hunedoara I | 72/137 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Fiscu(TM)/A.Moldoveanu(AR) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 00:00 | CSS Lugoj sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 19.02 | 00:00 | Sc. Gen. 7 Timisoara | vs | CS HC Adrian Petrea Resita | 72/138 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) | Observator: | ||||
Etapa 11 |
||||||
Echipa CSS 2 Baia Mare s-a retras |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 19.02 | 00:00 | ACS Handbal Academic Cluj-Napoca | vs | LPS Bistrita | 72/139 | |
Sala: N/A | Arbitri: S.Cosma(MM)/D.Sechel(MM) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 11:30 | Academia Minaur Baia Mare | vs | AHC Potaissa Turda | 72/140 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Horincar(SJ)/D.Pavel(SJ) | Observator: | ||||
Du 19.02 | 00:00 | CS Extrem Baia Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 19.02 | 00:00 | HC 2003 Alesd | vs | ACS HC Ardealul Cluj-Napoca | 72/141 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) | Observator: | ||||
Etapa 9 |
||||||
Echipa LPS Vaslui s-a retras |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 17.02 | 15:00 | HC Buhusi | vs | LPS Piatra Neamt | 72/142 | |
Sala: Sala CT Ion Borcea | Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 00:00 | CSS Bacau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 00:00 | LPS Suceava | vs | CSS Tg. Neamt | 72/143 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 00:00 | HC Comanesti | vs | LPS Iasi | 72/144 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 12:00 | CS Danubius 2010 Galati | vs | CS OK Sport Onesti | 72/145 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: A.Popescu(br)/C.Holban(BR) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 11:00 | CSS Galati | vs | LPS Focsani | 72/146 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 10:00 | CS United Galati | vs | CSH Art Galati | 72/147 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
CS Danubius Calarasi nu se prezinta la jocul din 18.03 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 00:00 | CS Ovidiu | vs | LPS Braila | 72/148 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Scurtu(TL)/V.Ursu(TL) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 11:00 | CSS Slobozia | vs | CSS 1 Constanta | 72/149 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Marin(B)/C.Constantin(B) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 00:00 | CS Danubius Calarasi | vs | CSA Axiopolis Sport Cernavoda | 72/150 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Stanciu(Bz)/M.Stuparu(CT) | Observator: | ||||
Etapa 9 |
||||||
Echipa AS HC Olimpic Muntenia AMC Bucuresti nu se prezinta la jocul din 25.03.2017 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 10:00 | CS Rapid Bucuresti | vs | CSS 6 Bucuresti | 72/151 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Brebu(AG)/M.Ciutacu(B) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 17:00 | CSM Bucuresti | vs | ACS Unirea Dobroesti | 72/152 | |
Sala: Sala Elite | Arbitri: M.Brebu(AG)/M.Ciutacu(B) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 11:00 | CSO Pantelimon | vs | CSS 2 Bucuresti | 72/153 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Enache(B) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 11:00 | AS HC Olimpic Muntenia AMC Bucuresti | vs | CSS 6 Bucuresti 2 | 72/154 | |
Sala: Scoala Gen. 30 | Arbitri: L.Dragoi(B)/A.Stoia(B) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 21.02 | 00:00 | CSS Corabia | vs | CS Dacia Mioveni 2012 | 72/155 | |
Sala: N/A | Arbitri: E.Scrieciu(DJ)/R.Traistaru(DJ) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 10:00 | CS Chimia Rm. Valcea | vs | HCM Torok Rm. Valcea | 72/156 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Onogea(VL)/M.Padeanu(B) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 11:00 | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | vs | LPS Slatina | 72/157 | |
Sala: N/A | Arbitri: T.Tintatu(AG)/C.Toma(AG) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 10:00 | CS Handbal Star Craiova | vs | CSS Craiova | 72/158 | |
Sala: N/A | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 12:00 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | HC FEFS Craiova | 72/159 | |
Sala: N/A | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 14:30 | HCM Craiova | vs | CSS Petrosani | 72/160 | |
Sala: N/A | Arbitri: L.Cruceru(MH)/F.Radulescu(MH) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa CSS Fagaras nu se prezinta la Medias |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 00:00 | CSS Fagaras | vs | CSS Dinamo Brasov | 72/161 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 00:00 | CSS Medias | vs | ASC Corona 2010 Brasov | 72/162 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Patru(CJ) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 15:00 | CSS Sf. Gheorghe | vs | ACS Transilvania Brasov | 72/163 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 00:00 | CSM Ploiesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 14:00 | LPS Viitorul Pitesti | vs | CSS Ploiesti | 72/164 | |
Sala: Sala Trivale | Arbitri: S.Rusoiu(PH)/I.Tita(B) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 10:30 | CSS Targoviste | vs | HC Activ CSO Plopeni | 72/165 | |
Sala: Sala CSS | Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa LPS Tg. Mures s-a retras |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 12:00 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | CS Arena Tg Mures | 72/166 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Kuncz(BV)/M.Manea(BV) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 00:00 | ACS Pegasus Tg. Mures sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 16:00 | CS Olimpic Tg Mures | vs | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc | 72/167 | |
Sala: N/A | Arbitri: V.Neagu(SB)/A.Gociman(CV) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa CSS Hunedoara nu se prezinta la Cluj |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 00:00 | CSS Viitorul Cluj sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 1300 | CSS Hunedoara | vs | CSS Sibiu | 72/168 | |
Sala: Sala T. Lalescu | Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 00:00 | LPS Sebes | vs | CSO Cugir | 72/169 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Androne(AB)/A.Otelea(HD) | Observator: | ||||
Etapa 9 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 00:00 | LPS Banatul Timisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 00:00 | Sc. Gen. 7 Timisoara | vs | Diniasanca Dinias | 72/170 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 11:00 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | ACS Leu Giarmata | 72/171 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Gabara(TM)/C.Stef(TM) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 18:30 | HC Jimbolia | vs | LT Traian Vuia Resita | 72/172 | |
Sala: Sala Sporturilor Jimbolia | Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) | Observator: | ||||
Etapa 9 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 18.02 | 00:00 | CS Phoenix Baia Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 17.02 | 18:30 | CS Marta Baia Mare | vs | CSS Zalau | 72/173 | |
Sala: Sala Sc. Gen 5 | Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Ionascu(CJ) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 13:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | ACS Alpha Oradea | 72/174 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Ionascu(CJ) | Observator: | ||||
Sb 18.02 | 00:00 | CS Tonic Oradea sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: |
Actualizare automata | 20 secunde