In atentia echipelor participante in Liga Nationala
Va reamintim ca in conformitate cu Hotararea Comitetului Director nr. 60/14.07.’16, validata de catre Consiliul de Administratie in 28.07.’16, echipele participante in Liga Nationala masculina, denumita „Liga Zimbrilor”, au obligatia de a inscriptiona sigla acesteia pe maneca dreapta a tricoului de joc (13cm/13cm), precum si de a afisa un banner personalizat la centrul terenului (1m/3m), opus locului de unde se efectueaza transmisia TV.
Nerespectarea acestor cerinte atrage dupa sine aplicarea art.39 din Regulamentul Disciplinar.
Incepand cu sezonul competitional 2016-2017 in atributia echipelor de Liga Nationala masculin + feminin , la jocurile unde acestea sunt gazda intra completarea LIVE(in timp real) a raportului online. - click pentru detalii
În atenţia cluburilor de juniori care au sportivi la Centrele Naţionale de Excelenţă
Vizualizeaza aici: Conditiile de participare ale sportivilor de la C.N.E.-uri la jocurile cluburilor de provenienţă din Campionatul Naţional de Juniori 2016/2017:
Plata Taxelor, penalizarilor si cotizatiilor anuale se face in urmatorul cont:
RO60RNCB0072049705620001, BCR, sector 1 Bucuresti
1. Toti arbitri delegati la jocuri de juniori (I, II si III) vor urmarii ca in Raportul de Joc la rubrica Sala (terenul) sa se mentioneze obligatoriu tipul salii (Polivalenta tip A, Tip B, etc.)
2. Arbitri delegati la jocurile de juniori (I, II si III) care se desfasoara in sali de Tip B sunt direct raspunzatori de aplicarea cerintelor prevazute in precizarile CC Competitii din data de 13.09.2016 publicate pe site-ul FRH la sectiunea "Stiri".
Relatii suplimentare la dl. Tomescu Gabriel: tel: 0766319717
In atentia arbitrilor principali delegati la jocurile din cadrul Campionatelor Nationale 2016-2017: Liga Nationala (M-F), Divizia A (M-F), Juniori I (M-F), Juniori II (M-F), Juniori III (M-F).
AVETI OBLIGATIA CA LA 10 min. DE LA TERMINAREA JOCULUI
1. sa transmiteti rezultatul (final si pauza) prin sms la numarul 0725.574.001 in urmatorul FORMAT:
Prog. Sapt./Nr. Joc. – Rezultat final (Rezultat pauza ) Arbitrul A/Arbitrul B
EXEMPLU : 1/5 31:28 (17:14) Vasilescu/Serbu
Orice nerespectare va atrage dupa sine suspendarea respectivului cuplu de arbitri pentru 1(una) luna.
Liga campionilor - masculin
Sala Dinamo
22.10, ora 17:30
Dinamo București - HBC Nantes (FRA) DIGI si DOLCE live
Arbitri: Dobrovitz/Tajok - HUN
Delegat EHF: Konecny-CZE
Liga campionilor - feminin
22.10, ora 19:30
FC Midtjylland (DEN) - CSM Bucuresti DIGI si DOLCE live
Arbitri: Antic/Jakovljevic-SRB
Delegat EHF: Gunnarsson-ISL
Cupa EHF - feminin
Sala Dunarea
23.10, ora 17:00
HC Dunarea Braila - HC Gomel (BLR)
Arbitri: Bennani/Bennani-SWE
Delegat EHF: Kyriakoulias-GRE
Cupa EHF - feminin
22.10, ora 19:00
Sala D.P.Colibasi
ASC Corona 2010 Brasov - SG BBM Bietigheim (GER)
Arbitri: Marta Sa/Vania Sa-POR
Delegat EHF: Popadic-SRB
Cupa EHF - feminin
23.10, ora 17:00
Alba Fehervar KC (HUN) - CSM Roman
Arbitri: Aghakishi/Aghakishi-AZE
Delegat EHF: Kasunic-CRO
Etapa 9 |
||||||
ACS HC Adrian Petrea Resita s-a restras in 03.02.2017 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Jo 20.10 | 18:00 | CSM Vaslui | vs | HC Odorhei | Digi / Telekom | 56/1 |
Sala: N/A | Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) | Observator: M.Brumaru(Vn) | ||||
Mi 19.10 | 20:00 | CS Dinamo București | vs | AHC Dunărea Călărași | Digi / Telekom | 56/2 |
Sala: N/A | Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) | Observator: C.Milcu(MH) | ||||
Sb 22.10 | 16:00 | CSM Focșani 2007 | vs | HC Dobrogea Sud | Tvr 1 | 56/3 |
Sala: N/A | Arbitri: C.Din(B)/S.Dinu(B) | Observator: G.Bejinariu(AG) | ||||
Du 23.10 | 11:00 | CSA Steaua București | vs | CSU din Suceava | Tvr 2 | 56/4 |
Sala: N/A | Arbitri: C.Baban(MM)/I.Marta(MM) | Observator: M.Margarit(PH) | ||||
Sb 22.10 | 18:00 | CSM Satu Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) | Observator: I.Enache(BV) | ||||
Vi 21.10 | 17:00 | AHC Potaissa Turda | vs | CSM Fagaras | 56/5 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) | Observator: I.Furnea(Ms) | ||||
Sb 22.10 | 11:00 | CSM București | vs | SCM Politehnica Timișoara | Tvr 2 | 56/6 |
Sala: N/A | Arbitri: I.Barbu(CJ)/G.Badiu(CJ) | Observator: P.Anton(IS) | ||||
Etapa 7 |
||||||
Echipa CSM Ploiesti s-a retras din campionat in data de 03.11.2016 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.10 | 11:00 | CSM Unirea Slobozia | vs | CS Măgura Cisnadie | 56/7 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) | Observator: V.Dobre(B) | ||||
Du 30.10 | 11:00 | SCM Râmnicu Vâlcea sta | ||||
Sala: Sala Sporturilor Olimpia | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: I.Vizitiu(HD) | ||||
Ma 18.10 | 19:30 | CSM București sta | Digi / Telekom | |||
Sala: Sala Rapid Bucuresti | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: G.Antonescu(AG) | ||||
Sb 22.10 | 16:00 | CSM Galati | vs | CSU Cluj-Napoca | 56/8 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/M.State(BZ) | Observator: V.Ciucan(B) | ||||
Du 23.10 | 16:00 | HC Zalău | vs | SCM Universitatea Craiova | Tvr 1 | 56/9 |
Sala: N/A | Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) | Observator: I.Chira(MM) | ||||
Mi 19.10 | 17:00 | CSM Roman | vs | HC Dunărea Brăila | Digi / Telekom | 56/10 |
Sala: N/A | Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) | Observator: L.Condrut(PH) | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa CS Cimentul Bicaz s-a retras in data de 14.09.2016 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.10 | 00:00 | ACS HC Buzău 2012 sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 00:00 | HC Farul Constanta sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 13:00 | CSM Bacău | vs | CSM Alexandria | 56/11 | |
Sala: Sala Sporturilor Bacau | Arbitri: I.Velisca(BZ)/C.Vlad(BZ) | Observator: N.Rusu(CT) | ||||
Sb 22.10 | 11:30 | CSM Botosani | vs | HC Dobrogea Sud II | 56/12 | |
Sala: Sala Electro | Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 11:00 | CSU Targoviste | vs | CSU Galati | 56/13 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 13:15 | CSM Bucuresti DivA sta | ||||
Sala: Sala Rapid | Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 00:00 | CS Politehnica Iasi sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
CS Unirea Sannicolau Mare s-a retras 16.09.2016 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.10 | 00:00 | CS Universitatea Craiova sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 18:00 | CSM Oradea | vs | CS Minaur Baia Mare | 56/14 | |
Sala: Sala Antonio Alexe | Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 12:00 | CNE Sighisoara | vs | CSU Politehnica Timisoara | 56/15 | |
Sala: Sala Radu Voina | Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 00:00 | CS Universitatea Cluj sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 21.10 | 17:00 | ACS Avram Iancu Arad | vs | Academia Minaur Baia Mare | 56/16 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 17:00 | HC Sibiu | vs | CSU CNOT Brasov | 56/17 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Fiscu(TM)/A.Moldoveanu(AR) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 18:00 | CSM Sighisoara | vs | CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu | 56/18 | |
Sala: Sala Radu Voina | Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Echipa ACS Avram Iancu Arad s-a retras in data de 04.10.2016 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.10 | 00:00 | ACS Sepsi-SIC Sf. Gheorghe sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.10 | 10:00 | CSU Universitatea de Vest Timisoara | vs | National Brasov | 56/19 | |
Sala: N/A | Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 00:00 | SC Muresul Tg Mures | vs | CS Dacia Mioveni | 56/20 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 14:30 | CS Extrem Baia Mare | vs | ACS Crisul Chisineu-Cris | 56/21 | |
Sala: Sala Vasile Alecsandri | Arbitri: B.Gherman(MS)/F.Horoba(BN) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 00:00 | CSU Resita sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.10 | 00:00 | CS Minaur Baia Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.10 | 11:00 | CSM Slatina | vs | CSU Oradea | 56/22 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I din ultima etapa de campionat (08.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 18.10 | 14:30 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | CSS Tulcea | 56/23 | |
Sala: Sala R. Iamandi | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/I.Tita(B) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I din ultima etapa de campionat (04-08.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.10 | 00:00 | LPS Banatul Timisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 11:00 | CSS Medias | vs | LPS Sebes | 56/24 | |
Sala: Sala Sc 5 | Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Stan(MS) | Observator: | ||||
Lu 24.10 | 13:00 | CSS Fagaras | vs | ACS Corona 2010 Brasov | 56/25 | |
Sala: Sala Radu Negru | Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 15:15 | CSS Sibiu sta | ||||
Sala: Sala Sc. 11 | Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
Echipa Sc 3 Adjud nu se prezinta la jocul cu CSS Bacau ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (18.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.10 | 00:00 | Sc. Nr. 3 Adjud sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 11:00 | LPS Suceava | vs | LPS Piatra Neamt | 56/26 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 10:00 | LPS Roman | vs | CSS Bacau | 56/27 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 10:00 | CS Stiinta Municipal Bacau | vs | LPS Iasi | 56/28 | |
Sala: Sala Oriziont | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Echipa LPS Vaslui I s-a retras ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (18.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.10 | 14:00 | CS Axiopolis Cernavoda | vs | LPS Vaslui | 56/29 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Oprea(IL)/F.Stanciu(CL) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 12:00 | CSS Galati | vs | CSS Tecuci | 56/30 | |
Sala: N/A | Arbitri: S.Hagiu(VS)/D.Pavel(BZ) | Observator: | ||||
Vi 21.10 | 16:00 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | LPS Braila | 56/31 | |
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
Echipa Olimpic Mizil nu se prezinta la Ploiesti |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.10 | 00:00 | CS Blejoi sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 11:00 | CSO Mizil | vs | Gr. Sc. Petrolul Moreni | 56/32 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: A.Constantin(B)/C.Constantin(B) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 15:00 | CSS Ploiesti | vs | CSO Tricolorul Breaza | 56/33 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 13:00 | CSM Sf. Gheorghe | vs | CS Brazi | 56/34 | |
Sala: Sala Katy Szabo | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
H.C. Arges exclusa in data de 07.03.2017 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.10 | 10:30 | CS Viitorul Pitesti | vs | AS HC Arges Pitesti | 56/35 | |
Sala: Sala Polivalenta Trivale | Arbitri: M.Brebu(AG)/A.Margarit(AG) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 14:30 | CT Media Bucuresti | vs | CS Dinamo Bucuresti | 56/36 | |
Sala: Sc Gen 88 | Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 11:00 | CSS Calarasi | vs | ACS Tonus Bucuresti | 56/37 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 15:00 | CSM Bucuresti | vs | CSS Steaua Bucuresti | 56/38 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(VL) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
Echipa CSS Dr. Tr. Severin nu se prezinta la Caracal |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.10 | 00:00 | CSS Alexandria sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 14:00 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | CSM Progresul Bailesti | 56/39 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: C.Fugaru(GJ)/C.Radu(GJ) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 14:00 | CSS Craiova | vs | LPS Tg Jiu | 56/40 | |
Sala: Sala I. Constantinescu | Arbitri: L.Cruceru(MH)/F.Radulescu(MH) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 15:00 | CS Novaci | vs | ACS Romanati Sport Caracal | 56/41 | |
Sala: N/A | Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Echipa CSS Dinamo Brasov s-a retras in data de 20.11.2016 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.10 | 13:45 | CSS Sibiu sta | ||||
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 11:00 | CSS Odorhei | vs | CSS Sighisoara | 56/42 | |
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc | Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 12:00 | CS Olimpic Tg Mures | vs | CSS Fagaras | 56/43 | |
Sala: Sala Liviu Rebreanu | Arbitri: C.Albert(BN)/R.Pelin(BN) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (18.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.10 | 00:00 | LPS Banatul I Timisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 13:00 | HCS Citu Timisoara | vs | CS HC Adrian Petrea Resita | 56/44 | |
Sala: Sala Dumbravita | Arbitri: R.Hora(BH)/M.Judea(BH) | Observator: | ||||
Vi 21.10 | 16:30 | CSS Hunedoara | vs | ACS Alpha Oradea | 56/45 | |
Sala: N/A | Arbitri: F.Dusa(BV)/O.Ianu(CS) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 11:00 | HC 2003 Alesd | vs | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | 56/46 | |
Sala: Sala de Sport Alesd | Arbitri: A.Apostu(MM)/S.Hendrea(MM) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
CSS ADEP Satu Mare nu se prezinta la Turda |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.10 | 11:30 | Academia Minaur Baia Mare | vs | CS Marta Baia Mare | 56/47 | |
Sala: Sala Vasile Alecsandri | Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 13:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | LPS Satu Mare | 56/48 | |
Sala: Sala Vasile Alecsandri | Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Patru(CJ) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 11:30 | CSS Adep Satu Mare | vs | AHC Potaissa Turda | 56/49 | |
Sala: Sala Traian Vuia | Arbitri: S.Cosma(MM)/D.Sechel(MM) | Observator: | ||||
Vi 21.10 | 17:00 | LPS Cluj | vs | CS Seini | 56/50 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Cocis(MS)/A.Moldovan(MS) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (04-08.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.10 | 00:00 | CSS Bacau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.10 | 12:30 | LPS Vaslui | vs | LPS Suceava | 56/51 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 11:00 | HC Buhusi | vs | LPS Roman | 56/52 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Badelita(SV)/V.Popovici(BT) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 10:30 | LPS Iasi | vs | LPS Piatra Neamt | 56/53 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: B.Bulina(SV)/P.Poenaru(SV) | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Echipa LPS Focsani s-a retras in data de 15.09.2016 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.10 | 10:30 | CSH Art Galati | vs | CS United Galati | 56/54 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 11:00 | LPS Braila | vs | CSS Galati | 56/55 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Enache(B) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 12:00 | CS OK Sport Onesti | vs | CS Danubius 2010 Galati | 56/56 | |
Sala: Sala Municipala | Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Echipa CSS Calarasi s-a retras in 13.01.2017 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.10 | 09:00 | CSS Calarasi | vs | CS Medgidia | 56/57 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 12:00 | CSS 1 Constanta | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 56/58 | |
Sala: Sala UMC | Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Constantin(B) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 12:00 | CSS Tulcea | vs | HM Buzau | 56/59 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (09.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.10 | 11:00 | CSM Bucuresti | vs | CSS 6 Bucuresti | 56/60 | |
Sala: Sala Elite | Arbitri: R.Dinu(B)/G.Dogarescu(B) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 09:00 | CT Media Bucuresti | vs | CSO Pantelimon | 56/61 | |
Sala: Sala Elite | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 14:00 | CSM Ploiesti | vs | CS Rapid Bucuresti | 56/62 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Duminiciou(AG) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 11:00 | HC Activ CSO Plopeni | vs | ACS Sc. 181 SSP Bucuresti | 56/63 | |
Sala: Sala Polivalenta Plopeni | Arbitri: T.Margarit(B)/A.Voicu(AG) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
CSS Craiova s-a retras in data de 03.11.2016 ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (09.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.10 | 00:00 | LPS Tg Jiu sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.10 | 13:30 | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | vs | HCM Craiova | 56/64 | |
Sala: Sala Energetic Rm. Valcea | Arbitri: N.Ionica(BV)/A.Margarit(AG) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 10:30 | LPS Viitorul Pitesti | vs | LPS A Slatina | 56/65 | |
Sala: Sala Sporturilor Trivale | Arbitri: C.Onogea(VL)/O.Samson(VL) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 09:30 | CSS Caracal sta | ||||
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa LPS Tg. Mures a fost exclusa din campionat incepand cu 11.10.2016 pentru 2 neprezentari. ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (09.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.10 | 11:45 | CS Olimpic Tg Mures sta | ||||
Sala: Sala Sc. 11 | Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 00:00 | ACS Transilvania Brasov sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.10 | 13:15 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 56/66 | |
Sala: Sala Sc. 11 | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: | ||||
Jo 20.10 | 17:30 | CS Arena Tg Mures | vs | CSS Sighisoara | 56/67 | |
Sala: Sala Sc. Gim. Serafim Duicu | Arbitri: A.Bandean(MS)/M.Turdean(MS) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Victoria Nadlac nu se prezinta la Sannicolau Mare ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (09.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.10 | 00:00 | CSS Sibiu sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.10 | 11:00 | ASC Victoria Nadlac | vs | Unirea Sannicolau Mare | 56/68 | |
Sala: Sala Nadlac | Arbitri: M.Fiscu(TM)/A.Moldoveanu(AR) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 12:30 | LPS Sebes | vs | CSS Dr. Tr. Severin | 56/69 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Stan(MS) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 13:00 | CSS Petrosani | vs | LPS Banatul Timisoara | 56/70 | |
Sala: Sala Col. Economic | Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Eremia(GJ) | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (09.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.10 | 00:00 | ASC Tonic Crisul Santandrei sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.10 | 10:00 | CS Phoenix Baia Mare | vs | CS Marta Baia Mare | 56/71 | |
Sala: Sala Vasile Alecsandri | Arbitri: R.Hora(BH)/M.Judea(BH) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 11:30 | CSS 2 Baia Mare | vs | CSS Viitorul Cluj | 56/72 | |
Sala: Sala Vasile Alecsandri | Arbitri: R.Hora(BH)/M.Judea(BH) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.10 | 00:00 | ACS Campionii Vaslui sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.10 | 12:30 | LPS Iasi | vs | CSU Suceava | 56/73 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: B.Bulina(SV)/P.Poenaru(SV) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 11:00 | LPS Piatra Neamt | vs | LPS Botosani | 56/74 | |
Sala: Sala Polivalenta II | Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 13:00 | LPS Suceava | vs | LPS Vaslui I | 56/75 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa Sc nr. 3 Adjud nu se prezinta la jocul cu CSS Bacau |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.10 | 00:00 | CSS Galati sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.10 | 11:00 | LPS Focsani | vs | CSS Tecuci | 56/76 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: G.Cojocaru(BC)/C.Ochiana(BC) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 14:00 | CS OK Sport Onesti | vs | Sc. Nr. 3 Adjud | 56/77 | |
Sala: Sala Municipala | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 10:00 | CSS Bacau | vs | CS Stiinta Municipal Bacau | 56/78 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.10 | 00:00 | CSS 1 Constanta sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.10 | 15:30 | CSM Ploiesti | vs | CSA Steaua Bucuresti | 56/79 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Duminiciou(AG) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 11:00 | CSS Calarasi | vs | CS Navodari | 56/80 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 17:30 | CSS Ploiesti | vs | CSS Medgidia | 56/81 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.10 | 00:00 | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.10 | 12:00 | HC Torok Rm. Valcea | vs | CSS Craiova | 56/82 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: G.Spaloghe(OT)/D.Zapciroiu(OT) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 12:00 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | CSS Sibiu | 56/83 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: S.Constantin(GJ)/V.Mladin(GJ) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 17:00 | HCM Craiova | vs | CS Top Arena Topoloveni | 56/84 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.10 | 00:00 | CSS Fagaras sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.10 | 11:00 | CSM Sf. Gheorghe | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 56/85 | |
Sala: Sala Gaby Szabo | Arbitri: C.Stanciu(Bz)/M.Stuparu(CT) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 13:00 | CS Sporting Ghimbav | vs | LPS Tg Mures | 56/86 | |
Sala: Sala Sporturilor Ghimbav | Arbitri: S.Rusoiu(PH)/I.Tita(B) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 10:00 | CS Dinamo Brasov | vs | CSS Sighisoara | 56/87 | |
Sala: Sala Sc. 11 | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa CS Tonic Oradea s-a retras
|
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.10 | 14:00 | ACS Alpha Oradea | vs | CSS Hunedoara I | 56/88 | |
Sala: Sala Sporturilor comuna Paleu | Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 00:00 | LPS Banatul Timisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 23.10 | 12:00 | CS HC Adrian Petrea Resita | vs | CS Unirea Sannicolau Mare | 56/89 | |
Sala: Sala Traian Vuia | Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 11:00 | Sc. Gen. 7 Timisoara | vs | CSS Lugoj | 56/90 | |
Sala: Sala Sporturilor Dumbravita | Arbitri: O.Durnea(TM)/F.Toaca(TM) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa CSS 2 Baia Mare s-a retras |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 23.10 | 11:00 | LPS Bistrita | vs | AHC Potaissa Turda | 56/91 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: S.Cosma(MM)/D.Sechel(MM) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 13:00 | CS Extrem Baia Mare | vs | ACS Handbal Academic Cluj-Napoca | 56/92 | |
Sala: Sala Vasile Alecsandri | Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 12:00 | ACS HC Ardealul Cluj-Napoca | vs | Academia Minaur Baia Mare | 56/93 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 00:00 | HC 2003 Alesd sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa LPS Vaslui s-a retras |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.10 | 11:00 | LPS Piatra Neamt | vs | CSS Tg. Neamt | 56/94 | |
Sala: Sala Ceahlaul | Arbitri: R.Armanu(BC)/G.Ungureanu Vranceanu(BC) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 00:00 | LPS Iasi sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 11:00 | HC Comanesti | vs | HC Buhusi | 56/95 | |
Sala: Sala R. Rebreanu | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 12:30 | LPS Suceava | vs | CSS Bacau | 56/96 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.10 | 10:30 | CS Danubius 2010 Galati | vs | CSS Galati | 56/97 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: A.Popescu(br)/G.Stefan(GL) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 12:00 | CS OK Sport Onesti | vs | CS United Galati | 56/98 | |
Sala: Sala Municipala | Arbitri: I.Badelita(SV)/V.Popovici(BT) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 10:00 | LPS Focsani | vs | CSH Art Galati | 56/99 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
CS Danubius Calarasi nu se prezinta la jocul din 18.03 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.10 | 12:00 | CS Ovidiu | vs | CSS Slobozia | 56/100 | |
Sala: Sala Ovidiu | Arbitri: S.Toma(BR)/C.Popa(GL) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 12:00 | LPS Braila | vs | CS Danubius Calarasi | 56/101 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 11:00 | CSS 1 Constanta | vs | CSA Axiopolis Sport Cernavoda | 56/102 | |
Sala: Sala UMC | Arbitri: /A.Valcu(TL) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa AS HC Olimpic Muntenia AMC Bucuresti nu se prezinta la jocul din 25.03.2017 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.10 | 09:30 | CSS 6 Bucuresti | vs | CSS 2 Bucuresti | 56/103 | |
Sala: N/A | Arbitri: L.Dragoi(B)/A.Manafu(B) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 11:00 | CSS 6 Bucuresti 2 | vs | ACS Unirea Dobroesti | 56/104 | |
Sala: N/A | Arbitri: L.Dragoi(B)/A.Manafu(B) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 11:00 | AS HC Olimpic Muntenia AMC Bucuresti | vs | CS Rapid Bucuresti | 56/105 | |
Sala: Sala Sc. 30 Marian Cosma | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 11:00 | CSO Pantelimon | vs | CSM Bucuresti | 56/106 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Paduret(B)/A.Suciu(B) | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.10 | 11:00 | CSS Corabia | vs | CS Chimia Rm. Valcea | 56/107 | |
Sala: N/A | Arbitri: E.Scrieciu(DJ)/R.Traistaru(DJ) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 11:00 | CS Dacia Mioveni 2012 | vs | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | 56/108 | |
Sala: Sala de sport Mihaiesti | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 12:00 | HCM Torok Rm. Valcea | vs | LPS Slatina | 56/109 | |
Sala: Sala Lic. Energetic | Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.10 | 12:30 | CS Handbal Star Craiova | vs | CSS Dr. Tr. Severin | 56/110 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: G.Spaloghe(OT)/D.Zapciroiu(OT) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 09:30 | CSS Craiova | vs | HCM Craiova | 56/111 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: C.Onogea(VL)/O.Samson(VL) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 15:30 | HC FEFS Craiova | vs | CSS Petrosani | 56/112 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: L.Cruceru(MH)/F.Radulescu(MH) | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Echipa CSS Fagaras nu se prezinta la Medias |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.10 | 11:00 | CSS Fagaras | vs | CSS Medias | 56/113 | |
Sala: Sala R. Negru | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/E.Tanasescu(PH) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 13:30 | CSS Dinamo Brasov | vs | CSS Sf. Gheorghe | 56/114 | |
Sala: Sala Gimnaziala 11 | Arbitri: T.Tintatu(AG)/C.Toma(AG) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 17:00 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | ACS Transilvania Brasov | 56/115 | |
Sala: Sala Sc. 11 | Arbitri: T.Tintatu(AG)/C.Toma(AG) | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.10 | 00:00 | LPS Viitorul Pitesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 13:30 | CSM Ploiesti | vs | CSS Targoviste | 56/116 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: A.Chiru(ph)/G.Enache(PH) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 12:00 | CSS Ploiesti | vs | HC Activ CSO Plopeni | 56/117 | |
Sala: Sala Sporturilor Olimpia | Arbitri: A.Chiru(ph)/G.Enache(PH) | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Echipa LPS Tg. Mures s-a retras |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.10 | 00:00 | CSS Odorheiul Secuiesc sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 09:30 | CS Arena Tg Mures | vs | CS Olimpic Tg Mures | 56/118 | |
Sala: Sala Duicu | Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) | Observator: | ||||
Du 23.10 | 11:30 | ACS Pegasus Tg. Mures | vs | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc | 56/119 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Ionascu(CJ) | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Echipa CSS Hunedoara nu se prezinta la Cluj |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.10 | 00:00 | CSS Hunedoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 11:15 | CSS Viitorul Cluj | vs | LPS Sebes | 56/120 | |
Sala: Sala H. Demian | Arbitri: B.Gherman(MS)/F.Horoba(BN) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 12:30 | CSS Sibiu | vs | CSO Cugir | 56/121 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.10 | 00:00 | ACS Leu Giarmata sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 12:00 | LT Traian Vuia Resita | vs | Diniasanca Dinias | 56/122 | |
Sala: N/A | Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 17:00 | HC Jimbolia | vs | LPS Banatul Timisoara | 56/123 | |
Sala: Sala Wiesenmayer-Jimbolia | Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) | Observator: | ||||
Vi 21.10 | 18:00 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | Sc. Gen. 7 Timisoara | 56/124 | |
Sala: Sala Ioan Morar Sannicolau Mare | Arbitri: M.Fiscu(TM)/A.Moldoveanu(AR) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 22.10 | 00:00 | ACS Alpha Oradea sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 15:30 | CSS Zalau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 11:30 | CS Tonic Oradea | vs | CS Phoenix Baia Mare | 56/125 | |
Sala: Sala Santandrei | Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) | Observator: | ||||
Sb 22.10 | 10:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | CS Marta Baia Mare | 56/126 | |
Sala: Sala Vasile Alecsandri | Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Patru(CJ) | Observator: |
Actualizare automata | 20 secunde