In atentia echipelor participante in Liga Nationala
Va reamintim ca in conformitate cu Hotararea Comitetului Director nr. 60/14.07.’16, validata de catre Consiliul de Administratie in 28.07.’16, echipele participante in Liga Nationala masculina, denumita „Liga Zimbrilor”, au obligatia de a inscriptiona sigla acesteia pe maneca dreapta a tricoului de joc (13cm/13cm), precum si de a afisa un banner personalizat la centrul terenului (1m/3m), opus locului de unde se efectueaza transmisia TV.
Nerespectarea acestor cerinte atrage dupa sine aplicarea art.39 din Regulamentul Disciplinar.
Incepand cu sezonul competitional 2016-2017 in atributia echipelor de Liga Nationala masculin + feminin , la jocurile unde acestea sunt gazda intra completarea LIVE(in timp real) a raportului online. - click pentru detalii
În atenţia cluburilor de juniori care au sportivi la Centrele Naţionale de Excelenţă
Vizualizeaza aici: Conditiile de participare ale sportivilor de la C.N.E.-uri la jocurile cluburilor de provenienţă din Campionatul Naţional de Juniori 2016/2017:
Plata Taxelor, penalizarilor si cotizatiilor anuale se face in urmatorul cont:
RO60RNCB0072049705620001, BCR, sector 1 Bucuresti
1. Toti arbitri delegati la jocuri de juniori (I, II si III) vor urmarii ca in Raportul de Joc la rubrica Sala (terenul) sa se mentioneze obligatoriu tipul salii (Polivalenta tip A, Tip B, etc.)
2. Arbitri delegati la jocurile de juniori (I, II si III) care se desfasoara in sali de Tip B sunt direct raspunzatori de aplicarea cerintelor prevazute in precizarile CC Competitii din data de 13.09.2016 publicate pe site-ul FRH la sectiunea "Stiri".
Relatii suplimentare la dl. Tomescu Gabriel: tel: 0766319717
In atentia arbitrilor principali delegati la jocurile din cadrul Campionatelor Nationale 2016-2017: Liga Nationala (M-F), Divizia A (M-F), Juniori I (M-F), Juniori II (M-F), Juniori III (M-F).
AVETI OBLIGATIA CA LA 10 min. DE LA TERMINAREA JOCULUI
1. sa transmiteti rezultatul (final si pauza) prin sms la numarul 0725.574.001 in urmatorul FORMAT:
Prog. Sapt./Nr. Joc. – Rezultat final (Rezultat pauza ) Arbitrul A/Arbitrul B
EXEMPLU : 1/5 31:28 (17:14) Vasilescu/Serbu
Orice nerespectare va atrage dupa sine suspendarea respectivului cuplu de arbitri pentru 1(una) luna.
Liga campionilor - masculin
29.09, ora 18:00, Sala Dinamo
Dinamo București - HC Motor Zaporozhye DIGI si DOLCE live
Arbitri: Vesovic/Mitrovic (MNE)
Delegat EHF: Repensek (SLO)
Arbitri delegati EFH:
Liga Campionilor - masculin
28.09.2016
Rheim-Neckar Lowen - Celje
Arbiti EHF: Din/Dinu
Liga Campionilor - masculin
01.10.2016
Telekom Veszprem (HUN)- Kadetten Schaffhausen (SUI)
Arbiti EHF: Harabagiu/Stanescu
Etapa 6 |
||||||
ACS HC Adrian Petrea Resita s-a restras in 03.02.2017 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Sb 01.10 | 13:15 | HC Odorhei | vs | AHC Potaissa Turda | Digi / Telekom | 53/1 |
Sala: Sala Sporturilor Miercurea Ciuc | Arbitri: C.Belean(MS)/V.Calina(AG) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Sb 01.10 | 16:00 | CSM București | vs | CSM Satu Mare | Tvr 1 | 53/2 |
Sala: N/A | Arbitri: M.Fiscu(TM)/A.Moldoveanu(AR) | Observator: D.Stamatoiu(VL) | ||||
Du 02.10 | 16:00 | SCM Politehnica Timișoara | vs | CSA Steaua București | Tvr 1 | 53/3 |
Sala: N/A | Arbitri: C.Din(B)/S.Dinu(B) | Observator: G.Nasturel(CS) | ||||
Sb 01.10 | 18:00 | CSM Fagaras | vs | CSM Focșani 2007 | 53/4 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) | Observator: V.Ciucan(B) | ||||
Du 02.10 | 16:00 | CS Dinamo București sta | ||||
Sala: Sala Sporturilor Resita | Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) | Observator: C.Potora(Cj) | ||||
Vi 30.09 | 18:00 | CSU din Suceava | vs | CSM Vaslui | 53/5 | |
Sala: Sala Elisabeta Lipa - Botosani | Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) | Observator: I.Ciobanu(BC) | ||||
Vi 30.09 | 19:30 | HC Dobrogea Sud | vs | AHC Dunărea Călărași | Digi / Telekom | 53/6 |
Sala: N/A | Arbitri: I.Barbu(B)/A.Manafu(B) | Observator: V.Dancescu(B) | ||||
Etapa 4 |
||||||
Echipa CSM Ploiesti s-a retras din campionat in data de 03.11.2016 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 26.09 | 19:45 | HC Dunărea Brăila | vs | CSM București | Digi / Telekom | 53/7 |
Sala: N/A | Arbitri: C.Din(B)/S.Dinu(B) | Observator: P.Anton(IS) | ||||
Lu 26.09 | 18:00 | SCM Universitatea Craiova sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: L.Cruceru(MH)/F.Radulescu(MH) | Observator: I.Vizitiu(HD) | ||||
Lu 26.09 | 18:00 | SCM Râmnicu Vâlcea | vs | CS Măgura Cisnadie | Digi / Telekom | 53/8 |
Sala: N/A | Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 29.09 | 16:00 | CS Măgura Cisnadie | vs | CSM Corona Brașov | Tvr 2 | 53/9 |
Sala: N/A | Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) | Observator: A.Lupsa(CS) | ||||
Jo 29.09 | 18:00 | CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | vs | SCM Râmnicu Vâlcea | 53/10 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/M.State(BZ) | Observator: V.Dobre(B) | ||||
Mi 28.09 | 16:00 | CSM Unirea Slobozia sta | Tvr 2 | |||
Sala: N/A | Arbitri: I.Velisca(BZ)/C.Vlad(BZ) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Jo 29.09 | 17:00 | CSU Cluj-Napoca sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) | Observator: D.Dordea(SB) | ||||
Jo 29.09 | 16:30 | CSM București | vs | SCM Universitatea Craiova | Digi / Telekom | 53/11 |
Sala: N/A | Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) | Observator: G.Bejinariu(AG) | ||||
Jo 29.09 | 18:00 | CSM Galati | vs | HC Dunărea Brăila | 53/12 | |
Sala: Sala Sporturilor Dunarea Galati | Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) | Observator: V.Ionescu(B) | ||||
Mi 28.09 | 18:00 | HC Zalău | vs | CSM Roman | Digi / Telekom | 53/13 |
Sala: N/A | Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) | Observator: Z.Mesaros(MM) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Echipa CS Cimentul Bicaz s-a retras in data de 14.09.2016 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 01.10 | 00:00 | CSM Bucuresti DivA sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 11:00 | CS Politehnica Iasi | vs | CSU Targoviste | 53/14 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: I.Badelita(SV)/V.Popovici(BT) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 11:00 | CSM Botosani sta | ||||
Sala: Sala Sporturilor Olimpia | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 12:00 | CSM Bacău sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: S.Hagiu(VS)/D.Pavel(BZ) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 00:00 | CSU Galati sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 14:00 | HC Dobrogea Sud II | vs | ACS HC Buzău 2012 | 53/15 | |
Sala: Sala UMC | Arbitri: C.Popa(GL)/S.Toma(BR) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 11:00 | CSM Alexandria | vs | HC Farul Constanta | 53/16 | |
Sala: Sala Sc 7 | Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
CS Unirea Sannicolau Mare s-a retras 16.09.2016 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 01.10 | 00:00 | HC Sibiu sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 18:00 | CSM Sighisoara | vs | ACS Avram Iancu Arad | 53/17 | |
Sala: Sala Radu Voina | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 00:00 | CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 15:00 | CSU CNOT Brasov | vs | CNE Sighisoara | 53/18 | |
Sala: Sala D. P. Colibasi | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Vi 30.09 | 15:00 | Academia Minaur Baia Mare | vs | CSM Oradea | 53/19 | |
Sala: Sala Lascar Pana | Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) | Observator: | ||||
Vi 30.09 | 15:00 | CS Universitatea Cluj | vs | CS Universitatea Craiova | 53/20 | |
Sala: Sala Sporturilor Horia Demian | Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 10:00 | CSU Politehnica Timisoara | vs | CS Minaur Baia Mare | 53/21 | |
Sala: Sala C. Jude | Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 28.09 | 16:00 | HC Activ CSO Plopeni | vs | SCM Pitesti | 53/22 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: | ||||
Jo 29.09 | 14:00 | CS Stiinta Bacau | vs | CSM Bucuresti DivA | 53/23 | |
Sala: Sala Sporturilor Bacau | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: | ||||
Jo 29.09 | 17:00 | ACS Spartac UNEFS Bucuresti | vs | CSU Stiinta Bucuresti | 53/24 | |
Sala: Sala Iris Sports Arena | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Jo 26.01 | 11:00 | ACS UAIC CNOT Iasi | vs | HC Dinamo Bucuresti | 53/25 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 29.09 | 17:00 | CSU Neptun Constanta | vs | SCM Gloria Buzău | 53/26 | |
Sala: Sala Sporturilor Constanta | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Jo 29.09 | 15:30 | HCF Piatra Neamt | vs | ACS SC 181 SSP Bucuresti | 53/27 | |
Sala: Sala Polivalenta Mica | Arbitri: A.Dumitru(VN)/L.Gheorghiu(VS) | Observator: | ||||
Jo 29.09 | 14:30 | CSU Targoviste | vs | CS Rapid București | 53/28 | |
Sala: Sala Polivalenta Targoviste | Arbitri: N.Ionica(BV)/A.Margarit(AG) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Echipa ACS Avram Iancu Arad s-a retras in data de 04.10.2016 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 29.09 | 00:00 | CS Minaur Baia Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 29.09 | 17:00 | CSM Slatina sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) | Observator: | ||||
Jo 29.09 | 16:00 | CSU Oradea | vs | CS Extrem Baia Mare | 53/29 | |
Sala: Sala Antonio Alexe | Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: | ||||
Jo 29.09 | 16:30 | SC Muresul Tg Mures sta | ||||
Sala: Sala Polivalenta Victoria Arad | Arbitri: I.Horincar(SJ)/D.Pavel(SJ) | Observator: | ||||
Jo 29.09 | 15:00 | CSU Resita | vs | CSU Universitatea de Vest Timisoara | 53/30 | |
Sala: Sala Polivalenta Resita | Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Eremia(GJ) | Observator: | ||||
Jo 29.09 | 15:00 | ACS Crisul Chisineu-Cris | vs | ACS Sepsi-SIC Sf. Gheorghe | 53/31 | |
Sala: Sala Sporturilor Szabo Katy | Arbitri: D.Ghiocel(TM)/ | Observator: | ||||
Mi 28.09 | 14:00 | CS Dacia Mioveni | vs | National Brasov | 53/32 | |
Sala: Sala Trivale Pitesti | Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 28.09 | 14:00 | LPS Piatra Neamt | vs | CS Stiinta Municipal Bacau | 53/33 | |
Sala: Sala Polivalenta II | Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 15:00 | LPS Suceava | vs | CS Stiinta Municipal Bacau 2 | 53/34 | |
Sala: Sala Sc. Gimn. Ion Creanga | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Jo 29.09 | 12:30 | LPS Vaslui | vs | LPS Roman | 53/35 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 13:00 | LPS Iasi | vs | LPS Nadia Comaneci Onesti | 53/36 | |
Sala: N/A | Arbitri: B.Bulina(SV)/P.Poenaru(SV) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Sc. Nr. 3 Adjud nu se prezinta la meciul cu CS Axiolpolis Cernavoda 12.03.2017 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 02.10 | 11:00 | CS Axiopolis Cernavoda | vs | HC Farul Constanta | 53/37 | |
Sala: Sala Axiopolis | Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 13:30 | CSS Tecuci | vs | CSS 1 Constanta | 53/38 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) | Observator: | ||||
Jo 29.09 | 18:00 | LPS Braila | vs | CSS Galati | 53/39 | |
Sala: Sala LPS Braila | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) | Observator: | ||||
Vi 30.09 | 13:00 | CSS Medgidia | vs | Sc. Nr. 3 Adjud | 53/40 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Oprea(IL)/F.Stanciu(CL) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Echipa CSS 2 Bucuresti nu se prezinta la jocul cu CSM Bucuresti |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 29.09 | 18:30 | CSS 2 Bucuresti | vs | CSS Calarasi | 53/41 | |
Sala: Sala Sc. 88 | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Babau(B) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 02.10 | 00:00 | CSS Calarasi sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 02.10 | 09:30 | CS Dinamo Bucuresti | vs | CSS 2 Bucuresti | 53/42 | |
Sala: Sala Dinamo | Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(VL) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 13:00 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | CSS Steaua Bucuresti | 53/43 | |
Sala: Sala R. Iamandi | Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 11:00 | CSM Bucuresti | vs | CT Media Bucuresti | 53/44 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: R.Dinu(B)/G.Dogarescu(B) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Echipa CSS Craiova s-a retras. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 02.10 | 00:00 | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 02.10 | 11:00 | CSS Lugoj | vs | CSS Avram Iancu Arad | 53/45 | |
Sala: Sala Lavinia Milosovici | Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 11:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | LPS Tg Jiu | 53/46 | |
Sala: Sala C. Banu Sport | Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 02.10 | 00:00 | LPS Brasov sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 02.10 | 11:00 | Gr. Sc. Petrolul Moreni | vs | CS Viitorul Pitesti | 53/47 | |
Sala: Sala Liceu Petrol Moreni | Arbitri: C.Onogea(VL)/O.Samson(VL) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 16:00 | CSS Sibiu | vs | CSS Dinamo Brasov | 53/48 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: L.Gal(HR)/S.Savu(AG) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 12:00 | CSS Ploiesti | vs | CSS Fagaras | 53/49 | |
Sala: Sala Sporturilor Olimpia | Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Duminiciou(AG) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Echipa CS Adep Satu Mare s-a retras din competitie in data de 16.11.2016 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 02.10 | 00:00 | Sta sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 02.10 | 12:00 | LPS Cluj | vs | National Sighisoara | 53/50 | |
Sala: Sala LPS Cluj | Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 12:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | CSS Sighisoara | 53/51 | |
Sala: Sala Sc. Vasile Alecsandri | Arbitri: C.Albert(BN)/R.Pelin(BN) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 13:00 | CSS Odorhei | vs | AHC Potaissa Turda | 53/52 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I din ultima etapa de campionat (08.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 01.10 | 00:00 | LPS Iasi sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 13:30 | LPS Piatra Neamt | vs | CSS Galati | 53/53 | |
Sala: Sala Ceahlaul | Arbitri: B.Bulina(SV)/P.Poenaru(SV) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 11:00 | LPS Roman | vs | LPS Botosani | 53/54 | |
Sala: N/A | Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I din ultima etapa de campionat (08.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 01.10 | 09:30 | CT Media Bucuresti | vs | CS Dacia Mioveni | 53/55 | |
Sala: Sala Elite | Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 12:30 | ASC Sc. 181 SSP Bucuresti | vs | CSM Bucuresti | 53/56 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Constantin(B) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 13:00 | CSS 2 Bucuresti | vs | National Rm Valcea | 53/57 | |
Sala: Sala Dinamo | Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I din ultima etapa de campionat (08.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 01.10 | 00:00 | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 11:00 | CS Chimia Rm Valcea | vs | LPS Slatina | 53/58 | |
Sala: Sala Sporturilor Traian | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 10:00 | CSS Caracal | vs | HCM Craiova | 53/59 | |
Sala: Sala Sporturilor Caracal | Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Eremia(GJ) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I din ultima etapa de campionat (04-08.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 01.10 | 00:00 | LPS Sebes sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 11:30 | LPS Banatul Timisoara | vs | ACS Corona 2010 Brasov | 53/60 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 11:00 | CSS Medias | vs | CSS Sibiu | 53/61 | |
Sala: Sala Sc. 5 | Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 11:00 | CSS Fagaras sta | ||||
Sala: Sala Col. Radu Negru | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
CSS 2 Baia Mare nu se prezinta la jocul din 08.04.2017, de la CSS Viitorul I Cluj Napoca ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I din ultima etapa de campionat (04-08.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 01.10 | 12:00 | CSS Zalau | vs | ACS Olimpic Tg. Mures | 53/62 | |
Sala: Sala Liceu Avram Iancu | Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 11:00 | LPS Bistrita | vs | CSS Viitorul I Cluj | 53/63 | |
Sala: Sala LPS Dorin Morutan | Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Stan(MS) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 11:00 | Marta Baia Mare | vs | CSS 2 Baia Mare | 53/64 | |
Sala: Sala Sc Vasile Alecsandri | Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Echipa Sc 3 Adjud nu se prezinta la jocul cu CSS Bacau ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (18.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 01.10 | 00:00 | CSS Bacau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 10:00 | LPS Piatra Neamt | vs | LPS Iasi | 53/65 | |
Sala: N/A | Arbitri: B.Bulina(SV)/P.Poenaru(SV) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 11:00 | Sc. Nr. 3 Adjud | vs | CS Stiinta Municipal Bacau | 53/66 | |
Sala: Sala Municipala | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 13:30 | LPS Suceava | vs | LPS Roman | 53/67 | |
Sala: Sala Sc. Gimn. Ion Creanga | Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Echipa LPS Vaslui I s-a retras ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (18.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 01.10 | 12:00 | CSS Tecuci | vs | LPS Vaslui | 53/68 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Potirniche(BZ)/I.Velisca(BZ) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 14:00 | CS Axiopolis Cernavoda | vs | LPS Braila | 53/69 | |
Sala: N/A | Arbitri: L.Antohi(GL)/G.Stefan(GL) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 12:00 | CSS Galati | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 53/70 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Dumitru(VN)/L.Gheorghiu(VS) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Echipa Olimpic Mizil nu se prezinta la Ploiesti |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 01.10 | 00:00 | CSO Tricolorul Breaza sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 11:00 | Gr. Sc. Petrolul Moreni | vs | CS Brazi | 53/71 | |
Sala: Sala Liceu Petrol Moreni | Arbitri: M.Stuparu(CT)/C.Stanciu(Bz) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 09:00 | CS Blejoi | vs | CSM Sf. Gheorghe | 53/72 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 11:00 | CSO Mizil | vs | CSS Ploiesti | 53/73 | |
Sala: Sala Sporturilor Mizil | Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
H.C. Arges exclusa in data de 07.03.2017 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 01.10 | 10:30 | ACS Tonus Bucuresti | vs | AS HC Arges Pitesti | 53/74 | |
Sala: Sala Antilopa | Arbitri: C.Oprea(IL)/F.Stanciu(CL) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 09:30 | CS Dinamo Bucuresti | vs | CSS Steaua Bucuresti | 53/75 | |
Sala: Sala Dinamo | Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Constantin(B) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 12:00 | CS Viitorul Pitesti | vs | CSM Bucuresti | 53/76 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: L.Cruceru(MH)/F.Radulescu(MH) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 18:00 | CT Media Bucuresti | vs | CSS Calarasi | 53/77 | |
Sala: Sala Elite | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/E.Tanasescu(PH) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Echipa CSS Dr. Tr. Severin nu se prezinta la Caracal |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 01.10 | 00:00 | LPS Tg Jiu sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 16:00 | CSM Progresul Bailesti | vs | ACS Romanati Sport Caracal | 53/78 | |
Sala: Sala Ada Nechita Bailesti | Arbitri: L.Marii(GJ)/R.Tache(GJ) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 13:30 | CSS Alexandria | vs | CS Novaci | 53/79 | |
Sala: N/A | Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 14:00 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | CSS Craiova | 53/80 | |
Sala: Sala Polivalenta Drobeta | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Echipa CSS Dinamo Brasov s-a retras in data de 20.11.2016 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 01.10 | 12:00 | CSS Sighisoara sta | ||||
Sala: Sala Zaharia Boiu | Arbitri: C.Albert(BN)/R.Pelin(BN) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 13:00 | CSS Sibiu | vs | CSS Fagaras | 53/81 | |
Sala: Sala Lic. C. Noica | Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 11:00 | CSS Odorhei | vs | CS Olimpic Tg Mures | 53/82 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (18.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 01.10 | 00:00 | ACS Alpha Oradea sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 11:00 | CS HC Adrian Petrea Resita | vs | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | 53/83 | |
Sala: Sala Lic. Traian Vuia | Arbitri: O.Durnea(TM)/F.Toaca(TM) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 13:00 | LPS Banatul I Timisoara | vs | HC 2003 Alesd | 53/84 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 13:00 | HCS Citu Timisoara | vs | CSS Hunedoara | 53/85 | |
Sala: Sala Dumbravita | Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
CSS ADEP Satu Mare nu se prezinta la Turda |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 30.09 | 16:00 | AHC Potaissa Turda | vs | CS Marta Baia Mare | 53/86 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) | Observator: | ||||
Vi 30.09 | 17:00 | LPS Satu Mare | vs | CS Seini | 53/87 | |
Sala: Sala LPS Ecaterina Both | Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 12:45 | Academia Minaur Baia Mare | vs | LPS Cluj | 53/88 | |
Sala: Sala Sc 5 | Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 16:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | CSS Adep Satu Mare | 53/89 | |
Sala: Sala Sc. 5 | Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (04-08.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 02.10 | 00:00 | HC Buhusi sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 02.10 | 11:00 | LPS Iasi | vs | LPS Vaslui | 53/90 | |
Sala: N/A | Arbitri: B.Bulina(SV)/P.Poenaru(SV) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 12:00 | LPS Piatra Neamt | vs | CSS Bacau | 53/91 | |
Sala: Sala Ceahlaul | Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 11:00 | LPS Roman | vs | LPS Suceava | 53/92 | |
Sala: N/A | Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (09.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 02.10 | 10:00 | CSM Ploiesti | vs | CSM Bucuresti | 53/93 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 11:00 | HC Activ CSO Plopeni | vs | CT Media Bucuresti | 53/94 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Balate(BV)/A.Kuncz(BV) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 10:00 | ACS Sc. 181 SSP Bucuresti | vs | CSS 6 Bucuresti | 53/95 | |
Sala: Sala Iris Sports Arena | Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Mara(B) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 09:30 | CS Rapid Bucuresti | vs | CSO Pantelimon | 53/96 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: C.Marin(B)/C.Constantin(B) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
CSS Craiova s-a retras in data de 03.11.2016 ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (09.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 02.10 | 00:00 | LPS Viitorul Pitesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 02.10 | 10:30 | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea sta | ||||
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: L.Marii(GJ)/R.Tache(GJ) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 10:00 | CSS Caracal | vs | LPS Tg Jiu | 53/97 | |
Sala: Sala Polivalenta Caracal | Arbitri: T.Margarit(B)/A.Voicu(AG) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 11:00 | LPS A Slatina | vs | HCM Craiova | 53/98 | |
Sala: N/A | Arbitri: T.Tintatu(AG)/C.Toma(AG) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Echipa LPS Tg. Mures a fost exclusa din campionat incepand cu 11.10.2016 pentru 2 neprezentari. ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (09.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 02.10 | 12:00 | ASC Corona 2010 Brasov sta | ||||
Sala: Sala Sc Gimn 11 Brasov | Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 13:00 | CS Arena Tg Mures | vs | ACS Transilvania Brasov | 53/99 | |
Sala: Sala Serafim Duicu | Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 13:00 | CSS Sighisoara | vs | CS Olimpic Tg Mures | 53/100 | |
Sala: Sala Zaharia Boiu | Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 11:00 | CSS Odorheiul Secuiesc sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Victoria Nadlac nu se prezinta la Sannicolau Mare ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI II din ultima etapa de campionat (09.04.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 02.10 | 00:00 | LPS Sebes sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 02.10 | 11:00 | CSS Petrosani | vs | ASC Victoria Nadlac | 53/101 | |
Sala: Sala Col. Economic | Arbitri: S.Constantin(GJ)/V.Mladin(GJ) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 13:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | CSS Sibiu | 53/102 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 12:00 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | Unirea Sannicolau Mare | 53/103 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: C.Fugaru(GJ)/C.Radu(GJ) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 02.10 | 00:00 | LPS Piatra Neamt sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 02.10 | 13:00 | LPS Suceava | vs | LPS Iasi | 53/104 | |
Sala: Sala Gim. Ion Creanga | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 13:30 | LPS Vaslui I | vs | ACS Campionii Vaslui | 53/105 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Stoian(VS)/S.Onofrei(VS) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 11:00 | LPS Botosani | vs | CSU Suceava | 53/106 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Echipa Sc nr. 3 Adjud nu se prezinta la jocul cu CSS Bacau |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 02.10 | 00:00 | CS OK Sport Onesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 02.10 | 10:00 | CSS Bacau | vs | LPS Focsani | 53/107 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 11:30 | CS Stiinta Municipal Bacau | vs | CSS Galati | 53/108 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 11:00 | Sc. Nr. 3 Adjud | vs | CSS Tecuci | 53/109 | |
Sala: Sala Municipala | Arbitri: G.Cojocaru(BC)/C.Ochiana(BC) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 02.10 | 00:00 | CSS Calarasi sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 02.10 | 14:00 | CSS Ploiesti | vs | CSM Ploiesti | 53/110 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 10:00 | CSS Medgidia | vs | CSS 1 Constanta | 53/111 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 12:00 | CS Navodari | vs | CSA Steaua Bucuresti | 53/112 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Scurtu(TL)/V.Ursu(TL) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
CSS 3 Steaua s-a retras in 16.09.2016
|
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 02.10 | 10:30 | ACS Tonus Bucuresti | vs | ACS Olimpic Mizil | 53/113 | |
Sala: Sala Antilopa | Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 12:30 | CSS 2 Bucuresti | vs | CS Brazi | 53/114 | |
Sala: Sala Antilopa | Arbitri: C.Stanciu(Bz)/M.Stuparu(CT) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 12:30 | CSM Bucuresti | vs | CS Dinamo Bucuresti | 53/115 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: C.Marin(B)/C.Constantin(B) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 02.10 | 00:00 | CSS Dr. Tr. Severin sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 02.10 | 13:00 | HCM Craiova | vs | HC Torok Rm. Valcea | 53/116 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: L.Marii(GJ)/R.Tache(GJ) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 13:00 | CS Top Arena Topoloveni | vs | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | 53/117 | |
Sala: Sala Lic. Ion Mihalache | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/E.Tanasescu(PH) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 14:00 | CSS Sibiu | vs | CSS Craiova | 53/118 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: A.Androne(AB)/A.Otelea(HD) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIORI I SI III din ultima etapa de campionat (12.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 02.10 | 00:00 | CS Sporting Ghimbav sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 02.10 | 10:00 | CS Dinamo Brasov | vs | CSM Sf. Gheorghe | 53/119 | |
Sala: Sala Sc Gimn 11 Brasov | Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) | Observator: | ||||
Vi 30.09 | 17:00 | CSS Sighisoara | vs | CSS Fagaras | 53/120 | |
Sala: Sala Z. Boiu | Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Turdean(MS) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 11:00 | LPS Tg Mures | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 53/121 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Echipa CS Tonic Oradea s-a retras
|
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 02.10 | 13:00 | CS HC Adrian Petrea Resita | vs | ACS Alpha Oradea | 53/122 | |
Sala: Sala Lic. Traian Vuia | Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 00:00 | Sc. Gen. 7 Timisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 02.10 | 13:00 | CSS Lugoj | vs | CSS Hunedoara I | 53/123 | |
Sala: Sala Lavinia Milosovici | Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 10:00 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | LPS Banatul Timisoara | 53/124 | |
Sala: N/A | Arbitri: B.Boldea(tm)/C.Singeorzan(tm) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Echipa CSS 2 Baia Mare s-a retras |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 02.10 | 10:00 | ACS HC Ardealul Cluj-Napoca | vs | LPS Bistrita | 53/125 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Stan(MS) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 13:00 | HC 2003 Alesd | vs | CS Extrem Baia Mare | 53/126 | |
Sala: Sala Sport Alesd | Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) | Observator: | ||||
Du 02.10 | 00:00 | AHC Potaissa Turda sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 02.10 | 10:00 | Academia Minaur Baia Mare | vs | ACS Handbal Academic Cluj-Napoca | 53/127 | |
Sala: Sala Vasile Alecsandri | Arbitri: I.Horincar(SJ)/D.Pavel(SJ) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Echipa LPS Vaslui s-a retras |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 01.10 | 11:00 | HC Comanesti | vs | LPS Piatra Neamt | 53/128 | |
Sala: Sala Sc. 7 Liviu Rebreanu | Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 12:00 | LPS Suceava | vs | LPS Iasi | 53/129 | |
Sala: Sala Gim. Ion Creanga | Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 12:00 | CSS Bacau | vs | CSS Tg. Neamt | 53/130 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 00:00 | HC Buhusi sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Echipa AS HC Olimpic Muntenia AMC Bucuresti nu se prezinta la jocul din 25.03.2017 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 01.10 | 11:00 | AS HC Olimpic Muntenia AMC Bucuresti | vs | CSS 6 Bucuresti | 53/131 | |
Sala: Sala Marian Cozma | Arbitri: I.Barbu(B)/A.Manafu(B) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 11:00 | CSO Pantelimon | vs | CSS 6 Bucuresti 2 | 53/132 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Marin(B)/C.Constantin(B) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 11:30 | CSM Bucuresti | vs | CSS 2 Bucuresti | 53/133 | |
Sala: Sala Elite | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 11:00 | CS Rapid Bucuresti | vs | ACS Unirea Dobroesti | 53/134 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Enache(B) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 26.09 | 15:00 | CSM Ploiesti | vs | CSS Ploiesti | 53/135 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: A.Chiru(ph)/G.Enache(PH) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa LPS Tg. Mures s-a retras |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 30.09 | 17:00 | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc | vs | CS Olimpic Tg Mures | 53/136 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 01.10 | 00:00 | HC Jimbolia sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 11:00 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | LT Traian Vuia Resita | 53/137 | |
Sala: N/A | Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 10:30 | Sc. Gen. 7 Timisoara | vs | ACS Leu Giarmata | 53/138 | |
Sala: Sala Dumbravita | Arbitri: A.Constantinescu(TM)/C.Lascu(AR) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 10:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | Diniasanca Dinias | 53/139 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
ARBITRII DELEGATI LA JOCURILE DE JUNIOARE III din ultima etapa de campionat (25.03.2017) vor transmite OBLIGATORIU IN MOD EXCEPTIONAL RAPOARTELE DE JOC pe e-mail (competitiifrh@yahoo.com) |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 01.10 | 00:00 | CS Tonic Oradea sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 09:30 | CSS 2 Baia Mare sta | ||||
Sala: Sala Sc. 5 | Arbitri: M.Florian(MM)/J.Debreczeni(MM) | Observator: | ||||
Sb 01.10 | 14:15 | CS Marta Baia Mare | vs | ACS Alpha Oradea | 53/140 | |
Sala: Sala Sc. 5 | Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Ionascu(CJ) | Observator: | ||||
Vi 30.09 | 16:00 | CS Phoenix Baia Mare | vs | CSS Zalau | 53/141 | |
Sala: Sala Vasile Alecsandri | Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) | Observator: |
Actualizare automata | 20 secunde