joomla template

Informatii Comunicari Comisia Centrala de Competitii Program Camionat National Juniori I editia 2012-2013



Program Camionat National Juniori I editia 2012-2013

JUNIORI I MASCULIN Seria A

Echipe inscrise

LPS PIATRA NEAMT

LPS N. COMANECI ONESTI

LPS BOTOSANI

LPS IASI

LPS SUCEAVA

LPS VASLUI

CSS BACAU

LPS ROMAN

JUNIORI I MASCULIN

SERIA A

TUR

Etapa I-a

Duminica 30.09.2012

LPS PIATRA NEAMT

LPS ROMAN

LPS N. COMANECI ONESTI

CSS BACAU

LPS BOTOSANI

LPS VASLUI

LPS IASI

LPS SUCEAVA

Etapa a-II-a

Duminica 07.10.2013

LPS ROMAN

LPS SUCEAVA

LPS VASLUI

LPS IASI

CSS BACAU

LPS BOTOSANI

LPS PIATRA NEAMT

LPS N. COMANECI ONESTI

Etapa a-III-a

Duminica 14.10.2012

LPS N. COMANECI ONESTI

LPS ROMAN

LPS BOTOSANI

LPS PIATRA NEAMT

LPS IASI

CSS BACAU

LPS SUCEAVA

LPS VASLUI

Etapa a-IV-a

Duminica 11.11.2012

LPS ROMAN

LPS VASLUI

CSS BACAU

LPS SUCEAVA

LPS PIATRA NEAMT

LPS IASI

LPS N. COMANECI ONESTI

LPS BOTOSANI

Etapa a-V-a

Duminica 18.11.2012

LPS BOTOSANI

LPS ROMAN

LPS IASI

LPS N. COMANECI ONESTI

LPS SUCEAVA

LPS PIATRA NEAMT

LPS VASLUI

CSS BACAU

Etapa a-VI-a

Duminica 25.11.2012

LPS ROMAN

CSS BACAU

LPS PIATRA NEAMT

LPS VASLUI

LPS N. COMANECI ONESTI

LPS SUCEAVA

LPS BOTOSANI

LPS IASI

Etapa a-VII-a

Duminica 09.12.2012

LPS IASI

LPS ROMAN

LPS SUCEAVA

LPS BOTOSANI

LPS VASLUI

LPS N. COMANECI ONESTI

CSS BACAU

LPS PIATRA NEAMT

RETUR

Etapa a-VIII-a

Duminica 27.01.2013

LPS ROMAN

LPS PIATRA NEAMT

CSS BACAU

LPS N. COMANECI ONESTI

LPS VASLUI

LPS BOTOSANI

LPS SUCEAVA

LPS IASI

Etapa a-IX-a

Duminica 03.02.2013

LPS SUCEAVA

LPS ROMAN

LPS IASI

LPS VASLUI

LPS BOTOSANI

CSS BACAU

LPS N. COMANECI ONESTI

LPS PIATRA NEAMT

Etapa a-X-a

Miercuri 06.02.2013

LPS ROMAN

LPS N. COMANECI ONESTI

LPS PIATRA NEAMT

LPS BOTOSANI

CSS BACAU

LPS IASI

LPS VASLUI

LPS SUCEAVA

Etapa a-XI-a

Duminica 10.02.2013

LPS VASLUI

LPS ROMAN

LPS SUCEAVA

CSS BACAU

LPS IASI

LPS PIATRA NEAMT

LPS BOTOSANI

LPS N. COMANECI ONESTI

Etapa a-XII-a

Duminica 17.02.2013

LPS ROMAN

LPS BOTOSANI

LPS N. COMANECI ONESTI

LPS IASI

LPS PIATRA NEAMT

LPS SUCEAVA

CSS BACAU

LPS VASLUI

Etapa a-XIII-a

Duminica 24.02.2013

CSS BACAU

LPS ROMAN

LPS VASLUI

LPS PIATRA NEAMT

LPS SUCEAVA

LPS N. COMANECI ONESTI

LPS IASI

LPS BOTOSANI

Etapa a-XIV-a

Duminica 03.03.2013

LPS ROMAN

LPS IASI

LPS BOTOSANI

LPS SUCEAVA

LPS N. COMANECI ONESTI

LPS VASLUI

LPS PIATRA NEAMT

CSS BACAU

 

* Primele patru echipe din serie se califica la Turneul Semifinal I

TSF  I    Vineri  - Duminica            22.03.2013          24.03.2013

* Primele patru echipe din grupa se califica la Turneul Semifinal II

TSF  II   Vineri  - Duminica            19.04.2013          21.04.2013

* Primele doua echipe din grupa se califica la Turneul Final

    TF       Miercuri - Duminica       08.05.2013          12.05.2013

JUNIORI I MASCULIN Seria B

Echipe inscrise

CSS TECUCI

CSS FOCSANI

LPS BRAILA

CSS MEDGIDIA

CSS CONSTANTA

LPS I. BALAS SOTER BUZAU

Sc. Nr. 3 ADJUD

CSS GALATI

JUNIORI I MASCULIN

SERIA B

TUR

Etapa I-a

Duminica 30.09.2012

CSS TECUCI

CSS GALATI

CSS FOCSANI

Sc. Nr. 3 ADJUD

LPS BRAILA

LPS I. BALAS SOTER BUZAU

CSS MEDGIDIA

CSS CONSTANTA

Etapa a-II-a

Duminica 07.10.2013

CSS GALATI

CSS CONSTANTA

LPS I. BALAS SOTER BUZAU

CSS MEDGIDIA

Sc. Nr. 3 ADJUD

LPS BRAILA

CSS TECUCI

CSS FOCSANI

Etapa a-III-a

Duminica 14.10.2012

CSS FOCSANI

CSS GALATI

LPS BRAILA

CSS TECUCI

CSS MEDGIDIA

Sc. Nr. 3 ADJUD

CSS CONSTANTA

LPS I. BALAS SOTER BUZAU

Etapa a-IV-a

Duminica 11.11.2012

CSS GALATI

LPS I. BALAS SOTER BUZAU

Sc. Nr. 3 ADJUD

CSS CONSTANTA

CSS TECUCI

CSS MEDGIDIA

CSS FOCSANI

LPS BRAILA

Etapa a-V-a

Duminica 18.11.2012

LPS BRAILA

CSS GALATI

CSS MEDGIDIA

CSS FOCSANI

CSS CONSTANTA

CSS TECUCI

LPS I. BALAS SOTER BUZAU

Sc. Nr. 3 ADJUD

Etapa a-VI-a

Duminica 25.11.2012

CSS GALATI

Sc. Nr. 3 ADJUD

CSS TECUCI

LPS I. BALAS SOTER BUZAU

CSS FOCSANI

CSS CONSTANTA

LPS BRAILA

CSS MEDGIDIA

Etapa a-VII-a

Duminica 09.12.2012

CSS MEDGIDIA

CSS GALATI

CSS CONSTANTA

LPS BRAILA

LPS I. BALAS SOTER BUZAU

CSS FOCSANI

Sc. Nr. 3 ADJUD

CSS TECUCI

RETUR

Etapa a-VIII-a

Duminica 27.01.2013

CSS GALATI

CSS TECUCI

Sc. Nr. 3 ADJUD

CSS FOCSANI

LPS I. BALAS SOTER BUZAU

LPS BRAILA

CSS CONSTANTA

CSS MEDGIDIA

Etapa a-IX-a

Duminica 03.02.2013

CSS CONSTANTA

CSS GALATI

CSS MEDGIDIA

LPS I. BALAS SOTER BUZAU

LPS BRAILA

Sc. Nr. 3 ADJUD

CSS FOCSANI

CSS TECUCI

Etapa a-X-a

Miercuri 06.02.2013

CSS GALATI

CSS FOCSANI

CSS TECUCI

LPS BRAILA

Sc. Nr. 3 ADJUD

CSS MEDGIDIA

LPS I. BALAS SOTER BUZAU

CSS CONSTANTA

Etapa a-XI-a

Duminica 10.02.2013

LPS I. BALAS SOTER BUZAU

CSS GALATI

CSS CONSTANTA

Sc. Nr. 3 ADJUD

CSS MEDGIDIA

CSS TECUCI

LPS BRAILA

CSS FOCSANI

Etapa a-XII-a

Duminica 17.02.2013

CSS GALATI

LPS BRAILA

CSS FOCSANI

CSS MEDGIDIA

CSS TECUCI

CSS CONSTANTA

Sc. Nr. 3 ADJUD

LPS I. BALAS SOTER BUZAU

Etapa a-XIII-a

Duminica 24.02.2013

Sc. Nr. 3 ADJUD

CSS GALATI

LPS I. BALAS SOTER BUZAU

CSS TECUCI

CSS CONSTANTA

CSS FOCSANI

CSS MEDGIDIA

LPS BRAILA

Etapa a-XIV-a

Duminica 03.03.2013

CSS GALATI

CSS MEDGIDIA

LPS BRAILA

CSS CONSTANTA

CSS FOCSANI

LPS I. BALAS SOTER BUZAU

CSS TECUCI

Sc. Nr. 3 ADJUD

 

* Primele patru echipe din serie se califica la Turneul Semifinal I

TSF  I    Vineri  - Duminica            22.03.2013          24.03.2013

* Primele patru echipe din grupa se califica la Turneul Semifinal II

TSF  II   Vineri  - Duminica            19.04.2013          21.04.2013

* Primele doua echipe din grupa se califica la Turneul Final

    TF       Miercuri - Duminica       08.05.2013          12.05.2013

 

JUNIORI I MASCULIN Seria C

Echipe inscrise

CSS CALARASI

CSS 2 BUCURESTI

As.HC Sc. 88 M. BUCURESTI

Gr. Sc. 1 MAI PLOIESTI

Gr. Sc. PETROLUL MORENI

DINAMO BUCURESTI

CSS 3 STEAUA BUCURESTI

sta

JUNIORI I MASCULIN

SERIA C

TUR

Etapa I-a

Duminica 30.09.2012

CSS CALARASI

sta

CSS 2 BUCURESTI

CSS 3 STEAUA BUCURESTI

As.HC Sc. 88 M. BUCURESTI

DINAMO BUCURESTI

Gr. Sc. 1 MAI PLOIESTI

Gr. Sc. PETROLUL MORENI

Etapa a-II-a

Duminica 07.10.2013

sta

Gr. Sc. PETROLUL MORENI

DINAMO BUCURESTI

Gr. Sc. 1 MAI PLOIESTI

CSS 3 STEAUA BUCURESTI

As.HC Sc. 88 M. BUCURESTI

CSS CALARASI

CSS 2 BUCURESTI

Etapa a-III-a

Duminica 14.10.2012

CSS 2 BUCURESTI

sta

As.HC Sc. 88 M. BUCURESTI

CSS CALARASI

Gr. Sc. 1 MAI PLOIESTI

CSS 3 STEAUA BUCURESTI

Gr. Sc. PETROLUL MORENI

DINAMO BUCURESTI

Etapa a-IV-a

Duminica 11.11.2012

sta

DINAMO BUCURESTI

CSS 3 STEAUA BUCURESTI

Gr. Sc. PETROLUL MORENI

CSS CALARASI

Gr. Sc. 1 MAI PLOIESTI

CSS 2 BUCURESTI

As.HC Sc. 88 M. BUCURESTI

Etapa a-V-a

Duminica 18.11.2012

As.HC Sc. 88 M. BUCURESTI

sta

Gr. Sc. 1 MAI PLOIESTI

CSS 2 BUCURESTI

Gr. Sc. PETROLUL MORENI

CSS CALARASI

DINAMO BUCURESTI

CSS 3 STEAUA BUCURESTI

Etapa a-VI-a

Duminica 25.11.2012

sta

CSS 3 STEAUA BUCURESTI

CSS CALARASI

DINAMO BUCURESTI

CSS 2 BUCURESTI

Gr. Sc. PETROLUL MORENI

As.HC Sc. 88 M. BUCURESTI

Gr. Sc. 1 MAI PLOIESTI

Etapa a-VII-a

Duminica 09.12.2012

Gr. Sc. 1 MAI PLOIESTI

sta

Gr. Sc. PETROLUL MORENI

As.HC Sc. 88 M. BUCURESTI

DINAMO BUCURESTI

CSS 2 BUCURESTI

CSS 3 STEAUA BUCURESTI

CSS CALARASI

RETUR

Etapa a-VIII-a

Duminica 27.01.2013

sta

CSS CALARASI

CSS 3 STEAUA BUCURESTI

CSS 2 BUCURESTI

DINAMO BUCURESTI

As.HC Sc. 88 M. BUCURESTI

Gr. Sc. PETROLUL MORENI

Gr. Sc. 1 MAI PLOIESTI

Etapa a-IX-a

Duminica 03.02.2013

Gr. Sc. PETROLUL MORENI

sta

Gr. Sc. 1 MAI PLOIESTI

DINAMO BUCURESTI

As.HC Sc. 88 M. BUCURESTI

CSS 3 STEAUA BUCURESTI

CSS 2 BUCURESTI

CSS CALARASI

Etapa a-X-a

Duminica 10.02.2013

sta

CSS 2 BUCURESTI

CSS CALARASI

As.HC Sc. 88 M. BUCURESTI

CSS 3 STEAUA BUCURESTI

Gr. Sc. 1 MAI PLOIESTI

DINAMO BUCURESTI

Gr. Sc. PETROLUL MORENI

Etapa a-XI-a

Duminica 17.02.2013

DINAMO BUCURESTI

sta

Gr. Sc. PETROLUL MORENI

CSS 3 STEAUA BUCURESTI

Gr. Sc. 1 MAI PLOIESTI

CSS CALARASI

As.HC Sc. 88 M. BUCURESTI

CSS 2 BUCURESTI

Etapa a-XII-a

Duminica 24.02.2013

sta

As.HC Sc. 88 M. BUCURESTI

CSS 2 BUCURESTI

Gr. Sc. 1 MAI PLOIESTI

CSS CALARASI

Gr. Sc. PETROLUL MORENI

CSS 3 STEAUA BUCURESTI

DINAMO BUCURESTI

Etapa a-XIII-a

Duminica 03.03.2013

CSS 3 STEAUA BUCURESTI

sta

DINAMO BUCURESTI

CSS CALARASI

Gr. Sc. PETROLUL MORENI

CSS 2 BUCURESTI

Gr. Sc. 1 MAI PLOIESTI

As.HC Sc. 88 M. BUCURESTI

Etapa a-XIV-a

Duminica 10.03.2013

sta

Gr. Sc. 1 MAI PLOIESTI

As.HC Sc. 88 M. BUCURESTI

Gr. Sc. PETROLUL MORENI

CSS 2 BUCURESTI

DINAMO BUCURESTI

CSS CALARASI

CSS 3 STEAUA BUCURESTI

 

* Primele patru echipe din serie se califica la Turneul Semifinal I

TSF  I    Vineri  - Duminica            22.03.2013          24.03.2013

* Primele patru echipe din grupa se califica la Turneul Semifinal II

TSF  II   Vineri  - Duminica            19.04.2013          21.04.2013

* Primele doua echipe din grupa se califica la Turneul Final

    TF       Miercuri - Duminica       08.05.2013          12.05.2013

 

JUNIORI I MASCULIN SERIA D

Echipe inscrise

CSS ODORHEI

CSS SIGHISOARA

HC ROM-CRI BRASOV

CSS Sf. GHEORGHE

CSS DINAMO BRASOV

CSS FAGARAS

LPS Tg. MURES

LPS BRASOV

NATIONAL SIGHISOARA

JUNIORI I MASCULIN

SERIA D

TUR

Etapa I-a

Duminica 30.09.2012

CSS ODORHEI

sta

CSS SIGHISOARA

NATIONAL SIGHISOARA

HC ROM-CRI BRASOV

LPS BRASOV

CSS Sf. GHEORGHE

LPS Tg. MURES

CSS DINAMO BRASOV

CSS FAGARAS

Etapa a-II-a

Duminica 07.10.2012

sta

CSS FAGARAS

LPS Tg. MURES

CSS DINAMO BRASOV

LPS BRASOV

CSS Sf. GHEORGHE

NATIONAL SIGHISOARA

HC ROM-CRI BRASOV

CSS ODORHEI

CSS SIGHISOARA

Etapa a-III-a

Duminica 14.10.2012

CSS SIGHISOARA

sta

HC ROM-CRI BRASOV

CSS ODORHEI

CSS Sf. GHEORGHE

NATIONAL SIGHISOARA

CSS DINAMO BRASOV

LPS BRASOV

CSS FAGARAS

LPS Tg. MURES

Etapa a-IV-a

Duminica 11.11.2012

sta

LPS Tg. MURES

LPS BRASOV

CSS FAGARAS

NATIONAL SIGHISOARA

CSS DINAMO BRASOV

CSS ODORHEI

CSS Sf. GHEORGHE

CSS SIGHISOARA

HC ROM-CRI BRASOV

Etapa a-V-a

Duminica 18.11.2012

HC ROM-CRI BRASOV

sta

CSS Sf. GHEORGHE

CSS SIGHISOARA

CSS DINAMO BRASOV

CSS ODORHEI

CSS FAGARAS

NATIONAL SIGHISOARA

LPS Tg. MURES

LPS BRASOV

Etapa a-VI-a

Duminica 25.11.2012

sta

LPS BRASOV

NATIONAL SIGHISOARA

LPS Tg. MURES

CSS ODORHEI

CSS FAGARAS

CSS SIGHISOARA

CSS DINAMO BRASOV

HC ROM-CRI BRASOV

CSS Sf. GHEORGHE

Etapa a-VII-a

Joi 29.11.2012

CSS Sf. GHEORGHE

sta

CSS DINAMO BRASOV

HC ROM-CRI BRASOV

CSS FAGARAS

CSS SIGHISOARA

LPS Tg. MURES

CSS ODORHEI

LPS BRASOV

NATIONAL SIGHISOARA

Etapa a-VIII-a

Duminica 09.12.2012

sta

NATIONAL SIGHISOARA

CSS ODORHEI

LPS BRASOV

CSS SIGHISOARA

LPS Tg. MURES

HC ROM-CRI BRASOV

CSS FAGARAS

CSS Sf. GHEORGHE

CSS DINAMO BRASOV

Etapa a-IX-a

Duminica 16.12.2012

CSS DINAMO BRASOV

sta

CSS FAGARAS

CSS Sf. GHEORGHE

LPS Tg. MURES

HC ROM-CRI BRASOV

LPS BRASOV

CSS SIGHISOARA

NATIONAL SIGHISOARA

CSS ODORHEI

RETUR

Etapa a-X-a

Duminica 27.01.2013

sta

CSS ODORHEI

NATIONAL SIGHISOARA

CSS SIGHISOARA

LPS BRASOV

HC ROM-CRI BRASOV

LPS Tg. MURES

CSS Sf. GHEORGHE

CSS FAGARAS

CSS DINAMO BRASOV

Etapa a-XI-a

Duminica 03.02.2013

NATIONAL SIGHISOARA

sta

LPS BRASOV

LPS Tg. MURES

LPS Tg. MURES

LPS BRASOV

CSS FAGARAS

NATIONAL SIGHISOARA

CSS DINAMO BRASOV

CSS ODORHEI

Etapa a-XII-a

Miercuri 06.02.2013

sta

CSS SIGHISOARA

CSS ODORHEI

HC ROM-CRI BRASOV

NATIONAL SIGHISOARA

CSS Sf. GHEORGHE

LPS BRASOV

CSS DINAMO BRASOV

LPS Tg. MURES

CSS FAGARAS

Etapa a-XIII-a

Duminica 10.02.2013

LPS Tg. MURES

sta

CSS FAGARAS

LPS BRASOV

CSS DINAMO BRASOV

NATIONAL SIGHISOARA

CSS Sf. GHEORGHE

CSS ODORHEI

HC ROM-CRI BRASOV

CSS SIGHISOARA

Etapa a-XVI-a

Duminica 17.02.2013

sta

HC ROM-CRI BRASOV

CSS SIGHISOARA

CSS Sf. GHEORGHE

CSS ODORHEI

CSS DINAMO BRASOV

NATIONAL SIGHISOARA

CSS FAGARAS

LPS BRASOV

LPS Tg. MURES

Etapa a-XV-a

Miercuri 20.02.2013

LPS BRASOV

sta

LPS Tg. MURES

NATIONAL SIGHISOARA

CSS FAGARAS

CSS ODORHEI

CSS DINAMO BRASOV

CSS SIGHISOARA

CSS Sf. GHEORGHE

HC ROM-CRI BRASOV

Etapa a-XVI-a

Duminica 24.02.2013

sta

CSS Sf. GHEORGHE

HC ROM-CRI BRASOV

CSS DINAMO BRASOV

CSS SIGHISOARA

CSS FAGARAS

CSS ODORHEI

LPS Tg. MURES

NATIONAL SIGHISOARA

LPS BRASOV

Etapa a-XVII-a

Duminica 03.03.2013

NATIONAL SIGHISOARA

sta

LPS BRASOV

CSS ODORHEI

LPS Tg. MURES

CSS SIGHISOARA

CSS FAGARAS

HC ROM-CRI BRASOV

CSS DINAMO BRASOV

CSS Sf. GHEORGHE

Etapa a-XVIII-a

Duminica 10.03.2013

sta

CSS DINAMO BRASOV

CSS Sf. GHEORGHE

CSS FAGARAS

HC ROM-CRI BRASOV

LPS Tg. MURES

CSS SIGHISOARA

LPS BRASOV

CSS ODORHEI

NATIONAL SIGHISOARA

 

* Primele patru echipe din serie se califica la Turneul Semifinal I

TSF  I    Vineri  - Duminica            22.03.2013          24.03.2013

* Primele patru echipe din grupa se califica la Turneul Semifinal II

TSF  II   Vineri  - Duminica            19.04.2013          21.04.2013

* Primele doua echipe din grupa se califica la Turneul Final

    TF       Miercuri - Duminica       08.05.2013          12.05.2013

 

JUNIORI I MASCULIN Seria E

Echipe inscrise

CS NOVACI

CSS SIBIU

CSS CRAIOVA

LIC. TEORETIC T. VUIA RESITA

LPS BANATUL TIMISOARA

CSS DROBETA Tr. SEVERIN

LPS LIC. M.VITEAZU AB-IULIA

LPS Tg. JIU

JUNIORI I MASCULIN

SERIA E

TUR

Etapa I-a

Duminica 30.09.2012

CS NOVACI

LPS Tg. JIU

CSS SIBIU

LPS LIC. M.VITEAZU AB-IULIA

CSS CRAIOVA

CSS DROBETA Tr. SEVERIN

LIC. TEORETIC T. VUIA RESITA

LPS BANATUL TIMISOARA

Etapa a-II-a

Duminica 07.10.2013

LPS Tg. JIU

LPS BANATUL TIMISOARA

CSS DROBETA Tr. SEVERIN

LIC. TEORETIC T. VUIA RESITA

LPS LIC. M.VITEAZU AB-IULIA

CSS CRAIOVA

CS NOVACI

CSS SIBIU

Etapa a-III-a

Duminica 14.10.2012

CSS SIBIU

LPS Tg. JIU

CSS CRAIOVA

CS NOVACI

LIC. TEORETIC T. VUIA RESITA

LPS LIC. M.VITEAZU AB-IULIA

LPS BANATUL TIMISOARA

CSS DROBETA Tr. SEVERIN

Etapa a-IV-a

Duminica 11.11.2012

LPS Tg. JIU

CSS DROBETA Tr. SEVERIN

LPS LIC. M.VITEAZU AB-IULIA

LPS BANATUL TIMISOARA

CS NOVACI

LIC. TEORETIC T. VUIA RESITA

CSS SIBIU

CSS CRAIOVA

Etapa a-V-a

Duminica 18.11.2012

CSS CRAIOVA

LPS Tg. JIU

LIC. TEORETIC T. VUIA RESITA

CSS SIBIU

LPS BANATUL TIMISOARA

CS NOVACI

CSS DROBETA Tr. SEVERIN

LPS LIC. M.VITEAZU AB-IULIA

Etapa a-VI-a

Duminica 25.11.2012

LPS Tg. JIU

LPS LIC. M.VITEAZU AB-IULIA

CS NOVACI

CSS DROBETA Tr. SEVERIN

CSS SIBIU

LPS BANATUL TIMISOARA

CSS CRAIOVA

LIC. TEORETIC T. VUIA RESITA

Etapa a-VII-a

Duminica 09.12.2012

LIC. TEORETIC T. VUIA RESITA

LPS Tg. JIU

LPS BANATUL TIMISOARA

CSS CRAIOVA

CSS DROBETA Tr. SEVERIN

CSS SIBIU

LPS LIC. M.VITEAZU AB-IULIA

CS NOVACI

RETUR

Etapa a-VIII-a

Duminica 27.01.2013

LPS Tg. JIU

CS NOVACI

LPS LIC. M.VITEAZU AB-IULIA

CSS SIBIU

CSS DROBETA Tr. SEVERIN

CSS CRAIOVA

LPS BANATUL TIMISOARA

LIC. TEORETIC T. VUIA RESITA

Etapa a-IX-a

Duminica 03.02.2013

LPS BANATUL TIMISOARA

LPS Tg. JIU

LIC. TEORETIC T. VUIA RESITA

CSS DROBETA Tr. SEVERIN

CSS CRAIOVA

LPS LIC. M.VITEAZU AB-IULIA

CSS SIBIU

CS NOVACI

Etapa a-X-a

Miercuri 06.02.2013

LPS Tg. JIU

CSS SIBIU

CS NOVACI

CSS CRAIOVA

LPS LIC. M.VITEAZU AB-IULIA

LIC. TEORETIC T. VUIA RESITA

CSS DROBETA Tr. SEVERIN

LPS BANATUL TIMISOARA

Etapa a-XI-a

Duminica 10.02.2013

CSS DROBETA Tr. SEVERIN

LPS Tg. JIU

LPS BANATUL TIMISOARA

LPS LIC. M.VITEAZU AB-IULIA

LIC. TEORETIC T. VUIA RESITA

CS NOVACI

CSS CRAIOVA

CSS SIBIU

Etapa a-XII-a

Duminica 17.02.2013

LPS Tg. JIU

CSS CRAIOVA

CSS SIBIU

LIC. TEORETIC T. VUIA RESITA

CS NOVACI

LPS BANATUL TIMISOARA

LPS LIC. M.VITEAZU AB-IULIA

CSS DROBETA Tr. SEVERIN

Etapa a-XIII-a

Duminica 24.02.2013

LPS LIC. M.VITEAZU AB-IULIA

LPS Tg. JIU

CSS DROBETA Tr. SEVERIN

CS NOVACI

LPS BANATUL TIMISOARA

CSS SIBIU

LIC. TEORETIC T. VUIA RESITA

CSS CRAIOVA

Etapa a-XIV-a

Duminica 03.03.2013

LPS Tg. JIU

LIC. TEORETIC T. VUIA RESITA

CSS CRAIOVA

LPS BANATUL TIMISOARA

CSS SIBIU

CSS DROBETA Tr. SEVERIN

CS NOVACI

LPS LIC. M.VITEAZU AB-IULIA

 

* Primele patru echipe din serie se califica la Turneul Semifinal I

TSF  I    Vineri  - Duminica            22.03.2013          24.03.2013

* Primele patru echipe din grupa se califica la Turneul Semifinal II

TSF  II   Vineri  - Duminica            19.04.2013          21.04.2013

* Primele doua echipe din grupa se califica la Turneul Final

    TF       Miercuri - Duminica       08.05.2013          12.05.2013

 

JUNIORI I MASCULIN Seria F

Echipe inscrise

LPS CLUJ

CSS 2 BAIA MARE

LPS BISTRITA

CRISUL ORADEA

CS POTAISSA TURDA

MARTA BAIA MARE

EXTREM BAIA MARE

U TRANSILVANIA CLUJ

JUNIORI I MASCULIN

SERIA F

TUR

Etapa I-a

Duminica 30.09.2012

LPS CLUJ

U TRANSILVANIA CLUJ

CSS 2 BAIA MARE

EXTREM BAIA MARE

LPS BISTRITA

MARTA BAIA MARE

CRISUL ORADEA

CS POTAISSA TURDA

Etapa a-II-a

Duminica 07.10.2013

U TRANSILVANIA CLUJ

CS POTAISSA TURDA

MARTA BAIA MARE

CRISUL ORADEA

EXTREM BAIA MARE

LPS BISTRITA

LPS CLUJ

CSS 2 BAIA MARE

Etapa a-III-a

Duminica 14.10.2012

CSS 2 BAIA MARE

U TRANSILVANIA CLUJ

LPS BISTRITA

LPS CLUJ

CRISUL ORADEA

EXTREM BAIA MARE

CS POTAISSA TURDA

MARTA BAIA MARE

Etapa a-IV-a

Duminica 11.11.2012

U TRANSILVANIA CLUJ

MARTA BAIA MARE

EXTREM BAIA MARE

CS POTAISSA TURDA

LPS CLUJ

CRISUL ORADEA

CSS 2 BAIA MARE

LPS BISTRITA

Etapa a-V-a

Duminica 18.11.2012

LPS BISTRITA

U TRANSILVANIA CLUJ

CRISUL ORADEA

CSS 2 BAIA MARE

CS POTAISSA TURDA

LPS CLUJ

MARTA BAIA MARE

EXTREM BAIA MARE

Etapa a-VI-a

Duminica 25.11.2012

U TRANSILVANIA CLUJ

EXTREM BAIA MARE

LPS CLUJ

MARTA BAIA MARE

CSS 2 BAIA MARE

CS POTAISSA TURDA

LPS BISTRITA

CRISUL ORADEA

Etapa a-VII-a

Duminica 09.12.2012

CRISUL ORADEA

U TRANSILVANIA CLUJ

CS POTAISSA TURDA

LPS BISTRITA

MARTA BAIA MARE

CSS 2 BAIA MARE

EXTREM BAIA MARE

LPS CLUJ

RETUR

Etapa a-VIII-a

Duminica 27.01.2013

U TRANSILVANIA CLUJ

LPS CLUJ

EXTREM BAIA MARE

CSS 2 BAIA MARE

MARTA BAIA MARE

LPS BISTRITA

CS POTAISSA TURDA

CRISUL ORADEA

Etapa a-IX-a

Duminica 03.02.2013

CS POTAISSA TURDA

U TRANSILVANIA CLUJ

CRISUL ORADEA

MARTA BAIA MARE

LPS BISTRITA

EXTREM BAIA MARE

CSS 2 BAIA MARE

LPS CLUJ

Etapa a-X-a

Miercuri 06.02.2013

U TRANSILVANIA CLUJ

CSS 2 BAIA MARE

LPS CLUJ

LPS BISTRITA

EXTREM BAIA MARE

CRISUL ORADEA

MARTA BAIA MARE

CS POTAISSA TURDA

Etapa a-XI-a

Duminica 10.02.2013

MARTA BAIA MARE

U TRANSILVANIA CLUJ

CS POTAISSA TURDA

EXTREM BAIA MARE

CRISUL ORADEA

LPS CLUJ

LPS BISTRITA

CSS 2 BAIA MARE

Etapa a-XII-a

Duminica 17.02.2013

U TRANSILVANIA CLUJ

LPS BISTRITA

CSS 2 BAIA MARE

CRISUL ORADEA

LPS CLUJ

CS POTAISSA TURDA

EXTREM BAIA MARE

MARTA BAIA MARE

Etapa a-XIII-a

Duminica 24.02.2013

EXTREM BAIA MARE

U TRANSILVANIA CLUJ

MARTA BAIA MARE

LPS CLUJ

CS POTAISSA TURDA

CSS 2 BAIA MARE

CRISUL ORADEA

LPS BISTRITA

Etapa a-XIV-a

Duminica 03.03.2013

U TRANSILVANIA CLUJ

CRISUL ORADEA

LPS BISTRITA

CS POTAISSA TURDA

CSS 2 BAIA MARE

MARTA BAIA MARE

LPS CLUJ

EXTREM BAIA MARE

 

* Primele patru echipe din serie se califica la Turneul Semifinal I

TSF  I    Vineri  - Duminica            22.03.2013          24.03.2013

* Primele patru echipe din grupa se califica la Turneul Semifinal II

TSF  II   Vineri  - Duminica            19.04.2013          21.04.2013

* Primele doua echipe din grupa se califica la Turneul Final

    TF       Miercuri - Duminica       08.05.2013          12.05.2013