Juniori 4 - Turneu Final Feminin


Jocuri finale de clasament

Rezultate/Program

locurile 13-16

Rezultate/Program

locurile 9-12

Rezultate/Program

locurile 5-8

Rezultate/Program

locurile 1-4

Rezultate/Program

Grupa secundara A

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet

Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSM Ploiesti 2 2 0 0 40 35 5 1 0 1 0 2 2 4
2 CSS Dr. Tr. Severin - 2 1 0 1 37 28 9 0 0 1 0 0 2 2
3 HCM Baia Mare 2 1 0 1 43 41 2 1 0 0 0 2 0 2
4 CSS Dinamo Brasov - 2 0 0 2 29 45 -16 0 0 0 0 0 0 0

Grupa secundara B

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet

Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 Chimia Rm Valcea 2 2 0 0 41 31 10 1 0 1 0 2 2 4
2 CSS 2 Bucuresti - 2 2 0 0 39 31 8 1 0 1 0 2 2 4
3 CSS Petrosani 2 0 0 2 26 34 -8 0 0 0 0 0 0 0
4 CS Rapid Bucuresti 2 0 0 2 36 46 -10 0 0 0 0 0 0 0

Grupa Principala B

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet

Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 ASC Pegasus Tg. Mures - 2 2 0 0 45 39 6 1 0 1 0 2 2 4
2 ASC Corona 2010 Brasov 2 1 0 1 51 37 14 1 0 0 0 2 0 2
3 Danubius 2010 Galati 2 1 0 1 36 38 -2 0 0 1 0 0 2 2
4 ACS Ok Sport Onesti 2 0 0 2 30 48 -18 0 0 0 0 0 0 0

Grupa Principala A

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet

Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 LPS Braila - 2 2 0 0 44 34 10 1 0 1 0 2 2 4
2 CS United Galati 2 1 0 1 41 36 5 1 0 0 0 2 0 2
3 CSM Bucuresti 2 1 0 1 41 36 5 1 0 0 0 2 0 2
4 Universitatea Craiova 2 0 0 2 29 49 -20 0 0 0 0 0 0 0

Grupa D

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet

Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 ASC Pegasus Tg. Mures - 3 3 0 0 75 41 34 2 0 1 0 4 2 6
2 ACS Ok Sport Onesti 3 2 0 1 60 57 3 1 0 1 0 2 2 4
3 CS Rapid Bucuresti 3 1 0 2 52 71 -19 0 0 1 0 0 2 2
4 CSS Petrosani 3 0 0 3 42 60 -18 0 0 0 0 0 0 0

Grupa C

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet

Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 ASC Corona 2010 Brasov 3 2 1 0 64 42 22 1 1 1 0 3 2 5
2 Danubius 2010 Galati 3 1 1 1 57 63 -6 0 0 1 1 0 3 3
3 CSS 2 Bucuresti - 3 1 0 2 48 68 -20 0 0 1 0 0 2 2
4 Chimia Rm Valcea 3 1 0 2 62 58 4 0 0 1 0 0 2 2

Grupa B

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet

Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 LPS Braila - 3 3 0 0 63 42 21 2 0 1 0 4 2 6
2 CSM Bucuresti 3 2 0 1 53 42 11 1 0 1 0 2 2 4
3 HCM Baia Mare 3 0 1 2 48 62 -14 0 0 0 1 0 1 1
4 CSS Dr. Tr. Severin - 3 0 1 2 51 69 -18 0 1 0 0 1 0 1

Grupa A

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet

Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CS United Galati 3 3 0 0 70 50 20 2 0 1 0 4 2 6
2 Universitatea Craiova 3 2 0 1 59 63 -4 0 0 2 0 0 4 4
3 CSM Ploiesti 3 1 0 2 58 56 2 1 0 0 0 2 0 2
4 CSS Dinamo Brasov - 3 0 0 3 54 72 -18 0 0 0 0 0 0 0
Generated in: 115 ms; Memory is 0.561 Mb; Peak is 0.917 Mb;