Juniori 4 - Turneu Final Masculin


Jocuri finale de clasament

Rezultate/Program

locurile 13-16

Rezultate/Program

locurile 9-12

Rezultate/Program

locurile 5-8

Rezultate/Program

locurile 1-4

Rezultate/Program

Grupa Secundara 2

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet

Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSS Odorhei 3 2 0 1 70 57 13 2 0 0 0 4 0 4
2 CS Top Arena Topoloveni 3 2 0 1 51 54 -3 1 0 1 0 2 2 4
3 CSS Dr. Tr. Severin 3 1 0 2 42 46 -4 1 0 0 0 2 0 2
4 CSS nr. 2 Bucuresti 3 1 0 2 68 74 -6 0 0 1 0 0 2 2

Grupa Secundara 1

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet

Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSM Ploiesti 3 3 0 0 91 72 19 2 0 1 0 4 2 6
2 LPS Banatul Timisoara 3 2 0 1 78 56 22 1 0 1 0 2 2 4
3 AH Minaur Baia Mare 3 1 0 2 60 85 -25 1 0 0 0 2 0 2
4 HC Torok Rm. Valcea 3 0 0 3 65 81 -16 0 0 0 0 0 0 0

Grupa Principala 2

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet

Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CS HC Adrian Petrea Resita 3 2 0 1 54 45 9 1 0 1 0 2 2 4
2 CSS Medgidia 3 2 0 1 59 47 12 1 0 1 0 2 2 4
3 CSS Sighisoara 3 2 0 1 71 65 6 1 0 1 0 2 2 4
4 CSS Tecuci 3 0 0 3 43 70 -27 0 0 0 0 0 0 0

Grupa Principala 1

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet

Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CS Stiinta Municipal Dedeman Bacau 3 3 0 0 83 57 26 2 0 1 0 4 2 6
2 CSM Bucuresti 3 2 0 1 68 61 7 2 0 0 0 4 0 4
3 CSU Suceava 3 1 0 2 69 78 -9 0 0 1 0 0 2 2
4 LPS Tg. Mures 3 0 0 3 60 84 -24 0 0 0 0 0 0 0

Grupa D

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet

Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSS Sighisoara 3 2 0 1 79 70 9 1 0 1 0 2 2 4
2 CSS Tecuci 3 2 0 1 49 41 8 1 0 1 0 2 2 4
3 CSS Dr. Tr. Severin 3 1 0 2 52 50 2 0 0 1 0 0 2 2
4 CS Top Arena Topoloveni 3 1 0 2 24 43 -19 1 0 0 0 2 0 2

Grupa C

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet

Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CS HC Adrian Petrea Resita 3 3 0 0 54 40 14 1 0 2 0 2 4 6
2 CSS Medgidia 3 2 0 1 61 44 17 2 0 0 0 4 0 4
3 CSS Odorhei 3 1 0 2 48 62 -14 0 0 1 0 0 2 2
4 CSS nr. 2 Bucuresti 3 0 0 3 61 78 -17 0 0 0 0 0 0 0

Grupa B

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet

Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSM Bucuresti 3 3 0 0 96 52 44 2 0 1 0 4 2 6
2 CSU Suceava 3 2 0 1 73 67 6 1 0 1 0 2 2 4
3 AH Minaur Baia Mare 3 1 0 2 61 87 -26 1 0 0 0 2 0 2
4 HC Torok Rm. Valcea 3 0 0 3 61 85 -24 0 0 0 0 0 0 0

Grupa A

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet

Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CS Stiinta Municipal Dedeman Bacau 3 3 0 0 95 57 38 2 0 1 0 4 2 6
2 LPS Tg. Mures 3 1 1 1 56 65 -9 0 1 1 0 1 2 3
3 CSM Ploiesti 3 1 0 2 66 82 -16 1 0 0 0 2 0 2
4 LPS Banatul Timisoara 3 0 1 2 58 71 -13 0 0 0 1 0 1 1
Generated in: 53 ms; Memory is 0.624 Mb; Peak is 1.052 Mb;